PDA

View Full Version : За наградите на ММ ...



grafinka
03-13-2005, 08:59
Значи за тези , които не са успели да гледат...
Най-успешен дебют:
Део - По-добре Недей

Най-добра хип-хоп песен:
Ъпсурт - Попфолк

Най-добра клубна песен:
Булгаро - Down Here

Най-добра рок/алтернативна песен:
Остава - Шоколад

Най-добра поп песен:
Каффе - Вместо мен

Най-добър рап/хип-хоп албум:
Устата: От Уста На Уста

Най-добър рок/алтернативен албум:
Остава

Най-добър поп/денс албум:
Графа

Най-добър български клип:
Валери Милев (Мr.Killer, KariZma)

Най-добър чуждестранен клип:
Faithless - I want more

Най-добра изпълнителка:
Ava

Най-добър изпълнител:
Графа

Най-добра група/дует:
Gravity Co.

Награда за цялостен принос:
Йорданка Христова

Аз имах и честта да присъствам , нали съм търновка :D Всички сме много доволни от това, което се случи...(и какви секси охранители имаше...) Та това не е важно де. За начало - имаше леко закъснение , но нали всичко започна - добре е. Ей трябва да ви кажа , че килимче имаше, но минути преди да започне всичко го махнаха , защото беше по късо или нещо такова :shock: . Първите , които дойдоха - естествено биг брадърките. :lol: Нататък няма да разказвам ... само дето най- големите звезди дойдоха последни. Устата ме изкефи.. ей мн е яко да я галиш таз змия... околните изпомряха от страх :P Ест церемонията започна със закъснение, като се имаше в предвид и огромната тъпканица в залата ... Русичката водеща доста се изпопретесни отначало... то се е видяло де Абе добре беше всичко само дето Каффе напраиха голяма простотия , пък нии пак си ги освиркахме. Тей като бях точно до сцената трябва да ви кажа , че доста се оплаших Руши кат излезе... бяха мн яки така облечени. Ава пък за какво я разсъблякоха...показаха й се тлъстините само :wink: Но за Графчето - смятам , че си заслужи наградите Yeeee А тримата братя Мангасарян напраиха голееемо шоу (супер са ) На Бай Мангал сички подивяха къде що имаше около мене хора :P :P Какво да разпрям то станах мн банална...пък и вие нали сте си гледали (аз само си изказвам мнението на присъствала там) . А и btw - аз бях оная дето на посрещането истерически крещеше Графа Графа !!!
{}

aBnOrMaL_BaBy
03-13-2005, 11:10
Щом Руши нищо не е спечелил,значи не е било интересно :wink:
Пък и не можеш да ме убедиш,че е било кой знае какво..ако беше някакви награди на MTV ..да щях да разбера защо си въодушевена..ама..български награди..sux :wink: Била съм на концерти на повечето от участниците там и честно казано не бях много впечатлена,така че ме съмнява този път да са направили нещо по-различно :twisted: 8)

grafinka
03-13-2005, 11:18
Въпрос на личен вкус ... :?

miloto_girl_4e
03-13-2005, 11:30
Щом Руши нищо не е спечелил,значи не е било интересно :wink:
Пък и не можеш да ме убедиш,че е било кой знае какво..ако беше някакви награди на MTV ..да щях да разбера защо си въодушевена..ама..български награди..sux :wink: Била съм на концерти на повечето от участниците там и честно казано не бях много впечатлена,така че ме съмнява този път да са направили нещо по-различно :twisted: 8)

damZ i az sam golqma fenka na Rushi i 6tom ne e e spe4elil .. mnogo jalko :roll:
ama kakvo be na momi4eto i e haresalo .. tq se radFa na malkite ne6ta .. :)
po dobre da se kefi,otkolkoto da e samo nedovolna :wink:

SweeT^Puppy
03-13-2005, 13:14
Аз съжалявам, че не отидох, но нямаше как. Бях на къща на Априлци с приятели и предпочетох да съм с тях, отколкото да гледам наградите на ММ на живо...
В началото изобщо не познах Спортната зала... така са я преобразували (естествено за да събере повече хора)
Видях много познати повечето от които бяха точно до сцената...
Радвам се, че Графа спечели, а за другите нямам мнение. :wink:

Грахче
03-14-2005, 11:50
честно казано много се учудих как така за дебют не взе наградката Мошо Вучков http://i.dirbg.com/clubs/icons/laugh.gif аз гледах връчването иначе поне 2пъти, исках да гледам по интернет бакстейдж-а, ама нямах възможност http://i.dirbg.com/clubs/icons/frown.gif ама карай. Иначе наградите са си на мястото според мен, а Руши имаше сравнително слаба година, за разлика от тези, които наградиха. Бъдете по-безпристрастни все пак и погледнете реално на нещата.


Пък и не можеш да ме убедиш,че е било кой знае какво..ако беше някакви награди на MTV ..да щях да разбера защо си въодушевена..ама..български награди..sux :wink:

ей тука много грешиш. с какво наградите на мтв превъзхождат нашите? и какво им има на българските награди?

aBeP4eTo
03-14-2005, 12:04
Аз съм мнооого доволна, че Остава са взели наградка и още повече с песничката Шоколад :wink:
Иначе не съм гледала наградите нямах време мисля, че не съм изпуснала много все пак прочетох наградените !!!

Jamalska
03-14-2005, 12:23
samo Ypsurt si zaslujawat nagradata...drugite suck dicks