PDA

View Full Version : Похвала



gangctep
03-12-2005, 00:52
Само искам да кажа че тоя сайт е супер супер мега гига готин ! ! ! ! Открих го преди 2-3 часа и о6те разглеждам!!! Също така ми харесва че почти всички са приятелски настроени а вече такива хора са рядкост!!!Продалжавайте в същия дух хора !!!

sladkish4e
03-12-2005, 08:55
Еми наистина е така!Сайта си е много як!Ама преди беше още по-як(говоря за форума)

suzanna
03-12-2005, 09:48
da mnogo si e hubav!i nie redovnite potrebiteli shte napravim vsichko vuzmojno da si go zapazim :) :!:

F4ence
03-12-2005, 13:08
Abi i az sam ot skoro zpalena po nego, predi edna godina edin poznat mi podhvarli ideqta za saita, i foruma... I az po4nah da go razglejdam... Ama posle sprqh ne mi be6e neobhodimo, i sega sam dosta zapalena po nego...Postoqnno sam tyka.Postoqnno pitam, ili puk otgovarqm.I se radvam 4e vsi4ki ste mnogo dobri4ki...i ste mnogo gotini hora, i zatova 4esto tursq syveti ot vas.Tova edin forum da bde edin ot nai dobrite [pone spored nas] e vsi4ki da sme edno cqlo.Koeto vijdam 4e se slu4va,v smisal si4ki si pomagame i malko sa temite na koito nqma otgovor.. i to e ne ot nejelanie a ot neznanie.\tyk moje6 da nameri6 pone 1 4ovek koito ima shodniq problem ili shoden harakter... :roll: :D Produljavaite vsi4ki v su6tiq duh... A az ako moga 6i butam.

Eliiiiiiiiii sexsito
03-12-2005, 13:26
Abi i az sam ot skoro zpalena po nego, predi edna godina edin poznat mi podhvarli ideqta za saita, i foruma... I az po4nah da go razglejdam... Ama posle sprqh ne mi be6e neobhodimo, i sega sam dosta zapalena po nego...Postoqnno sam tyka.Postoqnno pitam, ili puk otgovarqm.I se radvam 4e vsi4ki ste mnogo dobri4ki...i ste mnogo gotini hora, i zatova 4esto tursq syveti ot vas.Tova edin forum da bde edin ot nai dobrite [pone spored nas] e vsi4ki da sme edno cqlo.Koeto vijdam 4e se slu4va,v smisal si4ki si pomagame i malko sa temite na koito nqma otgovor.. i to e ne ot nejelanie a ot neznanie.\tyk moje6 da nameri6 pone 1 4ovek koito ima shodniq problem ili shoden harakter... :roll: :D Produljavaite vsi4ki v su6tiq duh... A az ako moga 6i butam.
stra6no me trogna tazi re4 :D :D
naistina e taka,seki traa da pomaga s kvoto moje i da se butame vzaimno sa6to :wink:

AvLee
03-12-2005, 17:45
Запаления дух на новобранеца...
Така де хубав си е сайта :wink:

BaT_GirL
03-12-2005, 19:20
Сайта е хубав защото нас ни има.Ние правиме форума а форума е почти целия сайт!Продължавайте в този дух.

Тед:)
03-12-2005, 19:27
Еми наистина е така!Сайта си е много як!Ама преди беше още по-як(говоря за форума)
Така си е :)

BABY_SEXY_GIRL
03-12-2005, 22:02
Hubavo go kaza, 10x 4e pusna tema, vnasq raznoobrazie i svejest vav foruma :wink: Blagodarq za pohvalata kum foruma i horata v nego :P Prodaljavai v sa6tiq duh, ne si vidql/a vsi4ko, ima o6te mnogo da se kefi6 tuk :wink: Welcome i da ostane6 za pove4e :)