PDA

View Full Version : pics v podpisa!!



03-14-2005, 16:47
Ne znam dali nqkoi drug no men ujasno mn me draznqt hiladite kartinki v podpisite na edno 80% ot pisheshtite v foruma! I se sa ili mnogo ili sa golemi picovete.
Az ne vlizam v toq forum da gledam kartinki a da cheta mneniq. Ima hora chiito podpisi sa po golemi ot napisanoto ot tqh v mneniqta im.
Ne znam dali da pomolq horata s mn picove da mahnat povecheto ili da predloja da nqma kartinki v podpisite izobshto.

AvLee
03-14-2005, 16:54
Мен пък ми харесва..ама само ако са малки и сладки(като мойте..хах :lol: )..ама някви уоупейпъри..вече е прекалено..може да се смалят...това наистина е тъпо.Ама човек като не се сети кво да пише в подписа :arrow: и слага картинки..а може и двете.

03-14-2005, 17:12
NIKOGA sum nqmala picove v podpisa po golemi ot 200X200 pixela zashtoto ne iskah na horata s bavna vraska da im zarejda 15 min! Se pak mi puka za kvo stava v foruma za razlika ot wallpaerite. (taka im vikam na horta s wallpaperi v podpisa)

air_J
03-14-2005, 17:17
абе кфо се праиш кити и ти до преди
месец-два имаше тапети в подписа а ся
като не можеш да си намериш викаш ай
да ги махнете бахти ква си тъпа деба
E аз пък никога не съм имал в подписа картинка! Винаги съм бил на 100% за забраняването им, най-малкото, защото почти винаги са ОГРОМНИ, грозни, затормозяващи зрението ужаси, или нещо подобно. Картинките в подписите трябва да се забранят - това е! Или да има максимум по една и то тя да е с големина като на AvLee сегашните снимки, но твърдо да е максимум една! :twisted:

Bolid1
03-14-2005, 17:22
Syglasna sym s Air_J, makar 4e i az imam kartinki, ama si gi slojih naskoro... :oops: Nadqvam se da ne pre4at ako trqbva shte gi mahna, no 1 shte si ostavq :)

03-14-2005, 17:34
Primer - tedo davies.
Ako tarseh model koito da pozira shtqh da namerq ne mi mitrqbvat polvinata modeli v sveta da sa sled VQSKO NEGOVO MNENIE. Are pone mneniqta mu da bqha svqsni.
No toi ne e edinstveniq ima mn mn hora koito prekalqvat s katrinkite v podpisa!

air_J
03-14-2005, 17:41
Primer - tedo davies.
Ako tarseh model koito da pozira shtqh da namerq ne mi mitrqbvat polvinata modeli v sveta da sa sled VQSKO NEGOVO MNENIE. Are pone mneniqta mu da bqha svqsni.
No toi ne e edinstveniq ima mn mn hora koito prekalqvat s katrinkite v podpisa!
Перфектен пример! И аз него щях да дам, също и дъщерята на Сатаната, ако ме бяха попитали какво имам предвид под "затормозяващи зрението ужаси"! :twisted:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-14-2005, 17:56
ami spored men ne traibav da se mahat,e zavisi de.No linkin4eto-ebatii toi slaga celi wallpapers :? :o :?

03-14-2005, 18:01
ami spored men ne traibav da se mahat,e zavisi de.No linkin4eto-ebatii toi slaga celi wallpapers :? :o :?

Verno e TQ e ot edna ot mnogo prekalqvashtite.

Bolid1
03-14-2005, 18:04
Mi te hubu da ne prekalqvat s kartinkiTE, ama ima nqqkoi, koito si slagat samo 1, ama tq e dostaty4na da si q sloja na desktopa.... BaT_GirL syshto.... i tq si slojila taq typata desislava v podpisa(nishto li4no) prosto e prekaleno golqma...(da ne govorim za zadnika i :lol: )

suzanna
03-14-2005, 19:01
Ne znam dali nqkoi drug no men ujasno mn me draznqt hiladite kartinki v podpisite na edno 80% ot pisheshtite v foruma! I se sa ili mnogo ili sa golemi picovete.
Az ne vlizam v toq forum da gledam kartinki a da cheta mneniq. Ima hora chiito podpisi sa po golemi ot napisanoto ot tqh v mneniqta im.
Ne znam dali da pomolq horata s mn picove da mahnat povecheto ili da predloja da nqma kartinki v podpisite izobshto.


i az sum na sushtoto mnenie - e,mislq che da se zabranqvat e prekaleno no opredeleno trqbva da ima nqkakvi ogranicheniq 200x200 pix napr.inache stava nqkakuv ujas.na kogo mu trqbva :roll:

Cyberdyne_101
03-14-2005, 19:08
Ще се съглася.... 8) Махам терминаторите....засега... :cry: 8)

03-14-2005, 19:37
Ще се съглася.... 8) Махам терминаторите....засега... :cry: 8)

Misi. Kolkoto po chist foruma tolkova po dobre. :)

MaD_CaT*
03-14-2005, 19:56
Аз,също смятам,както Кити,че не влизаме във форума да гледаме картинки,а да четем мнения...но честно казано на мене не ми пречат картинките в подписа...стига да не са някои wallpaper-и (не за друго ми бавно се зареждат) ...По шаренко е по-хубаво :lol: :P

BABY_SEXY_GIRL
03-14-2005, 20:48
Nqmam ni6to protiv tqh stiga da sa v umereni koli4estva i razmeri :!: Nqkoi potrebiteli prekalqvat sas tova tqhno pravo :roll: Pls stiga ve4e s tezi Wallpapers :!:

Traffic
03-14-2005, 20:50
бе картинките в подписите ако ги махнете, тоя форум ше се превърне в диктаторски като тоя на радио витоша!!! :evil: :x заради което и спрях да влизам там. оставете картинките в подписа, ама може да сложите правило да не са по-големи от 200 на 200 пиксела. :roll: :wink: то и без това като са по-големи става грозно.

techCandy
03-14-2005, 20:54
ми.....знам ли, попринцип не искам
защото не искам да си махам мойта картинка от подписа
не защото е кой знае какво, а просто ми помага да изразя вижданията си по много лесен начин, и един вид пропагандирам, въпреки че едва ли някой се заглежда специално в моя подпис....но не разбирам за какво всички трупат картинки на каквото шарено докопат в нета, само и само за да се забелязват например, разбирам ако по тоя начин показваха или изразяваха нещо
абе всъщност показват: вижте ме аз съм комплексар! http://smilies.sofrayt.com/%5E/c0/haha.gif

DeaTHroW-ReC_F
03-14-2005, 21:10
ми кат наслагат по хиляди ме нерват адски ноу..що не се ограни4ат с една....поне да им бяха смислени....малко подписи ме кефят..аз предпо4итам цитатите..
а да не говорим 4е на въпросната и уважаваната ни...Елиииииииии подписа ..и трите картинки са крадени даже реда е същия...от админката на един друг форум...хмз..дразнещу..(проща вай ели,разкрихте..)
дразнат ме и 4алгарските и огромните картинки също..

air_J
03-15-2005, 00:16
ми кат наслагат по хиляди ме нерват адски ноу..що не се ограни4ат с една....поне да им бяха смислени....малко подписи ме кефят..аз предпо4итам цитатите..
а да не говорим 4е на въпросната и уважаваната ни...Елиииииииии подписа ..и трите картинки са крадени даже реда е същия...от админката на един друг форум...хмз..дразнещу..(проща вай ели,разкрихте..)
дразнат ме и 4алгарските и огромните картинки също..
Питате се какъв е извода? Ами извода е или да се забранят подписите, или да се остави максимум по 1 картинка и то с малък размер! Няма да е диктатура, повярвайте ми! Свободата не е равна на свободия - това от мен да го знаете! :twisted:

Bolid1
03-15-2005, 04:58
Aide i az si mahnah moite, ama ostavih 1-ta nali moje? :)

Cyberdyne_101
03-15-2005, 09:53
160x120 8)

so mazy!
03-15-2005, 10:47
ami az se chudeh moite dali vi prechat? zashtot az naistina mnogo gi obicham i za men znachat mnogo, puk i mislq, che sa v ramkite na nomralnoto.. e dobre de ednata e maaaanichko nad 200x200 pix ama ne e chak wallpaper.. puk i ne sa nqkvi zatoromozqvashti.. nali ne vi prechat??

C-I-A-R-A
03-15-2005, 11:37
:oops: :) :cry: :roll: :oops: 8) Moita golama li e?? :oops: :oops: :roll:

blalalal
03-15-2005, 14:57
е закво питате големи ли са ви?
се 1 не виждате сами...все едно някое
200 килограмово женище да стане пред
огледалото и да пита "дебела ли съм"

ProstoAz
03-15-2005, 15:29
Абе, малки, големи, 1-2 пак са си картинки. На мен не ми харесват честно казано. Нали аватарът е за това - лепвате една картинка (с прилични размери), колкото хората да имат и някаква визуална представа за вас (нямам предвид, че някой си прилича с аватара освен BABY_SEXY_GIRL де, ами че като видиш някое мнение и по аватара можеш да се ориентираш на кой е и по-лесно да можеш да си съставиш някакво мнение за този човек)? А картинките в подписите за мен са просто някаква глупост...все пак това е форум, не изложба? :roll:

tedo_davis
03-15-2005, 15:35
Primer - tedo davies.
Ako tarseh model koito da pozira shtqh da namerq ne mi mitrqbvat polvinata modeli v sveta da sa sled VQSKO NEGOVO MNENIE. Are pone mneniqta mu da bqha svqsni.
No toi ne e edinstveniq ima mn mn hora koito prekalqvat s katrinkite v podpisa!
Hmm Kittie_ pone da mi beshe napisala nick-4eto vqrno.Neznam kakvo protiv imate men.Kogato kajete neshto ... vinagi sam vi udisval na akyl4etata.Kogato slojih kartinka s malko kryv - ae mahnah q shtoto ne mi dadohte.Slagah wallpaperi - mahnah gi shtoto dori az se qdosvah da gi gledam.Kakvo drugo iskate za Boga?!kato kazvahte 4e Floodq ... sprqh ... Kato kazah4e 4e imam typi mneniq (i 4e kazvam samo po 2 dumi4ki ... ) udaljih gi ... kakvo drugo da napravq za da vi ugodq na akyla!?
Btw ... Toq podpis - Moq ... Ne e Golqm ... napravil sam go to4no .. do krai4eto na Prozoreca ... Kvo problem4e li ima ?! Da go maham li ? :>

amy lee
03-15-2005, 15:39
Nqmam ni6to protiv tqh stiga da sa v umereni koli4estva i razmeri :!: Nqkoi potrebiteli prekalqvat sas tova tqhno pravo :roll: Pls stiga ve4e s tezi Wallpapers :!: to4no taka! suglasna sum.
ni6to protiv kartinkite v podpisa(xexe, to si li4i de 8) ), ama 4ak da se slagat nekfi wallpaperi :? :evil: naprimer tedo_davis, toi ako ne si prasne podpis 100000000000000x1000000000000000000 ne moje da jivee(to ne 4e nqkoi ot negovite avatari ne sa po su6tiq na4in de...). linkin4eto su6to po nqkoga slaga OGROMNI podpisi. e, ne vinagi de :)

tedo_davis
03-15-2005, 16:00
Mamka mu OK! Maham i tova ... samo i samo da sprete da mi pishtite na glavata.:) No Avril-4eto NQMA DA Q MAHNA shtoto Nito e Wallpaper nito Pre4i na nqkoi.

WaKo
03-15-2005, 16:55
и аз съм против картинките - има аватар за тая цел - малко и ясно. А не като почне да ми зарежда някоя тема и гледам отдолу ми зарежда 2 мб, от които 1,9 мб картинки от подписите.

rosskata
03-15-2005, 17:31
:) С две ръце за махането на картинките в подписите. КОгато се регистрирах, нямаше такива работи и въобще не беше грозно или скучно. А за тези детомного ги интересува големи ли са им картинките- слепи ли сте??? :shock: Ако аз се лепна себе си няма да съм толкова голяма- взимате фотошоп като толкова държите на тези картинки, смалете ги! МОята бивша картинка в подписа (която току-що махнах) беше 600на 350 пиксела, аз я взех и я смалих! Ако не ги махате, можете да направите поне това. :?

monka
03-15-2005, 18:42
:evil: i na men mi pisna da gledam
nekvi wollpepari :evil: a i neta mi ne e mnogo barz,i s tezi golemi kartinki v podpisa stava o6te po-gadno :evil: slojete si po edna kartina s prili4ni razmeri i vsi4ki sme dovolni

03-15-2005, 22:44
Btw glasuvaneto gore e leko greshno vmesto Da kliknah na Ne shtot si zabravih vaprosa i misleh che e ` da ima li kartinki v podpisa?` :lol:
Dano vsichki da ostanem s malki ili bez kartinki v podpisa she e po dobre.

tedo_davis
03-16-2005, 05:29
Btw glasuvaneto gore e leko greshno vmesto Da kliknah na Ne shtot si zabravih vaprosa i misleh che e ` da ima li kartinki v podpisa?` :lol:
Dano vsichki da ostanem s malki ili bez kartinki v podpisa she e po dobre.
znaesh li koe shte e po-dobre?Ako na nqkoi ot 6efovete na tova sait-4e mu se zanimava i vyv "Profil" Da ka4at nqkakvi Gif-4eta za podpis ( a ne samo za Avatar ) ... Stiga da iskat.Da sa s Edi kolko si opredelen .. .razmer ... :)T'va shte e qko.

Hard_life
03-16-2005, 15:46
Абе хубаво е да има картинки в подписите, защото понякога картинката изрзява чувствата по добре от думите, но все пак не е нужно да изразявам всички емоции на света с картинки и затова трябва да има 1 най много 2 картинки и то малки, все пак подписа не е галерия.

blalalal
03-16-2005, 15:57
Абе хубаво е да има картинки в подписите, защото понякога картинката изрзява чувствата по добре от думите, но все пак не е нужно да изразявам всички емоции на света с картинки и затова трябва да има 1 най много 2 картинки и то малки, все пак подписа не е галерия.
интересно ми е твоята картинка какви чувства
изразява :shock: :shock: :shock:
да не говорим, че е голяма

Nekasa4a
03-16-2005, 17:29
Абе хубаво е да има картинки в подписите, защото понякога картинката изрзява чувствата по добре от думите, но все пак не е нужно да изразявам всички емоции на света с картинки и затова трябва да има 1 най много 2 картинки и то малки, все пак подписа не е галерия.
интересно ми е твоята картинка какви чувства
изразява :shock: :shock: :shock:
да не говорим, че е голяма

Mi izrazqva mnenieto i za mi6kite pazete jivotnite ne gi opotrebqvaite mn :!: Pak bil i golqm podpisa ti ko razbira6 pod golqm fe moq sa6to li e golqm aaaaaaaaaaa mainete kartinkite ot podpisa i se sduhaite pove4e :twisted:

Specialno kam Kittie_ abe momi4e ti ot kat si v angliq i ne qde6 hlqb dobrodja golqma rabota stana nemoi seki da e v angliq kat teb :!: :twisted:

LiNkiN4eTo
03-16-2005, 17:46
ei Eliiiiiiiiii sexsito ne znam na kakav ezik e nicka ti ama da ti kaja ne me i interesuva :!: ama vij sq , o6te ne mi e porasnala onaq maniq mejdo krata , zaradi koqto da me nari4at "toi" :!: a za moite golemi kartinki , moje6 samo da si trae6 , 6toto puk ti s tvoite kartinti na 4alga kozite , moje6 samo da se skrie6 ili da se preseli6 vuv foruma na planeta :!: 6toto kat vidq teq ovce po monitora si i mi ide da go s4upq , 4estno ti kaam :!:

po temata : estestveno 4e NE trqbva da se mahat kartinkite v podpisite , puk i koi ste vie 4e da re6avate tva ne6to :?:

moqta kartinka golqma li e :?:
i kat e golqma , kvo :!: nakarai me da si q mahna :!: toz qk podpis ne go maham , 6a znai6 :!:

tedo_davis i Nekasa4a rulirat :!: :!: :!:

tedo_davis
03-16-2005, 17:54
Yeah ! ALL Black Stars rulz ... R&B RULZ ... Hip-Hop Rulzz ... Wu-Tang Rulzzz .... Vsi4ko rulzzz Vsi4ko R&B no ne i BG ... BG rapa ... Bg 4algata mirishat.Ne stavat za nishto.Dneshno vreme Teen-4etata se razvivame ... ne slushame zapadnalata 4alga i ne gledame silikonovite c**i na Onezi patici.Nikoi nemoje da mi kaje kakvo shte sloja v podpisa si nito za avatar.Nali za tova e napraveno vseki da si slaga neshto po svoi izbor?!Ako iskaha tolkova ... shtqha da go napravqt da ne se slaga pic-4e pod edi kolko si pixela .. K'vo narejdate samo tuka i vie .... nqmate si rabota.
R&B THE BEST[/b]

LiNkiN4eTo
03-16-2005, 18:21
blahahaha 8)

03-16-2005, 18:22
`Specialno kam Kittie_ abe momi4e ti ot kat si v angliq i ne qde6 hlqb dobrodja golqma rabota stana nemoi seki da e v angliq kat teb `

Tva kakvo obshto ima! Ne te rabiram neshto!

Linkincheto - vij sq nikoi nishto ne reshava ZA TOVA IMA ANKETA I ZA TOVA DAVAM PRELOJENIE DA SE MAHNAT. Mama mu stara cheti malko be momiche!

tedo_davis
03-16-2005, 18:29
`Specialno kam Kittie_ abe momi4e ti ot kat si v angliq i ne qde6 hlqb dobrodja golqma rabota stana nemoi seki da e v angliq kat teb `

Tva kakvo obshto ima! Ne te rabiram neshto!

Linkincheto - vij sq nikoi nishto ne reshava ZA TOVA IMA ANKETA I ZA TOVA DAVAM PRELOJENIE DA SE MAHNAT. Mama mu stara cheti malko be momiche!
hmmm
Hmm mama mu ... dobre ... shte gi mahnat.Posle?!Nqma da ima kartinki ... shte sedim s edni typi avatari ... Foruma shte zapadne oshte pove4e i t.n. Na toq forum mu trqbvat Podnovleniq a ne Premahvaniq.kato mahnesh pove4eto neshta ... kakvo?!Shte mu dadyt "CLOSE" nai nakraq na saita i t'va e... ili pyk sama shte sedish i shte si palnish temite.

LiNkiN4eTo
03-16-2005, 18:31
kato nikoi ni6tu ne re6ava i nikoi ni6tu ne premahva , za kakvo podqvolite e taq tupa tema samo da si praim provetrenie na ustite li :?:

so mazy!
03-16-2005, 18:32
Yeah ! ALL Black Stars rulz ... R&B RULZ ... Hip-Hop Rulzz ... Wu-Tang Rulzzz .... Vsi4ko rulzzz Vsi4ko R&B no ne i BG ... BG rapa ... Bg 4algata mirishat.Ne stavat za nishto.Dneshno vreme Teen-4etata se razvivame ... ne slushame zapadnalata 4alga i ne gledame silikonovite c**i na Onezi patici.[/b]

ma toi misle be! bravo tedo vednuj da mi haresa tvoe mnenie =D
a po temata, sega nqmam vreme, no pri purva vuzmojnsot shte si izteglq photoshop i shte si namalq purvata kartinka.. SPECIALNO ZARADI VAS! ama za sega shte mi q gledate sujalqvam =) lollz

Bolid1
03-16-2005, 18:36
Vyprosa ne e v tova da se mahat, a da se namalqt malko taka li ne razbrahte? :evil:

DeaTHroW-ReC_F
03-16-2005, 18:37
kato nikoi ni6tu ne re6ava i nikoi ni6tu ne premahva , za kakvo podqvolite e taq tupa tema
за да флуудите в нея?!

LiNkiN4eTo
03-16-2005, 18:42
emi qvno taka stana ... nqqm ideq :!:

03-16-2005, 19:11
kato nikoi ni6tu ne re6ava i nikoi ni6tu ne premahva , za kakvo podqvolite e taq tupa tema samo da si praim provetrenie na ustite li :?:

Da tochno zatova ot kade se seti!

Procheto 1voto mi mnenie moje i da ta svetne za kakvo e taq tema tuka. Kato nqmash rabota da pishesh tuk znaish kade e exit button-a :evil:

BaT_GirL
03-16-2005, 19:12
Ооо и аз не си махам подписа.Който не харесва Десислава негов си проблем да няма заради него да си махам подписа?Никога :!: Бил голям бил това бил онова.Ми вижте си вашите и тогава говорете.Що се отнася до това че затруднявал разглеждането на страницата.Ми не съм аз виновна че ви е бавен нета нали?На мене пък ми зарежда бързо и ми показва дори wallpepars.

Bolid1
03-16-2005, 19:16
Ооо и аз не си махам подписа.Който не харесва Десислава негов си проблем да няма заради него да си махам подписа?Никога :!: Бил голям бил това бил онова.Ми вижте си вашите и тогава говорете.Що се отнася до това че затруднявал разглеждането на страницата.Ми не съм аз виновна че ви е бавен нета нали?На мене пък ми зарежда бързо и ми показва дори wallpepars.
Zemi q namali pone malko, 4e da ne i gledam golemiq zadnik :lol: ... A pyk i btw na nqkoi hora moje walpaperite da im praqt mn trafik... ave puka li mi na mene, az nali sym dobre hhaha... I vse pak moje da gi namalite do minimum :evil: :!:

03-16-2005, 19:17
Em ai kat shsa praim na interesni...
Samo sorry za horata s baven net!

5.Да НЕ публикуват снимки с големи размери, които затрудняват
разглеждането на сайта от останалите потребители

Kato gledam pochti nikoi ne spazva tazi tochka ne vijdam zashto az trqbva da sum purvata.

Otsnovo ako nqkoi e s baven net i mu zarejda po 5 chasa 1 stranica da pishe LS i da mahna prekrasnata mi snimka na Murderdolls!

Cyberdyne_101
03-16-2005, 19:26
Хора като поствате нещо .... четете ли цялата тема или перете на айбем страна....да има там писано..... :twisted: по-горе се каза :arrow: ПОНЕ НАМАЛЕТЕ ДО 200х200 :idea:

Кити браво :!: :evil: :evil: Да не мина на принципа :arrow: Не е важно аз да съм добре, важно е на Вуте да му е зле :evil: :evil:

КМЗ сички :evil: :evil:

03-16-2005, 19:46
Ne minah na principa shtom nikoi ne iska da spazva pravilata ne vijdam zashto az trqbva da go pravq.

Btw - Bat_Girl - basi egoista si....ne i pukalo che na drugite neta im e baven!

Bolid1
03-16-2005, 19:52
Em to si4ki sa egoisti... Edva li nqkoga si4ki she sa edinodushni... Ami BaT_GirL s izvinenie si mn typa i naperena... Za kva se mislish? Ne si nishto pove4e ot edno obiknoveno momi4e! Mi naprao ne moga da povqrvam 4e sa te iskali za mod. :lol: :lol: Da si vidqla nqkoi mod s walpaper v podpisa? :evil: Ve4e she spiram da pisha po taq tema, 4e mai mi stana mnogo... 8)

amy lee
03-16-2005, 20:17
abe BaT_GirL, izvinqvai ama nikoi ne te kara da si maha6 podpisa! moje da go smali6, dori s nai obiknoven paint stava :roll: xaxa, pone edno 90% ot userite tuk 6te se subereme v razgoleniq i guz :lol: puk i si golqma egoistka, izvinqvai, ama ne vsi4ki sa dlujni da se suobrazqvat s tebe! kato ni e burz neta, kvo are da si slagame wallpapers i kvoto o6te ni skimne na drugite neka im zarejda bavno saita. mi da be, kvo ni dreme na nas! alooo, q slez na zemqta! osuznai se, 4e ne si edinstvenata v tozi forum :evil:

BABY_SEXY_GIRL
03-16-2005, 20:29
Taka li ne razbrahte 4e sas edna tema ni6to nqma da postignete? Za6toto nqkoi koito e re6il da mu se lepka Wallpapera na vseki negov post edva li 6te skloni da si go mahne ili smali :roll: Kato na tqh neta ne im e baven, kvo im puka za drugite :? Nie tuk ne sme slepi, dori i 100x100 da e snimkata pak 6te vi q vidim i zapomnim, spoko :!: S tiq golemi snimki postigate obraten efekt - ne da vi se kefim na avatarite, a da se qdosvame 4e ni se deformira stranicata i cqlata e zaeta ot nqkakva si snimka :!: Zamislete se pone :!: Neka ne budem egoisti :!:

DeaTHroW-ReC_F
03-17-2005, 08:27
Ооо и аз не си махам подписа.Който не харесва Десислава негов си проблем да няма заради него да си махам подписа?Никога :!: Бил голям бил това бил онова.Ми вижте си вашите и тогава говорете.Що се отнася до това че затруднявал разглеждането на страницата.Ми не съм аз виновна че ви е бавен нета нали?На мене пък ми зарежда бързо и ми показва дори wallpepars.
хмз..нека погледнем моя...опаааааааа ма аз май нямам картинка..жалко

tedo_davis
03-17-2005, 09:35
Hmm Kittie_ dushice ... samo date popitam ... zashto ne si slojila kraina data na tova glasuvane?Ili prosto 4akash "Da" da stane pove4e ot "NE" i da kajesh - "ok hora mahame kartinkite" :)

LiNkiN4eTo
03-17-2005, 12:46
BABY_SEXY_GIRL ne smqta6 li temata za prikliu4ena , q vzemi q zakliu4i :twisted:

Bolid1
03-17-2005, 13:11
BABY_SEXY_GIRL ne smqta6 li temata za prikliu4ena , q vzemi q zakliu4i :twisted:
I ako mi obqsnish kak to4no tq shte q zakliu4i :lol: I kvo i e prikliu4enoto, tva 4e ti ne iskash da si mahash groznata kartinka, ne zna4i 4e temata e prikliu4ena :twisted: :lol:

LiNkiN4eTo
03-17-2005, 13:46
tva be6e maitap za BABY_SEXY_GIRL
ZA TEZI KOITO NE ZAGRQHA :!:
BLACK POWER RULEZ :!:

03-17-2005, 20:38
Ne sum slojila kraina data za dpovea moje 1vo kolkoto moje poveche hora da glasuvat i da kajat mnenie. 2ro ima hora koito vlizat 1 pat v sedmicata i mogat da glasuvat.
Ostavqneto naanketata taka e noj s dve ostrieta ne mislish li tedo?

AvLee
03-18-2005, 09:04
А може ли един въпрос :?:
Тия дето са с ГРАМАДНИТЕ картинки..какво целят..не могат ли да ги смалят?Какъв е ПРОБЛЕМА?
Въпроса е специално към BaT_GirL!

morsmordre
03-18-2005, 16:10
Леле мале, какви постове!Тука пръщи от ум!От толкова много страници и толкова много постове, така и не ме убедихте ЗАЩО трябва да се махнат снимките в подписите.Нали затова е дадено това право - да бъде оригинален и интересен всеки потребител.Ето, аз имам три картинки в моят подпис, но те не са прекалено големи.А и плюс това, и трите са яки.Едва ли пречат за зареждането на страницата, защото са няколко килобайта.Обаче на Линкинчето наистина си е доста голям подписа, но това си е решение на модераторите и на админите дали да й изтрият картинката от подписа или не.Ако модовете и админите решат, че не е правилно толкова голяма картинка да бъде като подпис, ами те си знаят работата.Единственото нещо, с което се съгласявам е, че не е лошо някои снимки да се намалят.Или поне да се сменят.Във всяка търсачка картинката е предложена в по-малки размери.Не можете да ме убедите, че ги няма НИКЪДЕ да са по-мънички.
Лично на мен си ми харесват картинките, защото някои картинки са големи за аватари, а са много яки.То затва е подпис, за да показва на човека от другата страна какво му харесва на определен потребител и съм Против махането на картинките в подписите! :evil: :!: