PDA

View Full Version : Prosto re6enie za wsi4ki... ;-)



Delio_MaN
03-09-2005, 15:48
Zna4i...ne bqh wlizal otdawna, ama wijdam, 4e 6outo tuka si prodyljawa s pylna sila...gledam 4e moderatorite sa re6ili malko da pokajat muskuli (ne mnogo na mqsto w powe4eto slu4ai, no towa e drug wypros,a i moe li4no mnenie...)

Taka...zna4i...qsno, 4e na moderator da mu razprawq6 kolko gre6i e izli6no...taka 4e predlagam edno malko re6enie...

Ta zna4i, za da ne stradat wa6ite o4i dokato se opitwate da pro4etete ne4ii redaktiran ot sywesten moderator post, wi predlagam da si instalnete edno mnogo polezno i adski dobre rabote6to browzer4e...alternatiwa na Interner Explorer, a Imenno Opera 7 :idea:

Ofertata e tam, 4e Operata ima adski lesen za polzwane zoom...natiskate Cntr. i s edno dwijenie na skrola na mi6kata stranicata wi se zooma...demek - wypreki "kompetentnite" namesi, za was stawa wyzmojno da si 4etete dori redaktirani postowe bez mnogo mnogo da se 4an4ite... :D

Dano sym bil polezen nqkumo.
Respect :)

air_J
03-09-2005, 16:12
Когато цитираш някое мнение, дори после то да бъде редактирано в твоя цитат се вижда точно и ясно. Това също е вид прескачане на цензурата! Виж друг вече е въпроса ако ти вазират мненията, тогава оттърване няма! :twisted:

ceco
03-09-2005, 18:53
Значи допреди няколко дни всички пищяха, че модераторите не си вършат работата, сега пищите, че си я вършат... Както какво да разбирам това? Раздвоение на личността или?

Delio_MaN
03-09-2005, 19:21
Ceco, znae6 za6to li4no az " pi6tqh " 4e ne si wyr6ite rabotata(prosto '6toto naistina be6e taka)...ama sega to 4owek ni6to da ne moje da kaje - az wlizam mnogo rqdko we4e, taka 4e moje bi ot edna strana we4e ne me zasqga...ama zowa zasqga drugite hora.

air_J
03-09-2005, 19:39
Ceco, znae6 za6to li4no az " pi6tqh " 4e ne si wyr6ite rabotata(prosto '6toto naistina be6e taka)...ama sega to 4owek ni6to da ne moje da kaje - az wlizam mnogo rqdko we4e, taka 4e moje bi ot edna strana we4e ne me zasqga...ama zowa zasqga drugite hora.
Или казано по друг начин новите модератори се попрестарават - визирам BABY_SEXY_GIRL, тъй като при нея престараването прекалено много бие на очи! :twisted: