PDA

View Full Version : В Траур...



SweeT^Puppy
03-08-2005, 07:13
Може би не беше тук мястото да пускам тема.. но съм много огорчена, разочарована, от всички в тази скапана държава...
Вчера (7.03) 15 минути преди 1-вия час на 2-та смяна едно момиче от моя клас припадна. Аз закъснях и слава Бого не съм била там. 20 минути линейката не идва, фелшера закаснява с 15 минути, като се има предвид, че болницата е на 5 минути ПЕША, а фелшера е на долния етаж. НЯМАМ ДУМИ! Когато линейката пристигна сестрите се бавят се едно на кафе ще ходят, а детето умира :( :( :( Вярно... починала е още като е припаднала... но ако бяха побързали... само ако бяха побързали... може би... може би щеше сега да е жива. Та тя беше само на 16 :( Чувахме баща й как крещи "Детенцето ми... :( :( :( " Целия клас бяхме потресени, а даскалите влизат и викат "Стига сте се превземани" :evil:
Толкова безчувствени... толкова студени...
:evil: :( Утре ще я погребем... Там ще е кошмарът...
Сигурно след седмица, две всички ще забравят, ще продължим напред, но чина и винаги ще остане празен, номер 16 няма да фигурира в дневника ни... и ние ще завършим с 1 човек по-малко

ОБИЧАМЕ ТЕ, мила Кате! МНОГО! Дано там, където си бъде едно по-добро място... :(

e4o
03-08-2005, 07:24
au :shock: :shock: :shock: tova e naistina ujasno, sujalqvam mnogo, moite saboleznovaniq, za drugo ne mi ostanaha dumi da kaja :cry: :cry: :( :cry: :( :( :cry:

leona
03-08-2005, 07:36
:cry: :( :cry:

no tq kak taka o6te ot pripadaka e umrqla qvno e bila bolna ot ne6to mnogo seriozno ina4e nqma obqsnenie kak taka izvednaj :?

Dobrina
03-08-2005, 07:39
SweeT^Puppy, приеми моите съболезнования...

prosto gost
03-08-2005, 08:09
Ako ne ste zabelqzali pochti vseki mesec a moje bi sedmica ima takyv sluchai na pochinalo dete.. Moje da Vi prozvuchi grubo, no qvno trqbva da sviknete da chuvate za pochinali nashi vrysnici.Jalko e da mladejta na Bylgariq bavno-bavno se "izplyzva" q izvyn perdelite na dyrjavata q v pokoite si..

SweeT^Puppy
03-08-2005, 09:03
:cry: :( :cry:

no tq kak taka o6te ot pripadaka e umrqla qvno e bila bolna ot ne6to mnogo seriozno ina4e nqma obqsnenie kak taka izvednaj :?

Да... беше обречена...

amy lee
03-08-2005, 10:15
sujalqvam :cry: :cry: :cry: R.I.P.
e tiq u4iteli hora li sa be :evil: nqkakvi bez4uvstveni su6testva...sujalqvam gi!
gorkoto momi4e :cry: :cry: :cry:

*SCHWARZ*
03-08-2005, 11:24
Миличката....защо всичко е толкова факано...
но не се тревожи за нея..тя е на много хубаво място
сега...сигурна съм....там ще бъде щастлива и очите и ще греят...
МОИТЕ СЪБОЛЕЗНОВАНИЯ!!!!!!

Bolid1
03-08-2005, 11:56
Malee nqmam dumi... :cry: Kak moje taka da stane... A sweet puppy, kakvo imash v predvid po tova "tq beshe obre4ena"? :cry: :cry: :evil:

_Jessy_
03-08-2005, 11:58
Ujas... naistina e ujasno... moite syboleznovaniq...

A za doktorite i felt6era... teq sa ebati bezhabernicite !!! I va na6eto u-6te ima6e takyv slu4ai minalata godina. Ima6e turnir po futbol i edno mom4e po4ina na igri6teto \Bog da go prosti\ :( A TYPATA LINEIKA DOIDE SLED 40 MINUTI !!! U4ILI6TNATA LEKARKA SE BAVE6E SIGURNO PONE 15 MINUTI !!! A CQLOTO DASKALO ZVYNQ6A NA BYRZA POMO6T I NA POLICIQTA. V NA6ETO DASKALO PO4TI NQMA 4OVEK BEZ GSM, PONE 500 4OVEKA ZVYNQHA, A TE SE BAVIHA TOLKOVA VREME !!! OT4AIVA6TO E !!!

little_black_dress
03-08-2005, 12:49
Много съжалявам. :( :( :(
Мойте съболезнования. :cry: :cry: :cry:
Горкото момиче... :cry: :( :cry:

SweeT^Puppy
03-08-2005, 13:35
Malee nqmam dumi... :cry: Kak moje taka da stane... A sweet puppy, kakvo imash v predvid po tova "tq beshe obre4ena"? :cry: :cry: :evil:

Била е неизлечимо болна. Давали са и най много още година-две да живее :cry: Ние не знаехме... тя не е знаела... :cry: :cry: :cry: Нищо не е можело да се направи, такава е била съдбата й :cry: :( :cry: :(

03-08-2005, 13:44
много жалко :cry:
Много съжалявам :cry:
Мойте съболезнования :cry: :cry: :cry:

Aleksandra^
03-08-2005, 14:42
моите съболезнования :cry:

foxy_f
03-08-2005, 15:34
Gorki4kata....moite saboleznovaniq :( ... mnogo jalko ...

Tq moje i da e bila obre4ena no ako ne be6e...?togava vsiki tiq doktori, feld6eri i t.n. za koito tq e bila porednoto par4e meso 6tqha da badat vinovni i bas hva6tam 4e sigurno nqma6e da im teji na savestta...napravo da ne povqrva6 kakvi hora ima :shock:

Цветито
03-08-2005, 16:02
Моите съболезнования.... :cry: :cry: :cry:
Най-тежко е като познаавш човека и не можеш да приемеш факта че го няма.. :cry: не можеш да разбереш колко е гадно докато не ти дойде на главата...и за това на лекарите не им пука...мила спокойно ! Бъди силна :!:
А иначе в моето училище е същата работа....отиваме с моята приятелка сестрата да ни премери температурата защото бяхме много зле...а тя ни отговаря съвсем спокойно: "Е, сега ли се сетихте. Айде утре"....прибрахме се вкъщи с 39* температура !!!

DiEsEl_GiRl4eTo
03-08-2005, 17:02
ujasno syjalqvam :!: moite syboleznovaniq :cry: :cry: :cry:

sladkish4e
03-08-2005, 18:36
:( :( :( :( :( :(

BABY_SEXY_GIRL
03-08-2005, 19:48
Tova e otvratitelno dolno :!: :evil: Ako stava6e duma za jivota na tehen blizak edva li 6tqha tolkova da se tutkat :x V kakva durjava jiveem...Ne se u4udvam, za6toto tova e pone 3744787858 put v koito se uverqvam kolko bezsarde4ni i bezrazli4ni hora ima...Vse kato stane nqkakav incident, togava se vzemat merki...kogato ve4e e tvurde kusno i 1 ili nqkolko jivota ve4e gi nqma :cry: Sa4ustvam ti, sa4ustvam na roditelite mu, sigurna sam 4e tova ne e edinstveniq primer, sigurno sa bezbroi...za6toto nikoi ne vzima naseriozno nqkoi situacii, nali tova im e rabotata, biva li da sa s takiva bazni refleksi :( I kak posle ne im teji na du6ata... :cry: Neka po4iva v mir i se namira sega v edin po-dobar svqt :(

THE_GANGSTA_GIRL
03-08-2005, 20:24
О, господи това е ужасно! Много съжелявам! Мойте най-искрени съболезнования! :cry:

03-08-2005, 21:29
В такъв момент бих се радвал че съм минал 4 дневен курс по оказване на първа помощ ..... бас лова че сички са се вайкали около нея и не са смеели да припарят ..... та аз не бих го допуснал....вдъж на връщане от някаде не помня купон ли беше запoй ли беше беше станала автомобилна катастрофа и видях следната гледка: Двама малди на студентска възраст бяха кленали до едно тяло цялото в кръв но беше живо не разбрах мъж или жена .... до тях паркирана една патрулка двамата полизай бяха доста ратревожени и нещо говореха по радиостанциите облегнати на капака....тези двамата не знаеха какво да правят ...... и аз отидох там и напраих каквото можах оказа се човека (мъж) не е бил толкова зле колкото изглежда и е щял да се оправи и без мене ..... но мисля че помогнах и можеше да стане по зле...

03-08-2005, 23:25
Gosta - bravo na teb, v `TAQ DARJAVA` kakto kazva BSG ne sichki sa bezsardechni.

" V kakva durjava jiveem" - kato obikolish sveta i pojiveesh nasqkade nqkolko godini da vidish kak e togava mojesh da si pozvolish da govorish taka za Balgaria! :evil:

Moite saboleznovaniq za momicheto, molete se bolkata za roditelite i rodninite i da e po malka. Otnovo moite saboleznovaniq!

Eliiiiiiiiii sexsito
03-09-2005, 13:09
Може би не беше тук мястото да пускам тема.. но съм много огорчена, разочарована, от всички в тази скапана държава...
Вчера (7.03) 15 минути преди 1-вия час на 2-та смяна едно момиче от моя клас припадна. Аз закъснях и слава Бого не съм била там. 20 минути линейката не идва, фелшера закаснява с 15 минути, като се има предвид, че болницата е на 5 минути ПЕША, а фелшера е на долния етаж. НЯМАМ ДУМИ! Когато линейката пристигна сестрите се бавят се едно на кафе ще ходят, а детето умира :( :( :( Вярно... починала е още като е припаднала... но ако бяха побързали... само ако бяха побързали... може би... може би щеше сега да е жива. Та тя беше само на 16 :( Чувахме баща й как крещи "Детенцето ми... :( :( :( " Целия клас бяхме потресени, а даскалите влизат и викат "Стига сте се превземани" :evil:
Толкова безчувствени... толкова студени...
:evil: :( Утре ще я погребем... Там ще е кошмарът...
Сигурно след седмица, две всички ще забравят, ще продължим напред, но чина и винаги ще остане празен, номер 16 няма да фигурира в дневника ни... и ние ще завършим с 1 човек по-малко

ОБИЧАМЕ ТЕ, мила Кате! МНОГО! Дано там, където си бъде едно по-добро място... :(
o naistina e tolkova gadno,edna moia priatelka sa6to izgubi svoia priatelka,zaradi nekadarni4estvoto na "Pirogov"no ni6to ne moje da se varne.Nikoi sega ne moje da promeni ni6to.Te a pravili sta4ka pred pirogov ,no neuspe6no[ciala no6t] :roll: naistina mnogo sajeliavam za tvoiata priatelka :? :cry: :cry:
Tolkova sa nekadarni niakoi hora,i to za6to i to4no tezi kadeto triabva da spasiavat 4ove6ki jivot.Ne mi se misli kakvo e na roditelite i.No tova naistina e mnogo mnogo tajno :( :(

C-I-A-R-A
03-09-2005, 13:32
Ohh moite saboleznovania mnogo sajaliavam :cry: :cry: :cry:

one_touch
03-09-2005, 19:44
bez komentar sym za nekydadyrnosta na lekarite,u4itelite i vob6te nqkoi hora .
Mnogo sajalqvam za sau4eni4kata ti :(

I az uskam da vi razkaja edna slu4ka koqto i do den dne6e ima migove v koito ne mi izlizaa ot uma.Koqto me potrese mnogo.
Predi 4 god moje bi be6e,neznam to4no, kogato o6te bqh v biv6oto si dakalo vdnuj otivam na u4ili6te i gledam mnogo u4enici i vob6te hora se sabrali v dvora na u4ili6te nqkyde ot kym dqsnata mu strana kadeto imame stylbi.Posle podrazbrah ot syu4enici 4e edin 4ovek leji tam i e celiq v kryv . minahme ot tam neznam dali za6toto ni gone6e typo lubopitstvo ili trqbva6e ne pomnq i go vidqh-be6e nai ujasnoto ne6to koeto vidqh . Nai otvratitelnoto ne6to be6e oba4e 4e po4ti do kraq na denq tqloto mu stoe6e tam.Ne idva6e lineika vob6te i vsi4ki bqhme potreseni . Do4uh 4e mojelo da se pomogne moje bi na 4oveka ako bqha do6li po rano , neznam dali naistina e taka , no da ostavqt tqloto na 4oveka do stoi taka s 4asove be6e ujasno ne samo za samata pamet na 4oveka ami i za vsi4kite u4enici malki i golemi . Prosto nqmam dumi :evil: :evil: :evil: :!:

bodil4e_f
03-10-2005, 07:22
Moite nai-iskrenni saboleznovaniq!Tova e tolkova potresava6to....

i posle mi govorqt,4e y4itelite bili xora....

greshnicata_
03-10-2005, 11:47
eeeeeeee..stiga ve stana mi gadno.Nedai si boje na nqkoi moi blizak da mu se slu4i neshto i da trqbva da 4akame lineikata da doide gorkiq 4ove4ec.A na momi4eto naistina se smqta 4e 6te mu e po dobre tam gore

03-19-2005, 16:46
oоф много сори :cry:

GeRyTo
03-19-2005, 18:33
Моите най искренни съболезнования :cry:

^I don't give a fuck^
03-19-2005, 18:48
това е ужасно !ебаси и скапаната държава.....моите най искренни съболезнования ..... :cry: :cry:

03-19-2005, 19:07
omg...tova e ujasno ...gorkoto momi4e...moite iskrenni suboleznovaniq :cry:

Тед:)
03-20-2005, 15:51
Съжалявам за загубата ти... :cry: :cry: :cry:

greshnicata_
03-21-2005, 11:58
kakto kazha ve4e mnogo e gadno

so mazy!
03-21-2005, 21:04
gospodi, sujalqvam.. tolkova mnogo sujalqvam.. ako ima neshto, koeto moje da se napravi.. znam li vse pak ako ima kaji.. v takiva momenti vsichki neshta , za koito sum se pritesnqvala ili qdosvala mi izglejdat tolkova glupavi i malovajni.. tova e ujasno.. sujalqvam za neq, za blizkite , za vas.. ujasno..
p.s. tazi sedmitza shte pisha samo v cherno..

Revive
03-23-2005, 14:28
priemi i moite saboleznovaniq ... tuka v dobri4 po edno vreme se beshe 4ulo 4e nqkkvo momi4e e po4inalo.. v irc si4ki pred nickovete si bqha slojili X demek traur.. a tva momi4e ot koi grad e ??

ladytimi
03-26-2005, 15:33
каквото и да кажа едва ли има смисъл...ако се обра6та6е пове4е внимание на нас децата едва ли 6те6е да има толкова смъртни слу4аи...просто трябва да живеем...пък каквото е писано 6а става..моите саболезнования :cry:

Ev1lG1rL_
03-27-2005, 17:45
Eee tva e super gadno :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: no 4estno kazano ne se u4udvam mnogo kolkoto i zduxva6to da zvu4i :evil: Za poreden put se obejdavam 4e ako se naloji da raz4ita6 na lekari 6te si umre6 kato ednoto ni6to i na nikoi nqma da mu naprvai vpe4etlenie.Naistina ima i dobri lekari koito is vur6at rabotata no te stavat vse po rqdko sre6ta6ti se...Edinstveniq povod nqkoq lineiika da poburza malko i da si vklu4i sirenata e ako ima nqkakvo zadrustvane...A otnosno sestrite v u4ili6tata prosto mislq da ostavq bez komentar....V moeto ima edna jena koqto se qvqva za sestra,no ako kogato ti trqbva q nameri6 se s4ita za 4udo...

alegra
08-30-2005, 18:05
Знам че е минало доста време,но все пак съжалявам,това което се е случило е просто ужасно. :cry: