PDA

View Full Version : Ако....



Hard_life
03-05-2005, 16:06
Не веднъж са ми задавали въпроса а предполагам и на вас "Ако бяхте господар на света за един ден какво бихте направили?" Попринцип е малко тъп въпрос защото първо че не можеш да станеш господар на света, а пък и да можеше то не става ей така, отделен е въпроса че ако то само за един ден нито се става господар нито за един ден можеш да престанеш да бъдеш, но въпреки това е интересно какво въображение може да има човек за това ви питам
Ако бяхте господар на света за един ден какво бихте направили?

03-05-2005, 16:28
Не съм сигурна докъде стигат възможностите ми като ''господар'' на света.Но ако можех да накарам хората да станат по-добри,по-милосърдни...и т.н. това бих направила.Но всеки си има свободна воля и никой не може да те накара вътрешно да се промениш,ако ти не искаш..така,че нищо не бих направила.Бих единствено обиколила света да видя как живелят другите хора,народи...
А ако можех да направя едно единствено нещо независимп какво бих взривила Белия дом и може би целя Вашинктон..а ако говорим сериозно бих премахнала злобата и прототията от хората!

Тед:)
03-05-2005, 17:01
Бих помогнала на сираците и бедните..Бих раздавала любов,за да виждам усмихнати хора...Бих ги правила щастливи просто,за да се чуствам добре...

KiLLeR_InSTiNkT
03-05-2005, 17:30
Az ako bqx gospodarka na sveta za edin den bix se opitala da napravq xorata po-6tastlivi, po-usmixnati. Bix zabranila voinite i bix napravila taka 4e vsi4ki xora da vqrvat v lubovta... Ob6to vzeto tova e! :roll:

LiNkiN4eTo
03-05-2005, 17:34
ako bqh gospodarka na sveta , 6tqh da jiveq kato gospodarka na sveta .. pravete si izvodite :!:

black angel
03-05-2005, 18:20
Еми бих си пожелал да съм господар още много време... :D ... не стига с шегите аз бих искал да изкореня цялото зло да накажа всички глупаци да цари справедливост да омагиосам някое момиче да се влюби в мен и да не спира да ме обича цял живот както и аз нея не...и бих си пожелал да съм цял живот щастлив е от това по-хубаво който ми каже ще го черпя бира (ето видяхте ли сетих се още нещо....цял ден пиене на бира :) )

black angel

MissWorld
03-05-2005, 18:27
ami...vseki 4ovek si e gospodar na sobstveniq si svqt taka 4e ne e neobhodimo da pravq kakvoto i da bilo,az sam napravila ve4e tova koeto trqbva...
:wink:

03-05-2005, 18:37
si4ki tyka razpraat 4e 6e izkoreniat zloto na sveta i 6e napraat si4ki 6astlivi oba4e spored mene samo taka si govorqt :)) to 4ovek si gleda nei ve4e nego v kraina smetka

aBnOrMaL_BaBy
03-05-2005, 20:18
Не ми трябва да съм господар на целия свят..стига ми само да съм администратор в този форум за един ден и да махне всички раздадени незаслужено банове ! :wink:

03-05-2005, 20:33
Ако мога да се движа свободно ще разбера дали има някъде по-умни същества от нас :lol:

{}Slanchiceto{}
03-05-2005, 21:23
Амии,не ми трябва да съм господар на света,защото доста отговорнисти се изискват,а аз не съм една от най-отговорните.Но все пак ако ми се отвори тази възможност,бих направила някои неща за подобряването на света.
Значи първо,ще направя,така че всички да се обичат.Ще унищожа всички орадия и ще направи много строги закони,за да няма никакви престапления.И също за направа на оръжие,дори и няй-простото наказанието ще бъде мнооого строго.
Ще се опитам да унищожа наркотиците и цигарите.Абе общо взето имам много детски мечти относно света.Но нямам възможността да ги осъществя....

Myrcheto
03-06-2005, 12:23
predpolagam che dosta vajni neshta shte propusna,i kolkoto i banalno da zvuchi deistvitelno bih se postarala da napravq nqkakvo dobro na chovechestvoto-da nqma bednost,glad,mizeriq,neizlechimo bolni,bezdomni,siraci,prosqci ...
vseki da si ima dom,semeistvi,rabota ...
da prekratqt vsqkakvi voini i vrajdebnostta da izchezne,alchnostta syshto ...
posle sigurno bih napravila neshto lichno za sebe si ... bih si dala edna bezdynna bankova smetka,s koqto da si napravq posle(kato mine denq mi) edno pyteshestvie okolo sveta i da napravq edno `snosno` pazaruvane po vsichki magazini ... :))
samo deto nz dali shte e interesen jivota ako e tolkova idealen ama ...za vseki sluchai po dobre :)

^S^
03-06-2005, 14:40
ami...vseki 4ovek si e gospodar na sobstveniq si svqt taka 4e ne e neobhodimo da pravq kakvoto i da bilo,az sam napravila ve4e tova koeto trqbva...
:wink:
tova e qka miusal....
A az ako bqh gospodar na sveta i imah neograni4ena vlast i mo6t 6tqh da oni6toja 4ove6kata rasa, za6to tq ne ceni dostata4no jivota........

Nekasa4a
03-06-2005, 15:00
Na tva sam otgovarql nad 10 pati 6te legaliziram tvradata droga :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

12та точка от правилиника!!!
Благодаря!!!
Moderated by aBeP4eTo