PDA

View Full Version : Хари Потър - опасен за психиката хаха :))))



Хари Потър
03-13-2005, 11:14
http://world.webreality.org/ipb/index.php?showtopic=70

Това са думите на някакъв френски окултист, който доста сериозно се изказал по темата

lady_bird
03-13-2005, 12:13
http://world.webreality.org/ipb/index.php?showtopic=70

Това са думите на някакъв френски окултист, който доста сериозно се изказал по темата

Ne,toq 4ovek ili NZ za kakvo to4no govoro ili vuob6te ne e nared s glavata!Ebasi!Kogato 4eta tiq prostotii napravo mi kipva,a az opredeleno ne sum 4ovek,koito se qdosva bez pri4ina! :x :x :x :x

Nekasa4a
03-13-2005, 12:33
Men pak ne me valnuva tva 6toto sam go gledal kolkoto da znam za ko stava vapros :!: :twisted:

suzanna
03-13-2005, 12:46
az mislq sushtoto :? chestno kazano nikoga ne sum bila fenka na harry potter nito puk mislq nqkoga da stavam.samo kato gledah ednata chast s paqcite i se poburkah a predstavqm si edno malko dete kak bi zaspalo :wink:

naty
03-13-2005, 15:23
toq frenski okultist naistina ne e w red .E az ne sam fenka na harry potter i nqma da byda :!: :evil:

tedo_davis
03-13-2005, 15:28
Френски експерт!?!? Ла минето Дебело я Либрето ... я бягай ве ... Детска приказка опасна за психиката.Верно ... може някой Тийнейджър да хване метлата на майка си (или баба си) и да се опита да полети от покрива на 10 етажният блок.(Уоууу 4удесен начин за самоубийство).Тоя или като малак са го изпускали на глава по стълбите или завижда на извесноста на писателката.

nar
03-13-2005, 16:07
много ми е интересно,как могат хора,които даже не си направили труда да прочетат всичките книги за х.п.,да изразяват мнение по въпроса?! :twisted: казват че гледали филм,ха-ха! този филм не е повече като илюстрация на книгата,обикновено,хора,ко то не са прочели книгата,не им харесва филма,защото просто не разбират за какво става дума.това е все едно как американци четат комикси за "война и мир" и смятат че знаят за какво пише лев толстой! трябва да кажа че "хари потер" не е детска приказка въобще.това че децата я харесват не означава че това е само за тях.там наистина става дума за доста сериозни неща,но читателя тря да има повечко опит за да разбере това.за това че влияе на психиката..напълно възможно.но това не означава че книгата е опасна,просто има различна психика. :D а въобще всеки там намира нещо своето,ако я смяташ за приказка само-така е за тебе,ако я смяташ за сериозно эзотерично изследване-и така е,ако я смяташ за наръчник по магия-може би и така.с една дума-"хари потер" не е толкова прост,както изглежда.

^I don't give a fuck^
03-13-2005, 16:47
вредял на психиката...дрън дрън ! тва че аз не съм ок ,няма общо с книгите...това са глупости

BaT_GirL
03-13-2005, 20:37
Мене това хич не ме вълнува.Дали Хари Потър е психически опасен или не все ми е тая

BABY_SEXY_GIRL
03-13-2005, 21:28
Мене това хич не ме вълнува.Дали Хари Потър е психически опасен или не все ми е тая

I az taka...da ne govorim 4e kato 4uq za nego i mi se gadi :roll: mnogo banalno stana ve4e!

amy lee
03-13-2005, 21:36
xaxaxa, mnogo mi dreme!

Sk8eR^BoY
03-13-2005, 21:49
Голямата работа че тоя написал простотии разни , и все пак това е мн дразнещо филмче и същото важи и за книгата , просто не ме кефят :)

Resident_Evil_f
03-14-2005, 19:03
Vinagi sum mrazila tozi Harry potter.Adski tup e.I ima sushto tolkova tupi hora,koito sa mu fenove...