PDA

View Full Version : Най-якото ви приключение!



BaT_GirL
03-06-2005, 17:41
Тук споделете най-якото си приключение.Моето е малко глупаво но най-много се кефих на лагера тази година.Сутринта щяхме да закъснееме за закуска и отидохме да будиме момчетата в съседната стая.Взехме едно шише с вода отвъртяхме малко капачката и тръгнахме леко да ги пръскаме ама къпачката изхвърча и се заби в челото на единия а водата върху него.Та той се събуди и всички по пижами(боксерки,прашки потници или сутиени)бягахме по терасата(тя беше обща много голяма)с по едно шише пълно догоре ледена вода и се мокрихме,хвърчаха чехли падаха хора като се подхлъзнат а долу ни се смееха едни от друг град дето се събираха за закуска.После бяхме наказани(цялата тераса беше във вода)и не ходихме на плаж с останалите(към 12 човека)а вечерта за капак на всичко се бяхме напили и на връщане от дискотеката освен че залитахме си пеехме и бяхме пълен цирк!

MissWorld
03-06-2005, 18:43
haha,e tova e bilo qko :0
na men sa mi se slu4vali stra6no mn takiva ne6ta i ne moga da precenq koe nai golqmoto,6te ti napi6a poslednoto :)
kato bqhme na zeleno u4ili6te i se vru6tahme ot obqd i v asansiora pi6e 4e moje maximum 6 4oveka i nie(az i priqtelkite mi) vlqzohme,no mom4etata ni vidqha i nqkoi dade ideqta da se napahat i te v asansiora i ob6to stanahme 22 4oveka(bqhme bukvalno edin varhu drug) i zasednahme.....abe stana edna....dobre 4e barzo ni izvadiha 4e 6tqhme da se izdu6im vatre...men me bqha izponastapvali... :) :) :) e be6e qko,ama posle direktorkata kato ni vidq......stana ne mn qko :)

BaT_GirL
03-06-2005, 19:43
И вашето също.Ми и на мене ми се случваха доста неща ама т'ва ми е така най-скорошното. :D

03-07-2005, 08:17
I MOITE ''PRIKLUCHENIQ'' NE SA MALKO ZATOVA SHTE TI NAPISHA KAKVO PRAVIHME PREZ VAKANCIQTA TAZI SEGA ZA 3-TI MART.AMI ZNACHI V CHETVARTAK SE SABRAHME V EDNO MOMCHE BESHE MNOGO VESELO AMA ZDRAVO SE NAFIRKAHME I SE NALOJI DA PRESPIT Y TQH NA SLEDVASHTIQ DEN OSHTE NEIZTREZNELI BQHME NA DRYG KUPON I TAM SASHTATA ISTORIQ A NA KRAQ VSASHNOST VAV SABOTA SI KUPONQSVAHME Y NAI-DOBRATA MI PRIQTELKA I TAKA TRI DENA NIKAKVO IZTREZNQVANE I OSHTE MI SE VIE SVQT(KOFTI SHTE HODQ NA DASKALO) A NAI-STRANNOTO BESHE CHE NIKOI OT NAS NE SLUSHA CHALGA AMA VSICHKI SI IZBUHVAHME NA IVANA ALCHO I ORK. KAMENCI AMA ZA TAKIVA MESTA TYI NAI-VARVI :P

dqvolitka
03-07-2005, 08:21
ooops vsashnost tova beshe ot men de :lol:

Djursi
03-07-2005, 17:54
Ami te moite vsichkite sa shturi :)
Zashtoto vsqko e vse edno e posledno :)
....
Syborih edna ot daskalkite v snega i vsichki momicheta se hvyrlihme vyrhu neq za da i chistitim rojdeniq den :)