PDA

View Full Version : Ako iskam da sum moderator...



lumos
03-13-2005, 14:27
hi hora.da re4em,4e iskam da stana moderator.Kak stava tova.Trqbva da otgovarqm na nqkakvi iziskvaniq li kvo?Pitam taka 6toto mi e interesno da razbera

tedo_davis
03-13-2005, 14:30
Знаеш ли какво ти трябва?Връзки Връзки .!!!! За какво ти е да си модератор?Какво ще правиш?Ще ледиш дали другите пишат някакви глупости ... ще им правиш мизерий ... тет ще те критикуват ... ала бала ... чесно да ти кажа ... аз не бих станал модератор дори и пари да ми дават.

devil4e
03-13-2005, 15:11
Знаеш ли какво ти трябва?Връзки Връзки .!!!! За какво ти е да си модератор?Какво ще правиш?Ще ледиш дали другите пишат някакви глупости ... ще им правиш мизерий ... тет ще те критикуват ... ала бала ... чесно да ти кажа ... аз не бих станал модератор дори и пари да ми дават.
така си е
и си задължен да висиш тука а тва бързо става досадно. трябва да се занимаваш с някви скапани гостчета които няма кво да правят... абе не ти трябва

Bolid1
03-13-2005, 20:20
hi hora.da re4em,4e iskam da stana moderator.Kak stava tova.Trqbva da otgovarqm na nqkakvi iziskvaniq li kvo?Pitam taka 6toto mi e interesno da razbera
Nqmash shans, osven ako ne si blizyk rodnina na Coki, ili sysed... Ili .... NC! A pa i ne ti i trqbva ;) I vse pak trqbva da si mn redoven i da se maznish na teq "otgore" :wink:

amy lee
03-13-2005, 20:24
aaaaaa, ne se zahva6tai, ne ti i trqbva! nqma6 si predstava v kvo iska6 da se zaburka6. hi4 ne im zavijdam na moderite

03-13-2005, 21:29
Като във всеки един форум, трябва да имаш връзки, може да висиш по-цял ден във форума и да обикаляш всички теми, може да имаш опит и пак няма да те направят модератор, за пример зимам моя форум, там модератори са само френдове ;] Всички са връзкарчета :P

NoEx

BaT_GirL
03-14-2005, 05:40
За да си модератор преди всичко не можеш да кажеш "ИСКАМ" и готово.Трябва да те изберат главните модератори или администраторите.Но наистина тази работа не е много добра.

^I don't give a fuck^
03-14-2005, 11:36
не си струва да си модератор честно да ти кажа.първо че няма да те избертат....второ трябва да киснеш в форума всеки ден,да гледаш и оправяш разните теми...досано е особено в голям форум

blalalal
03-14-2005, 16:07
специално за този форум...
ДЪЪЪЪЪЛГИИИИИИИИИИИ ВРЪЗКИИИИ

Тед:)
03-14-2005, 16:13
специално за този форум...
ДЪЪЪЪЪЛГИИИИИИИИИИИ ВРЪЗКИИИИ

moviemaker
03-15-2005, 07:22
Като във всеки един форум, трябва да имаш връзки

NoEx


Точно във всеки един форум не Е!!

Coki
03-15-2005, 09:29
Не мога да разбера за какви връзки говорите, че са необходими за модератор?!?
Попитайте :arrow: BABY_SEXY_GIRL, тя е от Стара Загора, а аз от София и какви връзки бих могъл да имам, при положение, че не я познавам лично???
:arrow: ^npocTo^a3^f^, с нея също нямах никакви връзки, преди да стане модератор.
:arrow: aBeP4eTo с нея също не се познавам лично.
Не пишете наизустено, просто не е коректно подобно отношение.

И искам да заява, че в момента се наблюдават много потребители за модераторски пост, а с някой от тях се преговаря.
BaT_GirL, също бе една от тях, сигурно и нея познавам?:)

Bolid1
03-15-2005, 10:59
Hah.. Dobree...Dobree ;) UVeli4avaite modovete... Dano da vyrshat rabota kato aBeP4eTo :roll: :lol:

blalalal
03-15-2005, 13:49
за аверчето и просто аз ф незнам
за бейби секси съм сигурна тя просто е една
подмазвачка, като добавим и факта че е по-отдавна
в форума - перфектно, нали;)

Eliiiiiiiiii sexsito
03-15-2005, 15:15
за аверчето и просто аз ф незнам
за бейби секси съм сигурна тя просто е една
подмазвачка, като добавим и факта че е по-отдавна
в форума - перфектно, нали;)
Za6to si misli6 4e e podnmazva4ka,tva 4e si e slojila na avatara i podpisa snimkata si,ne ozna4ava 4e e podmazva4ka,a i naistina tia zaslulava tazi titla da e moderator,za6toot e nai-dalgo tuk,a i t.n :)

WaKo
03-15-2005, 15:44
абе това, че е от най-дълго тук не е съвсем точно, защото я погледни кога е регистриран моя ник, Гал, GeRyTo и други и ще видиш, че не това е определящо. Според, за да станеш модератор на първо време трябва да те е грижа за тоя сайт и гледам, че откакто се назначиха нови модератори силно намаляха тъпите постове и идиотските теми пуснати от някой идиот. Дано с общи усилия сайта пак да стане свястно място, където можеш да намериш помощ

Bolid1
03-15-2005, 17:17
за аверчето и просто аз ф незнам
за бейби секси съм сигурна тя просто е една
подмазвачка, като добавим и факта че е по-отдавна
в форума - перфектно, нали;)
Za6to si misli6 4e e podnmazva4ka,tva 4e si e slojila na avatara i podpisa snimkata si,ne ozna4ava 4e e podmazva4ka,a i naistina tia zaslulava tazi titla da e moderator,za6toot e nai-dalgo tuk,a i t.n :)
OffTopic:Hubu de, koe e tova i t.n.? Izbroi go/i?! Nqma pove4e neshta nali?
Tova 4e si e slojila snimka v podpisa i avatara ne zna4i 4e e podmazva4ka da, tva det go kaza nqmashe obshto! Tq prosto vinagi gleda da puska mneniq koito da se haresvat na Coki i na ceco ... :evil: Abe dreme mi na *** det go nqam 4e e moderatorka... az dori ne vlizam vyv lubov i seks, osven ako nqma kvo dr da 4eta :x

Hard_life
03-16-2005, 14:58
Абе специално в тоя форум не можеш да станеш модератор ако не си приятелка,роднина,гадже или нещо такова на админа или на някои от модераторите :x не съм от отдвана тук но съм била достатъчно дълго за да се уверя в това че тук такова нещо като МОДЕРАТОРСКИ ПРОЗИВОЛ и КОРУПЦИЯ е много често срещано за съжаление, съжалявам но ако не преспиш с админа модертор нямаш шанс да станеш :wink: , отделен е въпроса че е гадно само киснеш във форума, и се занимава с чужди мнение и теми и на всичкото отгоре си навлича яда на останалите

aBeP4eTo
03-16-2005, 15:22
Абе специално в тоя форум не можеш да станеш модератор ако не си приятелка,роднина,гадже или нещо такова на админа или на някои от модераторите :x не съм от отдвана тук но съм била достатъчно дълго за да се уверя в това че тук такова нещо като МОДЕРАТОРСКИ ПРОЗИВОЛ и КОРУПЦИЯ е много често срещано за съжаление, съжалявам но ако не преспиш с админа модертор нямаш шанс да станеш :wink: , отделен е въпроса че е гадно само киснеш във форума, и се занимава с чужди мнение и теми и на всичкото отгоре си навлича яда на останалите

за какъв модераторски произвол става въпрос?
Искам да кажа нещо в защита на себе си ! НЕ сам приятелка, роднина, гадже или каквато и да било на главносотящите!!!
И също така не съм спала с никой от тях :?
Също така смятам, че ако всеки си върши работата добре няма да се налага да "навлича яда на останалите" тъй като те достатъчно добре познават правилника!!!

Nekasa4a
03-16-2005, 16:39
E hubavo az imam da pitam 2 raboti mi 6to nqkoi mogat da stavat moderatori a dr ne :!: Q kajete kva rabota trq da se var6i da se stane moderator :?: Parvo redoven sam vtoro ne pomnq da sam prekra4val pravilata s olivane i postoqno ako sam go naprail molq moderatorite koito si var6at rabotata da mi pokajat kade sam prekra4il mn pravilata v na4aloto da ama posle :? i treto a kat ne se podmazvam na nikoi da ma napraite moderator a :!:


No tva nqma da stane nikoga ne 4e i iskam de ama ade nqma ko da se razpraqm pove4e :!:

Specialno za Eliiii abe ti nz ko e podmazvane ili ti si podmazva4 nomer 2 :twisted:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-16-2005, 17:07
E hubavo az imam da pitam 2 raboti mi 6to nqkoi mogat da stavat moderatori a dr ne :!: Q kajete kva rabota trq da se var6i da se stane moderator :?: Parvo redoven sam vtoro ne pomnq da sam prekra4val pravilata s olivane i postoqno ako sam go naprail molq moderatorite koito si var6at rabotata da mi pokajat kade sam prekra4il mn pravilata v na4aloto da ama posle :? i treto a kat ne se podmazvam na nikoi da ma napraite moderator a :!:


No tva nqma da stane nikoga ne 4e i iskam de ama ade nqma ko da se razpraqm pove4e :!:

Specialno za Eliiii abe ti nz ko e podmazvane ili ti si podmazva4 nomer 2 :twisted:
da vbe az sam po0dmazva4 nomer 3-sled tebe sam[bazik est.
Ne ama proso vie e smiatate za takiva pone predi mai be6e taka :? :)