PDA

View Full Version : Върха на наглостта!!



Momchence
03-03-2005, 23:04
Значи ако някои още не е разбрал Utopia_ е бан-нат от вчера ако не се лъжа......това е върха на наглостта в тоя форум от сртрана на админи и модератори....ако не се лъжа има раздел "критики и предложения" .... трябва да стане на "преложения" Бан-наха Утопия само защото критикува админите и модераторите ... всеки в този форум знае кой е кривия и кой правия!!! И това ако не е модераторски произвол аз главата си режа!! Ше е хубаво ако четете тая тема преди да са се погрижили за нея :x

03-03-2005, 23:13
Ei i az kakvo da napravq de :roll:

Momchence
03-03-2005, 23:15
aneD]Ei i az kakvo da napravq de :roll:Баш от тебе нищо не очаквам .... ти си от тъй наречените сви*каджии не питай кой така те нарича :lol:

air_J
03-03-2005, 23:55
Добре аз съм пиян, но това мене въобще не ме бърка. Искам да е.б.а всички фенки, а когато съм във София всичките студентки! Аре всички на мача България-Швеция на 26 март и да правиме лудницата ве! Пиян съм и това е положението! :twisted:

Moderated by Aia
Molia,pishete po zadadenata tema!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!

`cannibal`girl
03-04-2005, 00:04
Значи ако някои още не е разбрал Utopia_ е бан-нат от вчера ако не се лъжа......това е върха на наглостта в тоя форум от сртрана на админи и модератори....ако не се лъжа има раздел "критики и предложения" .... трябва да стане на "преложения" Бан-наха Утопия само защото критикува админите и модераторите ... всеки в този форум знае кой е кривия и кой правия!!! И това ако не е модераторски произвол аз главата си режа!! Ше е хубаво ако четете тая тема преди да са се погрижили за нея :x
saglasna sam s Momchence

Murderdoll
03-04-2005, 00:30
КАКВООООО???????????????????????????????? ????/
БАННАЛИ СТЕ УТОПИЯ??????????????????????????
ЛЕЛЕЛ ЧЕСТНО ЦЕЦО **************.ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБЕ НЕ Е ИЗМИСЛЕНА ДУМА
ДАЖЕ!!!!И ЗАКВО ГО БАННА???ЗАРАДИ ТОВА ЧЕ Е ИЗРАЗИЛ
МНЕНИЕ И ЗА МАЛКО КРИТИКА???ЕМИ ДАВАЙ БАНВАЙ
МЕ И МЕН ТОГАВА!!!СЪЩО ТЕ СЪВЕТВАМ ДА НАПРАВИШ
НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ФЛУУДЪРИ МОДЕРАТОРИ И ТИ ОБЕЩАВАМ
ЧЕ ТОЯ ФОРУМ НЯМА ДА ПРОСЪЩЕСТВУВА ДЪЛГО!!!

Moderated by Aia
Tochka vtora!!!
Blagodaria za vnimanieto!!!

Nekasa4a
03-04-2005, 00:46
Ade da bamvate nared a daite men 6toto ne6to po4nah da se praq na interesen ama mn mi e vajno ko 6te stane kato vi doide reda na vas pi4ove i pi4ki :twisted: 6toto vii moje tuka da ste golqmata rabota ama navan nqma spasenie :evil:

vra4ka
03-04-2005, 08:52
e sega razbrahte li
za6to ve4e ne pi6a tuk
ako da
pravete si izvodi :roll:
molq tva mnenie da ne se trie :wink:

aBnOrMaL_BaBy
03-04-2005, 09:55
Е това вече е върха!Просто нямам думи!Търпях всичко,което казват и правят модератори,администратори и т.н.,не им противоречах,сдържам си нервите,но това е немислимо просто!!!Писна ми!Как може,един от най-старите юзери,които винаги е отделял време за форума,винаги е давал адекватни мнения и който повечето тук го уважават,да бъде баннат само защото така се харесва на някой си невзрачен администратор!Искам да кажа,че съм сигурна,че едно 70% от целия народ в форума също би искал да напсува Цецо,но просто не посмява.Утопиа е единствения,който се осмели..но просто гарантирам че сега ще има много повече!А относно модераторите (не включвам аверчето и просто аз ф , защото на тези момичета евала им правя) вече съм се убедила,че всичко тук става с връзки.Как може Coki да е модератор,защото бил съсед и приятел на ceco,Aia от своя страна да е модераторка,защото е гадже на Coki,а BABY_SEXY_GIRL също му се води някаква си там приятелка..как може ми кажете ?! Coki мойто момче,целия форум те мрази,и знам че квото и да пиша няма да отговориш или просто ще ми изтриеш мнението..и защо!?Защото не можеш да кажеш нищо..ти си просто едно борче,което говори без да мисли!!!Ако въобще може да изпълнява второто... :evil: :evil: :evil: :!: :!: :!:

final_fantasy_fan
03-04-2005, 10:48
ako tova,koeto kazva6 e vqrno,mnogo sum qdosan!Vqrno,4e Utopia_ samo kritikuva6e moderatorite,ama ima6e pravo.men li4no me kefe6e.Tova,ama naistina si e vurha na naglostta!

ceco
03-04-2005, 10:50
Добър ден,

Радвам се, че следите какво става във форума, това може само да ме радва и да вдига рейтинга и посещаемостта на този сайт, сайт, създаден да помага на тийнейджърите в България. Това е сайт, който не случайно печели доверието на толкова много хора, не случайно взима награди по конкурси и се харесва от аудиторията.

В един такъв сайт, създаден с цел помагане на младите хора, няма място за интриганти, завистници и хора, единствената цел на които е да рушат и заговорничат. Мисля, че това обяснява ситуацията, за която сте пуснали тази тема. Сайтът ще продължава да помага на младите хора, колкото и да не им се иска на някой хора.. и място за горе споменатите "вредители" няма да има и отношението към тях ще бъде крайно неприятно за тях.

Наистина се радвам, че сайтът и форумът са това, което в момента са, за което благодаря на ВАС - потребителите (не ви наричам обикновенни потребители, зашото Вие не сте такива).

Благодаря Ви за дългогодишната подкрепа и Ви уверявам, че сайтът ще става все по-добър и то в близките няколко месеца.

P.S. Теми, подобни на тази, ще бъдат трити мигновенно, тъй като вече дадох ясен отговор на този въпрос!!!