PDA

View Full Version : cigarite ... ???



lolittkata
03-14-2005, 14:07
vaprosa mi e dali cigariate 6te mi naru6at zdrveto i rasteja ako pu6a i ne gultam??6te mi navrediat li pri tova polojeni e primerno ako pu6a samo okolo 2-3 puti na mesec??

joro_tev
03-14-2005, 14:17
Първо за какво ти е да пушеш. Отдавна според мен отмина това време когато цигарите бяха "Гъзарийка". Дали ще гълташ или не винаги си имат вредни страни цигарите и няма нищо хубаво в тях. Ако не гълташ се причинява рак на устната кухина, пожълтяват ти пръстите и зъбите, а ако гълташ (няма смисъл да описвам какви са последствията). Те хората са написали на новите кутии на цигарите.

Bolid1
03-14-2005, 15:03
Първо за какво ти е да пушеш. Отдавна според мен отмина това време когато цигарите бяха "Гъзарийка". Дали ще гълташ или не винаги си имат вредни страни цигарите и няма нищо хубаво в тях. Ако не гълташ се причинява рак на устната кухина, пожълтяват ти пръстите и зъбите, а ако гълташ (няма смисъл да описвам какви са последствията). Те хората са написали на новите кутии на цигарите.
I az sym na syshtoto mnenie... Nqma smisyl vyobshte da pushish, a ako ne gyltash moje da se hvane rak na buzite, ustnata kuhina i t.n..... :evil:

^I don't give a fuck^
03-14-2005, 16:18
вредят ужасно много..за какво трябва да почваш да пушиш ? не си съсипвай живота... :?

foxy_f
03-14-2005, 17:11
dokolkoto znam pu6eneto ne vredi na rasteja ti no imai predvid 4e nqma smisal da po4va6 da pu6i6 za6toto:
1.zabite pojaltqvat sled vreme
2.kojata se izsu6ava i pojaltqva
3.vredi ti na belite drobove
4.ponqkoga se uvrejdat qi4nicite ako pu6i6 mnogo
5.na vsi4koto otgore ostava6 i bez pari

a pak az sam imala priqtelki koito predi pu6eha taka po 2-3 puti na mesec i sega vsi4kite si pu6at redovno taka 4e zabravi, nomera na horata koito ne se pristrastqvat e mnogo malak da ne kaja ni6tojen.a pak dori i da si pu6i6 po 2-3 pati na mesec te pak 6te ti vredqt estestveno no to si zavisi kolko to4no ot tva kolko sa silni cigarite i ot tova kolko ti e krehac organizma

blalalal
03-14-2005, 17:14
вреди на растежа
а къф е смисъла да пушиш и да не
гълташ?да се правиш на гъзарка ли?
осъзнай се вече не е модерно да
пушиш
много по голямо впечатление ще направиш
ако се грижиш за здравето си и не пушиш

BABY_SEXY_GIRL
03-14-2005, 20:37
Purvo si dai smetka kakav e smisala? Za6to si sazdava6 problemi za ednata "gazariika"??? I tova 4e ne gulta6 vseki 6te go zabeleje, taka 6te postigne6 obraten efekt, nqma da si "moderna", a sme6na :idea: Po-interesno e sega da ne pu6i6, za6toto vsi4ki pu6at, ne misli6 li :lol: :wink: Aide umnata!

mmaxx
03-15-2005, 12:55
нема дъ абиш тутуну че щте бием :lol:
Е на това най-много се дразня.За какво изобщо пушиш? Първо пушене без гълтане не е пушене!!! :wink: Второ ако "пушиш" и не гълташ значи изобщо не изпитваш нужда да пушиш... Няма никотинов глад и т.н. Това си е чисто набиване на кинти и хабене на материала :lol: Не се излагай еми изобщо не слагай тези лайна в устата си :wink: Изключително редки са случайте в които някой пуши само по веднъж-два пъти в месеца , само като са на купонче или на дискотека.Но и в тези случай поне половината от тези хора пропушват :wink: Е , ако искаш да се самоубиеш бавно и мъчително давай смело напред.Аз съм видял какво причинява тютюна и никак не е гот сутрин да кашляш като бухал , пръстите да са ти жълти , дрехите ти да смърдят , постоянно да ти е запушен носа , като потичаш 50м да не можеш да си поемеш дъх и т.н. :wink:
И сега бързам да контрирам всеки , който ще каже "този пък какво знае та ми говори тука" - от една година вече съм непушач и ми е хиляди пъти по-добре :wink:

LuNa7iC
04-04-2005, 13:55
Тей ... значиии ... с всеки от вас съм съгласен ... ама явно ще си умра пушач ... защото пуша от 7 години ... всеки ден .. по 2 кутии синио Виктори ... и не виждам никакъв шанс да спра ... ама иначе POstove-te ви са яки :Р :)

kalin4itsa
04-04-2005, 16:13
abe to ne moje6 da pu6i6 bez da gulta6.nali trqbva da si drupne6.i da, nai veroqtno 6te e zla za zdraveto ti.

Se7eN
08-24-2007, 17:55
Teen може да се гъзарее и без цигара в устата, която не трови само него ... но и хората около него!

namina
08-24-2007, 17:57
vaprosa mi e dali cigariate 6te mi naru6at zdrveto i rasteja ako pu6a i ne gultam??6te mi navrediat li pri tova polojeni e primerno ako pu6a samo okolo 2-3 puti na mesec??


даа ест. ще те навреди :-$ аз така веднъж за малко да умра от цигара. #-o добрече се разминах

Болшевик
08-24-2007, 19:06
Квото и да правиш с тая цигара - вреди!

Rofl4e
08-24-2007, 19:22
Тъпо лапе кадето се опитва да се праи на газарка пред някои хора които пушат за да я "харесат" оф тъпа работа

KiSs_mY_LiPs
08-24-2007, 21:17
Нито едното нит другуто..!!!

swords1010
08-25-2007, 00:20
Винаги нанасят вреда на нещо ! Не ти трябва да пушиш !!! :wink: