PDA

View Full Version : ama 4e naglost!!! :((((



lady_bird
03-13-2005, 12:44
Tozi sait ne slu4aino se kazva imenno "teenproblem".Tova e mqstoto,kudeto teeneijurite spodelqt svoite problemi i namirat tehnite re6eniq s pomo6ta na svoite vrustnitzi!Za6to moderatorkata na SEX si pozvolqva naglostta da zaklu4va i da trie temi na poraziq?!Tova sa problemi na hora kato men i kato vas ,a nahalnata BABY_SEXY_GIRL si pozvolqva da zaklu4va i da trie temi bez vuob6te da i miga okoto!Zagledaite se!Pove4e ot poluvinata temi sa zaklu4eni,a ima i mnogo,koito po pretzenka na moderatorkata sa iztriti!

P.S.Ne se u4udvam ako i taq tema bude zaklu4ena ili iztrita,no az sam otkrovenna i ne moga da ne spodelq s vas tova,koeto mislq!E,Reni ne e li vrema da se osuznae6 i da spre6 da zloupotrebqva6 s pravata si na moderator?!Omruzna mi vinagi,kogato vlizam tuk da gledam vse zaklu4eni temi i da ne moga da otgovarqm na tqh samo za6toto ti si pretzenila,4e trqbva da gi zaklu4i6!

WaKo
03-13-2005, 12:53
а аз пък мисля, че трябва още повече теми да се модерират и трият, а даже и админите да сложат бан да доста народ, защото тоя форум се напълни със всякакви тъпаци, които пишат глупости и нищо не помагат и превръщат форума в пълна помия, а беше място, където хората наистина можеха да получат помощ

03-13-2005, 12:55
4e malko gi bannaha do sq :lol:

Jamalskaaa
03-13-2005, 13:03
lady_bird, napulno sum suglasna s teb! Az ne postvam chesto temi, no redovno 4eta tuk ismqtam 4e naistina moderatorkata se e poulqla...ama are...da re4em 4e o6te ne se e naradvala na pravata si :twisted: ne znam dali ima mnogo iztriti temi, no za 4-5 dena ima samo 2-3 novi temi...

lady_bird
03-13-2005, 13:09
[quote="Jamalskaaa"]lady_bird, napulno sum suglasna s teb! Az ne postvam chesto temi, no redovno 4eta tuk ismqtam 4e naistina moderatorkata se e poulqla...ama are...da re4em 4e o6te ne se e naradvala na pravata si :twisted: ne znam dali ima mnogo iztriti temi, no za 4-5 dena ima samo 2-3 novi temi...

[/quote

Znam,4e e taka!Omruzna mi!Bqsna sum!Skoro i taq tema 6te bude zaklu4ena ili iztrita,taka,4e e dobre da se 4ete ot pove4e horasega-predi onaq idiotka Reni da q e iztrila! :x

monka
03-13-2005, 13:10
mislq,4e ima mnogo temi,koito trqbva da bydat triti! no mi se struva,4e naposledak Reni naistina malko se poovli4a. moje bi iska da si svar6i rabotata perfektno i taka malko se prestarava. nqmam ni6to protiv Renito,no da se poospokii malko :wink:

foxy_f
03-13-2005, 13:12
Pove4e ot poluvinata temi sa zaklu4eni,a ima i mnogo,koito po pretzenka na moderatorkata sa iztriti!


1.temite koito sa zakliu4eni za6toto sa iz4erpani naistina vinagi sa bili takiva i az li4no ne vijdam smisala da se prodaljava puskaneto na ednosri4ni mneniq po edna tema koqto ima 20 otgovora i vsi4ki sa edinodu6ni

2.ostanalite temi koito se zakliu4vat obiknoveno sa ne6to ot tipa na: "pikae mi se a toaletnata e na 2 kra4ki - kakvo da pravq?" i za tova se zakliu4vat.tova 4e ima mnogo zakliu4eni temi ne ozna4ava 4e na moderatorite im e kefnalo da si sazdavat pove4e rabota.tva ozna4ava 4e ne se puskat dobri temi

3.a pak moderatorite sa zatova - da precenqvat koi temi sledvat pravilata i koi ne i da badat zatvoreni po tqhna precenka

LiNkiN4eTo
03-13-2005, 13:52
kade li e sega BABY_SEXY_GIRL da otgovori ili da zakliu4i temata :?:

amy lee
03-13-2005, 14:20
kade li e sega BABY_SEXY_GIRL da otgovori ili da zakliu4i temata :?: naistina i az tfa se 4udq 8)
btw monka su6to e prava :wink:

little_black_dress
03-13-2005, 14:46
Наглост?Чуваш ли се?!Първо се оплаквате,че модераторите не си вършат работата,а после,че се престарават.Май не сте много наясно с желанията си?!lady_bird мислиш ли,че ти би се справяла по-добре от BABY_SEXY_GIRL с модератоски задължения?!Извинявай ама Рени е от 3 години и повече в тоя форум и един от хората,които най-много заслужават да бъдат модератори.Освен това заключва теми по определени причини - някои са изчерпани,други безсмислени и ограничени :!: Колко поста мислиш,че трябва да бъдат пуснати на тема "Колко ви е дълъг" :?: Струва ми се,че ти lady_bird достигна върха на наглоста :!: :!: :!:

toTaLy_Me_F
03-13-2005, 15:24
какъв е проблема,че си върши работата :?:

ednoto_ne6to
03-13-2005, 18:15
a s kakvo 6te obqsnite misterioznoto iztrivane na mneniq????? i az mislq,4e se pestarava BABY_SEXY_GIRL

Kris
03-13-2005, 18:41
Abe da se iztrivat glupavite temi sam saglasen 6toto po edno vreme tuka ima6e samo prostotii togava puk nema6e koi da gi iztrie! A za smalqvaneto na bukvite na dadeno mnenie sam protiv,no az imam re6enie na toq problem to e slednoto-mnenieto koeto e sas smaleni bukvi az go markiram davam mu copy sled tva otvarqm nekav tekstov dokument word ili exel i davam paste i si go 4eta-pravete taka i vie! :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :idea: :idea: :idea: :idea: Kav e izvoda smalqvaite si mneniqta kolkoto iskate az pak si gi 4eta.Hail Mary.Napuskam>

Coki
03-13-2005, 19:07
I.Задължения на модераторите
1.Да наблюдават темите и мненията, публикувани във форумите
2.Да променят, цензурират, преместват и трият мнения и теми,
неотговарящи на общите правила за писане във форумите (Задължения на потребителите)

Мисля, че не е нужно да коментирам повече, просто ние трябва да си вършим работата и затова сме модератори.

AvLee
03-13-2005, 19:23
Преди нямаше модератори..сега има и пак е проблем :roll:

TSecret
03-14-2005, 09:59
ne 4e imam protiv no i azmislia ot kakto BABY_SEXY_GIRL stana moderator ima dosta zaklu4eni temi...niamam ni6to protiv da spazva pravilata,da trie i zaklu4va no dokato tq be6e kato vsi4ki nas niama6 tolkova iztriti i zaklu4eni temi....i kakto vijdam ne go mislia samo az :roll:

GeRyTo
03-14-2005, 13:12
Преди нямаше модератори..сега има и пак е проблем :roll:

Така е :!: И няма да се промени тва, щото не може да се угоди на една тълпа тъпи, разглезени лапенца :evil: :evil: :evil:

TSecret
03-14-2005, 16:52
GeRyTo ako obi4a6 ne obijdai horata vav foruma za6toto nikoi ne e tup ..tva e ima lapenca moje no vse pak saita ne e za vazrastni... :roll:

GeRyTo
03-14-2005, 20:42
GeRyTo ako obi4a6 ne obijdai horata vav foruma za6toto nikoi ne e tup ..tva e ima lapenca moje no vse pak saita ne e za vazrastni... :roll:

Хахахаха, нима ще отречеш това, което казах...не е приятно знам, ама истината боли :!:

П.П.Няма да оставям повече коментари по темата смятам, че бях достатъчо изчерпателна..

TSecret
03-14-2005, 20:46
ako iska6 ostavqi komentari slabo me interesnuva tvoito mnenie no prosto kazvam 4e saitai foruma ne sa mqsto za ubidi pri polojenie 4e ubijda6 hora koito nito si vijdala nito poznava6!!!

BABY_SEXY_GIRL
03-14-2005, 20:50
kade li e sega BABY_SEXY_GIRL da otgovori ili da zakliu4i temata :?: naistina i az tfa se 4udq 8)
btw monka su6to e prava :wink:

Samo da vi :idea: , 4e az sam moderator na "Sex i Lubov" i nqmam pravo da pipam ni6to v tozi razdel :!: 6tom tova ne znaete kakvo da govorime :!: :!: :!: :lol:

DeaTHroW-ReC_F
03-14-2005, 21:14
афе се недовелни батка...... аз там не пиша пък...щот ми е писнало си4ки теми са еднакви... хмз..май:) ся ше вида дали се е порас4истило....от безсимслените..(надявам се именно тях да е махнала бейби секси гърл) те наистина са излишни:)

so mazy!
03-15-2005, 10:52
lady_bird, napulno sum suglasna s teb! Az ne postvam chesto temi, no redovno 4eta tuk ismqtam 4e naistina moderatorkata se e poulqla...ama are...da re4em 4e o6te ne se e naradvala na pravata si :twisted: ne znam dali ima mnogo iztriti temi, no za 4-5 dena ima samo 2-3 novi temi...



a btw teb zshto sa te bannali?? az taka i ne razbrah..

BeezyJey
11-30-2009, 08:37
Преди нямаше модератори..сега има и пак е проблем :roll:

Така е :!: И няма да се промени тва, щото не може да се угоди на една тълпа тъпи, разглезени лапенца :evil: :evil: :evil:

ехее...откакто хода на училище си тука :D е браво де.. 8-)

ProstoAz
11-30-2009, 09:04
Мнооого старо :)