PDA

View Full Version : dosadni roditeli



naty
03-02-2005, 12:56
znachi imam edin problemPoprincip sam si po sramezliva i pritesnitelna no towa obqsnqwa dyrzanieto mi donqkade.naprimer kogato iskam da izlqza nekade maika mi i ba6ta mi ne prestawat <ami iska6 li da te zakarame?>twa mn me drazni.Kwo sa pritesnqwat tolkowa ?!NE otiwam na lunata!!!!
I prosto neznam kwo da im kaja.Tolkowa se pritesnqwat 4e qma nakyde.Kwo da im kaja?1Probwala sam s tolkowa nameci ama ni6to nestawa se mi se byrkat.

LetiCherry
03-02-2005, 13:03
Hey, spoko!!! Ti na kolko godini si? Normalno e va6te da se pritesnqvat! Edva li ti kato si rodi6 deca nqma da se pritesnava6 za tqh?! O6te pove4e jiveem v durjava, kudeto vsqka minuta ta dori i po sred bql den stavat ybiiatsva, otvli4aniq i t.n ... Suvsem normalno e da iskat da te zakarat ili vzemat ot nqkude, o6te pove4e 4e navun nqma rabota samo momi4e sled 9-10 4asa ve4erta! A ako si i malka, naprimer 13-14 suvsem e opravdano pritesnenieto na va6te! Ne im se qdosvai, prosto priemi zagrijenostta im, po-dobre li 6te6e da se 4yvstva6 ako va6te puk syvsem ne ti obru6tat vnimanie?! Az sum na 17 god i na6te vse o6te se pritesnqvat i nqma i da prestanat , za koeto ne moga da im se syrdq! Taka 4e vsi4ko idva s vremeto si ...YSPEH! :wink:

Myrcheto
03-02-2005, 13:05
ami az si msiql che nishto nqma da opravi polojenieto po dobre ot edin direkten razgovor ...s koito ot dvamata se razbirash poveche ...hvashtash go i mu kazvash kak se chuvstvash...kazvash che razbirash che se pritesnqvat i che go ocenqvash no i che si porasnala i che mogat da ti imat doverie ...che iskash da bydesh kato normalnite deca

naty
03-02-2005, 13:11
shte probwam twa s razgowora ama trqbwa da hwana podhodq6tiq moment che maika mi e wse zaeta i qdosana a s ba6ta mi trudno se gowori

Myrcheto
03-02-2005, 13:13
ami da pravilno ...izberi podhodqsht moment i govori s maika si ...mislq che shte te razbere
obqsni i kolko po tejki sluchai ima...i kakvo pravqt drugite deca i taka shte iztyknesh kolko primerna si ti
i tva shte ti e ot polza ...
mislq che ako ti imat doverie nqma da imash problemi

korn___
03-24-2005, 03:29
tq i moita maika e malko taka dosadna samo den ne mi e predlojila do sega da mi sveti nqkoe no6t dokat si vur6a rabotata :lol: ama sum 4el za mai4inata psihika i q razbiram za6to e taka ... prosteno i e a ti .... ami kaji im 4e ne iska6 nikva pomo6t a ako iska6 6te gi pomoli6 tva e nai dobroto re6enie

aide uspeh
http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

03-29-2005, 19:22
моите по ме нервят като се върна/върнат и кат почнат да се опитват да зарържат някакъв тъп разговор за това както сме праили в училище (толкоз и знам аз) или къде съм ходил. или в събота като ме питат какво ще правя........ направо издивявам, никога не правя планове. а да още повече ме изнервя като стане 11.30/12 и "няма ли да си лягаш", или като почнат да ме будят в 9, щото деня вече запонал

c00l^GiRl
03-31-2005, 14:00
Normalno e sichki roditeli sa taka govori s tqh nqma drug nachin :) Ama ne mojah da razbera kvo ti prechi che te pitat dali iskash da te zakarat do nqkade...vmesto da vurvish pesha ili da sa butash v nqkav gaden reis po huu da te zakarat...puk ako ne iskash im kazvash ne i tva e :) te shte razberat..aide i dano se razberesh s vashte :)))

etrusca
03-31-2005, 19:13
ми виж какво...просто поговори с тях и кажи че вече не си на 5 годинки

sladkish4eto_f_sofiq
04-04-2005, 05:32
zdravei spored men s nameci nishti nqma da stane po skoro napravo i otkrito da im go kajesh 4e prosto ne ti e priqtno da sa tolkova pritesnitelni obqsni im 4e iskash ve4e da si malko po samostoqtelna i ne e nujno vse da ti ugajdat vse nqkoi den shte trqbva da se opravqsh sama a te digurno nqma da sa do teb neotlu4no probvai po tozi na4in no naistina trqbva da stanesh samastoqtelna i v drugi neshta ne samo v tova da izlizash nqkude sama ami tova e moq supet ako pomogne shte se radvam uspeh

karamel4eto`m
04-07-2005, 00:28
spoki4 e mi ne go karai na nameci prosto im kaji mamto tatko dosatu4no sum golqma da utida sma do tam ocenqvam jelanieto vi da me zakarate znam 4e mnogo se pritesnqvate nqma problemi 6te se pazq ube6tavam vi taka i taka i imkaji mu4a se da vi vlizam na max v polojenieto vlezte mi i vie ne moje cql jivot da me karate i taka prosto da te razberat s roditelite si nqma nujda toest na roditelite nqma nujda da se puskat nameci s tqh se govori direktno te za tva sa roditeli da te razbirat i da ti davat suveti e mila nqma ko da se stesnqva6 utiva6 i im akzva6 nikoga nqma da ti otkajat !!!

sladakk
11-26-2006, 20:06
Няма начин

LaPeNcEto0o
12-09-2006, 19:12
uff i s mene e taka mi pogovori malko s tqx osven