PDA

View Full Version : diskove



az :)
03-12-2005, 17:19
zna4i molq vi za pomo6t :oops: imam svaleni pesni4ki,imam zapisva4ka na computera kakto i programa nero burning room(ili podobno)koeto e za svalqne na disk.ta vyprosa mi e kak da si napravq disk4eta ?pls help me !mersi predvaritelno

Hitmana
03-14-2005, 08:38
Хаха тука аз съм спецЪТ 8)
Ти за какво искаш да ги записваш-да ги слушаш на уредба или на компютър?
1.За компютър-оставяме музиката в мп3ки, така на 1 диск ще се съберат ~100-150 парчета.
-Даваш Burn Data Disk и избираш скорост 16х, щото така се записва с по-добро качество, а и ако запишеш на 52х и дадеш диска на някой който има 24скоростен CDROM компютъра изобщо няма да разбере че има диск :wink:
-add-ваш мп3ките и му даваш burn

2.За уредба:Вместо burn data disk давьш burn audio disk, останалото е същото, само че така се събират ~30 парчета

Ако не разбираш нещо-питай ама само кажи коя версия е нерото че така на сляпо не ми е много лесно :P

bulgarche
03-14-2005, 09:44
Ако отаначало не ти зилиза нищо (кафяв окран) от лентата със задачитее първото ти е един бял лист. Щтракнитам и само некст (са сменяш формата дали да е аудио или дата. И ако случаино ти е дадено да продалйажа сесията му даи, че искаш нова сесия) А пък бърн (да запишеш) ти е горе към средата. Ще го видиш иконката е един пръст със диск (ако не се лъжа) иди там без да клоикаваш и ще ти изпише какво е. И както ти каза потребителят пред мен, на по - висока скорост от 16 не записвай

`cannibal`girl
03-14-2005, 19:56
hahaha tukmo si misleh dali da pusna
takava tema :lol: :lol: