PDA

View Full Version : Stilgar и темите му



bulgarche
03-13-2005, 01:04
Аре махнете му тия теми на Stilgar, с които е препълнил дяла "Секс". Много ме дразнят такива като него. Ибаси малоумниците тъпи, селски, прости, кьопави, некадърни........

foxy_f
03-13-2005, 01:14
da naistina!!! toi samo pi6e kak nie sme mnogo t1pi tuka vav foruma a pak toi ne se vijda 4e e NEVEROQTNO tap. pravi flood prosto ei taka 6toto e tolkova jalak 4e nqma kakvo drugo da pravi. nameri si malko priqteli be 4ovek and get a life!!!

Stilgar
03-13-2005, 02:05
na rabota sum be kvo drugo da pravia

XaoC
03-13-2005, 02:55
Според мен такива теми директно трябва да се трият, а потребителя след предопреждение да е бан но това си решават администраторите и все пак някой да го оправи това ви е работата все пак :!:

Тед:)
03-13-2005, 10:06
Напълно съм съгласна с ХаоС...Някой трябва да спре това :)

miloto_girl_4e
03-13-2005, 11:56
Напълно съм съгласна с ХаоС...Някой трябва да спре това :)

i az vi podkrepqm :!:
tezi temi trqbva direktno da se triqt,a ne da se zaklu4vat i da zadrustvat saita.. :roll:

Nekasa4a
03-13-2005, 12:34
na rabota sum be kvo drugo da pravia


Mi ko si4ko dr no ne flodi :!: :twisted:

suzanna
03-13-2005, 12:35
samo delete :!:

aBnOrMaL_BaBy
03-13-2005, 12:54
Кво протестирате пак бе...не разбрахте ли до сега,че всички безсмислени теми остават,а пък важните или тези,в които има поне нещо смислено - биват изтрити или заключени?! :wink: Т.е. по пътя на логиката - в форума има останали почти само безсмислени теми.. 8) А ако и те се изтрият..леле мале..просто не ми се мисли :P Пък и как искате да го баннат,като влиза като гост ми е много интересно?Мислете малко преди да пускате мнения бе хора.. :D Аз пък съм на мнение,че темите му трябва да останат..на мен ми прави веселото,от време на време форума има нужда от такива като него за разнообразие.

kurabiika
03-13-2005, 12:59
аз също днеска сутринта като влязах във "Секс" и много му се накефих на Стилгар и мноо са смях на темичките бяха ми забавни ;) или по точно само заглавията им де
и естествено че не е нужно да си регистриран потребител за да те баннат, по IP се банва

aBnOrMaL_BaBy
03-13-2005, 13:38
аз също днеска сутринта като влязах във "Секс" и много му се накефих на Стилгар и мноо са смях на темичките бяха ми забавни ;) или по точно само заглавията им де
и естествено че не е нужно да си регистриран потребител за да те баннат, по IP се банва

То по IP може да се банва,но не забравяй,че има доста доставчици дето слагат на юзерите си еднакви IP-та и ако и този случай е така доста хора могат да изгорят,затова по-добре да не се рискува :wink:

tedo_davis
03-13-2005, 13:43
Miii ... To za tazi rabota nqma li si MODERATORI ?!?! da gi mahat.

bulgarche
03-13-2005, 13:55
аз също днеска сутринта като влязах във "Секс" и много му се накефих на Стилгар и мноо са смях на темичките бяха ми забавни ;) или по точно само заглавията им де
и естествено че не е нужно да си регистриран потребител за да те баннат, по IP се банва

То по IP може да се банва,но не забравяй,че има доста доставчици дето слагат на юзерите си еднакви IP-та и ако и този случай е така доста хора могат да изгорят,затова по-добре да не се рискува :wink:

Еми аз преди бях с динамичен IP и при всяко влизане IP-то ми беше различно

ProstoAz
03-13-2005, 19:18
Темите одавна са изтрити, а въпросният юзър баннат :!:

BABY_SEXY_GIRL
03-13-2005, 20:38
Темите одавна са изтрити, а въпросният юзър баннат :!:

Mm, v4era ima6e 2 negovi temi, koito iztrih, vliza kato gost :idea: :?

XaoC
03-13-2005, 21:53
Може да го автоматизирате като пуснете някакъв service който да трие подобни теми без да се занимават администраторите с глупости