PDA

View Full Version : Чакайте да ви се "похваля" ...



ONEiLL
03-02-2005, 15:35
В петък бях на ски на витоша на ношната ... още при първото спускане .. попрекалих със шуса и паднах супер гадно на главата си ... и си одрах цялото лице на леда ( едното ми око беше почти напълно затворено и посинено) , за щастие нямаше шчупване ... днес ми паднаха коричките на раните по цялото лице и май няма белези :)))
само остана малко по челото ... :)
ТАКА , ЧЕ НАИСТИНА ВНИМАВАЙТЕ КАК КАРАТЕ ЗАЩОТО ПРЕДИ 2 ДНИ ЕДВАМ СЕ ГЛЕДАХ В ОГЛЕДАЛОТО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

e4o
03-02-2005, 15:40
radvam se,4e si se opravil :)

Momchence
03-02-2005, 16:01
Другия път с шейната :P

Тед:)
03-02-2005, 16:12
Aууууу :( Тва трябва да е било болезнено :roll: Съжалявам за теб...но се радвам че се оправяш :)

kellybundy
03-02-2005, 16:22
hah emi... i ti da vnimava6 sus skite :))
az nikoga ne sum karala i edva li 6e stane skoro no tva mi napomnq za moite premejdiq na nova god kogato si rabzih vejdata i iskaha da me vodqt v spe6noto...
i da vnimavame i da ne vnimavame tiq ne6ta si gi ima v jivota
vajnoto e da ne sa prekaleno tejki i da mojem da gi priemame pove4e s ansme6ka otkolkoto s pritesneniq

DiEsEl_GiRl4eTo
03-02-2005, 17:03
AMi radvam se, che si se opravil. Az ski ne sym karala...ama she vnimavam opredeleno

^efas^^
03-02-2005, 17:09
Споко пич аз на лалето шус не пускам щото тая година копеле такъв ужасен лед има там че си ебало мамта. Като карах там падам и се влача още 10м по леда и немога да спра

iv4enceto
03-02-2005, 17:31
Е,и аэ миналата година се бях иэпотрошила :( Седях в болница 2 седмици и като ме иэписаха каэаха,че не трябва повече да карам ски!!!Това уби всичко детско в мен :cry:

^efas^^
03-02-2005, 17:50
hah emi... i ti da vnimava6 sus skite :))
az nikoga ne sum karala i edva li 6e stane skoro no tva mi napomnq za moite premejdiq na nova god kogato si rabzih vejdata i iskaha da me vodqt v spe6noto...
i da vnimavame i da ne vnimavame tiq ne6ta si gi ima v jivota
vajnoto e da ne sa prekaleno tejki i da mojem da gi priemame pove4e s ansme6ka otkolkoto s pritesneniq
Оооо аз веднъж се бях пребил със скейта. Прая един трик и дъската скача и ме прасна точно м/у очите аз в началото неможех да зацепя кво става и после гледам от главата ми тече кръв земята около мене в кръв и ми стана СУПЕР смешно като се огледах ахахах баси и интересното беше че после не ме беше спек да го правя тоя трик още като отидох до близката чешма и измих кръвта почнах пак да прая същия трик немога да проумея как мога да бъдя такъв идиот :lol:

Dharma
03-02-2005, 17:56
slu4valo mi se e samo 4e s kolelo, bqh padnala adski gadno i napravo bqh mnogo zle, cqlata bqh v bintove-ujas, trupki me pobivat kato si spomnq.....e za 6tastie i pri men nqma6e belezi :)
aide i drugiq put karai po-vnimatelno :wink:

ONEiLL
03-02-2005, 18:13
Споко пич аз на лалето шус не пускам щото тая година копеле такъв ужасен лед има там че си ебало мамта. Като карах там падам и се влача още 10м по леда и немога да спра

еми бате аз точно на лалето се пребих на ношната ... ама ти си се влачил десет метра надоло по гъз ... а АЗ ПО ЛИЦЕ .... сметай за кво стаа дума батка.. добре че нема белзи хахахаха .. иначе ето ме 5мин преди да се пречукам ....


http://store3.data.bg/oneillq/5min_before_falling.jpg

C-I-A-R-A
03-02-2005, 18:51
Dobre shte vnimavame. :wink:

^efas^^
03-02-2005, 19:16
Споко пич аз на лалето шус не пускам щото тая година копеле такъв ужасен лед има там че си ебало мамта. Като карах там падам и се влача още 10м по леда и немога да спра

еми бате аз точно на лалето се пребих на ношната ... ама ти си се влачил десет метра надоло по гъз ... а АЗ ПО ЛИЦЕ .... сметай за кво стаа дума батка.. добре че нема белзи хахахаха .. иначе ето ме 5мин преди да се пречукам ....


http://store3.data.bg/oneillq/5min_before_falling.jpg
Аз като видях че е лед и въобще не изправях борда свличах си и отвреме навреме се засилваше не по моя вина и аз като натисна малко повече да нямаля и оп по гъз :lol:

03-02-2005, 21:34
радвам че се оправяш :wink:

Ev1lG1rL_
03-02-2005, 22:25
Az za tva ne sum pravila daje opiti da karam ski... :) A tva 4e si se opravila i nqma6 belezi e mnogo hubavo!!!

foxy_f
03-02-2005, 22:38
Dano naistina ne ti ostanat belezi ama pak si kasmetliq deto si ojivql ako pita6 mene

Pe666o
03-03-2005, 19:12
Другия път с шейната :P
hahahah ili s nailonova torbi4ka :lol: :lol: :lol: :lol: