PDA

View Full Version : Da ostane6 sam na rojdeniq si den



final_fantasy_fan
03-07-2005, 17:22
Sa temata moje da e malko tupa,no mnogo iskam da go napi6a,a vie ako 6tete go 4etete.Dnes si vurvqh po ulicata i minavah pokrai edin McDonalds i si vikam are 6te vlezna.Tam sre6tnah edin moi priqtel,koito sega e sedmi klas.Okaza se,4e ima rojden den i pokanil "priqtelite" si da hapnat ne6to predi u4ili6te 6toto nqmalo da go praznuva.Toi be6e tam,a nikoi ne be6e do6ul.4akahme zaedno 2 4asa(az sum ot 2 na u4ili6te ama i az nz 6to izleznah v 10).Nikoi dori ne se obadi da kaze sorry ne moga da doida ili pone edno 4estit rojden den.Stana mi mnogo mu4no za nego...i si misleh kolko e ujasno da ostane6 sam na rojdeniq si den

Eliiiiiiiiii sexsito
03-07-2005, 17:26
naistina e mnogo gadno,a i to4no na tozi specialen den :?

e4o
03-07-2005, 17:31
au mnogo e gadno naistina, moq priqtel e bil taka predi nqkolko godini, poneje e bil po rabota v drug grad, kudeto nikoi ne e poznaval, i mu e bilo ujasno mu4no i tujno :(

iv4enceto
03-07-2005, 17:34
О,това наистина е адски гадно!!!И какви приятели са му тия эа да постъпят по тоя гаден начин с него?!? :cry:

Тед:)
03-07-2005, 17:36
... :cry: ...Спомням си един рожден ден на брат ми..беше много малак..беше поканил разни лапета вкъщи но никой не дойде..Празнувах сама с него в приготвената стая..С голямата торта с фигурки и десетките сандвичи...Беше ми ужасно мъчно защото той толкова се надяваше..Накрая се обадих на една приятелка да доиде..Просто за да види че някой се сеща за него...Наистина е много тежко... :cry:

LiNkiN4eTo
03-07-2005, 17:37
uaaa mn speklo , podbiraite si priqteli ei :!: :!: :!:

DiEsEl_GiRl4eTo
03-07-2005, 17:41
Ужасно! :( Много гадно така :!: Какви са тези приятели :( :cry: :cry:

LetiCherry
03-07-2005, 17:43
EEEE, tova e super gadno! Kakvi sa tezi hora?! Kak li te 6t es epo4yvstvat ako nikoi ne doide na tehniq RD?! Az sum sigyrna , 4e ne sa si zadali tozi vupros ili na dne6nite lapeta ( koito se mislqt za guzari) Mc Donald's ne e mqsto , kudeto te 6te hodqt, za tqh sa qkite diskoteki , mnogoto alkohol i qko macki na 12- 13 godini... :? :? :?

Cyberdyne_101
03-07-2005, 17:47
final_fantasy_fan на твое място щях да поразпитам кои са тия "приятелчета" и да да си "поговоря" с тях. Т`ва е било неописуем прасизъм (думата е мое творение.... идва от прасе) от тяхна страна. :evil: :evil: И най-лошото е, че приятелят ти още в тая възраст се е сблъскал с човешката идиотия :evil: :evil: Леле ако на мой приятел му скроят такъв номер просто ще издивеяhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/t/pissed.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/t/pissed.gif

final_fantasy_fan
03-07-2005, 17:52
final_fantasy_fan на твое място щях да поразпитам кои са тия "приятелчета" и да да си "поговоря" с тях. Т`ва е било неописуем прасизъм (думата е мое творение.... идва от прасе) от тяхна страна. :evil: :evil: И най-лошото е, че приятелят ти още в тая възраст се е сблъскал с човешката идиотия :evil: :evil: Леле ако на мой приятел му скроят такъв номер просто ще издивеяhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/t/pissed.gifhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/t/pissed.gif
ti mili6 li,4e ne im se qdosah.az go znam koi e toqdeto e razvalil ne6tata i 6te si pogovorq seriozno s nego

{}Slanchiceto{}
03-07-2005, 17:52
... :cry: ...Спомням си един рожден ден на брат ми..беше много малак..беше поканил разни лапета вкъщи но никой не дойде..Празнувах сама с него в приготвената стая..С голямата торта с фигурки и десетките сандвичи...Беше ми ужасно мъчно защото той толкова се надяваше..Накрая се обадих на една приятелка да доиде..Просто за да види че някой се сеща за него...Наистина е много тежко... :cry:
Спомям си и моя брат как си празнува един път рождения си ден така.Беше много кофти.Беше на 10-11 годинки и ми беше супер гадно за него.
А относно темата....Супер тъпо.Не знам направо.Горкичкото момче.Тва не са никакви приятели.Как никой няма да дойде?!!!?!?!?!?Ужас....

miloto_girl_4e
03-07-2005, 17:53
lele,miloto mom4e
ti si mu se poqvila na RD-to to4no kato nqkoi angel ..
ako ne be6e ti,6te6e da e suvsem sam ..
mili4ka :(
kakvi friends ima samo ... dano im se vurne tupkano
i ne samo na RD-tata da sa sami,ami izob6to ..
zlobna sam,ama go zaslujavat eba si :!: :!: :!: :!:

final_fantasy_fan
03-07-2005, 17:55
lele,miloto mom4e
ti si mu se poqvila na RD-to to4no kato nqkoi angel ..
ako ne be6e ti,6te6e da e suvsem sam ..
mili4ka :(
kakvi friends ima samo ... dano im se vurne tupkano
i ne samo na RD-tata da sa sami,ami izob6to ..
zlobna sam,ama go zaslujavat eba si :!: :!: :!: :!:
edna maaalka zabelejka...AZ SUM MOM4E!!!

suzanna
03-07-2005, 18:01
:cry: lele tova naistina e adski gadno.stana mi super tujno ne moga da si predstavq da prejiveq takova neshto.tova bi srutilo predstavite mi i za priqtelstvo i za vsichko :cry: az se seshtam za edin moi rd - nai-hubaviqt mi v jivota.i to ne zashtoto bqhme koi znae kude ili puk poluchih ne znam si kakvo za podaruk a prosto zashtoto edin po edin se izsipaha vsichki koito obichah i uvajavah.stavah na 11 no pomnq vsichko tolkova qsno.no ne iskam da si mislq za onzi chovek koito e chakal svoite friends :cry:

angelski_o4i
03-07-2005, 19:22
ADSKI GADNO!!!!!!!!!
mn mi stana ma4no kato go pro4etoh naistina e mn kofti taka da si zapomni6 rd.e pone ti si oti6al.bravo!ima sadba!

incheto
03-07-2005, 19:28
oleee i na men mi zvu4i dosta zle..napraooo ne mu zavijdam!

stereophonix
03-07-2005, 19:30
mnogo gadnu ;( a nqma li nqkakav 6ans da e stanalo nqkako nedorazumenie? .. za men li4no e mn vajno dadeni hora da se setqt za men i da me pozdravqt! e na rd-to mi tazi godina edin "priqtel" dori ne se useti za kakvo go 4erpq i mi stanamn gadnu, ne go o4akvah ot nego ;(

monka
03-07-2005, 19:31
tova naistina e mnogo koft :cry: na men nemi se e slu4valo,no ako mi se slu4i pove4e nikoga nqma da gi pogledna! dori i da sa imali osnovatelna pri4ina,za da ne doidat e trqbvalo pone da se obadqt,da pratqt sms. basi,horat. te ne sa mu nikakvi priateli,6tom go osatvqt sam v tolkova vajen za nego den!

Тед:)
03-08-2005, 16:11
Проблема е че това не е еденичен случай..Проблема е че ние хората ставаме все по зли и коравосърдечни...И най-големия проблем е че още има наивници като мен,които вярват че всичко може просто да е едно голямо недоразумение :)

03-08-2005, 16:25
au mnogo e gadno naistina, moq priqtel e bil taka predi nqkolko godini, poneje e bil po rabota v drug grad, kudeto nikoi ne e poznaval, i mu e bilo ujasno mu4no i tujno :(


of 4ovek drugo e da si vav drug grad i da ne poznava6 nikoi i sam da si praznuva6 rojdennia den tova 6te se prejivee , a drugo e da si si u doma i nikoi da ne te uvaji tova e mn po gadno .

sladkish4e
03-08-2005, 17:05
Ujas!Na men ne mi se e slu4valo tova nikoga!Vinagi mi se obajdat i mi se izvinqvat ako nqma da doidat!Napravo ako bqh na mqstoto na priqtelq ti pove4e nikoga nqma6e da gi pogledna!

Alli
03-08-2005, 17:31
Nito edin ot vsi4kite da ne doide,nito edni4ak......... :cry: :cry: :cry: :cry: offfffff..........mnogo mi e kofti,ujas:( slu4valo mi se e edna priatelka 2 godini podred zabravq,ama posle dobre go kompensira,ama tva e mn gadno,naistina naposledak vsi4ki hora stavat egoisti i kakto spomena nqkoi po-gore,ve4e de4icata na po 12-13 hodqt po discoteki,napivat se,e ne 4e az ne go pravq,no nikoga ne bih ostavil moi priatel,kamo li na rojdenia my den :cry:

Bloody_Tear
03-08-2005, 17:32
Абе ебаси безотговорните и садистични приятели!!! :evil: Аз ако бях да съм ги пречукала ....откъде накъде няма да се появяват на рождения ми ден и аз да си чакам сама приготвила храна и всичко.Да се бяха обадили..не изисква кой знае какви усилия...едно мръдване на пръстчето!!!!Как може горкото момче да седи 2 часа и ония тъпанари да не са се появили..представям си са имали много по-важни ангажеминти от това да уважат празника на приятеля си :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

miloto_girl_4e
03-08-2005, 20:25
lele,miloto mom4e
ti si mu se poqvila na RD-to to4no kato nqkoi angel ..
ako ne be6e ti,6te6e da e suvsem sam ..
mili4ka :(
kakvi friends ima samo ... dano im se vurne tupkano
i ne samo na RD-tata da sa sami,ami izob6to ..
zlobna sam,ama go zaslujavat eba si :!: :!: :!: :!:
edna maaalka zabelejka...AZ SUM MOM4E!!!


sorry,pi4...golqma sam bleika {{}}

03-08-2005, 20:31
Ужасно

Suddenly
03-08-2005, 20:41
:( :cry: :( :cry:
Тфа е направо ужасно аз съм го преживяла.
.. Аз не си го празнувах щот бех на екскурзия
и тогаз си идвахме точно и.. аз се пребрах изморена
ама приятелките решиха да излезнем и аз
оК. Ама тей или иначе никои не се сети за мен
и аз казах Хора имам Рожден Ден и тей.
Отидох да им купя бонбони и са пребрах...
Нищо не съм очаквала , ама поне очаквах да ми кажат
Честит Ден ден тва онова ,а те казаха "..О Ти имаш Рожден ден!??.."

e4o
03-08-2005, 21:37
au mnogo e gadno naistina, moq priqtel e bil taka predi nqkolko godini, poneje e bil po rabota v drug grad, kudeto nikoi ne e poznaval, i mu e bilo ujasno mu4no i tujno :(


of 4ovek drugo e da si vav drug grad i da ne poznava6 nikoi i sam da si praznuva6 rojdennia den tova 6te se prejivee , a drugo e da si si u doma i nikoi da ne te uvaji tova e mn po gadno .
da hubavo, naistina si prav, as ne sum go prejivqval tva i ne bih i iskala, prosto spodelih, na priqtela mi kak e bilo :roll:

v1v@
03-09-2005, 19:24
mn tupo naistina basi i priqtelite !

greshnicata_
03-10-2005, 12:55
naistina e adski gadno i nepriqtno no toi da ne se vaika ami na tezi priqteli koito qvno ne sa mu takiva da im kaje da si ebat maikata za6to qvno ne go priznavat za nishto 6tom ne sa go uvajili s pone edno 4rd.

^I don't give a fuck^
03-10-2005, 13:08
това е супер гадно...и говори какви приятели има.... :evil: толкова ли не са могли да му пратят поне един смс..или да му се обадят... :?

03-10-2005, 13:09
Dano sled tva pone da im e farlil edni maini, i da e `pozdravil` roda im do 9mo kolqno!

Грахче
03-11-2005, 12:07
според мен пък е по-добре да си сам на рождения си ден, отколкото заобиколен от лицемери ....

....

^I don't give a fuck^
03-11-2005, 12:13
според мен пък е по-добре да си сам на рождения си ден, отколкото заобиколен от лицемери ....

....

да така е...но човечеца от къде да знае че са лицемери ? уж са се представяли за негови приятели :?

Грахче
03-11-2005, 12:18
ами поне сега е разбрал. и това колкото и странно да звучи, е хубаво от една страна... защото се е случило сега - разбрал е колко са двулични сега,а не когато е имал адски страшна нужда от тях. Дава си сметка, че не може да разчита на тях и започва наново. Може би ето един такъв ден е добър за ново начало. Изпълнен с надежда. Защото той все пак не е бил сам...никой от вашите роднити/познати не са били съвсем сами...ВИЕ сте били до тях!