PDA

View Full Version : Много проблеми



little_black_dress
03-14-2005, 18:52
Така,доста отдавна не съм пускала теми,но сега наистина имам нужда от вашата помощ.Попринцип не съм свикнала да се самосъжалявам и оплаквам,но от известно време живота ми буквално излезе от релси.Пуснах темата във Всичко тийн накуп,защото имам проблеми от най-различни категории - Любов,Училище и приятели,У дома и т.н.Изобщо в последно време се забърках в голяма каша.Значи мисля да започна с това,че преди време бях влюбена в едно момче,което все още обичам по някакъв непонятен за околните,мой си начин.Та проблема е,че аз много,ама много обичам да си спомням за него и да живея с хубавите спомени за миналото. :( Все си спомням как беше преди и как е сега и ми става много тягостно и тежко :cry: .
Вторият ми проблем е,че много ми е паднал успехът в училище,а съм седмокласничка или "мъченица",както казва Avlee :lol:.Просто досега не ми се е налагало да уча сериозно и сега,когато материалът е огромен много ми се струпва и вечер съм труп.Искам да ви помоля да ми кажете вие как учите и как си разпределяте времето,така че да имате време и за забавления и за учене.
И третия ми проблем е свързан с родителите ми.Както споменах успеха ми падна и те май започват да се разочароват от мен :cry: ,а аз неискам да става така. :cry:
Моля ви,знам,че стана цял роман,но наистина се нуждая от вашата помощ и от колкото се може повече компетентни мнения :!:

AvLee
03-14-2005, 18:55
Хаха..това аз ли съм го писала?Същото!
Еми бих ти дала съвет(и на себе си)..но ще изчакам да видя другите какво ше напишат!

Bolid1
03-14-2005, 19:23
Az totalno sa obyrkah, koi e pusnal temata? Toq avatar i podpis ne sa li na AvLee?? :shock:
Po temata: Na4i za lubovta... Spox... Vse nqkoga shte go zabravish... I na men mi beshe hubavo da se vryshtam nazad v spomenite si, no ve4e NE! Sega si kazah - Mrazq go i taka :)
I az sym 7-mi klas ama neznam kak si razpredelqm vremeto... S teq uroci, u4ilishte i gluposti... Uj si u4a ama to she sa 4ui... Moje da si napravish nqkakyv plan za denq... de da znam.. nesho takova..
Stegni se malko iskarai nqkoi druga hubava ocenka i vashte nqma da se ot4aivat... pone sa po-dobre ot moite... Moite vikat... :x
Aide uspeh :wink:
I za ko si slojila kato starite kartinki na AvLee, pfuu... sq si mislq 4e tq e pisala nasqkyde kadeot vidq tvoe mnenie... :evil: :roll:

pinK_Baby
03-14-2005, 19:25
i az 4uvstvam kak u4ili6teto malko po malko mi se izplyzva....az sym otli4na u4eni4ka i ne si pravq mnogo truda da u4a...i mai v tova e problema vse si kazvam aide toq pyt 6te nau4a dobre...sqdam i pfiuuu mozyka mi vednaga izkliu4va za u4ene i otiva drugade...i nz i az kak da se stegna ina4e vsi4ko drugo mi e nared...i v Love sym super no u4ili6teto mi e problema...kak da si vyrna jelanieto da u4a nz.... :oops: :roll:

little_black_dress
03-14-2005, 19:26
Az totalno sa obyrkah, koi e pusnal temata? Toq avatar i podpis ne sa li na AvLee?? :shock:
Po temata: Na4i za lubovta... Spox... Vse nqkoga shte go zabravish... I na men mi beshe hubavo da se vryshtam nazad v spomenite si, no ve4e NE! Sega si kazah - Mrazq go i taka :)
I az sym 7-mi klas ama neznam kak si razpredelqm vremeto... S teq uroci, u4ilishte i gluposti... Uj si u4a ama to she sa 4ui... Moje da si napravish nqkakyv plan za denq... de da znam.. nesho takova..
Stegni se malko iskarai nqkoi druga hubava ocenka i vashte nqma da se ot4aivat... pone sa po-dobre ot moite... Moite vikat... :x
Aide uspeh :wink:
Sq koi pusna temata? :roll:
Мерси за мнението и за съветите,които ми даде.
btw - аз пуснах темата,не AvLee :)))

LetiCherry
03-14-2005, 19:30
Zdravei! :P

Az sum 11 klas i naistina priznavam 4e 7 klas be6e edno golqmo mu4enie!!! No tova e samo na4aloto povqrvai mi!Az si msieh " Da mina 7 klas i 6te spq po cqla godina". Da, da, ama NEEE! Stava vse po-trudno. No puk ako se otkaje6 kogato si samo 7 klas kak 6te se spravq6 v jivota?! Ne ti kazvam vsi4ki tezi ot4aiva6ti ne6ta za 7 klas ne za da te obezkuraja, ami da ti kaja, 4e naistina trqbva da se potrydi6! Az naprimer, v sedmi klas subota i nedelq edinstveno y4eh! Vqrno, 4e sigyrno zvy4a kato nqkoq zuburka, no pone se prestvaih dobre na izpitite i sega y4a v elitno y4ili6te. Az predlagam da si razpredelq6 vremeto . Kazva6 si, Ot 9.00 do 11.00 pi6a tema po lit, posle 10 min po4ivka, i 11.15 - 13.15 re6avam zada4i. Posle za4ertava6 ne6tata ot spisuka i se 4yvstva6 dovolna :P Probavi toku vij stane ne6to! :P

A za mom4eto - prosto go zabravi. Jivei si jivota, ima i drygi mom4eta. :wink:

E,tova e ot men! YSPEH! :wink:

little_black_dress
03-14-2005, 19:41
I za ko si slojila kato starite kartinki na AvLee, pfuu... sq si mislq 4e tq e pisala nasqkyde kadeot vidq tvoe mnenie...
_________________


Това вече си е твой проблем :evil:

Bolid1
03-14-2005, 19:46
I za ko si slojila kato starite kartinki na AvLee, pfuu... sq si mislq 4e tq e pisala nasqkyde kadeot vidq tvoe mnenie...
_________________


Това вече си е твой проблем :evil:

E ne iskah da byda "gruba"(to mai taka sa polu4i) ama shtoto sym sviknala samo kato vidq avatara na nqkoi i vednaga znam koi e i sq si mislq 4e si AvLee.... :roll:

little_black_dress
03-14-2005, 19:48
I za ko si slojila kato starite kartinki na AvLee, pfuu... sq si mislq 4e tq e pisala nasqkyde kadeot vidq tvoe mnenie...
_________________


Това вече си е твой проблем :evil:

E ne iskah da byda "gruba"(to mai taka sa polu4i) ama shtoto sym sviknala samo kato vidq avatara na nqkoi i vednaga znam koi e i sq si mislq 4e si AvLee.... :roll:

OK ще си сменя аватара специално за тебе.Дано да си доволна. :?

techCandy
03-14-2005, 19:50
yooo, споко, от са да ви кажа само ви изглежда страшно
щото поне на мене историята отстрани не ми изглежда подходяща за филм на ужасите, или изобщо за филм, начи нищо кой знае кво :wink:
честно казано не прочетох какво другите казаха, така че може и да повторя нещо....значи...по първия проблем, явно страдаш от садо-мазохистичен синдром или нещо такова, защо подяволите мислиш за него? Да ясно че ти е било хубаво и т.н., но не можеш ли да приеме че всичко е свършило и единственото което ти остава поглед напред и път напред...по-добре направи всичко възможно да го забравиш, вместо само да мислиш за него и да си затормозяваш мозъка...не си заслужава, замисли се малко, а и само колко време си отдала да мислиш за него, а него пука ли му въобще? хм....
второ: ми аз са тряяше да съм 12 в БГ, щом аз съм оцеляла през 7-ми клас начи не е пак нищо особено, сигурно с-мата малко или много се е променила от когато аз бях 7-ми клас, но не помня материала да ми е бил труден, което значи че не е нужно да седиш всеки ден по 4 часа над учебници и тетрадки, не ти трбвя от повече от 1и 30 мин на ден даже дори през ден за да преглеждаш, ако слушаш в часовете и пишеш, с малко повече постояноство нещата ще се оправят
трето: родителите....абе споко бе, ти пък, не ги познавам, но едва ли ше се разочароват от теб заради някакъв си успех, може да не са много щастливи от тоя факт но чак разочаровани...едва ли, компенсирай не толкова високите оценки с нещо, чисти във вас пазарувай...и т.н.
аре че стана роман, писах в единствено число щото ми е по-лесно :lol: но се отнася и за литъл блек дрес и за авлий

little_black_dress
03-14-2005, 19:57
Благодаря на всички,които пишат по темата. :)
Нямате представа колко ми помагате. :D

TSecret
03-14-2005, 20:01
ami vij mila i az sam minala prez tozi period naistina e dosta trudni4ko no 6te se opravi i vsi4ko 6te si doide na mqstoto...za lubovta se opitai da gleda6 napred i kolkoto se moje po rqdko da se vra6ta6 v spomenite si...za u4ili6teto opitai se da pou4i6 za da iskara6 niakoq hubava ocenka taka i vka6ti roditelite ti 6te vidqt 4e ti moje6 ...aide uspeh i gore glavata!

03-14-2005, 20:07
I za ko si slojila kato starite kartinki na AvLee, pfuu... sq si mislq 4e tq e pisala nasqkyde kadeot vidq tvoe mnenie...
_________________


Това вече си е твой проблем :evil:

E ne iskah da byda "gruba"(to mai taka sa polu4i) ama shtoto sym sviknala samo kato vidq avatara na nqkoi i vednaga znam koi e i sq si mislq 4e si AvLee.... :roll:
Айде стига глупости де...голяма работа :)
AvLee

naty
03-14-2005, 20:07
ZA U4ILI6TETO MOGA DA TI KAZA-NAPRIMER AZ TAKA SI RAZPREDELQM WREMETO :KATO SE PRIBERA OT DAS QM NE6TO NABYRZO I SQDAM DA U4A PREDI DA SA PUSNALA PC-TO 6TOT INA4E NEMA NA4IN DA U4A.u4A MALKO KOLKOTO DA ZNAM NE6TO AKO ME IZPITAT I SLED TWA MOTAN DR .pO-DOBRE PYRWO U4I A POSLE ZABAWLENIQTA INA4E WYOB6TE MAI NQMA DA U4I6(PONE PRI MEN E TAKA)u4I NO NE MN DA SE PRETOWARWA6 .aZ U4A PO SISTEMATA ZA MINIMUM STRADANIQ :wink:

LetiCherry
03-14-2005, 20:11
PREDI DA SA PUSNALA PC-TO 6TOT INA4E NEMA NA4IN DA U4A.u4A MALKO KOLKOTO DA ZNAM NE6TO AKO ME IZPITAT I SLED TWA MOTAN DR .pO-DOBRE PYRWO U4I A POSLE ZABAWLENIQTA INA4E WYOB6TE MAI NQMA DA U4I6(PONE PRI MEN E TAKA)u4I NO NE MN DA SE PRETOWARWA6 . :wink:

Da , napulno sum suglasna s tova mnenie. Pyrvo si nay4i, puk posle izlizai i se zabavlqvai. Taka 6te se 4yvstva6 po-dobre tyi kato nqma da misli6 postoqnno 4e ne si si nay4ila! :P

AvLee
03-14-2005, 20:57
Такам...7-ми калс,важен клас..предстоят изпити..къде ще учиш и т.н.Обаче поне за мен това е първото сериозно учене в живота ми,До сега си изкарвах оценките без проблем..ама тая година не е така.Първо кое по-напред да учиш..ходиш на уроци..матем. и литература ама трябва и за училище да учиш...и то по други предмети.Става гадно..за човек без опит!И учителите те не разбират..кво ги интересува.Важен си е техния предмет..и те тормозят.Малко са тези,които са по-солидарни.Та учиш си ти,учиш...но нещо не ти се струва,че учиш както трябва,не можеш да се съсредоточиш..дори и да запомняш..мислите ти някъде другаде.Не трябва да е така.Сядаш да учиш..примерно по математика и си казваш...''сега ще реша тая и тая задача" и докато не ги решиш не сатваш от стола.Знам трябва и воля..ама няма как.Аз примерно винаги върше сичко в последния момент..пиша си темите до 12:30 в петък вечер.А за математиката да не говорим..ужасно я мразя.Ходя на уроци,ама имам чувството,че нищо не знам..решаван и в къщи..ама толова бързо се отчайвам..една задача по геометрия не ми излезе и край...съсипана съм :cry: Майка ми се повтаря..''ти нищо не знаеш,за какво си даваме парите за уроци.."какво да направя,че повече обичам литературата.
И така...най-добре да си имаш един график от..до..и да се стараеш да го спазваш..и наистина,ако успееш,ще си много доволна.Няма да имаш висящи ангажименти...а аз винаги имам..и то просто вътрешно ти се отразява.Трябва да си мислиш за това,че трябва да учиш,че това ще свърши и ще си ''свободен'' и за напред ще има да си учишшш,това е началото.
Родителите...ами така е в тая възраст.И аз се карам с тях..за разочаровани не знам..по-скоро аз съм или мога да бъда разочарована.
А момчетата съвсем пък за*би...сега не мисли за това.Да спомени...смомени...хубаво,а а няма да си проваляш бъдещето заради някой си!Сега всякави чувства да са ти чужди..после ще си наваксаш :)
И един савет..не стой много пред компютъра..той ти губи времето..първо си научи после.Аз примерно..даже понякога карам баща ми да ми скрие някъде мишката през деня(и аз не е търся) и да видиш как не съм пред пс-то..не че пак уча много сутрин,ама все пак!
Така..обобщение..учи...дай си малко воля..потруги се..имай си график..и учи и по другите преднети..но по-малко.Просто трябва всеки да се научи да опредяля..кое е по-важно в момента...а не като днес едни в калса ми..имаме контролно по бълг...а те си внимават в часа по история :)
Успех.....и от утре започвам да спазвам горе долу написаното от мен по горе :roll:

suzanna
03-14-2005, 20:59
skupa..tipichnite teen problemi koito ponqkoga se otrazqvat dosta tejko na psihikata - az sum 10 klas no imam sushtite problemi - purvo za liubovta - vliubih se strashno mnogo predi okolo godina bqh s tova momche i to me narani ujasno mnogo.ottogava ne sum sushtata mislq che korenno se promenih promenih otnoshenieto si kum tolkova neshta chak sega go osuznavam.sega sum pak s nego i moje bi tova che mi e daden ot gospod ili ot sudbata vtori shans da buda s chovek koito znachi tolkova mnogo za men- znachi naistina e neshto.no misulta za minaloto napravo me susipva - taka i ne mojah da go prevuzmogna.
ottam kakto mojesh da si predstavish doide i spadut v ocenkite koito vinagi sa bili tolkova vajni za men.znam che zvuchi mnogo glupavo no otkakto stana tova s momcheto i osuznah che mnogo poveche boli ot tova da izgubish skup chovek otkolkoto ot nqkakva ocenka :( tujno no fakt.a da ne govorim che sega kato sum s nego si mislq postoqnno za nego i za strahovete svurzani s tova da ne go izgubq pak..mojesh da si predstavish kakvo stava..i estestveno roditelite koito sa sviknali da vijdat belejnik pulen s 6tici i izvednuj 2 4ki za sroka.. :roll:
i az ne znam kakuv suvet da ti dam inache bih go storila s nai golqmo udovolstvie shtoto znam kakvo znachi da jiveesh s takiva misli i chuvstva i mnogo sujalqvam.spodelqm ti go za da vidish che ne si edinstvenata i ako taka ti olekva.a inache ako iskash pishi mi na maila - ako mislish che shte moga da pomogna s neshto shte se radvam da opitam.inache znam che e mn lesno da se govori kogato chovek gi nqma tezi problemi.prosto samata ti postepenno trqbva da go nadjiveesh tova no ideq si nqmam kolko vreme trqbva :roll:

BABY_SEXY_GIRL
03-14-2005, 21:00
Mila, ne moje da si idealna :idea: :roll: Tova sas mom4eto go razbiram, no qvno tazi istoriq nqma nikoga da ima prodaljenie, postarai se da go zabravi6 i da si otvori6 o4ite za novi celi :roll: Za6toto ako prodaljava6 da taguva6 po nego mnogo 6te ti se stajni jivota :( Po-dobre go othvarli ot jivota si, izhvarli vsi4ko, koeto ti napomnq za nego, razseivai se kogato misli6 za nego... :roll: A za u4ili6te - razbiram te napulno, za6toto v dne6ni dni ni6to ne gi e*e daskalite kolko ima6 za u4ene, kolko ima6 rabota, za6to ne si nau4il - gledat da si svar6at rabotata, a na drugoto - mainata mu :evil: Gledai da si u4i6 po nai-vajnoto a puk za dr predmeti karai na kusmet :roll: I az ne moga da si u4a po vsi4ko, ne mi se sedi cql den vku6ti. Pak ti kazvam, nedei da se ot4aiva6, sigurna sam 4e roditelite ti vinagi 6te se gordeqt s teb, s tova tqhno nedovolstvo se opitvat da te ambicirat da u4i6...Prosto si razdeli vremeto, u4i po 2-3 4asa, izlizai, i po-malko na PC stoi dokato si opravi6 ocenkite :wink: Pozdravi {}

little_black_dress
03-14-2005, 21:03
Мерси на всички за ценните съвети.Ще се опитам да ги спазвам.И да знаете,ако утре стана новият президент на САЩ да знаете на кой го дължа. :D

aBeP4eTo
03-15-2005, 11:17
Оф като ми почнат да говорят за проблеми "гадже" и "любов" в 7ми.. клас... и какво сеирозна връзка изпепеляваща любов...това са болните фантазии на една тиинка ! Изпитите са толкова лесни просто тррябва да си седнеш за задните части и да се стараеш малко повече ! Аз 7ми клас ходех на уроци имах си успех и по дискотеки и барчета успявах да ходя ама ти като мислиш за момчета как искаш да се съсредоточиш то да не става така :? Ти ако си мислиш, че това са проблеми аз значи трябва да се самоубия с моите!? Момчета бол да няма една риба в морето! Божеее... толкова момчета има ! На всеки ъгъл на всеки метар ако ще си похабяваш психическото състояние заради едно още нодепечено момченце ... успех! Вземи се в раце и всичко ще се оправи ! И точно материала в 7ми клас не е толкова труден просто трябва да си малко по сериозна и да се съсредоточиш над уроците ! Пък ако родителите ти ако от толкова се разочероват незнам... ти едва навлизаш в трудната възраст... :!:

air_J
03-15-2005, 11:28
Оф като ми почнат да говорят за проблеми "гадже" и "любов" в 7ми.. клас... и какво сеирозна връзка изпепеляваща любов...това са болните фантазии на една тиинка ! Изпитите са толкова лесни просто тррябва да си седнеш за задните части и да се стараеш малко повече ! Аз 7ми клас ходех на уроци имах си успех и по дискотеки и барчета успявах да ходя ама ти като мислиш за момчета как искаш да се съсредоточиш то да не става така :? Ти ако си мислиш, че това са проблеми аз значи трябва да се самоубия с моите!? Момчета бол да няма една риба в морето! Божеее... толкова момчета има ! На всеки ъгъл на всеки метар ако ще си похабяваш психическото състояние заради едно още нодепечено момченце ... успех! Вземи се в раце и всичко ще се оправи ! И точно материала в 7ми клас не е толкова труден просто трябва да си малко по сериозна и да се съсредоточиш над уроците ! Пък ако родителите ти ако от толкова се разочероват незнам... ти едва навлизаш в трудната възраст... :!:
100% съм съгласен, особено за гаджетата и за трудноста на материала! За родителите мога да кажа, че родители има всякакви - едни се разобчароват лесно, други трудно..... :twisted:

Тед:)
03-15-2005, 14:02
Значи в любовта съм пълен карък и няма дори да се опитвам да те съветвам но за ученето...Не си давай толкова зор и нещата стават мн по-леко :) Вземи един лист и съвсем добросъвестно подреди приоритетите и целите ти в живота по важност...Ако сега ти е трудно знаеш ли какво ще стане ако вземеш да влезеш в някоя езикова? Бедна ти е фантазията да си го представиш...Откажи се за няколко месеца от момчетата,кафетата и компа,за да си осигуриш нещо мн по-важно:БЪДЕЩЕ :)
Казвам ти го от опит: После всичко се връща с лихви..Това от което ще се лишиш за два месеца ще имаш в излишък после ;)

little_black_dress
03-15-2005, 16:38
Оф като ми почнат да говорят за проблеми "гадже" и "любов" в 7ми.. клас... и какво сеирозна връзка изпепеляваща любов...това са болните фантазии на една тиинка ! Изпитите са толкова лесни просто тррябва да си седнеш за задните части и да се стараеш малко повече ! Аз 7ми клас ходех на уроци имах си успех и по дискотеки и барчета успявах да ходя ама ти като мислиш за момчета как искаш да се съсредоточиш то да не става така :? Ти ако си мислиш, че това са проблеми аз значи трябва да се самоубия с моите!? Момчета бол да няма една риба в морето! Божеее... толкова момчета има ! На всеки ъгъл на всеки метар ако ще си похабяваш психическото състояние заради едно още нодепечено момченце ... успех! Вземи се в раце и всичко ще се оправи ! И точно материала в 7ми клас не е толкова труден просто трябва да си малко по сериозна и да се съсредоточиш над уроците ! Пък ако родителите ти ако от толкова се разочероват незнам... ти едва навлизаш в трудната възраст... :!:
Така първо е доста неуместно от твоя страна да кажеш "Офф като почнат да ми говорят...".В случая ти "говоря" аз и искам съвет,ако не можеш да ми го дадеш невиждам причина да пишеш по темата.Второ искам сърдечно да ти благодаря,че нарече проблемите ми "болните фантазии на една тийнка".Наистина великолепно изказване.Едно на ръка,че не ме познаваш толкова добре,че да ми даваш негативни квалификации,но и наричаш нещо,което за мен е проблем "болна фантазия".Искам да ти кажа,че това е форум,в който се помага :!: А ако не ти е известно всяка възраст си има характерни проблеми.В случая - училището и един човек.Ти като по-зряла (или поне такава се очаква да бъдеш) би трябвало да ги разбереш и уважиш.И накрая още веднъж искам да ти благодаря,че нарече човек,който изобщо не познаваш "недоопечено момченце".Имах друго мнение за теб,но явно е било погрешно.Най-малкото от един модератор се очаква да разбира проблемите на една,както ти ме нарече "тийнка",но уви...това за теб очевидно не важи :!: :!: :!:

air_J
03-15-2005, 17:25
Оф като ми почнат да говорят за проблеми "гадже" и "любов" в 7ми.. клас... и какво сеирозна връзка изпепеляваща любов...това са болните фантазии на една тиинка ! Изпитите са толкова лесни просто тррябва да си седнеш за задните части и да се стараеш малко повече ! Аз 7ми клас ходех на уроци имах си успех и по дискотеки и барчета успявах да ходя ама ти като мислиш за момчета как искаш да се съсредоточиш то да не става така :? Ти ако си мислиш, че това са проблеми аз значи трябва да се самоубия с моите!? Момчета бол да няма една риба в морето! Божеее... толкова момчета има ! На всеки ъгъл на всеки метар ако ще си похабяваш психическото състояние заради едно още нодепечено момченце ... успех! Вземи се в раце и всичко ще се оправи ! И точно материала в 7ми клас не е толкова труден просто трябва да си малко по сериозна и да се съсредоточиш над уроците ! Пък ако родителите ти ако от толкова се разочероват незнам... ти едва навлизаш в трудната възраст... :!:
Така първо е доста неуместно от твоя страна да кажеш "Офф като почнат да ми говорят...".В случая ти "говоря" аз и искам съвет,ако не можеш да ми го дадеш невиждам причина да пишеш по темата.Второ искам сърдечно да ти благодаря,че нарече проблемите ми "болните фантазии на една тийнка".Наистина великолепно изказване.Едно на ръка,че не ме познаваш толкова добре,че да ми даваш негативни квалификации,но и наричаш нещо,което за мен е проблем "болна фантазия".Искам да ти кажа,че това е форум,в който се помага :!: А ако не ти е известно всяка възраст си има характерни проблеми.В случая - училището и един човек.Ти като по-зряла (или поне такава се очаква да бъдеш) би трябвало да ги разбереш и уважиш.И накрая още веднъж искам да ти благодаря,че нарече човек,който изобщо не познаваш "недоопечено момченце".Имах друго мнение за теб,но явно е било погрешно.Най-малкото от един модератор се очаква да разбира проблемите на една,както ти ме нарече "тийнка",но уви...това за теб очевидно не важи :!: :!: :!:
А ти как очакваше да те нарече, като си точно "тийнка"? Как очакваш да нарече "проблемите" ти, като такива проблеми има всяко момиче 7ми клас и може да и е писнало на оная работа да дава едни и същи съвети? Ако искаш съвет и от мен, ще ти дам такъв. Залягай над учебниците и гледай да влезеш в гимназията, която искаш - на каквато и да е цена. Това, че мислиш за някой, който никога повече няма да е твой си е чист мазохизъм според мен - прави си сама изводите! И в заключение държа да отбележа, че макар да не те познавам и аз мисля, че си "недоопечено момиченце" - не си ми дала повод да мисля, че си особено развита за възрастта си! Дай ми повод и ще си променя мнението. Оправи си проблемите за които говориш и тогава ще демонстрираш, че си узряла донякъде. Само да знаеш занапред живота колко има да те е.б.е в устата.... но хайде да не те затормозявам с чак толкова много неща. :twisted:

aBeP4eTo
03-15-2005, 18:30
Аз мисля, че съм ти дала съвет относно темата :roll: И не мисля, че е нужно понякакъв начин мнението ми да бъде коментирано ! Това си е мое мнение и също така, когато мине време ще си дадеш сметка за много неща ! Моя съвет е учи си :!:
И преди всичко аз съм потребител на този форум няма нужда да смесваш това, че съм модератор или нещо такова ! Аз си оставам АЗ и няма да се променя само защото ранга ми не е "Мега Фен" !
и П.П За Мен мнението на хората няма кой знай какво значение, а ти щом толкова бързо си променяш мнението за хората само, защото гледам по-реалистично сама си прави изводите ! Толкова от мен!

AvLee
03-15-2005, 18:48
Е кво го обърнахте на спор?
Да това са проблеми,които почти секи на тая възраст има....и ако за по-голените са тъпи...както за мен проблеми на 2-ро класник,които вика "Аз я харесвам...ама тя не иска да сме другарчета"..хубаво.Всеки си има проблемите и аз него са си проблеми..няма да му олекне като кажеш "Това са глупости"!
И чак такива нападки...престанете!

Josefinne
03-15-2005, 19:54
Аз си спомням, че като учих в седми клас на мен ми беше още по - гадно, защото ние бяхме един от двата випуска, които трябваше да държат ТЕСТ ПО ВСИЧКИ предмети. така че се зубкаше здраво по сичко! Тогава гледах да си уча редовно - като се прибирах от училище сядах веднага да си уча (е , много се и разсейвах, ама важното е, че имах желание) . Към 6.30 или 7.30 - не помня вече си извеждах кучето и после рядко сядах да уча. Така че много е важно както редовното учене, за да не е всичко наведнъж, така и почивката и умереността. Освен това си пишех нещо като планове - конспекти на всеки урок и в края на годината вместо да чета целия учебник наново преглеждах тях. Хубавото при нас е , че можеше да си избереш балообразуващия предмет дали да ти е математика или литература, а при вас няма такава възможност. Това беше добре за мен, защото малко се поизложих на математиката, ама по БГ изкарах 5.875 :D