PDA

View Full Version : Ako si bremenna



Djursi
03-08-2005, 05:16
Zdraveite :)
Pravih sex bez prezervativ 1 den predi da mi doide ... Trqbvashe da mi doide ili na 28 fevruari ili na 1 mart ... Obache neshto ne se poluchi :(
na mnogo poznati momicheta im zakysnqva toq mesec ... i az si pomislih che e ot vremeto ... obache veche 9ti den i ne mi idva :(
Ako ste bremenni ... kak bihte kazali na maika vi ili kym koi bihte se obyrnali ?


A neska ili utre shte si pravq test .... dano e edna chertichka ....

final_fantasy_fan
03-08-2005, 05:58
Vupreki 4e nukoga nqma da sum bremenen mislq ,4e ako si bremenna,to v golqma 4ast 6te e po tvoq vina(razbira se i na 4oveka s kogoto si spala),no daostavim ne6tata taka.6te zapo4na s hubaviq variant.Ako ne si bremenna-6te si vzeme6 pouka i 6te ti se razmine.NO ako si bremenna ne6tata se uslojnqvat.1.iska6 ne iska6 trqbva da kaje6 purvo na maika si.Dori i ako se qdosa v na4aloto tq ti e maika i 6te te razbere i podkrepi.trqbva da kaje6 i na ba6tata toi trqbva da znae i da poeme otgovornostta,za6toto i toi e vinoven za slu4iloto se.2.trqbva da znae6 dali 6te go zadurji6.AZ SUM TVURDO NE NA ABORTITE.No ti edinstvena moje6 da re6i6 dali 6te ima6 vuzmojostta da go gleda6.Ne rajdai dete ako nqma da moje6 da mu osiguri6 spokoino i veselo detsvo,a ne da jivee v mieriq ili da go hvurli6 v nqkoi dom za siraci.Razbira se 6te ti e nujna i podkrepata na priqtelkite ti.Tova nqdavqm se pone malko da sum ti pomognal.

Dharma
03-08-2005, 07:26
uhhhhh stiskam palci da ne si bremenna! imah edna poznata, tq zabremenq, kogato be6e 9 klas i ne kaza na tehnite na vreme, sega si ima bebe na 3 godini :shock:
kak da kaje6 na va6ite, ako si bremenna-ami nqma recepta, prosto go kaji na vreme!
Uspeh! :wink:

e4o
03-08-2005, 07:28
dano testa ti naistina e otricatelen, una4e po vuprosa kum kogo bih se oburnala-absolutno kum maika mi, purvo estestveno 6te kaja i na priqtelq mi, i polse na maika mi, kolkoto i dad i bude nepriqtno vse 6te mi pomogne i 6te me razbere kato roditel, kakto 6te mi dade i nai-dobur i razumen suvet. Vinagi sum ras4itala i vqrvala na mika si i mnogo q obi4am :!: :!: :!:
uspeh na teb pak s testa i dano nqma problemi :!: :!: :!: :wink:

greshnicata_
03-08-2005, 07:52
ami da no naistina da ne 4aka6 beb4e

pak ako az sam bremenna 6te kaja na maika si ,moje bi ne vednaga sled sedmica ili dva tri dni.No pri situaciqta mojebi e razli4na 6toto maika mi znae 4e si imamam priqtel i pravq seks sa6to znae 4e i seksa e redoven.No ako zabremeneq sas sigurnost mojebi 6te i kaja 6toto ako gadjeto mi nqma vazmojnost nqma da ima koi da mi dade pari za abort i 6te trqbva da opra do neq zashtoto, ne bih iskala da zadarja deteto mi na tazi vazrast poneje imam planove za sebe si i te ne vkly4vat da gledam dete ot sega li4no dori mojebi taka kato si pravq edna smetka az bih iskala da zabremeneq kato sam kam 25 ili 26 godini .

Mimi_Vip
03-08-2005, 08:50
Dano ne si bremenna!!!Stiskam palci!
A ako e stanala belqta kaji parvo na priqtela si i sled tva vzemete ob6to re6enie kakvo 6te pravite!

adult
03-08-2005, 08:55
Ако си сигурна в цикъла си-че е винаги редовен и е около 27-28 дни,спокойно.Може да ти закъснява по много причини-една от които е притеснение.А имаше ли свършване вътре :?: Направи си тест,трябва да отчете вече-Sure Check.Направи го-после ще му мислим.И не се спичай предварително :wink:

*SCHWARZ*
03-08-2005, 12:04
по тъмно ти се будиш
тормозиш се и чудиш
защо ли закаснява
така те притеснява

има ли една черта
чухте ли добре една
тестъат е валиден,
а Жоро е невинен

ако има две черти
ще повторим две черти
бързо,бързо му званни
бременна си вече ти

ПРАВИ ТЕСТА И КАЖИ РЕЗУЛТАТИТЕ!!!!

_Jessy_
03-08-2005, 12:05
Ami vsy6nost ako e edin den predi da ti doide \i ti e redoven poprincip\ e dosta malka, da ne kaja ni6tojna ili nikakva veroqtnostta da zabremenee6... Osven tova moje da ima naistina mnogo pri4ini da ti zakysnee \samoq fakt, 4e si pravila sex togava naprimer, az kato pravq sex den predi da mi doide obiknoveno mi zakysnqva, pritesnenieto sy6to moje da e pri4ina... vremeto i t.n.\ AMa vse pak si napravi test, za da si sigurna ! Stiskam palci !

sex`y_f
03-08-2005, 16:22
poprincip, ako si bremenna znae6 4e ne ti idva , no ima momi4eta na koito ne im e mn redoven i ponqkoga prosto gi propuska nqkoi mesec!moje sega da ne ti e to4no na datata , a da ti zakysnqva,za6toto si pritesnena i t.n. !!!!! no vse pak si napravi testa i kaji kakvi sa ti rezultatite!!! xaide kaji dali e 1 4erti4ka/za koeto 6te ti stiskam pal4eta/ ili 2 :( i 6te vidim kkakvo 6te pravim :P !!!!!! xaide macko i spokoinoo! uspehhhhh uspehhhh !!!!! are 8)

Djursi
03-09-2005, 19:04
Сладурковцииииииииии
Вече втора седмица по тъмно се будя
тормозя се и се чудя
защо ли закаснява
така се притеснявам :)

Но на теста бе една черта
чухте ли добре една
тестът бе валиден,
а пича е невинен

Хихихи теста беше отрицателен. Щях да откача докато изчакам резултатът ... Добре че една приятелка беше с мен ...
Ами то на мен ми не е за първи път това обаче е за последен ... Като изключвам тогава когато найстина ще искам бебе :)

shall_we_dance
03-09-2005, 19:30
Мацка,следващият път си вземете презерватив!

incheto
03-09-2005, 20:12
mi..toi svarshil li e v teb ili ne?!Ako ne e ne se pritesnqvai na men mi e zakasnqvalo i pove4e..!!

greshnicata_
03-10-2005, 07:14
a ve i az sam se tormozila taka i sam pravila test za bremennost koito za shtastiq izleze otricatelen ,i nai smeshnoto beshe 4e taman za vtori ili treti pat mislq 4e bbqh pravila seks i to stana 4e mi zakasnq s pove4e ot sedmica i az estestveno se 6a6ardisah i si napravih test toq deto go reklamirat e te togava ne go reklamiraha de .Ama 4e trapkata si e golqma dokato iz4ak6 da vidi6 kvo 6e stane ,dori imama o6te edin rezerven v men koito se nadqvam da ne mis e nalaga da go izpolzvam

brighteyes
03-11-2005, 17:44
az si napravih edin test i be6e otricatelen.zakasnqva mi s 3 sedmici...3!i vapreki tova mi e pritesneno o6te...ne znam kade e problema a me e strah da hodq na lekar.no mai 6te se naloji tezi dni 4e ve4e nqma da moga da spq skoro...

podvqlata
03-14-2005, 06:58
abe momi4e ti nared li si?nqkoi nqkoga da ti e kazval 4e sex se pravi s prezervativ(e ako iska6 da stava6 mama tova ve4e e dr vupros :o )>no vupreki vsi4ko ti stiskam mnogo palci dano ne si bremenna,4e v protiven sly4ai gorko ti!!!!Moga samo da ti pojelaq YSPEX!!!

LiL_Juliete
03-15-2005, 17:29
kak bih kazala na maika mi li ? emi s dumi nai veroqtno :) hahahaha puk i shto taka riskuvash nqma nishto 100 procentovo jivota sigurno za 726-i put go kazvam v toq forum !

korn___
03-18-2005, 18:34
abe 6tom ima happy end da ne ti puka;)


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

08-29-2007, 15:35
triabva6e da mi doide na 15 dnes e 29 umiram ot strax za6toto triabva da pravia abort vapreki 4e minalata godina napravix strax me e ne sam si pravila o6te test no po priznacite koito imam ve4e sam ubedena 4e sam bremenna prez tozi mesec pravix seks bez prezervativ i toi svar6i v men umiram ot strax

sh3_1s_7h3_0n3
08-29-2007, 15:54
темата е стара.