PDA

View Full Version : Какво става??



adult
03-15-2005, 19:52
Извинявам се че пускам темата тук,но това е единственото място където успях да влезна :shock: От няколко дни насам,като се опитам да влезна във форума,получавам следното съобщение:
Fatal error: Call to undefined function: get_template_name() in /home/teenprob/public_html/forum/index.php on line 295
Някой може ли да ми обясни защо?
Моля Модераторите да не местят още темата ако не е за тук-после няма да мога да стигна до нея :lol: Мерси предварително :wink:

DeaTHroW-ReC_F
03-15-2005, 19:53
и мен така около 2 седмици ми правеше..много е гадну..бих се радвала на обяснение... :roll:

adult
03-15-2005, 20:02
Не знам дали има връзка,но...сега като си сложих аватар и си влизам спокойно :shock: Не знам какво става,ама..поне се оправи :lol: Все пак ако някой ни светне по въпроса :roll:

^I don't give a fuck^
03-15-2005, 20:12
така става доста често,и на мен ми беше така и се оправи :wink:

BABY_SEXY_GIRL
03-15-2005, 20:26
Извинявам се че пускам темата тук,но това е единственото място където успях да влезна :shock: От няколко дни насам,като се опитам да влезна във форума,получавам следното съобщение:
Fatal error: Call to undefined function: get_template_name() in /home/teenprob/public_html/forum/index.php on line 295
Някой може ли да ми обясни защо?
Моля Модераторите да не местят още темата ако не е за тук-после няма да мога да стигна до нея :lol: Мерси предварително :wink:

Drasni edno ls na ceco i toi 6te ti opravi problem4eto stiga da moje :idea: :wink:

bad_baby_girl
03-16-2005, 14:25
ami i az bqh taka :oops: ,no kato si smenih avatara se opravi sa6to kakto pri teb :?