PDA

View Full Version : Alkohola



lilitoooo
03-07-2005, 21:06
Zdraveite...zna4i za utre po himiq imam da pisha za "Fiziologi4ni deistviq na alkohola" i razbrah sega v posledniq moment i mi trqbva speshno...molq ako nqkoi znae nqkoi site po tazi tema da mi dade illi da napishe ne6o ako ima ili znae!Mersi predvaritelno!

03-07-2005, 21:29
Am....sha pisha kvoto znam ili pone za kvoto sa seshtam
Alkohola e depresant i zabavq deistviqta, pri mahmorluka umirat sotici nervni kletki zashtoto pri upotreba na mn alkohol mozaka se `iskluchva` i ne funkcionira pravilno, pri sabujdanto kletkite umirat.
Alkohola zabavq deistiviqta sashto taka ponqkoga vodi do hronichni zabolqvaniq i ciroza (rak na cherniq drob).
Alkohola deistva zle i na babrecite i pri prikomerni kolichestva vodi do spirane na babrechnata deistnost. Ot mn alkohol moje da se poluche i napravqne na kravta ot koeto malko hora sa se spasqvali.
Ne moga da se setq za drugo sry !

03-08-2005, 05:39
ami proveri v www.referati.com

alkoholik_
03-08-2005, 19:45
Свали си от дата.бг - "Enciklopedia za narkoticite". В нея има доста неща за алкохола.

Cyberdyne_101
03-09-2005, 13:09
Алкохолът на никой не прощава :P :lol: :lol: Толкова малко думи казват толкова много 8) :lol:

sladkish4e
03-09-2005, 18:49
Алкохолът на никой не прощава :P :lol: :lol: Толкова малко думи казват толкова много 8) :lol:

Haha!Taka e!