PDA

View Full Version : Question



sisa_pisa
03-13-2005, 07:19
Abe znam che temata q e imalo mnogo puti otnosno piersinga ama poneje se kolebaq shte vi pitam spored vas koe e po gotino obichka na pupa ili na ezika!?? :roll:

Girl_of_the_devil
03-13-2005, 08:06
Spored men i dvete sa mn qki.Az misleh da si slagam na ezika ama maika mi vaobshte ne udobri i sega mislq na papa.A za papa tq e pochti navita stiga da se probiq pri lekar.Mislq che i za dvete si zaslujava shtoto izglejda mn dobre naistina.Taka che koeto i da izberesh nqma da sbarkash.Obichkata na ezika na gadjeto ti primerno mn shte mu haresa zashtoto kogato se celuvate shte q useshta i shte mu e qko :lol: , a na papa izglejda mn dobre kato hodish s po-kasi bluzki ili potnicheta i e nqkak sexy.Ako vashte nqmat protiv izbora si ostava tvoi :!:

sisa_pisa
03-13-2005, 08:29
hmm..da prava si :) i vse pak aide da pomolq nqkoi s probito pupche da mi razqsni malko -kolko vreme trqbva da se pochistva boli li pri ..pravene na koremni presi da rechem :wink: i trqbva li da si kupq obichka ili te v studioto napravo shte mi slojat??

miloto_girl_4e
03-13-2005, 11:11
spored men obica na pupa ve4e ne e taka interesno :roll:
vseki vtori ima tam ... :!:
az li4no po se kefq na obi4kata na ezika,makar4e tam trqbva
stroga higiena,taka4e si pomisli dali moje6 da q spazva6..
no po princip nai se kefq na obica na vejdata :wink:

suzanna
03-13-2005, 11:40
spored men obica na pupa ve4e ne e taka interesno :roll:
vseki vtori ima tam ... :!:
az li4no po se kefq na obi4kata na ezika,makar4e tam trqbva
stroga higiena,taka4e si pomisli dali moje6 da q spazva6..
no po princip nai se kefq na obica na vejdata :wink:

i az taka! mnogo iskam da vejdata obache znam che vurna li se taka togava shte vidq nashte za posledno :lol: te nqma da go prejiveqt :D maika daje mi e kazala che vurna li se s oshte edna dupka - nezavisimo kude - taka shte me nabie che poveche nqma da si pomislq za neshto takova :lol:

03-13-2005, 13:50
На езика по добре не си слагай,то че е готино-готино е...Ама наистина изисква голяма хигиена-тва всеки път след ядене да си изплакваш устата,трябва редовно да я чистиш....и при самото пробиване си е много опасно-не дай си Боже да не улучи точното място и ще стане мнооого голям гаф.. Аз имам на пъпа-много е сладко.. Не болеше толкова,колкото аз очаквах-беше ме адски страх и не усетих почти нищо(освен като ми слжи самата обица с една силиконова тръбичка).Един месец по 2 пъти я чистех с кислородна вода и я мажех с Гентамицин,след първия месец-само по един път!А за обицата-аз там (в студиото) си я избрах.За обицата и продупчването дадох 30 лв...Ако още нещо те интересува-питай!!!

sisa_pisa
03-13-2005, 13:59
Da mersi mnogo ..ami samo da pitam oshte ti sama mojesh da si smenqsh obichkata nali? :)
I pak mersi mnogo naistina!!

UnPredictable`Girl
03-14-2005, 08:09
Да,можеш да си я сменяш сама и на пъпа и на езика...но естествено не още на втория ден след като са ти я сложили,а след известно време... там 1 месец мисля,че се носи медицинската обица и след това вече можеш да си ги менкаш ;р

naty
03-14-2005, 12:01
mi i dwete sa mn gotini!Wypreki 4e we4e mn hora imat na pupa no na ezika ne 4ak tolkowa mn oba4e e malko po gadni4ko dokat swikne6 s neq .........ama si sruwa!

04-29-2007, 15:59
i men adski mn me kefi i na pypa i na ezika ama na ezika me e strah malko :( i zatfa 6e si probiq pypa ama kajete pls ima li smisal ot upoika i kak boli po malko s igla ili s pistolet :wink:

Reed
04-29-2007, 16:54
На езика е супер грозно,така че на пъпа..там не е лошо.Аз лично не бих се осмелила :lol:

ProstoAz
04-29-2007, 19:29
Темата е стара, в момента има по-актуални такива!