PDA

View Full Version : ako mojete daite savet pls



nameless`
03-13-2005, 14:11
ako iska6 da pravi6 sex s 1 mom4e koeto obi4a6 ili pone ozna4ava mn za teb –kak e po dobre: da si devstvena i toi da ti e pyrviq ili predi tova da si pravila sex da re4em s 1 mom4e :?: situaciqta e slednata:
Imam 1 biv6o gadje ot predi 2-3 godini (ot polovin godina jivee v drug grad) vypreki vsi4ko stanalo mejdu nas toi si ostana golqmata mi liubov, ot skoro sme mnogo dobri priqteli,vseki den si pi6em emails,6te se vidim ili sled meses ili 4ak iuli,imam dostaty4no osnovaniq da mislq 4e kato se vidim 6te se stigne do sex,makar i samo za 1 ili nqkolko pyti, tova go iskam stra6no mnogo i go predpo4itam pred vryzka,za6toto takava mejdu nas ne moje da ima(osven ako dogodina ne otida da u4a tam-no malko veroqtno i v mn dale4en plan)....ta po sy6testvenoto: az sym devstvena(pone taka si mislq :? 6toto s posledniq mi priqtel probvahme no ne se polu4i dokraq..) toi e spal s momi4e(moje i s pove4e,az za 1 znam-no s neq mn pyti,hodeha 1 godina) imaiki predvid 4e s nego sigurno 6te pravim sex sled vreme 99% az se 4udq dali da se opazq dotogava(nego bih go 4akala kolkoto e nujno,vypreki 4e ve4e mn mi se iska da pravq sex) ili da trygna pak s posledniq mi aver i da spq s nego,tova koeto me razkolebava e slednoto: kato razbere 4e mi e pyrviq nqma da me pomisli za zadrystena za6toto me uvajava,ama 6te se vyzgordee i 6te si pomisli 4e mnogo go obi4am i ne sym iskala da sym sdrugi zaradi nego(a dori da be6e vqrno nikoga ne bih mu go priznala i ne iskam da go znae) no ako pyrviq pyt mi e s nego znam 4e 6te mi e gotino 6te sym 6tastliva i nikoga nqma da zabravq tiq nqkolko 4asa,vse pak nali kazvat 4e pyrviq pyt se pomni zavinagi,q s dobro q s lo6o.. (ako go napravq s toz posledniq 6te izpitam fizi4esko udovolstvie,nqma da mi e gadno ili ne6to takova 6toto mn dobre znae kak da se dyrji s momi4etata i ima dostaty4no opit, no kyde 6te otide 6tastieto,liubovta,romantikata..vse pak nito az go obi4am,tito toi men,samo nqkvo privli4ate tam ima) ot druga strana oba4e ako predi tova sym pravila nqkolko pyti sex 6te sym pone malko po nqvytre i malyk opit vinagi e po dobre ot nikakyv..i sys sigurnost taka bih mu dostavila po golqmo udovolstvie, pyk i men me e strah 4e ne sym tolkova dobra v legloto kolkoto mi se iska i ne dostaty4no dobra za nego,a za nego iskam da sym nai dobrata..e dokolkoto e vyzmojno de.. pyk ima i treti variant(mai nai blagopriqtniq)- ako ne mu kaja moje da ne razbere 4e sym devstvena- 6toto sym po4ti otvorena,ma i az ne znam dokyde.. :? vseki pyt kato obmislqm situaciqta stigam do nqkvo re6enie..i na drugiq den pak se kolebaq :( pls help me kak da postypq..
mom4eta vie kak predpo4itate: ako spite s nqkoe momi4e,s koeto ste mnogo blizki i tq mnogo vi privli4a,no ne q obi4ate-haresva li vi 4e tq si pravi sefteto s vas ili predpo4itate da e s pove4e opit :?:
10x predvaritelno :?

foxy_f
03-13-2005, 14:36
Spored mene moje i da ne si otvorena ama ne si i devstvena ako moje taka da se kaje :roll: .vij sega to i az imah edna priqtelka deto si misle6e 4e gajeto i ne q e otvorilo ama se okaza 4e vsa6tnost e uspql.a pak na mene mi se struva adski glupavo da spi6 sas biv6iq si samo i samo da trupa6 opit zaradi nqkoi drug.ako tva mom4e naistina be6e libovta na jivota ti edva li bi ponesla misalta da si sas nqkoi drug osven nego.mislq 4e ne trqbva da kazva6 na tva mom4e ot drugiq grad 4e si devstvena sled kato i ti samata ne znae6.a pak za opita ne se priesnqvai 4ak tolkova mnogo ako trupaneto na takav ozna4ava da spi6 sas nqkoi s kam koito ne 4uvstva6 po4ti ni6to.ako tva dali ti e razkasana cipata ili ne e re6ava6t v taq situaciq za tebe idi na ginekolog i 6te razbere6.

LiL_Juliete
03-16-2005, 20:18
momchetata mnogo se gordeqt s tova da sa purvite na nqkoq , no i iskat poveche opit taka che neshtata sa dosta slojni spored men toq variqnt da se vurnesh pri bivshiq si za da natrupash opit bez chuvstva bez romantika i t.n. nqma smisul po skoro il ise pazi za tova momche koeto obichash ili puk ako se poqvi do togava nqkoi koito naistina si zaslujava da si s nego go napravi s nego daje puk i moje da si ostanesh s nego i da zabravish za vuprosniq mister za koito se gotvish lqtoto :) neshtata sa slojni no prosto se otdai na techenieto i ne mu misli tolkova koto stane prosto ne sujalqvai ama i ne tursi prosto nqkoi s koito da si legnesh za da znaesh k`fo e sex ! tova e tupo napravi go s tozi s koito naistina iskash !

korn___
03-18-2005, 17:08
ami 6tom si go iska6 pak biv6iq "zemi si go" tva e za drugo nedei da misli6 predvaritelno ! :twisted: :P :lol:


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

malko_kalpazan4e
08-09-2008, 15:35
mn mi e 4udno kak taka si misli6 4e ne si devstvena :razz: i kak ne ste stignali do kraq tva e bez sqkva vrzyka moje li da se oto4ni6

BaiToq
08-09-2008, 16:11
Трябва да си спала най-малко
с 8-9,за да спиш с този,когото
обичаш,иначе не се брои.

nejnaDROGA
08-09-2008, 16:18
Абе хора темата е от преди 2 години ](*,)

Love0nlyMyself
08-09-2008, 19:34
няма зн като толкова искаш направи го първия ти път с онова момче дет скоро ще се вуждате и толкова и да си помисли че го обичаш или не нема зн щотоо едва ли може да се получи нещо след като не живее некъде при теб тъй че :?

tedy_hi91
08-09-2008, 20:44
momchetata mnogo se gordeqt s tova da sa purvite na nqkoq , no i iskat poveche opit taka che neshtata sa dosta slojni spored men toq variqnt da se vurnesh pri bivshiq si za da natrupash opit bez chuvstva bez romantika i t.n. nqma smisul po skoro il ise pazi za tova momche koeto obichash ili puk ako se poqvi do togava nqkoi koito naistina si zaslujava da si s nego go napravi s nego daje puk i moje da si ostanesh s nego i da zabravish za vuprosniq mister za koito se gotvish lqtoto :) neshtata sa slojni no prosto se otdai na techenieto i ne mu misli tolkova koto stane prosto ne sujalqvai ama i ne tursi prosto nqkoi s koito da si legnesh za da znaesh k`fo e sex ! tova e tupo napravi go s tozi s koito naistina iskash !

mini_brutal_barbie
08-09-2008, 22:25
ex deca deca da vi imam problemite..