PDA

View Full Version : съжАлявам



СЪЖАЛЯВАМ
03-08-2005, 22:59
Извинявам се,че пускам такава тема,но просто прочетох толкова много постове на "невероятни" автори,че не можах да устоя.

Пише се СЪЖАЛЯВАМ.

Най-вероятно съм в нарушение на правилата,но ще помоля темата ако е такава да бъде заключена,а не изтрита. Благодаря.

Suddenly
03-09-2005, 00:17
Kwo znachenie ima prawopisa ne mi e iasno?!
Az lichno nikoga ne gledam kwo kak se pishe...
pFy... Znachi za da napishesh edna dumichka si tam
trqbwa da tyrsish razni mu tam neshta che da prowqrqwash
taka li se pishelo ili kak s "а" ili s "ъ"
Tolkowa goliamo znachenie ima, ili az sym naistina strashno typa?!
Werno che sym kuhichka ama pyk... :roll: :oops:

liony-baby
03-09-2005, 08:31
Kwo znachenie ima prawopisa ne mi e iasno?!
Az lichno nikoga ne gledam kwo kak se pishe...
pFy... Znachi za da napishesh edna dumichka si tam
trqbwa da tyrsish razni mu tam neshta che da prowqrqwash
taka li se pishelo ili kak s "а" ili s "ъ"
Tolkowa goliamo znachenie ima, ili az sym naistina strashno typa?!
Werno che sym kuhichka ama pyk... :roll: :oops:
разбира се, че има значение правописа. Това ти е родния език, а повечето тийнейджъри дори не могат да пишат правилно. Това е срамота :!: Постовете ви са изпълнени с един куп правописни грешки, на човек понякога дори му става смешно като чете. Да не говорим, че такова нещо като препинателни знаци, за повечето не съществува. Замислете се малко. Сега пишете просто в един форум, но като ви се наложи да пишете нещо по-сериозно...е тогава много ще се изложите.

BaT_GirL
03-09-2005, 09:44
Така и аз казвам че има значение правописа.НО НЕ МОЖЕМ ДА УПРЕКВАМЕ ТЕЗИ КОИТО ПРОСТО СА СБЪРКАЛИ НЯКЪДЕ.Написал "Съжълявам"е голямо чудо!

bulgarche
03-09-2005, 11:11
Аз поне винаги гледам за грешките си. Слагам препинателни знаци и много държа на запетаите, но повечето тък още не са свикнали да пишат на кирилица. Аз в момента чета и ми е малко трудно да пиша на кирилица, но го правя :)

Alli
03-09-2005, 11:38
az pi6a s latinica,prosto ne moga da svikna s kirilicata na kompa mi

naty
03-09-2005, 12:19
mi da twa ni e roden ezik i trqbwa da mozem da pi6em ama da se puska tema za nqkwo "syzalqwam" prosto....

teddy_bear
03-09-2005, 12:33
mi da twa ni e roden ezik i trqbwa da mozem da pi6em ama da se puska tema za nqkwo "syzalqwam" prosto....

aha prava si!Prosto da se beshe oburnal\oburnala kum 4oveka,koito e napravil greshkata na li4no suobshtenie, a ne da puskash tema za tva :roll:

vvee
03-09-2005, 13:47
разбира се, че има значение правописа. Това ти е родния език, а повечето тийнейджъри дори не могат да пишат правилно. Това е срамота :!: Постовете ви са изпълнени с един куп правописни грешки, на човек понякога дори му става смешно като чете. Да не говорим, че такова нещо като препинателни знаци, за повечето не съществува. Замислете се малко. Сега пишете просто в един форум, но като ви се наложи да пишете нещо по-сериозно...е тогава много ще се изложите.[/quote]

NAPALNO SI PRAVA. :!: :!: :!: :!: :!:
Ponqkoga ne moje da razbera dori za kakvo stava duma.
Po-dobre svikvaite o6te ot sega da pi6ete pravilno,za6toto posle 6te sajalqvata, no za jalost 6te bade kasno(kazvam vi go ot li4en opit) :wink:

SYJALQVAM
03-09-2005, 16:16
mi da twa ni e roden ezik i trqbwa da mozem da pi6em ama da se puska tema za nqkwo "syzalqwam" prosto....

aha prava si!Prosto da se beshe oburnal\oburnala kum 4oveka,koito e napravil greshkata na li4no suobshtenie, a ne da puskash tema za tva :roll:

AMA To He e CaMo EDuH 4oBeK .... Te ca MHOGO... nocToRHHo Ce Bu}|{daM TaKuBa Xopa

*Izvinqvam se 4e pisha taka,no FLEX TYPE totalni sgazi luka...

air_J
03-09-2005, 16:19
разбира се, че има значение правописа. Това ти е родния език, а повечето тийнейджъри дори не могат да пишат правилно. Това е срамота :!: Постовете ви са изпълнени с един куп правописни грешки, на човек понякога дори му става смешно като чете. Да не говорим, че такова нещо като препинателни знаци, за повечето не съществува. Замислете се малко. Сега пишете просто в един форум, но като ви се наложи да пишете нещо по-сериозно...е тогава много ще се изложите.

NAPALNO SI PRAVA. :!: :!: :!: :!: :!:
Ponqkoga ne moje da razbera dori za kakvo stava duma.
Po-dobre svikvaite o6te ot sega da pi6ete pravilno,za6toto posle 6te sajalqvata, no za jalost 6te bade kasno(kazvam vi go ot li4en opit) :wink:
[/quote]
Човек, пишещ НАПАЛНО, о6те, пи6ете, за6ото, 6те, САЖАЛЯВАТА (след като самата тема е точно за тази дума), 6те, БАДЕ, КАСНО, ли4ен си мисля, че не е много редно точно ти да даваш акъл за правопис.
П.С.> Това, че темата е озаглавена "СЪЖАЛЯВАМ" далеч не значи, че се изчерпва с дадената дума, поста преди мен доказва, че такава тема явно трябва да има. Тази тема се отнася не толкова към правописа на тази дума, а по-скоро към правописа въобще (поне според мен). :twisted:

Sorry
03-09-2005, 16:25
разбира се, че има значение правописа. Това ти е родния език, а повечето тийнейджъри дори не могат да пишат правилно. Това е срамота :!: Постовете ви са изпълнени с един куп правописни грешки, на човек понякога дори му става смешно като чете. Да не говорим, че такова нещо като препинателни знаци, за повечето не съществува. Замислете се малко. Сега пишете просто в един форум, но като ви се наложи да пишете нещо по-сериозно...е тогава много ще се изложите.

NAPALNO SI PRAVA. :!: :!: :!: :!: :!:
Ponqkoga ne moje da razbera dori za kakvo stava duma.
Po-dobre svikvaite o6te ot sega da pi6ete pravilno,za6toto posle 6te sajalqvata, no za jalost 6te bade kasno(kazvam vi go ot li4en opit) :wink:

Човек, пишещ НАПАЛНО, о6те, пи6ете, за6ото, 6те, САЖАЛЯВАТА (след като самата тема е точно за тази дума), 6те, БАДЕ, КАСНО, ли4ен си мисля, че не е много редно точно ти да даваш акъл за правопис.
П.С.> Това, че темата е озаглавена "СЪЖАЛЯВАМ" далеч не значи, че се изчерпва с дадената дума, поста преди мен доказва, че такава тема явно трябва да има. Тази тема се отнася не толкова към правописа на тази дума, а по-скоро към правописа въобще (поне според мен). :twisted:[/quote]

air_j , mda kato cqlo imam predvid za BG pravopis..samo 4e ima hora , koito pishat syjEliavam na kirilica ? :shock:

Napu6en-Buhal
03-09-2005, 16:33
vqrno e 4e ima zna4enie pravopisa ama tva forum za pravopis li e deeba ? mnogo po vajno e kakvo shte kajesh, a ne kak shte go kajesh nali se seshtash... :roll:

vvee
03-09-2005, 16:36
[/b][/quote]
Човек, пишещ НАПАЛНО, о6те, пи6ете, за6ото, 6те, САЖАЛЯВАТА (след като самата тема е точно за тази дума), 6те, БАДЕ, КАСНО, ли4ен си мисля, че не е много редно точно ти да даваш акъл за правопис.
П.С.> Това, че темата е озаглавена "СЪЖАЛЯВАМ" далеч не значи, че се изчерпва с дадената дума, поста преди мен доказва, че такава тема явно трябва да има. Тази тема се отнася не толкова към правописа на тази дума, а по-скоро към правописа въобще (поне според мен). :twisted:[/quote]

ami kato nqmam kirilica :roll: 6te pi6a taka

air_J
03-09-2005, 19:49
[/b]
Човек, пишещ НАПАЛНО, о6те, пи6ете, за6ото, 6те, САЖАЛЯВАТА (след като самата тема е точно за тази дума), 6те, БАДЕ, КАСНО, ли4ен си мисля, че не е много редно точно ти да даваш акъл за правопис.
П.С.> Това, че темата е озаглавена "СЪЖАЛЯВАМ" далеч не значи, че се изчерпва с дадената дума, поста преди мен доказва, че такава тема явно трябва да има. Тази тема се отнася не толкова към правописа на тази дума, а по-скоро към правописа въобще (поне според мен). :twisted:[/quote]

ami kato nqmam kirilica :roll: 6te pi6a taka[/quote]
Ами да, докато някой не се усети най-накрая, че е крайно време да се забрани латиницата ще си пишеш, както си решиш. Поне гледай обаче да пишеш "syjalqvam" вместо "sajalqvam", защото просто така е правилното. Дори ако пишеш на фонетика някой ден ще видиш, че буквата "Ъ" е на мястото на буквата "Y". Колкото по-рано се научиш да пишеш по начина, който ти предложих, толкова по-добре за теб самата. Така поне ще си гарантираш, че няма по съчинения или есета по невнимание ( или по незнание) да допускаш такива грешки! :twisted:

rosskata
03-09-2005, 20:42
Не,бе , пише се syjaliavam. syzalqwam, syzylqvam, syzaliawam, sajaliawam и по още много (все така верни )начина...
Абе, хора, разберете, че да е вярна една дума, трябва да е написана на КИРИЛИЦА, иначе НЯМА КАК да е правилно написана...
Така че , защитниците на правописа,пишещи на латиница, просто да не се обаждат!http://smilies.sofrayt.com/1/k0/smashfreak.gif
Случва се човек да сгреши ,но когато е масово, е страшно!