PDA

View Full Version : ПредлоЖение!:)



BaT_GirL
03-06-2005, 16:33
Така днес за пореден път прочетох правилата на форума и имам една идея.Както всички останали и модераторите са потребители нали?Смятам че ще е добре те да спазват както правилата за модератори така и тези за потребители като за начало.Иначе за да не се задръства форума може да качиме някои теми като важни и така да не се пишат все едни и съши теми и мнения.Що се отнася до раздел "Любов" ще е добре ако направим тема"Любов от растояние" и "Първата целувка" защото са най-често писаните.Така ще улесним както модераторите(да не проверяват все едни и същи теми)така и гостите ил потребителите на които са им необходими нашите съвети и мнения.Предлагам също в раздел "ТВ и музика" да пуснем една тема отново като важна "Търся" за да можеме там да пишеме и да питаме от къде да си изтеглиме определена песен филм или нещо друго.Смятам че като за начало това ще подобри форума.

AvLee
03-06-2005, 16:44
Добро предложение :wink: За съм!

e4o
03-06-2005, 16:47
Добро предложение :wink: За съм!
i as taka :roll:

tedo_davis
03-06-2005, 16:48
az ska4am s 2 ra4i4ki i kazvam - AZ SYM ZA na 100000000000 %

amy lee
03-06-2005, 17:03
az ska4am s 2 ra4i4ki i kazvam - AZ SYM ZA na 100000000000 %i az :)

SweeT^Puppy
03-06-2005, 17:05
Много добра идея!!! :wink:

vvee
03-06-2005, 17:10
dobro hrumvane
BRAVO :!: :!: :!:

BaT_GirL
03-06-2005, 17:19
Радвам се че ви харесва.Наистина идеята си я бива.Дано и администраторите се съгласят. :D

Bolid1
03-06-2005, 17:42
I az sym syglasna osven za Muzika I tv, shtoto v taq tema she stane golqma "ko4ina"... li4no mnenie....

Ev1lG1rL_
03-06-2005, 18:38
az ska4am s 2 ra4i4ki i kazvam - AZ SYM ZA na 100000000000 % Xixixi i az taka no pribavqm i dve kra4eta :)

DiEsEl_GiRl4eTo
03-06-2005, 19:01
I az sym ZA, obache dali shte se spazva? Imashe takava tema pusnata za BB obache forumyt se pulneshe li puslneshe s oshte i oshte...hubava ideq, stiga da ima koi da q spazva

BaT_GirL
03-06-2005, 19:22
I az sym ZA, obache dali shte se spazva? Imashe takava tema pusnata za BB obache forumyt se pulneshe li puslneshe s oshte i oshte...hubava ideq, stiga da ima koi da q spazva
Надявам се да го спазват или то като пише важна тема и ще го видят де иначе техните теми ще се трият(само тези които ги има като важни ако ги пуснат пак)

Coki
03-06-2005, 19:59
Здравейте,

Има теми които наистина ще е добре да са важни и модераторският екип ги налага като такива, но има теми, които са с едно заглавие , на са строго специфични за всеки потребител.

ако имате предложения, за конкретни теми, пишете ми лично и аз ще преценя дали трябва да бъде като "важна".

03-06-2005, 20:04
потребителите че когато имат проблем с някой модератор или с някое негово действие е най-удачно да се обърнат към него на ЛС Coki i Ceco :)

BaT_GirL
03-07-2005, 17:43
Здравейте,

Има теми които наистина ще е добре да са важни и модераторският екип ги налага като такива, но има теми, които са с едно заглавие , на са строго специфични за всеки потребител.

ако имате предложения, за конкретни теми, пишете ми лично и аз ще преценя дали трябва да бъде като "важна".
Да значи за "Първата целувка" както и за "Любов от разстояние"в раздел Любов

Coki
03-08-2005, 19:35
Здравейте,

Има теми които наистина ще е добре да са важни и модераторският екип ги налага като такива, но има теми, които са с едно заглавие , на са строго специфични за всеки потребител.

ако имате предложения, за конкретни теми, пишете ми лично и аз ще преценя дали трябва да бъде като "важна".
Да значи за "Първата целувка" както и за "Любов от разстояние"в раздел Любов

Любов от разстояние, няма да стане "важна" тема, тъй като този въпрос е строго индивидуален, за всеки потребител.
А относно първата целувка, мисля че тя също си е индивидуална за всеки и не е удачно създаването на "важна" тема, с цел да не се повтарят.

AvLee
03-11-2005, 15:36
Не мисля,че темата за целувката е толкова индивидуална!Хубаво е да има една такава тема(важна) и там да се напишат неща,които може би няма да са резлични от ''то ти идва отвътре''..но хората се интересуват!
Първата целувка :arrow: ВАЖНА тема?

BaT_GirL
03-11-2005, 16:36
Не мисля,че темата за целувката е толкова индивидуална!Хубаво е да има една такава тема(важна) и там да се напишат неща,които може би няма да са резлични от ''то ти идва отвътре''..но хората се интересуват!
Първата целувка :arrow: ВАЖНА тема?
съгласна съм с теб

BaT_GirL
03-12-2005, 14:54
Днес отговорих на поредната тема"Как да ме забележи".Видях едно мнение:"Потърси малко във форума има 100 такива теми".Да има ги и ето къде е проблема.Ако я качим като важна тема всеки ще влиза и ще я гледа и няма да пуска собствена тема(най-вече гостите).Ами ако нямат време да търсят във форума?И чакат ние да им отговориме а пишеме просто:Поредната такава тема"Според мен в раздел Любов има нужда от не една важна тема.

AvLee
03-12-2005, 15:09
Днес отговорих на поредната тема"Как да ме забележи".Видях едно мнение:"Потърси малко във форума има 100 такива теми".Да има ги и ето къде е проблема.Ако я качим като важна тема всеки ще влиза и ще я гледа и няма да пуска собствена тема(най-вече гостите).Ами ако нямат време да търсят във форума?И чакат ние да им отговориме а пишеме просто:Поредната такава тема"Според мен в раздел Любов има нужда от не една важна тема.
Аа..да и такива тема също може да е важна!За свалките,правене на впечатление,как да ме забележи...в едно :wink:

Тед:)
03-12-2005, 18:36
BaT_GirL идейките ти са страхотни :) Дайте да направим форума още по-посещаван..И без това малко се опразни :)