PDA

View Full Version : Нма нищо съвършенно!



BaT_GirL
03-12-2005, 18:10
Днес направо се отегчих от любовта.Хора който доскоро бяха супер влюбени(познавам и двамата)и са толкова сладки и милички един с друг се разделиха-тя го скъса.Най-добрият ми приятел се чуди защо не може да си намери свястно момиче,а аз все по често се питам дали обичам още гаджето си.Но...никои не е съвършен и знам че трябва да приемаме нещата такива каквито са.Хората идват и си отиват от нас като миг а след тях спомена се превръща в пепел,но не винаги можем да ги върнем.Съвършенни връзки няма и във всяка имало е някаква раздяла,изневяра и борба отново да си с човека.Все по-често се замислям има ли смисъл още да обичам но дори да не искам сърцето ми побеждава и така е всеки път.И тази любов която чакам с принца на белия кон никога няма да се появи,защото е съвършенна а на света няма нищо съвършенно.

iv4enceto
03-12-2005, 18:21
Днес направо се отегчих от любовта.Хора който доскоро бяха супер влюбени(познавам и двамата)и са толкова сладки и милички един с друг се разделиха-тя го скъса.Най-добрият ми приятел се чуди защо не може да си намери свястно момиче,а аз все по често се питам дали обичам още гаджето си.Но...никои не е съвършен и знам че трябва да приемаме нещата такива каквито са.Хората идват и си отиват от нас като миг а след тях спомена се превръща в пепел,но не винаги можем да ги върнем.Съвършенни връзки няма и във всяка имало е някаква раздяла,изневяра и борба отново да си с човека.Все по-често се замислям има ли смисъл още да обичам но дори да не искам сърцето ми побеждава и така е всеки път.И тази любов която чакам с принца на белия кон никога няма да се появи,защото е съвършенна а на света няма нищо съвършенно.Така е,права си,но аэ мисля,че е по-добре да обичаш някого,дори ако е несподелено,отколкото никого да не обичаш или поне харесваш.Аэ съм в такъв период в момента и ми е адски тъжен и праэен живота :cry:

sladkish4eto_f_sofiq
03-12-2005, 18:33
mnogo siu prava nqma idealni hora na tozi svqt no ako trugneme da tursi m idealniq princ 6te prpusnem vsi4ki vuzmojnostti za nqkakvoa po obeshtavashta vruzka.vseki 4ovek si ima nqkakvi nedostatuci taka 4e...

AvLee
03-12-2005, 18:45
Така е.разбира се:).Бях писала по подобни теми....и няма нищо съвършенно,обаче любовта е да обичаш този до теб с всичките му недостатъци.
Забравих на кой беше подписа:Никой не е съвършен,докато не се влюбиш в него!

Myrcheto
03-12-2005, 18:58
emi mislq che vseki go znae ...princa na beliq kon ne idva ...nishto ne e syvyrsheno,a nie-horata nai-malko sme takiva.Prosto realnostta e realnost i trqbva da q priemame bezuslovno a taka ili inache nqmame drug izbor ...rano ili kysno jivota ni svalq na zemqta ... nqma mqsto za otchaqnie ...prosto se zarejdash sys sili i davash pravo napred ...inache shte si edna pionka bez rolq ...

UnPredictable`Girl
03-12-2005, 20:39
Ми то живота е като една приказка...ма от ония гадните,които нямат хубав край...и в тях няма принцове на бели коне...та и в живота е
така :? :(

BABY_SEXY_GIRL
03-12-2005, 20:51
Ne vsqka istoriq zavar6va dobre, ne vsqka ima svoqt happy end :roll: Ti si obi4ai, ne se pritesnqvai ot kraqt na vruzkata, moje puk da izvadi6 kusmet i da si namerila "princa" si. Za6to se pla6i6, ne smqtam 4e bez 4ovek do sebe si 6te ti e po-dobre :roll: EnJoY 8)

bulgarche
03-12-2005, 21:11
Ем така е. Аз вече дайее...незнам. Вече 2-ве раздяли и като ми кажат, че сме до тук (все те ме късат) и аз някъв нищо. Сякаш не сам жив. От извество време сам....имам чувство, че нямам чувства....сърцето ми е от камък

suzanna
03-12-2005, 21:33
uf tva e mn bolna tema :cry: i za tezi nedostatuci..ami ne znam no az lichno mislq che nai mnogo v priqtelq si obicham tochno nqkoi nedostatuci.za men te sa tolkova privlekatelni che me karat da go obicham oshte poveche.prosto toi e momcheto koeto si obichkam s absoliutno vsichkite mu kachestva i ne iskam da se promenq :!:

Sk8eR^BoY
03-13-2005, 01:09
Все пак има и друга обич .. обичта към приятелите , нека да не пропускаме и нея :roll:

korn___
03-13-2005, 04:40
taka e samo edno ne6to e suvur6eno i tva e smurta ...... :twisted: si4ko drugo e ... bez komentar

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

BaT_GirL
03-13-2005, 17:59
Да,може би освен смъртта няма нищо друго така съвършенно и принца на белият кон няма да дойде а онази приказка за голямата юбов никога няма да се сбъдне.Днес се замислих много над едни думи:Когато нещо е толкова близо теб всеки ден ти не можеш да го видиш"дали наистина не е така?

LiL_Juliete
03-16-2005, 20:12
moje da nqma nishot suvursheno no dori i tazi liubov s princa na bql kon ne bi mogla da bude takava ! prosto kato namerish nqkoi i znaesh che imash chuvstva kum nego nqma znachenie kakvi sa te dali izpepelqvashta liubov ili samo simpatiq i svikvane s choveka do teb shtom ne si za jenene si stoish na guza i pravish tova koeto surceto diktuva :) a stanesh li za jenene vse nqkoi princ shte doide dori i da ne na bql kon ,a prosto na nqkoi katur :) shte mu mislish
naistina nqma suvursheni neshta no ima i mnogo silni chuvstva koito ne s eprenebregvat toku taka ne mislish li ?

BaT_GirL
03-17-2005, 19:29
moje da nqma nishot suvursheno no dori i tazi liubov s princa na bql kon ne bi mogla da bude takava ! prosto kato namerish nqkoi i znaesh che imash chuvstva kum nego nqma znachenie kakvi sa te dali izpepelqvashta liubov ili samo simpatiq i svikvane s choveka do teb shtom ne si za jenene si stoish na guza i pravish tova koeto surceto diktuva :) a stanesh li za jenene vse nqkoi princ shte doide dori i da ne na bql kon ,a prosto na nqkoi katur :) shte mu mislish
naistina nqma suvursheni neshta no ima i mnogo silni chuvstva koito ne s eprenebregvat toku taka ne mislish li ?
Да може би някой ден ще дойде е може и да е на каруца ама...не се знае де

TheUnforgiven666
02-01-2008, 14:01
Аз смятам че такова чудо като истинска любов и любов завинаги няма.По някое време човек започва да се отегчава от човека до себе си.И това е съвсем нормално.Много хора казват,че като се влюбиш и всичко се променя.Е да,АМА НЕ!!!Любовта е най-безсмисленото чувство на тая планета,което само прави хората слаби!!! LOVE SUX!!!!

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
02-01-2008, 14:03
баси конформистката :razz: ако няма любов ще се множим като зайци ...

princesa_viki
02-01-2008, 14:29
Принца на белия кон не очаквай да дойде..има да си чакаш...
Да,права си-няма нищо съвършенно.Обаче,именно несъвършенствата събират хората.Нали са казали хората,че противоположностите се привличат.
Мога накратко да разкажа какво каза госпожата по Етика за любовта.
В митичния свят имало едно създание(не помня как се казва),което няма пол.То имало 4 ръце, 4 крака,2 глави и 2 полови органа.С времето то станало много силно и боговете се чудели какво да направят,за да не ги нападне.И решили да го разсекат на две.Така половинките се разпръснали по света.Всеки започнал да търси своята половинка.И когато това станело,те опитвали физически отново да станат едно цяло,като преплитали телата си едно в друго,чрез секса.

Когато тя разказа това,много ми хареса,защото звучеше много красиво и само заради този разказ си заслужава да се бориш за половинката си,където и да е тя.И когато я намериш-Става съвършенството.Допълванет на половинките е съвършенството!

sLaDkA_GrEsHkA
02-01-2008, 14:59
obi4ai i ne se zamislqi :))) zabelqzala sum 4e horata koito sa vlubeni sa po dobri

PerfectStrang3r
02-01-2008, 18:18
Да,може би освен смъртта няма нищо друго така съвършенно и принца на белият кон няма да дойде а онази приказка за голямата юбов никога няма да се сбъдне.Днес се замислих много над едни думи:Когато нещо е толкова близо теб всеки ден ти не можеш да го видиш"дали наистина не е така?

Хм, аз разсъждавам по - друг начин. Защо да няма голяма любов.. ? Може да има, да не си я срещнала все още. Принцът на белия кон.. зависи как гледаш на нещата.. за някои момичета всяко момче, което каже, че ги обича е принцът на белия кон. Може да има, може да няма - въпрос на как възприемаш нещата. А относно това над което си се замислила.. да, вярно е. Момичето от аватара .. толкова време е била до мен, а аз не го осъзнавах, а сега.. когато е далеч.. тогава осъзнах какво е за мен, но няма да мога да й го кажа :) Затова пази ценните за теб работи :)

MiMcHeToOo
02-01-2008, 18:39
Къв е тоя песимизъм? Деба майка му, обичайте се, бъдете щастливи след като можете, не се филмирайте с глупости!

gangstata
02-01-2008, 19:37
Хах..принца с белия кон.Аз се отказах да го чакам вече..квото стане-стане!Последно време се отнасям много негативно към тая тема...(Кви глупости пиша,ако някой се затрогне да го прочете ше съм му много благодарна..)Апфф до сега не съм била толкова песимистично настроена към нещо :o