PDA

View Full Version : KILL YOUR PARENTS Club



Resident_Evil_f
03-04-2005, 11:12
Ei,hora,ai si osnovem club KILL YOUR PARENTS!I da se muknem s flanelki sus su6tiq nadpis... :lol: :lol: :lol:
Ai sq,po seriozno,mrazite li roditelite si?

final_fantasy_fan
03-04-2005, 11:31
nikoga ne sum mrazil roditelite si.e ot vreme na vreme me draznqt,no e vremenno.Ina4e sa mnoo qki i ne se oplakvam.

lady_bird
03-04-2005, 11:42
Ei,hora,ai si osnovem club KILL YOUR PARENTS!I da se muknem s flanelki sus su6tiq nadpis... :lol: :lol: :lol:
Ai sq,po seriozno,mrazite li roditelite si?

Suglasna!Da,opredeleno gi mrazq!S tqh ne mojem da se ponasqme!Napravo gi nenavijdam,e ne vinagi-mama vinagi q mrazq,no kum ba6ta mi vupreki vsi4ko sum privurzana...

Bolid1
03-04-2005, 11:43
E, 4ak pa da gi mrazq... Ne poprincip ne gi mrazq ama ponqkoga mn im se nervq osobenno kat mi govorqt nqkvi gluposti ili kat me nakzvat za gluposti... :twisted:

e4o
03-04-2005, 13:03
egati vuprosa, mnogo qsno 4e ne gi mrazq, mnogo si si gi obi4kam :!: :!: :!: :!: :!:

aBeP4eTo
03-04-2005, 14:44
никога не бих мразила родителите си каквото и да ми пречинят! Да наистина не са идеалнте, но идеални хора няма. Те са хората които са ми дали живот как бих могла да ги мразя ако не бяха те аз нямаше да разбера толкова много неща :!:

P.S Бих мразила родителите си само и единствено ако ме изоставят без да им пука за мен.

Emsssss
03-04-2005, 15:04
Be ne gi mrazq ama me qdosvat mn... samo mogat looto da namirat v mene ko da se prai roditeli :evil:

rosskata
03-04-2005, 19:51
:? Aбе хора помислете малко? Как така щще мразите родителите си? Дори и да ви дразнят понякога, не е ли омразата малко прекалено чувство? Все пак те са ви родители, причината вие да сте тук, да сте тези, които сте... Не мисля, че някога бих мразила родителите си- обичам ги повече от всичко. 8)

toni_101
03-04-2005, 21:29
Аз никога не съм мразил на6те и много си ги обичам!
Тези хора какво ли не правят за мене- Зелено у-ще и Дадено
ГСМ-избери си!
неква дреха - но проблем!
Пари-дават
Никога не м,е наказват
Пускат ме да излизам без час за прибиране!
Е как може да мразя такива хора?

BABY_SEXY_GIRL
03-04-2005, 21:37
Estestveno 4e ne gi mrazq, kak 6te gi mrazq, te sa me sazdali, otgledali i sa "vinovni" za tova koeto sam :lol: Bez tqh men nqma6e da me ima, a i sa adski razbrani i pekani hora, taka 4e obi4am si gi :)

foxy_f
03-04-2005, 22:28
Ponqkoga kogato me qdosvat si mislq 4e gi mrazq no kato mi mine se opomnqm i vse pak osaznavam 4e te davata vsi4ko za mene i sa mi tarpqli inatite i kaprizite tolkova pati...napravili sa me 4ovek se pak

Resident_Evil_f
03-05-2005, 11:33
Mi az izpitvam nqkva neponosimost kum tqh,i te kum men.Vednuj v jivota mi ne sa me pohvalili ne6o.Absolutno vinagi me uprekvat za ne6o,za tqh vinagi az sum lo6ata.Spored tqh izglejdam ujasno,bila sum tupa,ni6o ne stavalo ot men...Omruznalo mi e1Nqmam nikakvo turpenie da se iznesa ot nas,i pove4e nikoga da ne zurna na6ite!!! :cry: I ne samo az mislq 4e na6ite sa ujasni.Vseki put kogato nqkoi fr idva v nas da me vzeme da izlezem,maika mi zapo4va da me obijda.I ot friendovete mi 4uvam replikata "male va6ite sa ujasni,kak jivee6 s tqh".
I posle kak da ne gi mrazq... :x

LiNkiN4eTo
03-05-2005, 11:43
ne mn qsno , nali sa mi roditeli :!: :!: :!:

MaD_CaT*
03-05-2005, 11:52
Mi az izpitvam nqkva neponosimost kum tqh,i te kum men.Vednuj v jivota mi ne sa me pohvalili ne6o.Absolutno vinagi me uprekvat za ne6o,za tqh vinagi az sum lo6ata.Spored tqh izglejdam ujasno,bila sum tupa,ni6o ne stavalo ot men...Omruznalo mi e1Nqmam nikakvo turpenie da se iznesa ot nas,i pove4e nikoga da ne zurna na6ite!!! :cry: I ne samo az mislq 4e na6ite sa ujasni.Vseki put kogato nqkoi fr idva v nas da me vzeme da izlezem,maika mi zapo4va da me obijda.I ot friendovete mi 4uvam replikata "male va6ite sa ujasni,kak jivee6 s tqh".
I posle kak da ne gi mrazq... :x
УАУ :roll: тва е много кофти.....че отношенията ви не са такива...каквито би трябвало да са...но поне би трябвало да си им благодарна,че са те създали,отгледали...и въпреки всичко продължават...да се грижат за тебе....не знам точно как стоят нещата....но мисля,че трябва всеки един от нас да уважава родителите си,защото те са тези,които са го създали и обичат повече от всичко :!: :wink:

naty
03-05-2005, 15:15
mi i men vinagi me mislqt za nai-lo6ata,az vinagi sam vinowna za absolutno wsi4ko no wypreki towa ne gi mrazq no mn me draznqt kato po4nat s tehnite prewzemki i dr gluposti.......

Resident_Evil_f
03-05-2005, 15:41
Mi ne samo az nqma turpenie da se mahna ot tqh,i te su6o nqmat.Ako ima jelae6ti,koito kato men mrazqt Parentite si da pi6at! :lol: :roll: :)

monka
03-06-2005, 16:17
mislq,4e tova e mnogo glupava ideq :? az li4no si gi obi4am na6ite. verno,4e mnogo 4esto me draznqt i qdosvat,ama 4ak pak tolkova....naistina sa gotini hora!

grafinka
03-07-2005, 16:59
Не ги мразя ... обичам ги . Все пак каквито и да са - те си остават мои родители . Не мога да ги мразя... а за тоя клуб ... мога да ви пратя някоя друга приятелка ...имам ги много такива

Resident_Evil_f
03-08-2005, 19:11
E,dobre de nikoi jelae6 li nqaaa,da si napraim club KillYourParents?!

sladkish4e
03-08-2005, 19:44
Ami da mrazq gi,ama ima periodi deto sa mi mili4ki

LetiCherry
03-08-2005, 20:38
:? Aбе хора помислете малко? Как така щще мразите родителите си? Дори и да ви дразнят понякога, не е ли омразата малко прекалено чувство? Все пак те са ви родители, причината вие да сте тук, да сте тези, които сте... Не мисля, че някога бих мразила родителите си- обичам ги повече от всичко. 8)

I az mislq taka ! Ne moje6 da ,mrazi6 roditelite si, moje prosto da te vbesqvat na momenti, no kao mrazi6 roditeli si , koi nqma da mrazi6 togava :?: :!:

Suddenly
03-09-2005, 00:05
И моите са някфи такива самоче баща ми като не го виждам много често и... не го мразя. Майка ми е ужаса, но няма голямо значение ква е... Просто Непоносима и тва е. Свикнала съм до такава степен с глупоста и , че знам във всеки един момент кво ще каже,
кво ще направи. Свикнала съм и не й обръщам внимание.
А за тва че те били наши родители и че за тва трябва да ги обичам не съм сигурна че майка ми ме е родила и че ме е отгледала.
Пък щом искаш клуб давай да си праим :)
:roll:

Resident_Evil_f
03-10-2005, 09:59
Mai nikoga nqaaa da osu6testvq me4tata si-club Kill Your Parents!!! :cry: :roll: :)

greshnicata_
03-10-2005, 10:14
ami na6te sa razvedeni i moje da se kaje 4e ba6tami e otvratitelen i az naistina si go mrazq ama si jiveq pri maika mi i mnogo si q obi4am razre6avami dostane6ta po4ti ne me li6ava ot nishto osven ot nqkvi gluposti deto sa mi skimnali i me raqzbira sa6toto taka odobrqva 4e hodq s mom4e deset godini po golqmo ot men kak mogad a q mrazq vqrno 4 eotvreme na vreme me drazni no ne q mrazq

blalalal
03-10-2005, 10:38
в клуба съм

Resident_Evil_f
03-11-2005, 18:01
Yeee,ve4e stanahme 3-ma

honey_reflection
03-11-2005, 18:51
ne, ne gi mrazq! samoche ponqkogo se sluchva da mislq taka.

v1v@
03-12-2005, 18:49
ami ne gi mrazq! opredeleno! ama tva za kluba e oferta!

toTaLy_Me_F
03-14-2005, 20:04
ооо,колко ги мразя :!: :!: :!: :evil: винаги съм сравнявана със сестра ми,даже веднъж говорих с майка ми и тя пак ми направи безпочвена забележка и като се ядосах и й казах"ми защо като съм се родила не си ме оставила във сиропиталище,там поне щях да намеря семейство което ме обича"и знаете ли какво ми отговори тя?"ами може би наистина е трябвало така да постъпя,но сега е твърде късно".е вие как бихте реагирали,едва ли много ще обичате майка си.е,баща ми се търпи,но и тои понякога ме дразни

Resident_Evil_f
03-15-2005, 10:26
Tolkova me vbesqvat 4e ve4e na nqkolko puti sum gi psuvala.Pisna mi ot tqh!Iskam da ima takuv klub,i da se kefq 4e pone kato ne moga ni6o da napravq za da sprat da me draznqt,4lenuvam v takuv klub.
PS:Hahahahah,da zemem ot kluba da se izqvim kato Ed Gein,primerno.hahahahahahah :lol: :lol: :lol:

C-I-A-R-A
03-15-2005, 11:29
Ami bashta mi ne go mraza mnogo si go obicham nego,no maika mi e mrazia.

toTaLy_Me_F
03-16-2005, 15:38
Tolkova me vbesqvat 4e ve4e na nqkolko puti sum gi psuvala.Pisna mi ot tqh!Iskam da ima takuv klub,i da se kefq 4e pone kato ne moga ni6o da napravq za da sprat da me draznqt,4lenuvam v takuv klub.
PS:Hahahahah,da zemem ot kluba da se izqvim kato Ed Gein,primerno.hahahahahahah :lol: :lol: :lol:извинявайте,но да се изявим като...КОЙ :?: :oops:

Resident_Evil_f
03-16-2005, 18:01
Mi tva sa mn qki seriini obiici,ako moga taka da gi nareka...est samo se bodalkam s tova.Nqkoi da ne si pomisli 4e sum nqkva psihopadka... :D

eScaPisT
03-22-2005, 08:15
не не ги мразя.. просто някой път усещам ,4е единственото нещо което в момента ме свърва с тях е това, 4е съм прекалено малка за да се оправям сама все още..
Някой път ми се иска да убия баща ми , щото ми провали детството , а в момента майка ми ми съсипва здравето и нервите.. :( Сигурно зву4а като човек които е живял 9328903 години и е видял кфо ли не.. ама... с родители като мойте е трудно да се живее..
баси хората , сещат се за мен само ако тряаа да ми крещят нещо.. ина4е никой не го интересува дали ще се прибера или не.. и секфи такифа

korn___
03-23-2005, 16:28
as ne mrazq za sega nikoi ot na6te .... no ponqkoga ba6ta mi kipva nervite za6toto prosto obsujda tva det ne mu e rabotata a kat se pogledne sam sebe si ima 10 puti pove4e kusuri ama ...... kakto i da e .... si4ko se vru6ta .... kakvoto povikalo takova se obadilo ....

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

01-10-2007, 14:48
Ponqkoga kogato me qdosvat si mislq 4e gi mrazq no kato mi mine se opomnqm i vse pak osaznavam 4e te davata vsi4ko za mene i sa mi tarpqli inatite i kaprizite tolkova pati...napravili sa me 4ovek se pak :|

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-10-2007, 15:23
ne ;) vse pak sum tuk zaradi tqh :P

FikyScHetOo
01-11-2007, 16:44
Mi az izpitvam nqkva neponosimost kum tqh,i te kum men.Vednuj v jivota mi ne sa me pohvalili ne6o.Absolutno vinagi me uprekvat za ne6o,za tqh vinagi az sum lo6ata.Spored tqh izglejdam ujasno,bila sum tupa,ni6o ne stavalo ot men...Omruznalo mi e1Nqmam nikakvo turpenie da se iznesa ot nas,i pove4e nikoga da ne zurna na6ite!!! :cry: I ne samo az mislq 4e na6ite sa ujasni.Vseki put kogato nqkoi fr idva v nas da me vzeme da izlezem,maika mi zapo4va da me obijda.I ot friendovete mi 4uvam replikata "male va6ite sa ujasni,kak jivee6 s tqh".
I posle kak da ne gi mrazq... :x
Еми мога да обясня това поведение. По този начин ти си намразила тъпият типаж който те описват и ще те мотивира да направиш нещо по-така,че да им се докажеш. Освен това е по-добре така, да жертваш малко самочуствие, отколкото да те хвалят с глупави изрази и да се имаш за велик, но да не е така. Минахме в нов век и още им е трудно да се отърсят от авторитарното и консервативно поведение на техните родители.
По въпроса - НЕ МРАЗЯ родителите си, защото ако не бяха те сега щях д асъм ...Ъ...няма значение като се замисля. Но доколкото се познавам ако не бяха те досега да съм се самоубила три пъти (контекст,че ако не ме гледаха те и трябваше да съм в друга ситуация, която не бих издържала и бих се самоубила да не се мъча). Вярно е,че 'репликите убийци' не са полезни, но по-добре това отколкото празните надежди, които ти бутат в главата и когато не са при теб нямаш дори тях. Мога да кажа,че заради родителите ми, защото до някаква малка степен са като твоите, са ме научили да бъда човек. Сега заради тях мога да правя много неща, които някои на моята възраст немогат и да си помислят ((:

koalka
01-11-2007, 19:08
Не, естествено, че не ги мразя.В много отношения не съм съгласна с тях, но да ги мразя...не.

KpuCuTo0o
01-13-2007, 15:04
Ponqkoga kogato me qdosvat si mislq 4e gi mrazq no kato mi mine se opomnqm i vse pak osaznavam 4e te davata vsi4ko za mene i sa mi tarpqli inatite i kaprizite tolkova pati...napravili sa me 4ovek se pak И аз съм така...

NiKOLAN
01-13-2007, 15:06
не

04-05-2007, 21:36
:? Aбе хора помислете малко? Как така щще мразите родителите си? Дори и да ви дразнят понякога, не е ли омразата малко прекалено чувство? Все пак те са ви родители, причината вие да сте тук, да сте тези, които сте... Не мисля, че някога бих мразила родителите си- обичам ги повече от всичко. 8)

I az mislq taka ! Ne moje6 da ,mrazi6 roditelite si, moje prosto da te vbesqvat na momenti, no kao mrazi6 roditeli si , koi nqma da mrazi6 togava :?: :!:

umrqlabubole4ka
04-06-2007, 08:15
понякога ме ядосват ама за мразене не може и дума да става [-X мноо си ги обичаммммммм :smt007

CrazyWitch
04-06-2007, 13:08
Може да ме дразнят, но не ги мразя. :) :smt016

Ellie
04-07-2007, 13:10
Много си обичам родителите!
Понякога се караме и даже не се търпим, но "мразя" е много силна дума.

kati_0513
04-07-2007, 14:02
Никога не съм мразила родителите си, те са всичко за мен, обичам ги с цялото си сърце и бих дала живота си за тях... Понякога може да се караме, но никога не е било на сериозно...

Katerichka
04-07-2007, 15:03
nikoga ne sum mrazil roditelite si.e ot vreme na vreme me draznqt,no e vremenno.Ina4e sa mnoo qki i ne se oplakvam.

Ти момиче ли си?

Stephanie Jay
04-07-2007, 16:02
Брой ме за два члена :D Вътре съм!

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-07-2007, 18:24
e kak shte gi mrazq be.. #-o #-o ta te sa me otgledali dali sa mi jivot.. i da gi mrazq ha .. :roll:

TikvenaElhichka
04-08-2007, 08:29
Вие наред ли сте?!
Звучи доста ненормално човек да мрази родителите си.

Ellie
04-08-2007, 09:57
Вие наред ли сте?!
Звучи доста ненормално човек да мрази родителите си.

=D> =D> =D> =D>

Nekfa idiotka
04-10-2007, 19:46
Kfo da kaja...nikoga jiwota ne mi e bil rozow .. ama kwo da se prai .. karam se nai - mnogo s maika mi , zashtoto imam chuvstvoto , che tq poweche obicha brat mi ot men ... wse toi za neq e idealen i ne znam si kakwo si .. kazwala sm che gi mrazq .. no nikoga ne sm osuznawala kakwo goworq .. ne znam .. imam chuwstwoto che sm nai - zle ot celiq swqt w otnosheniqta mi s roditelite ... no comment

Rock & Roll Queen
04-10-2007, 19:51
Уау, вие трябва да сте егати изродите, за да мразите родителите си! Естествно, че не ги мразя..даже мисля, че са страхотни!

punisher
04-10-2007, 20:30
.

punisher
04-10-2007, 20:33
А родителите що да не си основат глуб ''да ибием тия прости децъ'' ???


](*,) ох боже боже...

Arista
04-11-2007, 19:23
ДА!!! мразя ги теа .. живеят за да ме тероризират с удоолствие бих носила тениска KILL YOUR PARENTS

Евала праа на теа дето се разбират с родителите си ( тфа или са хора на по 18 19 20 или са възрастни които се праат на тинейджъри)


ПП:Ако наистина има нормален teen дето е в перфектни отно6ения с родителите и мнооого ама мноого ги оби4а.....ЕВАЛАТА :|

Thrifty
04-12-2007, 10:08
Моите родители се разведоха преди години. Майка ми много я обичам, прави всичко за мен, най- добрия човек който познавам. Но с баща ми не си говоря от повече от 6 години, не ща и да го виждам, той много я тормозеше и по- добре да не ми се мярка щото...

theEXPLOITED
04-12-2007, 14:58
Ei,hora,ai si osnovem club KILL YOUR PARENTS!I da se muknem s flanelki sus su6tiq nadpis... :lol: :lol: :lol:
Ai sq,po seriozno,mrazite li roditelite si?

OBI4AM GI POVE4E OT VS NA SVETA
MNOO SI BIL GLUPAV BE!!!!!!!!!!!!!!!!

SHANNEN
04-12-2007, 15:28
Nashite sa razvedeni ot kakto se pomnq,jiveq s maika mi i mnogo q obi4am. No s ba6ta mi e otedelen vypros,nego go mrazq zashtoto ne me e iskal i e bil golqm gadnqr,za tova da -mrazq go :smt012

punisher
04-12-2007, 21:28
...с удоолствие бих носила тениска KILL YOUR PARENTS

добре де..
като го казваш тва изобщо усещаш ли се кво значи...

ако родителите ти умрат мислиш ли,че ще си много щастлива...
бас ловя,че ще ти се иска да се самоубиеш..
тва ,че сме тийнове и родителите ни скапват кефа понякога, не значи ,че трябва да искаш да умрат.
И аз не искам да виждам баща ми и не го обичам така както майка ми(с която също понякога имам големи проблеми)ама не бих носила тениска ''тате,умри'' :-s

кви са тия глупости дето ги ръсите без да се замислите кво всъщност казвате...

BastardOfChrist
04-12-2007, 22:05
И да не забравите надписа
"We are also retarded!"

Fucking_Life
04-13-2007, 17:25
Да,мразя майка ми защото когато се ядоса си го изкарва на мен и само гоовири глупости по адрес на баща ми. :smt071

Sexapilna_kukla
04-13-2007, 17:27
Как мога да мразя хората, които са ми дали живот, и на които дължа това, което съм сега! Може понякога да ме дразнят, но за омраза не може и да става на въпрос [-X

alkobalko
04-14-2007, 06:58
Не мога да разбера как мож да мразите хората, които са ви дали живот. Дори и някой път да ви дразят, това не означава, че го правят, за да се чувствате гадно.
Аз обичам родителите си страшно много :smt050 Винаги съм се разбирала с тях и не само, защото съм порастнала. Винаги сме се разбирали. Те са уважавали моето мнение, както аз тяхното.

Fucking_Life
04-14-2007, 12:38
Не мога да разбера как мож да мразите хората, които са ви дали живот. Дори и някой път да ви дразят, това не означава, че го правят, за да се чувствате гадно.
Аз обичам родителите си страшно много :smt050 Винаги съм се разбирала с тях и не само, защото съм порастнала. Винаги сме се разбирали. Те са уважавали моето мнение, както аз тяхното.
Повярвай ми,когато майка ти запо4не да ти вика кат полудяла за най-малкото нещо което си направила и когато оправиш нещо и тя веднага идва след теб и го попрява...(може само да го докосне но пак ти вика 4е не си направил/а нищо и все тя правила си4ко) тогава ще ги намразиш ваще.

Violenza
04-14-2007, 21:52
Ai sq,po seriozno,mrazite li roditelite si?
Мразим тъпи парчета като теб, мила.