PDA

View Full Version : Преместена:I az da kaja ne6to !



Nekasa4a
03-07-2005, 22:00
:!: Poprincip az mn rqdko puskam temi za6toto nqmam tolkova problemi da kaja jivota e gaden pluq na nego i podobni gluposti , no sled izdankite naposledak re6ih i az da pusna edna :!:

Na4i temata e slednata iskam da vi pitam modove kolko mneniq imam v Lubov i lubovni problemi malko zamislete se za6to tazi sekciq i saprovojda6tata q Sex sa prosto varha na sladoleda v prostotiqta az 4e sam idiot sam si i ne go kriq :!: No da ima takiva gluposti koito da se darjat e prosto nedopostimo BSG na4i ot skoro si mod tam mi razgledai vnimatelno nqkoi ot temite napravih si truda da po4eta malko prostotiq e nemoga i az da izmislq tolkova gluposti :!: Ne obvarzvam mnenieto si s nikoi to si e samo moe i NE CELI OBIJDANE NA MODERATORI I ADMINI


Tva e dr nqmam ko da kaja :!:

adult
03-08-2005, 03:57
http://forum.bg-mamma.com/images/smiles/202uu.gif
Като се заговори пак за Модератори,аз не разбрах на какво основание и по какви причини са назначени новите модератори:дали защото много разбират от секс и като цяло от раздела,който модерират,или просто са сложени за да махат простотията,която се бълва във форума :roll: Трябва обаче да призная,че откакто се направиха тези промени,огромна част от глупостите във форума просто се махат докато се усетим,а изчерпаните теми се заключват http://forum.bg-mamma.com/images/smiles/newsm74.gif
Все пак,според мен,модераторът трябва да е човек,който да разбира от областта на своя форум-все едно за здравния форум да сложат някой,който хал хабер си няма за какво става въпрос.Поне във всички други форуми е така-модераторът е този,който е най-информиран за всичко и трябва да дава съвети,а не само да заключва теми и да трие такива :wink:

03-08-2005, 07:23
http://forum.bg-mamma.com/images/smiles/202uu.gif
Като се заговори пак за Модератори,аз не разбрах на какво основание и по какви причини са назначени новите модератори:дали защото много разбират от секс и като цяло от раздела,който модерират,или просто са сложени за да махат простотията,която се бълва във форума :roll: Трябва обаче да призная,че откакто се направиха тези промени,огромна част от глупостите във форума просто се махат докато се усетим,а изчерпаните теми се заключват http://forum.bg-mamma.com/images/smiles/newsm74.gif
Все пак,според мен,модераторът трябва да е човек,който да разбира от областта на своя форум-все едно за здравния форум да сложат някой,който хал хабер си няма за какво става въпрос.Поне във всички други форуми е така-модераторът е този,който е най-информиран за всичко и трябва да дава съвети,а не само да заключва теми и да трие такива :wink:Като изключиме че и половината потребители са баннати или не влизат сичко е Ок ... сам одето вече не се получават свесни коментари и форума запустя :?

Sk8eR^BoY
03-11-2005, 19:05
Защо ли съм толкова съгласен , не че съм някой супер редовен , но все пак споделям мнението ви ...

aBeP4eTo
03-11-2005, 19:19
:roll: Тук донякаде споделям мнението ти! Аз същo не влизам в "Любов и любовни проблеми" и "секс" темите са страшно НЕсериозни, повтарят се, има масов флууд и 1001 глупости :!: Мисля, че трябва да се обърне малко по-голямо внимание точно на тези два раздела, но за съжаление не мога да помогна с нищо нямам права в тези области ! Хубаво е, че се следят тези неща :!:

ProstoAz
03-11-2005, 19:49
Ще кажа само едно нещо, което се надявам да отговори на всичките ви въпроси: От кога не сте влизали в тези раздели? :shock:
Кратко, но надявам се с ясно послание. :wink:

Грахче
03-12-2005, 05:22
Ще кажа само едно нещо, което се надявам да отговори на всичките ви въпроси: От кога не сте влизали в тези раздели? :shock:
Кратко, но надявам се с ясно послание. :wink:

вчера... Една свястна тема няма...

sladkish4e
03-12-2005, 07:54
Ами и аз вече не влизам в "Секс" и "любов" защото ми писна да чета едно и също!Само някви прости глупости!

Coki
03-12-2005, 08:36
Наше задължение е да премахваме теми и мнения, които нарушават правилника, а за всички останали ние нямаме право да ги модерираме.
в случай, че не ви харесват някои теми, просто ги игнорирвайте от съзнанието си, защото не може на всички да се хареса една тема, за едни е супер яка, за други е много тъпа.
Който не е заинтересован от съдържанието на една тема, най-добре е да не пише по нея, а да се включва в дискусийте на теми, които го вълнуват.

Относно модераторите, техните задължения са изписани в правилника.