PDA

View Full Version : kajete mi ne6to za pluvaneto????



Tvoq
03-10-2005, 12:38
zdraveite. Kazaha mi,4e s pluvaneto se otslabvalo nai-mnogo,az opredeleno imam nujda.Poneje v moq grad kadeto jiveq nqma zakriti baseini Iskam da vi popitam v Sofia kade ima baseini i gore dolu kolko struva da se zapi6e6 na nqkvakva programa???? Az nemoga da pluvam,no iskam da se nau4a,a savmestno i s tova da otslabna. Molq vi kajete mi???Blagodarq vi predvaritelno.

grafinka
03-10-2005, 12:49
"s pluvaneto se otslabvalo nai-mnogo" Абе не е точно така. Можеш да отслабнеш по много различни начини с един и същ ефект. Фитнеса на мен най ми помага, също баскетбол , танци , тичане, дори и домашна гимнастика. Щом в твоя град няма такъв басейн - варианта е да изчакаш лятото , като се стопли за външен. Освен това ... на всички им се струва много лесно - почвам да тренирам , и аииде отслабнах. Според мен е желателно да си направиш някаква програма на ядене , с по малко мазнинки за да не стане така, че като отслабнеш и набързо да си върнеш килограмите:) Успех мила

Tvoq
03-10-2005, 12:57
"s pluvaneto se otslabvalo nai-mnogo" Абе не е точно така. Можеш да отслабнеш по много различни начини с един и същ ефект. Фитнеса на мен най ми помага, също баскетбол , танци , тичане, дори и домашна гимнастика. Щом в твоя град няма такъв басейн - варианта е да изчакаш лятото , като се стопли за външен. Освен това ... на всички им се струва много лесно - почвам да тренирам , и аииде отслабнах. Според мен е желателно да си направиш някаква програма на ядене , с по малко мазнинки за да не стане така, че като отслабнеш и набързо да си върнеш килограмите:) Успех мила
Blagodarq ti mnogo za saveta.No az iskam da sa4etaq pluvaneto s nqkakva leka dieta i mislq,4e 6te ima efekt.Poneje jiveq mnogo blizo do Sofia i zatova iskam tam.

In{}Love
10-06-2006, 21:19
Тренирах около 4 години плуване ( по принцип съм слаба ) , от него не можеш да отслабнеш първо трябва да стопиш излишното и тогава да плуваш - ефекта е голям , но той оформя мускулите;) А и ... ако имаш жалание наистина - ще плуваш на открито :P

Amayo
10-06-2006, 21:23
Бая тряя да поплуваш докато отслабнеш. Пробвай с нещо където включва потене :idea:

fresh_@
10-06-2006, 21:27
И аз тренирах плуване. Много хубав спорт. :P Но май наистина не е най-добрия начин за отслабване. :roll:

GLeZoRanA
10-06-2006, 21:44
И аз тренирах плуване. Много хубав спорт. :P Но май наистина не е най-добрия начин за отслабване. :roll: Определено 0_o пък и щом не можеш да плуваш както казаха по доре доста време ще има да плуваш докато има резултати ... а при плуването резултатите не са много големи... По добре отиди на фитнес , аеробика и включи една добра диета !

Kam4eto
10-07-2006, 07:02
Момичето пита за басейни в София, а вие савсем друго и ообяснявате. За мене най-добър е Спартак - лятото правиха ремонт и сега е новичко и хубаво, ама поскъпнаха и билетчетата. Басейн има и на така наречената баня Мадара и също е мн приличен. Можеш да отидеш и на басейна, които е до спортната палата - миналата година там взимаха по 4лв. за вход. А иначе хората които писаха преди мен са прави - от плуването по-скоро ще си стегнеш тялото, а няма да отслабнеш, обаче пък е много полезно

ProstoAz
10-07-2006, 07:10
Темата е стара!