PDA

View Full Version : malak problem s praznika



TSecret
03-12-2005, 22:05
am vijte imam malak problem...imam praznik drugata sedmica i neznam kade da si go praznuvam -no ne e samo tva..zna4i priqtelite mi sa super razli4ni i ako sabera 10 4oveka 6te imam razli4ni temi za razgovor sas vseki i naprao nz kvo da pravq...sa6to taka moje bi 6te doid :oops: :roll: e mom4eto koeto haresvam i vsi4kite mi priqteli 6te go vidiat za parvi pat i malko mi e konfuzno 6toto ne znam kakvo 6te im e mnenieto. :oops: uf naprao sbarkana rabota...ta ako ima ot plovdiv kajete kade moga da praznuvam po do kasni4ko s hora pod 18...moje da e bar,kra4mi4ka,restorant...awe kvoto vi doide...mersi vse pak

Nekasa4a
03-13-2005, 00:21
abe ti da ne si nqkoq darjana v zatvor nqma hora koito da sa 100% ednakvi sabira6gi dava6 im si4ko da imat piene qdene muzika i gi ostavq6 ako ne sa dovolni patq :!: Tova e za priqtelite. Za gadjeto na4i idva 4oveka i mu kaji da zakasne i da ti nosi kitka zadaljitelno no da ne ti q podari na vratata a v mqstoto deto sa si4ki i da ti tegli edna hubava celuvka pak oniq da si mislqt koto iskat :twisted: :!:

bulgarche
03-13-2005, 01:08
Еми аз поне бих отихъл някаде извън града :) На палатки (както не веднъж съм казвал) Пък това це цветето и целувката определоно е идеално, понеже хората ще разберат кой е всъщност и че има нещо по-така ... ;) После се седнете заедно..може и да се поотделите малко и така. Аре УСПЕХ и да кажеш как е минало

TSecret
03-13-2005, 08:08
huh tva za cvetoto i celuvkata e super-no mai niama nujda da mu kazvam..xixix...sam 6te se seti! :twisted: 10x vi pak! :wink:

Тед:)
03-13-2005, 09:59
И аз имам същия проблем :) След една семица ставам на 17 а ненам къде да го отпразнувам :)

Nekasa4a
03-13-2005, 12:52
И аз имам същия проблем :) След една семица ставам на 17 а ненам къде да го отпразнувам :)

Az imam edin priqtel ba6ta mu ima diskoteka i tam gi praq rojdenite si dni ili v nas ama v nas mn 4istene fe :twisted:
Pomisli s va6te kolko pari mogat da ti dadat i si nameri ne6to ne e stra6no nikade ne hapqt :twisted: