PDA

View Full Version : FORUMA NA NISHTO NE PRILI4A VE4E!!



`cannibal`girl
03-04-2005, 16:42
Poneje Murderdoll e bannata ot tupiq vi forum me pomoli da pusna
tozi log. Samo da poqsnq "bennit-o" e nashiq lubim moderator Coci..
* Joins: benit-o (~Skin_head@80.72.67.78)
<benit-o> zdraveite
<_|_PITBULL_|_> zdrastI
* benit-o is now known as benitt-o
<LadySJ> benit-o moje li da znam ti na kakuv se praish be?
<benitt-o> v smisul?
<_|_PITBULL_|_> xxexe
<_|_PITBULL_|_> bo0I
<_|_PITBULL_|_> }:
<_|_PITBULL_|_> :}
<_|_PITBULL_|_> DE
<Draconis> ubiite izmennika
<Draconis> :)
<LadySJ> benitt-o ot kude na kude shte triesh mneniq koito na tebe ne ti iznasqt?
<benitt-o> ;)
<LadySJ> na mene ne mi e smesho
<benitt-o> ot lqvo na dqsno:)
<benitt-o> se bvi trie na vas nnekoi ne6to
<_|_PITBULL_|_> benitt-o ti suseda na ceco li beshe e?
<LadySJ> tozi sait za luchna izgoda li e
<LadySJ> ili da se pomaga na horata?
<_|_PITBULL_|_> Draconis chakai malko0
<_|_PITBULL_|_> benitt-o ti suseda na ceco li beshe e?
<benitt-o> ne, nie zaedno jiveem:)
<_|_PITBULL_|_> ebete li sa?
<_|_PITBULL_|_> pulni li ti guza
<_|_PITBULL_|_> ?
<_|_PITBULL_|_> !
<benitt-o> da
<_|_PITBULL_|_> :}
<LadySJ> hahahaahahha
<_|_PITBULL_|_> znaeh si
<LadySJ> _|_PITBULL_|_ bravo :)
<_|_PITBULL_|_> ma ti borec li beshe
<benitt-o> kakto edno vreme ceco ebe6e predi6niqt si ekip
<_|_PITBULL_|_> axa
<_|_PITBULL_|_> znachi ceco e GaY
<benitt-o> ne, figurno parzalqne treniram
<_|_PITBULL_|_> ili prosto ti si Nimfomanka
<_|_PITBULL_|_> ?
<benitt-o> ne6to srednoo
<_|_PITBULL_|_> benitt-o ma te borcite takia strannii hvatki imat sa fashtat za patkite
<_|_PITBULL_|_> sigurno0 o0t tam si go prihvanal
<_|_PITBULL_|_> tva oseshtane
<benitt-o> ama az figurno parzalqne treniram we
<LadySJ> e sh benitt-o po-krotko sus dumite za predishniq ekip
<benitt-o> ne gi burkai
<benitt-o> ne se korrkai, istinata boli
<benitt-o> :)
<_|_PITBULL_|_> benitt-o a boli lita ceco kat ta ebe?
<benitt-o> ami kakto za ostanalite taka i za men
<LadySJ> benitt-o mnogo mi e chudno zashto pri zakliuchena tema ili pri iztrito mnenie
<benitt-o> :)
<_|_PITBULL_|_> benitt-o ma mno0go0 li ta pulni cecc0o u duparata?!
<_|_PITBULL_|_> :)
<LadySJ> tvoq post momentalno se poqvqva tam?
<_|_PITBULL_|_> benitt-o ti aktiven ili pasiven si?:)
<benitt-o> pasiven
<benitt-o> ami za6toto taka trqbva( otnosno posta)
<benitt-o> za6toto obi4am da se argumentiram
<_|_PITBULL_|_> obichash i da ta ebat razbrahme
<LadySJ> benitt-o znachi nqkoi kato napishe istinata i mennieto momentalno biva iztrito taka li?
<Draconis> LadySJ : qvno e taka
<benitt-o> mne
<Draconis> shtoto vmesto da se zakliu4i temata mi mojeshe prosto da se mahne anketata
<Draconis> samo
<benitt-o> samo ako se psuva
<Draconis> ama nqma koi da misli
<LadySJ> benitt-o NE
<LadySJ> q si pomisli pak?
<Draconis> benitt-o : az ne sym psuval izvinqvai
<Draconis> hahaha
<benitt-o> :)
<benitt-o> hahahah
<benitt-o> moje bi sum bil v lo6o nastroenie :)))
<_|_PITBULL_|_> spira kolata _|_PITBULL_|_-a otvarq vratata sliza ceco benitt-o otvarq krakata!!!!!!
<_|_PITBULL_|_> :}
<LadySJ> znachi taka
<Draconis> ve4e trqa da se gleda
<LadySJ> kachestvoto na temi i postove se opredelq ot NASTROENIETO NA MODERATORITE
<LadySJ> taka li?
<Draconis> i koi v kvo nastroenie e
<_|_PITBULL_|_> xexe
<Draconis> na4i ako nqkoi den stane s gyza nagore
<_|_PITBULL_|_> zavisi
<_|_PITBULL_|_> dali ceco0 go0 e ebal taq sutrin ili ne
<benitt-o> ami do izvestna stepen, tka e
<Draconis> i si4ki temi ot toq den she sa zakliu4eni
<_|_PITBULL_|_> ot tva mu zavisi i nastroenieto0
<Draconis> ili iztriti
<benitt-o> da
<Draconis> a i si4ki mneniq
<Draconis> hahaha
<benitt-o> to4no taka
<benitt-o> :)))
<_|_PITBULL_|_> benitt-o znaeh si
<benitt-o> i az si znaex za teb
<Draconis> sledovatelno skoro horata ot site-a she se mahnat
<_|_PITBULL_|_> ko0 znaesh
<Draconis> i she si tyrsqt po svesen forum
<_|_PITBULL_|_> xexe
<LadySJ> benitt-o vij kakvo laino vcherashno
<Draconis> s ka4estveni moderatori
<LadySJ> ako beshe taka
<LadySJ> tozi sait nqmashe da prosushtestvuva godina i polovina
<LadySJ> bez problemi
<benitt-o> sigurno
<LadySJ> ama kato se poqviha nqkoi koito mnogo im znaqt chovkite i si podlagat guzovete navsqkude
<benitt-o> i az taka mislq
<LadySJ> saita UMRQ
<benitt-o> da umre6 i ti
<_|_PITBULL_|_> benitt-o iskash da ni spresh?! DobRe LapnI go!
<Draconis> benitt-o : da ti umre bezpoleznata p***ka
<benitt-o> da ne si jiv da vidi6
<Utopia_> benitt-o
<benitt-o> xxaxaxaxa
<Utopia_> ;)
<benitt-o> kaji bate
<Utopia_> kaju pytko kakvo te trevoji
<benitt-o> absoliutno ni6to
<_|_PITBULL_|_> nqma koi da mu nacheshi analnata vena
<_|_PITBULL_|_> ceco go nqma
<benitt-o> i tebe da te nema
<benitt-o> :)
<_|_PITBULL_|_> Utopia_ da probvam li nashta djadja
<_|_PITBULL_|_> click click
<_|_PITBULL_|_> :P
<LadySJ> _|_PITBULL_|_ nedei
<benitt-o> taka nema da e interesno:)
<Utopia_> prei kot trqva :)
<benitt-o> za6toto posle i az 6e probvam moqta... delete delete
<benitt-o> :)
<_|_PITBULL_|_> mmmm samo0 sha probvam
<LadySJ> hehe
<_|_PITBULL_|_> xexe
<Utopia_> benitt-o :)) moje da probvash tvoita .. anali, anali
<_|_PITBULL_|_> benitt-o ne ma interesuva
<LadySJ> benitt-o i kakvo shte delete kato nikoi ot tuk ne pishe v saita
<benitt-o> :)
<_|_PITBULL_|_> veche v saita nevlizam
<_|_PITBULL_|_> :)
<LadySJ> se chudq az?
<benitt-o> znam li?
* Quits: benitt-o (~Skin_head@80.72.67.78) (Read error: 104 (Connection reset by peer))
* Joins: benit-o (~Skin_head@80.72.67.78)
<_|_PITBULL_|_> Utopia_ stana
<_|_PITBULL_|_> :P
<LadySJ> YES
<_|_PITBULL_|_> benit-o iskash li pak
[list=1] Utopia_ trognata sum :)
<_|_PITBULL_|_> da ti pokaja moq nomer
<_|_PITBULL_|_> iskash li?!:P
<_|_PITBULL_|_> ei sq
<_|_PITBULL_|_> moment
<LadySJ> oh che sa izkefik
<LadySJ> basi lainoto skapano
<benit-o> glei sega moq:)
<LadySJ> benit-o mluk be
<LadySJ> pishleme
<benit-o> svinq
<benit-o> o4ilata
<LadySJ> be az moje da sum svinq ama imam po-veche mozachni kletki ot tebe
<benit-o> ami da i po debeli sa sigurno ot moite...xaxaxa
<Draconis> benit-o : nali znaesh 4e sled mesec dva
* Quits: benit-o (~Skin_head@80.72.67.78) (Read error: 104 (Connection reset by peer))
<Draconis> site nema da ima
<_|_PITBULL_|_> xexe
* Joins: benitt-o (~Skin_head@80.72.67.78)
<_|_PITBULL_|_> pak go mahnah
<_|_PITBULL_|_> :P
<benitt-o> :)
<_|_PITBULL_|_> benitt-o ai pak
<_|_PITBULL_|_> ?!:P
<_|_PITBULL_|_> iskash li?
<_|_PITBULL_|_> :}
<benitt-o> i tebe da te maxnat
<benitt-o> :)
<_|_PITBULL_|_> men za sait ne ma ebe
<_|_PITBULL_|_> veche nevlizam
<LadySJ> benitt-o ama ti i tolkoz gi nqmash be
* Quits: benitt-o (~Skin_head@80.72.67.78) (Read error: 104 (Connection reset by peer))
<_|_PITBULL_|_> hehe
<_|_PITBULL_|_> kuv usm LuD
* Joins: benitt-o (~Skin_head@80.72.67.78)
<_|_PITBULL_|_> :}
<benitt-o> ti da ne misli6 4e me ebe za toq kanal
<benitt-o> :)
<_|_PITBULL_|_> benitt-o ai pak
<_|_PITBULL_|_> ::)
<_|_PITBULL_|_> iskash?
<_|_PITBULL_|_> neiskash
<_|_PITBULL_|_> az iskam
<_|_PITBULL_|_> :P
<benitt-o> brb
<benitt-o> 4e ceco zvuni
<Utopia_> kakvo mu zvynqlo :)
<_|_PITBULL_|_> GSM-a ostail go na vibraciq
<_|_PITBULL_|_> i sq ceco mu zvuni
<_|_PITBULL_|_> a toi si go puha u GuZeCa
<_|_PITBULL_|_> KosMaT
<_|_PITBULL_|_> benit-o ae pak
<_|_PITBULL_|_> :P
<_|_PITBULL_|_> :}
<_|_PITBULL_|_> DE
* Quits: benitt-o (~Skin_head@80.72.67.78) (Killed (NS (Nickname Enforcement)))
mi chetete predi i taq tema da sa iztrili i predi i men da sa me izritali..
za tezi koito neznaqt osven Utopiq_, ban veche imat i Momchence i Murderdoll.. :evil: :evil: :evil:
moderated by ceco
13 точка от правилника

BaT_GirL
03-04-2005, 17:03
Значи така стават трима.А да този форум наистина си е за помощ на хората а ние го превърнахме в бойно поле!И за какво?За едното нищо.Първо всички се нахвърлиха на Aia която не била станала честно модератор.Сега се нахвърляте на Coci.Проблема е там че всеки от вас има някакви изисквания за този форум да ама не!Не става така тая работа.Тук трябва да сме единни не да се караме да създаваме клубове като "ОПА"и други такива.Щом като са бан значи има някаква причина която е задължила администраторите и модераторите да ги баннат.И тук не искам да чуя какво ще кажат останалите защо те са баннати а ако може уважаемите ни модератори и администратори да ни обяснат.

fuuuuuuuuuck
03-04-2005, 17:09
Emi oshtom e taka :arrow: ebete si mamata vsichki moderatori!
Nqmam tarpenie da me bannete i prizovavam vsichki da zastanat zad men,za da vidim dali shte bannat vsichki potrebiteli :!:
Coki ТИ СИ ТЪПО ПЕДЕРАСТЧЕ
КУЧЕ УМРЯЛМО
ЗАВРИ СИ СКАПАНИТЕ ПРАВИЛА Ф ПУТКАТА :!:
e,hora,shte mi lipsvate!
Moderated by ceco
2 точка от правилника.

iv
03-04-2005, 17:16
mi to toq site stana na pomiika, zatova ot dosta vreme ne vlizam tuka s registracia.. puskam otvreme navreme ponqkoe drugo mnenie ... pone da pomogna na nqkoi, koito imat nujda ....
kvo da kaja, osven 4e tuka ujasno zapadna ......

03-04-2005, 17:21
ВЪРХА НА ПРОСТОТИЯТА!!!!!!!
Писна ми вече, писна ми !!!
Това не е НАШИЯТ сайт, тва е някаъв боклук. Превърнал се в бойно поле!!!
Имах желание да направя нещо за тоя сайт, казах го, вие не обърнахте внимание. Не отидоха лi твърде далеч нещата?
Не ви ли писна всеки ден да се пускат по 98475475498574987594543 теми от еднакъв характер! Не мога да си обясня вие малоумни ли сте или какво?
Щом има толкова много недоволни потребители, май наистина нещо не е наред, не мислите ли?
Не...не... Аз не знам какво повече да кажа.. Няма да си блускам главата за глупости.
Официално моля да ме баннете от сайта!
Не искам да продължавам да гледам тая мизерия.
Моля за бан, понеже сама няма да мога да успея да не влизам...
Така и така баннахте повечето от хората, които уважавах.
Един бан повече няма да ви струва нищо нали?!
Ае ... със здраве
Peace \/

Eliiiiiiiiii sexsito
03-04-2005, 17:50
kvo stava tuka be.Ne e 4esno.Za6to samo praite taka na horata.Ostavete gi.S ni6to ne ni radvate taka.EEE ebati rabotata :? :evil:

ProstoAz
03-04-2005, 17:59
Незнам от къде да започна...

В момента какво му има на форума? Безсмислени мнения? Обиждащи и нецензурирани? Лигави и несериозни теми? Потребители излязли извън контрол и пишейки си каквото искат? Виждате ли някъде такова нещо?! Май не, нали?! Тогава къде е проблема, кажете ми къде??
Писна ми всички да говорите на изуст!!! Огледайте се, преди да говорите!
А ето и моя поглед за ситуацията: Виждате как някои потребители псуват и т.н. (веднага мога дам пример - Nspi4) и веднага искате бан за него, пишите ако трябва цял 1 месец, докато не постигнете своето. И с какво този уважаем потребител е сгрешил нещо повече от вас? Заради това, че той обижда потребителите, а вие модераторите? Това ли е по-голямата грешка? Замислете се пак! Тук във форума, както и навсякъде по света - на улицата, в училище и къде ли не има правила, които трябва да се спазват. Нахвърляте се без да погледнете себе си. Един човек може да търпи постоянните ви обиди, но до определено време, на никой от вас няма да му е приятно някой да седи и да го псува по цял ден, още повече като не го познава. Защо пищите в момента? Защото хората, които по цели дни и нощи изсипваха лошото си настроение върху нас, не го правиха върху вас. Сега ще кажете, че е имало причина, нали? И каква е тя? Че модераторите си вършат работата и премахват мненията пълни с обиди?? Това че обидите са към нас прави ли ги по-различни от обидите към другите потребителите, които ние модерираме?
Събрали сте се тук, не виждайки собствените си грешки и търсейки причините за всичко лошо в другите - лесно е, нали? Винаги трябва друг да е виновен за всичко, което става и не ви харесва, но не може така. Всяко второ мнение ви е как форумът пропадал, как някой ви е изтрил тема или мнение, и вместо да се замислите защо е така вие псувате на ляво и на дясно. Когато едно мнение е изтрито, значи си нарушил някое правило и вместо да седиш и да псуваш, можеш да си вземеш поука за следващия път и да си помислиш с какво ТИ си сгрешил!
Яд ме...яд ме е, че всички вие търсите грешките в другите, а не в себе си. И точно тук бъркате. Защото форумът го правите ВИЕ. Правиме го и ние...всички заедно! Но вие започвате безсмислени войни и т.н. Не уважавате мнението на другите. Държите винаги на своето без да оглеждате ситуацията наоколо.

Nspi4 беше баннат заради псувните си и т.н. с какво всички вие в момента, които псувате сте по-различни и достъпът до форумът не трябва да ви е забранен? Хайде отговорете...слушам...?

Едно е да изкажеш мнение, съвсем цивилизовано, но да пускате на ден по 10 теми и мнения с псувни и недоволство, без ВИДИМА причина не е нормално... :roll:

П.С. Нищо лично към баннатите потребители! Даже бих казала, че това са потребители, които много уважавам и предполагам те си го знаят или поне 2ма от тях!

Това е...

fuuuuuuuuuck
03-04-2005, 18:06
I.Задължения на модераторите
...
4.Да зачитат и уважават мнението и правата на потребителите.
При нарушение на някое от тези задължения, моля свържете се с
администраторите!

LOGA POKAZVA CHE COKI NE UVAJAVA MNENIQTA NA DRUGITE!KOITO NE MY E PRIQTEN - BAN!

II.Задължения на потребителите
2.Да уважават мнението на останалите потребители и на модераторите.
Обиждащи и нецензурни мнения ще бъдат премахвани
PREMAHVANI,A NE BANNAT POTREBITELQ,KOITO GI E PYSNAL :!: :?: :!: [/b]

ProstoAz
03-04-2005, 18:19
Виж, мила, този лог нищо не показва. И не виждам защо човек трябва да уважава някой, който не уважава самия него?! Още повече, че тоя лог си е просто една глупост както сама можеш да видиш, аз не виждам и 2 сериозни думи в него. И нещо друго - това не е написано във форума, нали? А тези потребители въобще посещават ли го вече?

А колкото до точка 2 от правилника ще те посъветвам да прочетеш и това:
3.Нарушения от ТРЕТА СТЕПЕН - санкционират се с изтриване на профила и евентуално банване от форума при системно неспазване на точки 2,3 от раздел "Задължения на потребителите"
Предупреждението се отнася за изтриване на профила и евентуално банване от форума

Колко пъти е нарушавана тази точка 2?!

Нещо друго да имаш да кажеш??
Говорете подготвени - пак го казвам!!!

И не ми стана ясно защо форумът за вас е "кочина", когато има псувни, докато тези псувни не са отправени към някой лично от вас? Дали някой ще може да отговори? Или ще избегнете въпроса, хващайки се за други разботи, като тази точка 2, която мисля, че вече изяснихме!

iv
03-04-2005, 18:31
ama kolko ste mi zabavni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bolid1
03-04-2005, 18:50
Na4i pyrvo da kaja, 4e prosto az f, nqmam nishto protiv neq, daje mi haresva mn pove4e ot drugite mod... kakto i da e... Na4i nikoi ne e govoril za psuvnite i obidite, ami za 1000-te ednakvi i bezsmisleni temi... Prosto na horata ne im haresva 4e vsqka treta tema e ednakva, navsqkyde vsi4ki pishat ne po zadadenata tema, flood-qt... 4e nali imashe i takava to4ka ot pravilnika: Da pishat po zadadenata tema, nali? Ama samo pove4eto ot redovnite potrebiteli go pravqt... Sq vlezli nqkvi deto mi sa praqt na nz si ko, i puskat mn interesni mneniq.... Ima i nqkva grupi4ka deto sa "ot diviq zapad" :lol: ama te sa mi mn smeshni... napravo kvi mneniq... nqmam dumi... Ami aide za psuvnite i obidite mainata mu, ama se pak .... Vie pro4itate edna dve temi, ucelvate vse tezi, v koito ima hubavi mneniq, ama drugite... aide... abe ne mi se pishe ve4e, dori neznam ko napisah nagore... Prosto iskam toq forum da e kakto predi! Iskam si4ki da sme kato edno "semeistvo" i si4ki da davat hubavi mneniq i da pomagat na teen-4etata.... :roll: :cry:

air_J
03-04-2005, 18:54
Новостите за мен са, че BABY_SEXY_GIRL е модератор, но това само глупака нямаше как да заподозре, че е въпрос на време да стане. Колкото до бановете точно тези юзъри не ме бърка дали ще са във форума или не. Отдавна съм казал кои модератори не мога да понасям - Aia и Cocki. Имам се донякъде със ^npocTo^a3^f^ и aBeP4eTo, със BABY_SEXY_GIRL, ceco и Alex не съм в никакви отношения - това е положението.
П.С.> Радвам се, че прочетох темата преди да бъде изтрита от засегнатия субект - подобри ми настроението. Това е втората война на която присъствам, ще ми е интересно какъв ще бъде края! :twisted:

ProstoAz
03-04-2005, 18:58
Bolid1, сладурче, само ще те поправя, че не разглеждаме 2-3 теми. В момента виждаш на какво съм мод. -"Тийн интереси и проблеми" и от този цял раздел аз нямам червеничко (Нови мнения). Преглеждам го от до. И вярвай и другите са така. :wink:

Форумът не може да е както преди - може да е по-добре и е така. Но вие сте се затворили в представите си. Къде виждате вече безсмислени теми? :P

Bolid1
03-04-2005, 19:05
Dobre, shte vidim i novite mods kakvo shte napravqt... I dali shte se podobri vsi4ko... 8) Vinagi shte ima bezsmisleni temi i mneniq... nqma kak da se premahne vsi4ko... ama nali sq se uveli4avat modovete, moje pyk neshto da svyrshat :lol: edinstveno uvajavam teb i aver4eto a pyk drugite prosto ... sa pod sqkva.. :roll:

BaT_GirL
03-04-2005, 19:20
едно не разбирам моля те ^npocTo^a3^f^ искам да ми обясниш как може да казваш че форума го правим ние като след 10 минути сигурно ще бъдат баннати още 10 човека?Така ли смятате да продължава?Форума го правим ние всички да администратори модератори потребители и дори баннатите.И не ни слагай под знаменателя на NSpi4 той псуваше постоянно ние просто искаме правосъдие.Няма форума да е както преди.Не искам да заставам и срещу модераторите но не искам те да си правят каквото искат.Това че са модератори не ги прави повече от нас нали?Напротив равни сме.В момента се караме за това че има няколко баннати и стотина премахнати мнения.Давам пример кажи ми как са изчезнали за сега 2 мой мнения като става дума за любовен проблем в който просто казвам какво става(говоря за себе си)ако съм обидила някого с тях обидила съм себе си нали?

ProstoAz
03-04-2005, 19:38
BaT_GirL, ако тези 2 твои мнения наистина са си били напълно в реда на нещата са изчезнали само поради една причина - профилактиката на сърварите от 1:00 до 16:00 часа на трети март! Има и цяла тема за това в "Новини и съобщения", ама кой да погледне? Така че...

И за това, че всички трябва да сме равни - ДА! ПРАВА СИ! Но нали и аз това казвах? Както един потребител си получава заслуженото нарушавайки правилата по един или друг начин, така трябва да си го получат и другите. Какъв по-ясен пример от това за равноправие?? А някой модератор до сега да си е позволил обидни думи към някого, въпреки хилядите изсипали се като дъжд над него??

BaT_GirL
03-04-2005, 19:42
Аз не съм забелязала такова нещо но действията на някои модератори говорят за нарушаване правата на различни юзъри.Мерси че ми каза все пак.Не искам да се караме всички в този форум но не мисля че е необходимо да слагаме бан на всички потребители или поне на тези който наистина са направили нещо за сайта.

^efas^^
03-04-2005, 19:53
^npocTo^a3^f^
Значи ни уприличаваш с NSpi4 за разлика от него юзърите които вие баннахте помагаха на хората и пишеха свестни мнения а сега ви напсуваха щото си го заслужавате

ProstoAz
03-04-2005, 19:59
Не ви оприличавам на Nspi4, но давам малко сравнение.
Това е потребител нарушавал системно правилата на форума и следователно получил бан. Не виждам защо всички потребители нарушавали системно точка 2 не ги последва същото? Да не би да искаш да ми кажеш, че правилата важат за едни, а за други не? С какво право? Нали искахте всички да сме равни? Не се ли опитваме да направим точно това, а?
Мислете, мислете...!!!

^efas^^
03-04-2005, 20:04
А точка 4 от задълженията на модераторите :?: Плюс това нито Murderdoll нито Momchence са нарушавли системно тези правила

ProstoAz
03-04-2005, 20:05
Къде виждаш нейно нарушение?

^efas^^
03-04-2005, 20:07
Защо банахте Utopia :?:

Bolid1
03-04-2005, 20:11
A Momchence, Murderdoll, Fire_of_satan??? te ne sa narushavali sistemno pravilata?!

e4o
03-04-2005, 20:15
ami momchence, murderdoll i utopiq s kvo sa naru6avali pravilnika, dori i da e imalo takuv slu4ai, ne e bilo sistemno :!:

LiNkiN4eTo
03-04-2005, 20:16
Edin forum moje da zagine samo ot samouni6tojenie :!: :!: :!:

^efas^^
03-04-2005, 20:17
АЕ КАЖИ ВЕ ЩО БАННАХТЕ Utopia ЩОТО НЕ ВИ ИЗНАСЯША МНЕНИЕТО МУ НАЛИ :evil:

Bolid1
03-04-2005, 20:18
emi toi pravilno si go kaza... Kritikata se trie... foruma trqbva da se preimenuva... :evil:

Satanas_daughter
03-04-2005, 20:27
ne moga da poviarvam nikoi ot adminite i moderatorite ne go ebe,tolkova li sa tupi che ne mogat da shvanat che nie pravim foruma,shibani strahlivci....jalkii ste mnogo jalki!!!!aide banete me i men,banete vsichki koito imat mnenie razlichno ot vasheto,banete me de pone shte mi spestite nervite da gledam kak toia forum se srinva ot kupchina visokomerni nekudurnici.NE na moderatorskia proizvol!!!!!!
moderated by ceco
2 точка от правилника

BaT_GirL
03-04-2005, 20:44
Edin forum moje da zagine samo ot samouni6tojenie :!: :!: :!:
съгласна съм!

Satanas_daughter
03-04-2005, 21:00
dobre de za kvo nikoi ne pravi nishto?daje i ne ia poglejdate taia tema...vsichki se izpisahme niamahte nikvo pravo da gonite momchence fire of satan utopia i murderdollyto NIAKAKVO

^efas^^
03-04-2005, 21:03
dobre de za kvo nikoi ne pravi nishto?daje i ne ia poglejdate taia tema...vsichki se izpisahme niamahte nikvo pravo da gonite momchence fire of satan utopia i murderdollyto NIAKAKVO
Нали ти каам че са мишки ве чудят се сега дали да се защитят с някой мизерен аргумент или да ни баннат за по лесно

^efas^^
03-04-2005, 21:49
Хахахаха БРАВО НА БСГ изтри ни последните 2 мения аххаах и сега ако ми кажете че това не беше модераторски произвол аз съм трамвай

03-04-2005, 21:52
Na men mi e samo interesno zashto fire of satan be bannata, drugo ne iskam da znam. Ako vaobshte e bila bannata!

^efas^^
03-04-2005, 21:53
Na men mi e samo interesno zashto fire of satan be bannata, drugo ne iskam da znam. Ako vaobshte e bila bannata!Не го ли проумяхте Utopia Momchence Murderdoll и fire_of_satan бяха банната защото тъпите модератори и администратори немогат да приемат истината която Utopia им каза в очите

ceco
03-04-2005, 21:57
Добър ден,

Радвам се, че следите какво става във форума, това може само да ме радва и да вдига рейтинга и посещаемостта на този сайт, сайт, създаден да помага на тийнейджърите в България. Това е сайт, който не случайно печели доверието на толкова много хора, не случайно взима награди по конкурси и се харесва от аудиторията.

В един такъв сайт, създаден с цел помагане на младите хора, няма място за интриганти, завистници и хора, единствената цел на които е да рушат и заговорничат. Мисля, че това обяснява ситуацията, за която сте пуснали тази тема. Сайтът ще продължава да помага на младите хора, колкото и да не им се иска на някой хора.. и място за горе споменатите "вредители" няма да има и отношението към тях ще бъде крайно неприятно за тях.

Наистина се радвам, че сайтът и форумът са това, което в момента са, за което благодаря на ВАС - потребителите (не ви наричам обикновенни потребители, зашото Вие не сте такива).

Благодаря Ви за дългогодишната подкрепа и Ви уверявам, че сайтът ще става все по-добър и то в близките няколко месеца.

P.S. Теми, подобни на тази, ще бъдат трити мигновенно, тъй като вече дадох ясен отговор на този въпрос!!!

От уважение ще отговоря и в тази тема, но тя наистнина ще е последната по този въпрос.
Utopia, Momchence, Murderdoll, бяха баннати поради системно нарушаване на 2, 3 и 13 точка от правилника.

Това наше действие е непоправимо и промяна в нашето отношение спрямо тези потребители НЯМА ДА ИМА.
Налагането на наказанията от правилника, важи еднакво към всички потребители, били те с 1 или 1000 мнения, защото правилата са за всички и ние просто си вършим работата.

Оттук нататък живота продължава, развитието на сайта също.
За да нямате никакви проблеми и с удоволствие да четете, пишете и дискутирате из форума, моля спазвайте правилника.

С ТОЗИ МОЙ ОТГОВОР, СЧИТАМ ЦЕЛИЯТ ПРОБЛЕМ ЗА ПРИКЮЧЕН.
Приятна разходка из форума:)