PDA

View Full Version : Moderated by B_S_G: Osaznah 4e q obi4am, a si ima proqtel :(



My`LiFe`SuX
03-13-2005, 11:17
През лятото ходех с едно момиче, тя ме обичаше, но скъсахме, защото аз съм тъпак и тогава не го разбирах, по-късно осъзнах колко много я обичам, но сега тя има гадже и като че ли го обича, а аз я искам все още не предприемам нищо, защото не искам да я нараня ако някой може да ми каже нещо нека го направи... а до тогава My`LiFe`SuX

7 точка от правилника!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

svetla_88
03-13-2005, 13:07
ами za6to skasaxte?ako ti si se razdelil s neq nqma smisal mn malko veroqtno e da se varne pak pri teb ...parvo proveri naistina dali go obi4a a ako e taka se zamisli 4e vsi4ko e minalo i dr pat osmislqi ne6tata po na vreme..kasmet

final_fantasy_fan
03-13-2005, 14:34
Trqbva da otide6 pri neq i da razbere6 ot NEQ!!! dali naistina obi4a noviq si priqtel,dali i e gotino i takiva ne6ta.Ako ne moje6 da se opita6 i da razbere6 dali ima6 6ans(nezabravqi da i kaje6,4e sujalqva6 i t.n.).Ako oba4e tq go obi4a,6te trqbva da se primiri6.Ponqkoga mnogo strahotni vruzki ostavat v minaloto,a nakraq horata si ostavat priqteli(tova ti go kazvam ot li4en opit).Tq ne e dinstvenoto momi4e na tozi svqt i kolkoto i da te boli(za6toto ako naistina q obi4a6,6te te boli mnogo)trqbva da go prejivee6 i da prieme6 deistvitelnostta!

tedo_davis
03-13-2005, 14:46
През лятото ходех с едно момиче, тя ме обичаше, но скъсахме, защото аз съм тъпак и тогава не го разбирах, по-късно осъзнах колко много я обичам, но сега тя има гадже и като че ли го обича, а аз я искам все още не предприемам нищо, защото не искам да я нараня ако някой може да ми каже нещо нека го направи... а до тогава My`LiFe`SuX
Хмм пи4 ... Когато загубиш любовта ... тогава разбираш колко мн. си я обичал... така е и при теб.Ако толкова много неможеш да я забравиш ... днес е деня да идеш при нея и да и поискаш прошка че не си разбрал колко те е обичала ... и да и обясниш какви са чувствата ти към нея ... и т.н. Стискам ти палци.!

foxy_f
03-13-2005, 14:46
saglasna sam sas final_fantasy_fan i sa6to mislq 4e trqbva da si pogovori6 sas neq za da razbere6.az oba4e ne mislq 4e ima smisal da se nadqva6 za6toto ako tq ne go haresva6e avera si bi skasala s nego ne misli6 li?kakto i da e trqbva da govori6 sas neq za da znae6 sas sigurnost kak stoqt ne6tata.

| / | | 3 [ ]
03-13-2005, 14:51
Ami zavisi. ako vidish 4e ne e bezrazli4na kum teb deistvai a ako ne q ostavi da e 6tastliva

^I don't give a fuck^
03-13-2005, 15:01
защо си я скъсал?не е трябвало...освен..поговори с нея и и кажи колко много държиш на нея,че искаш всичко да е както преди и т.н

terkata
03-13-2005, 18:08
ve4e si osuznal kakva gre6ka si napravil no ve4e spored e kusno ili pone ako az bqh na neino mqsto i ako predi6niq put si me naranil ne bih se zanimavala pove4e s teb no ima razli4ni hora nz moje i da se saberete ako tq mn mn mn te obi4a :wink:

bulgarche
03-13-2005, 20:00
Аз ти "пожелавам" тя да не го обича, а да е с него само защото не мойе да преживее раздялата си с теб.

BABY_SEXY_GIRL
03-13-2005, 20:21
Хмм пи4 ... Когато загубиш любовта ... тогава разбираш колко мн. си я обичал... така е и при теб.Ако толкова много неможеш да я забравиш ... днес е деня да идеш при нея и да и поискаш прошка че не си разбрал колко те е обичала ... и да и обясниш какви са чувствата ти към нея ... и т.н. Стискам ти палци.!

Mnogo to4no ti go kaza tedo_davis :wink: Poslu6ai nego, makar 4e ve4e e kusno za pro6ka dano ve4e si go napravil :?

LiL_Juliete
03-16-2005, 20:02
Хмм пи4 ... Когато загубиш любовта ... тогава разбираш колко мн. си я обичал... така е и при теб.Ако толкова много неможеш да я забравиш ... днес е деня да идеш при нея и да и поискаш прошка че не си разбрал колко те е обичала ... и да и обясниш какви са чувствата ти към нея ... и т.н. Стискам ти палци.!

Mnogo to4no ti go kaza tedo_davis :wink: Poslu6ai nego, makar 4e ve4e e kusno za pro6ka dano ve4e si go napravil :?


napulno sum suglasna !

My`LiFe`SuX
03-21-2005, 17:52
Znaete li ne mi puka koi s kakvo e syglasen zashtoto moje bi imam shans i vse pak mislq da opitam v srqda shte razbera za kakvo stava vypros i vqrvaite mi ako neshtata se podredqt kakto iskam shte byda NAI-SHTASTLIVIQ CHOVEK NA ZEMQTA !!!

grafinka
03-21-2005, 17:57
Хмм пи4 ... Когато загубиш любовта ... тогава разбираш колко мн. си я обичал... така е и при теб.Ако толкова много неможеш да я забравиш ... днес е деня да идеш при нея и да и поискаш прошка че не си разбрал колко те е обичала ... и да и обясниш какви са чувствата ти към нея ... и т.н. Стискам ти палци.!

Mnogo to4no ti go kaza tedo_davis :wink: Poslu6ai nego, makar 4e ve4e e kusno za pro6ka dano ve4e si go napravil :?


napulno sum suglasna !
И аз мисля по същия начин. Ако и тя те обича..може и да имате 2ри шанс, ала не е ли късничко ?

S_L_A_D_U_R_K_A
03-22-2005, 07:45
Незнам, но мисля, че най-добре е да отидеш и да говориш с нея за чувствата ви! От там сполед нейния отговор ти сам си преценяваш! Успех!

DJ Skrooll
03-22-2005, 08:32
Това наистина е много гадна ситуация.Дано да успееш да си я върнеш защото знам колко е трудно да сбъркаш и след това да осъзнаеш колко си я обичал.

Immortality_
03-22-2005, 11:55
ami pi4...vednuj si ya imal i si ya izgubil...sega tryabva da po4aka6 i 6tom si ima gadje- samo moje6 da se nadyava6 da skasat, no po-dobre e ni6to da ne pravi6 po vaprosa a samo da 4aka6, za6toto ako se namesi6 moje6 da ya narani6 i da ne poiska da te vidi pove4e, savsem da ya izgubi6. nadyavam se da te ogree slunceto :) :wink:

danger_girl
03-22-2005, 17:35
i az se prisaedinqvam kam drugite mneniq nai-dobre otidi pri neq i se izqsnete(dali tq haresva sega6niq si priqtel i dali ima nqkakvi 4uvstva kam teb)

afrodizia4ka
07-03-2008, 17:48
hkjhjk

cinderella_gugutka
07-03-2008, 18:33
еми или я 4акаш да скъса с оня или се опитваш да я забравиш