PDA

View Full Version : Идейка!



BaT_GirL
03-09-2005, 08:47
Така днес четох различни постове.И забелязох че доста потребители пишат на латиница.Ако сте съгласни да го променим и всички да пишат на кирилица.Все пак това си е родния ни език!

e4o
03-09-2005, 09:15
as ne moga da pi6a na kiriliza, sorka :!: :roll:

BaT_GirL
03-09-2005, 09:23
as ne moga da pi6a na kiriliza, sorka :!: :roll:
Щом като не можеш ще те разберем но повечето потребители могат но не го правят.

TSecret
03-09-2005, 09:51
na men sa6to mi emnogo trudno 6toto nikoga ne sam pisala na kirilica-moje bi samo niakolko dumi... :cry:

liony-baby
03-09-2005, 10:01
na men sa6to mi emnogo trudno 6toto nikoga ne sam pisala na kirilica-moje bi samo niakolko dumi... :cry:
ми ще пишеш на фонетичната, какво толкова сложно има в нея :roll:

THE_GANGSTA_GIRL
03-09-2005, 11:05
Eми аз пиша на фонетичната и не виждам нищо сложно и трудно! :?
Понякога някои като пишат на латиница нищо не се разбира и само човек трябва да се напряга да разчита! Поне който има възможност нека пише на кирилица! Наистина е по пригледно и с един поглед можеш да прочетеш даден пост!

Sunny_stz
03-09-2005, 11:29
Pi6a mnogo bavno na kirilica!!!Vuob6te neznam kade sa bukvite :roll:

03-09-2005, 11:41
as ne moga da pi6a na kiriliza, sorka :!: :roll:
Spoko :) :wink:

Cyberdyne_101
03-09-2005, 12:13
Такава тема имаше вече...
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2124&highlight=
Голямо писане беше :lol: :lol: :lol:

air_J
03-09-2005, 15:10
Откакто и аз пиша на кирилица съм твърдо ЗА забраняването на латиницата и триенето на всеки пост на латиница. Така е във големите и развити форуми като например форума на дата.бг, това е бъдещето на форумите, защото все повече от потребителите ползват кирилица, а и самите форуми вече започват да я забраняват! :twisted:

greshnicata_
03-09-2005, 18:16
neka koito kakto si iska da pi6e zashtoto nqkoi hora nqmat kirilizator i e mnogo gadno

sladkish4e
03-09-2005, 19:21
Ами аз пиша и на двете зависи,ама понякога и чатя и пиша в форума и ми омръзва само да сменям езиците и пиша на латиница!

AvLee
03-09-2005, 19:27
Имаше такава тема..и се беше писало доста.Вече дадоха линк!
Та много по четливо и удобно е да се пише на кирилица.Аз не виждам проблема на някои хора...никой не ви кара да пишете с българските букви(аз също не мога)..просто си натискаш 's' и то излиза 'с'.Изтеглете си една програма,а и ако не се лъжа то и в самия уиндоус хп си има фонетична.В началото се свиква малко трудно с някои букви,но след 1 седмица вече не е така.Аз като видя пост дълъг повече от 5-6 реда на латиница не го чета..единствено ако не е по някоя по-интересна за мен тема или човек.Но много по-хубаво да е на кирилица...всеки си избира де!

Bolid1
03-10-2005, 03:41
neka koito kakto si iska da pi6e zashtoto nqkoi hora nqmat kirilizator i e mnogo gadno
Ами то може във самия сайт да се сложи... Във форума на Бг-мамма си има(поне така мисля)... :roll: :wink: [/b]

BaT_GirL
03-10-2005, 06:19
Имаше такава тема..и се беше писало доста.Вече дадоха линк!
Та много по четливо и удобно е да се пише на кирилица.Аз не виждам проблема на някои хора...никой не ви кара да пишете с българските букви(аз също не мога)..просто си натискаш 's' и то излиза 'с'.Изтеглете си една програма,а и ако не се лъжа то и в самия уиндоус хп си има фонетична.В началото се свиква малко трудно с някои букви,но след 1 седмица вече не е така.Аз като видя пост дълъг повече от 5-6 реда на латиница не го чета..единствено ако не е по някоя по-интересна за мен тема или човек.Но много по-хубаво да е на кирилица...всеки си избира де!
Да,имаше вече такава тема,но новите потребители не я знаят и затова е добре отново да я пуснем.

greshnicata_
03-10-2005, 07:25
neka koito kakto si iska da pi6e zashtoto nqkoi hora nqmat kirilizator i e mnogo gadno
Ами то може във самия сайт да се сложи... Във форума на Бг-мамма си има(поне така мисля)... :roll: :wink: [/b]

ami da se sloji ve losho nqma samo 4e dali vsiki 6te go polzvat az mislq 4e ne

03-10-2005, 10:18
Temi nima takiva NQKOLKO. Neka seki pishe kakto mu e udobno. Az sum v chujbina seki pat ot razlichno PC i ne moga da instaliram kirilica na sqko pc na koeto sedna.

Bolid1
03-10-2005, 11:27
neka koito kakto si iska da pi6e zashtoto nqkoi hora nqmat kirilizator i e mnogo gadno
Ами то може във самия сайт да се сложи... Във форума на Бг-мамма си има(поне така мисля)... :roll: :wink: [/b]

ami da se sloji ve losho nqma samo 4e dali vsiki 6te go polzvat az mislq 4e ne
Добре де, нали идеята беше да се ползва? И не ми говори на Ве!

nar
03-10-2005, 11:36
добре,ще пробвам.но тогава не се карайте,ако имам грешки,понеже малко е трудничко за мен-пиша на чужд език и свикнах се с латиница. :wink:

incheto
03-10-2005, 21:27
i az ne moga..sviknala sam tvarde mnogo da pisha taka!!

BaT_GirL
03-11-2005, 11:56
i az ne moga..sviknala sam tvarde mnogo da pisha taka!!
И аз бях свикнала,но...отвикнах нали?

DeaTHroW-ReC_F
03-14-2005, 16:08
доста време не бях влизала и неска ,докато разглеждах темите ми направи впе4етление 4е много пове4е хора пишат на кирилица;) е да продължаваме..

foxy_f
03-19-2005, 00:41
ami az si pi6a na 6lyokavitsa za6toto nqmam kirilica na PCto

morsmordre
03-25-2005, 08:28
Абе хора, толкова ли сте зле??!Кви са тия оправдания "Не мога да пиша на кирилица"???А на латиница как пишете???Пишете на фонетика!То е същото - драскате на български, но по английския начин.Какво му е толкоз сложното :!: :?: Не можете да ме убедите, че сте толкова големи каръци с компа :evil: Тва си е тъпотия.Бтв, вече имаше тема...опа теми...в които потребителите искаха да се пише на кирилица.Ами какво да ви кажа, може да се направи една опция, дето като цъкнеш да ти се сменя от форума дали да пишеш на фонетика, латиница и, ако щете, на немски!Толкова ли не можете да потърсите в търсачката подобни теми и да видите какъв е резултата??!?

03-25-2005, 09:59
Такава тема имаше вече...
http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2124&highlight=
Голямо писане беше :lol: :lol: :lol:

To da beshe 1 takava tema !!!

JahMike
03-25-2005, 12:52
Pf,nqam ni6to protiv da pi6a na kirilica...Oba4e iam nekfi problemi s taq fonetika...a ina4e pi6a bavni4ko... :? Nqa se razsardq ako nqkoi ydari edno ramo i helpne po vaprosa :wink:

03-25-2005, 21:37
Може да стане (със съвсем малки изключения)

Eliiiiiiiiii sexsito
03-26-2005, 07:09
na men sa6to mi emnogo trudno 6toto nikoga ne sam pisala na kirilica-moje bi samo niakolko dumi... :cry:
ami na men sa6to mi e mnogo trudno :?
no nali ima6e niakva tagava programka,kadeti hem pi6e6 na latineca :roll: ti izliza na kirelica

mira_
03-26-2005, 09:24
Извинения да не пишете на кирилица има 330.Един приятел казваше "ако има желание, има и начини, ако няма желание-има причина!"
Ако бяхте истински българи щяхте примерно да си регнете една поща в абв.бг и там да си кирилизирате съобщенията.А за тези, които им се струва много трудно- http://lat2bg.kredor.com/ ето ви още едно кирилизаторче.
Аз лично като има тема или мнение на кирилица изобщо не го и чета.Смешни са ми думите на латиница от сорта на "ti si tapa", "ligliovci" и още такива благозвучия.
Дерзайте, деца мои!Да живее българското!

BaT_GirL
03-26-2005, 10:41
Извинения да не пишете на кирилица има 330.Един приятел казваше "ако има желание, има и начини, ако няма желание-има причина!"
Ако бяхте истински българи щяхте примерно да си регнете една поща в абв.бг и там да си кирилизирате съобщенията.А за тези, които им се струва много трудно- http://lat2bg.kredor.com/ ето ви още едно кирилизаторче.
Аз лично като има тема или мнение на кирилица изобщо не го и чета.Смешни са ми думите на латиница от сорта на "ti si tapa", "ligliovci" и още такива благозвучия.
Дерзайте, деца мои!Да живее българското!
напълно съм съгласна с тебе!

LetiCherry
03-26-2005, 13:00
Е, убедихте ме. :P Почвам да пиша на кирилица, макар че става доста по-бавно... :roll:

etrusca
03-26-2005, 20:16
аз мога и на латиница и на кирилица
и пиша както ми доидат буквите...не ми прави впечатление