PDA

View Full Version : Za LS-ite...



foxy_f
03-15-2005, 20:24
Q kajete kak razbirate koga imate LS?na mene po nikakav na4in ne mi pokazva i trqbva da si proverqvam po6tata vseki den za da vidq dali imam ili ne. A pak na linka za LS-ite postoqnno mi pi6e 4e nqamam novi dori i kogato imam... :x

BABY_SEXY_GIRL
03-15-2005, 21:04
Az dokato ne vlezna nqma kak da razbera. Vinagi mi pi6e 4e imam 1, bagnato e otdavna...Nikoga ne mi izliza onzi prozorec da me izvesti, za6toto imam edna programa, zaradi koqto tozi procorec ne moja da mi izliza...I v po6tata si sam napravila taka 4e da ne polu4aval izvestiq, ot nastroikite vav profila...I taka...taka si karam az :)

amy lee
03-15-2005, 21:04
i az sum taka i edin den mi pisna i go nastroih da otvarq prozorec. samo i tva da ne po4ne da pravi nomera 6toto 6te izbesneq :evil:

03-15-2005, 23:17
Men rqdko ne mi pokazva kogato imam novo LS. Prozoreca vinagi izliza i vinagi prashta LS na maila. Problemi nqmam.

AvLee
03-16-2005, 07:12
Na men poprincip sa mi blokirani pop-ups,no tuka ne..i mi izliza prozorec..i nqmam problemi :wink:

BaT_GirL
03-16-2005, 10:15
На мене вечно ми пише"Нямате нови съобщения"но съм си го направила да ме известява на пощата когато ми дойде ЛС.А на пощите на abv.bg,gbg.bg,guvetch.bg има функция когато получиш ново писмо в пощата да те уведомява с СМС на телефона.И когато ми дойде ЛС ми праща E-mail а от пощата ми пращат СМС.И таа разбирам.

grafinka
03-16-2005, 13:55
На мене вечно ми пише"Нямате нови съобщения"но съм си го направила да ме известява на пощата когато ми дойде ЛС.А на пощите на abv.bg,gbg.bg,guvetch.bg има функция когато получиш ново писмо в пощата да те уведомява с СМС на телефона.И когато ми дойде ЛС ми праща E-mail а от пощата ми пращат СМС.И таа разбирам. Последвах примера ти ... ей то било умно , ама кой да се сети :D

LunaTriCk
03-16-2005, 17:22
и аз имам такъв проблем. винаги ми пише нямате ново ЛС. Добре че е онуи pop-up-че да ми казва. Обаче както винаги накрая пиша ЛС преди да изляза и понякога забравям изобщо да напиша...
номера с SMS-a е добър ама аз като съм на GloBul :?

Bolid1
03-16-2005, 17:45
ee.. Izprevari me i az shtqh da puskam takava tema... Na men vinagi mi pishe 4e nqmam dokato ne vlqza da proverq ... ;)

Тед:)
03-16-2005, 20:48
На мен винаги ми излиза прозорчето...Но идея си нямам защо при вас не се получава :)

03-16-2005, 21:58
На мен винаги ми излиза прозорчето...Но идея си нямам защо при вас не се получава :)
pri men e taka :)

C-I-A-R-A
03-17-2005, 11:16
Q kajete kak razbirate koga imate LS?na mene po nikakav na4in ne mi pokazva i trqbva da si proverqvam po6tata vseki den za da vidq dali imam ili ne. A pak na linka za LS-ite postoqnno mi pi6e 4e nqamam novi dori i kogato imam... :x
na men mi prashtat na e-mail-a che imam lichno saobshtenie

foxy_f
03-17-2005, 16:46
o6te ne mi se opravilo savsem ama sega pone ponqkoga me izvesqva za LS... :roll: pak dobre

LetiCherry
03-18-2005, 21:28
Men rqdko ne mi pokazva kogato imam novo LS. Prozoreca vinagi izliza i vinagi prashta LS na maila. Problemi nqmam.

I pri men sityaciqta e su6tata!

morsmordre
03-18-2005, 23:42
Пък аз всеки път си проверявам пощата и почти всеки път като я отворя имам изестия за ЛС от форума.Ама това за мен не е проблем, защото винаги като сядам на компа си проверявам пощата, което става буквално за 30 сек.Не е трудно, пък даже може и от настройките да се намести да ти се появява прозорче, което да ти казва, че имаш ЛС.Както сама си прецениш! :!: