PDA

View Full Version : Мнението ви за циганите....



bulgarche
03-10-2005, 06:40
Romite (ciganite) za vas sa........


Автор на темата е ^S^

rosskata
03-10-2005, 07:27
...Хора като всички нас... Е, с различен начин на живот, весели, безгрижни, безотговорни и доста мързеливи... Нищо против тях нямам .
Някои крадат, други събират боклуци, живеят зле, но според мен цялата тази расистка история е най- малкото ненужна 8)

blalalal
03-10-2005, 08:22
...Хора като всички нас... Е, с различен начин на живот, весели, безгрижни, безотговорни и доста мързеливи... Нищо против тях нямам .
Някои крадат, други събират боклуци, живеят зле, но според мен цялата тази расистка история е най- малкото ненужна 8)
същото мисля :?
расистите на сапун...

Lil` Bow Wow
03-10-2005, 10:36
Мразя ги !!!
Крадат,смърдят и лъжат !!! +тфа повечето цигани мразят българите
На сапун и тфа е 8)

nar
03-10-2005, 10:43
ne moga da kazha 4e gi obozhavam :D

tedo_davis
03-10-2005, 10:50
Hmmm .. NE sam rasist ... no ne me kefqt osobeno.Ima i cigani - to4ni pi4ove ... no ima i cigani ot "GOLQMOTO KRADLIVO PLEME" ama vse pak i te sa hora kato nas ... za tova si zamyl4avam s obidite.

^I don't give a fuck^
03-10-2005, 11:28
ненавиждам ги.не съм расистка...но само могат да крадат...и да раждат....мраза ги :evil: :evil:

C-I-A-R-A
03-10-2005, 11:44
Emi ne gi obicham gadni sa, mirishat,samo rajdat deca,kradat i sa mnogo tapi pfyyyy ujassss

greshnicata_
03-10-2005, 12:53
ima mnogo gotini romi li4no az poznavam takiva ot moq klas adski qki sa ne sa nahalni ili tapanari no da si praznaem 4e ima i otvratitelni koito se darjat dosta gadno i tapo s balgarite makar 4e sa v na6ata darjava i ne sa osobeno drojelybni s nas .

03-10-2005, 14:16
Скинарите са много "яки", когато са много и са срещу един-двама.
Най-обичат да бият малките циганета, щото е лесно.
Като са толкова печени, що не влезнат да се бият в циганска махала? Щото ще влезнат, а после може и да не ги намерят?
Нали се борят за чистота? Нека изчистят гетата.
А това, че се мятат да бият кого им падне е само признак за липсата на разум и култура

naty
03-10-2005, 14:52
ne sam protiw tqh no ne moga da kaza 4e gi obi4am....abe hora kato hora ama s po-razlicheni ograni4en zivot sa nqkoi

so mazy!
03-10-2005, 15:06
aneD]Скинарите са много "яки", когато са много и са срещу един-двама.
Най-обичат да бият малките циганета, щото е лесно.
Като са толкова печени, що не влезнат да се бият в циганска махала? Щото ще влезнат, а после може и да не ги намерят?
Нали се борят за чистота? Нека изчистят гетата.
А това, че се мятат да бият кого им падне е само признак за липсата на разум и култура

napulno podkrepqm baned! (koeto milslq se sluchva za purvi put .. e vsichko si ima purvi put..lollz!)
i kum az sum bulgarche --> AWE TI SAMO ZA TVA LI MOJESH DA GOVORISH?? Oshte pomnq predishnata tema, po koqto izpisah tooolkova mnogo.. tochno po tva vreme neshto se izgubi i sega kato se vurna pak za ciganite.. awe ti nqmash li si drug jivot NEposveten na ciganite?? pisna mi!

Cyberdyne_101
03-10-2005, 15:16
Romite (ciganite) za vas sa........
Чума.... болест за обществото :evil:

ellii
03-10-2005, 15:45
Prosto hora.. no kakto b1lgarite sme mn razlichni po mejdu si taka ite.... ima bezotgovorni cigani koito mislqt samo kak da zemat pomoshti i ne rabotqt.. ima i takiva koito sa s1vestni grajdani.. ne gledam na horata kato 4ast ot nqkoq rasa ami individualno! :P

`cannibal`girl
03-10-2005, 15:50
blqh.. mrazq cigani! miri6at ujasno, rajdat deca
za a polu4avat pove4e pomo6ti, a decata da pra6tat
da prosqt ili kradat! :evil: ima i o6te prichini zaradi
koito gi mrazq no sega ne mi se pi6e..

Nekasa4a
03-10-2005, 16:59
Mangal = Na bokluk si4ki nqkoi kazvat ima i svesni i te 6te te precakat ako mogat :!:

LunaTriCk
03-10-2005, 21:49
Romite (ciganite) za vas sa........


Разликата м/у циганин и кофа с лайна :?:
-Кофата.

Това са за мен.

Тед:)
03-11-2005, 05:39
Иска ми се да кажа че за мен те не с различни..но колкото и да си го повтарям и да се опитвам да не бъда расист..и да гледам еднакво на всички хора..Май не мога :( Усещам се че изпитвам ужас и ми е гадно като ги гледам..или съм в близост до тях :( Толкова ли съм гадна :cry:

bulgarche
03-11-2005, 06:56
aneD]Скинарите са много "яки", когато са много и са срещу един-двама.
Най-обичат да бият малките циганета, щото е лесно.
Като са толкова печени, що не влезнат да се бият в циганска махала? Щото ще влезнат, а после може и да не ги намерят?
Нали се борят за чистота? Нека изчистят гетата.
А това, че се мятат да бият кого им падне е само признак за липсата на разум и култура

Мислиш ли че скинове не са влизали да бият мангали в нащо гето? Аре поне това трябва да знаеш......Ами по време на рокерския събор? Рокерите са влизали с веригите и моторите и....НАРЕД

bulgarche
03-11-2005, 06:59
aneD]Скинарите са много "яки", когато са много и са срещу един-двама.
Най-обичат да бият малките циганета, щото е лесно.
Като са толкова печени, що не влезнат да се бият в циганска махала? Щото ще влезнат, а после може и да не ги намерят?
Нали се борят за чистота? Нека изчистят гетата.
А това, че се мятат да бият кого им падне е само признак за липсата на разум и култура

napulno podkrepqm baned! (koeto milslq se sluchva za purvi put .. e vsichko si ima purvi put..lollz!)
i kum az sum bulgarche --> AWE TI SAMO ZA TVA LI MOJESH DA GOVORISH?? Oshte pomnq predishnata tema, po koqto izpisah tooolkova mnogo.. tochno po tva vreme neshto se izgubi i sega kato se vurna pak za ciganite.. awe ti nqmash li si drug jivot NEposveten na ciganite?? pisna mi!

Просто пуснах темата от името на друг човек, понеже неговата не отговаряше на правилника. Аз нямам нужда да ми пишите повече за циганите....ама все пак се радвам на повечето мнения

so mazy!
03-11-2005, 07:00
Мислиш ли че скинове не са влизали да бият мангали в нащо гето? Аре поне това трябва да знаеш......Ами по време на рокерския събор? Рокерите са влизали с веригите и моторите и....НАРЕД

nqam dumi! samo ne razbrah hvalish li se s tva??

LunaTriCk
03-11-2005, 08:25
Иска ми се да кажа че за мен те не с различни..но колкото и да си го повтарям и да се опитвам да не бъда расист..и да гледам еднакво на всички хора..Май не мога :( Усещам се че изпитвам ужас и ми е гадно като ги гледам..или съм в близост до тях :( Толкова ли съм гадна :cry:

съвсем нормална си си, не се притеснявай...

bulgarche
03-11-2005, 08:26
Мислиш ли че скинове не са влизали да бият мангали в нащо гето? Аре поне това трябва да знаеш......Ами по време на рокерския събор? Рокерите са влизали с веригите и моторите и....НАРЕД

nqam dumi! samo ne razbrah hvalish li se s tva??

Просто казвам, че и в гетото се е влизало.....

vvee
03-11-2005, 13:36
ne gi haresvam mnogo
Ima razbirase i svestni, no te sa mnogo,mnogo malko.
Pyrviqt mi bratov4ed se ojeni za edna "romka", no momi4eto e gotino, haresva mi kato harakter.[/b]