PDA

View Full Version : ve4e naistina neznam kakvo da pravq



MaSTeR_f
03-15-2005, 19:57
eooo kak ste horica... :D sa az imam 1 mnogo ama mnogo vajen vupros:MOJETE LI DA MI KAJETE KAKVO DA PRAVQ???na4i az ne prosto sam postavena pred dilema a i az ve4e neznam kakvo...pri mene ne6tata sa mnooooooo slojni:(zna4i ne6tata sa taka:predi 2 godini se zapoznah s 1 mom4e koeto vupreki 4e prepokriva6e taka da se kaje idealite mi az ne mojeh da go ponasqm...toi hode6e s 1 moq priqtelka i suu4eni4ka...sled izvestno vreme tq(6oto si pada kurvolqk)mu izneveri i na nego mu be6e adski gadno i 4ak togava zapo4nah da osuznavam 4e e mnogo nejen i 4uvstvitelen 4ovek i zapo4nah da go opoznavam....sled izvestno vreme kogato ve4e izpitvah malko po silni 4uvstva toi se subra s neq i v posledstvie se razbra 4e e bilo samo za da prespi nqkolko puti s neq i da q zareje(za da i go vurne)no ne6tata se razviha po drug na4in za6toto se okaza 4e toi q e zarqzal zaradi mene a vsu6tnost az bqh priela fakta 4e sme si friends...hodihme okolo mesec i toi 1 den idva i mi kazva 4e 2 dena predi rojdenniq mi den kogato imahme sre6ta i toi me vurza vsu6tnost e bil s neq i sa prespali..ot tam toi mi kazva 4e nemojel da me gleda v o4ite 4e az ne zaslujavam takuv ne6tastnik do sebe si i tn i tn...az na momenta mu prostih za6toto za mene po princip ne e vajno tolkova kakvo si napravil a da ne se povtarq...4 meseca se borih i moje da se kaje 4e se unijavah samo i samo da se subereme na puk na vsi4ki koito me ubejdavaha 4e ne si struva...i mnogo neo4akvano toi poiska da se vurna pri men...vsi4ko be6e ok...li4e6e si 4e me obi4a,no az prosto ne mojeh da zabravq kakvo mi be6e pri4inil i go praveh na lud dori 1 go razplakah a dosega ne be6e plakal pred momi4e...ot tova ne6to az mnogo si promenih otno6enieto i o6te pove4e glednata to4ka na ne6tata i vsi4ko stana ok no izvednuj ne6tata trugnaha na zle i sled 2-3 meseca toi me otrqza za6toto 1.ne be6e sviknal na po dulga vruzka ot 4 meseca;2.4uvstvata ne bqha su6tite i .....iska6e se raznoobrazie se pak e na 16...ob6to vzeto tozi 4ovek stra6no mnogo me promeni...sega sme si priqteli...ili pone taka si mislq...1 sedmica sled kato se razdelihme toi trugna s 1 momi4e na 18 kato misle6e 4e 6e e zabivka za 1 no6t no sa zaedno ve4e blizo 8 meseca....nz ne moga da kaja 4e use6tam nakakvi 4uvstva ot negova strana no vse pak to se durji s men po po specialen na4in daje si prizna kato se razdelahme 4e me ima za mnogo pove4e ot nai dobra priqtelka....i sega kato me vidi s nqkoe mom4e koeto ne mu e po kriteriite me gleda mnogo lo6o daje i s uprek...lo6oto e 4e nz kakvi sa 4uvstvata i ot dvete strani.....opredeleno ne e kato predi no mnogo sujalqvam za vsi4ki gre6ki koito sum napravila i iskam TOZI PUT AZ 2-RI 6ANS ne za drugo a za da vidq kakvo bi bilo....prosto mi lipsva a nz po kakuv na4in...KAKVO DA PRAVQ???

bulgarche
03-15-2005, 20:17
Spored men ne si struva. Po-dobre 6te ti e, ako nesi s nego, za6toto edva li 6te moje da se polu4i ne6to m/u vas, poneje avno ne e ot horata koito mogat da obi4at

MaSTeR_f
03-15-2005, 20:32
[quote="Аз съм БЪЛГАРЧЕ"][color=red]poneje avno ne e ot horata koito mogat da obi4at
ne vij toi e ot tezi hori no v momenta qko go 4e6a krastata i ne moje da izdurja dulgo samo s 1......v momenta ili pone do skoro naistina mnoo obi4a6e sega6nata mu priqtelka no ot mnoo vreme ne6tata ne im vurvqt+tva tq mu e izneverqvala...a az go vijdam s ne kak ve4e malko po malko izduhva...nz spored men prosto ne si e pojivql...sega mu e vremeto..lo6oto e 4e vupreki 4e go znam kuv e produljava da mi lipsva 6oto do sa ne e imalo takava himiq...nikoe mom4e ne me e karalo da se 4uvstvam taka i nikoi ne mi e vliql do takava stepen... :roll:

foxy_f
03-15-2005, 20:35
toi sigurno naistina dosta q obi4a za da i prosti i znevqra i za da e s neq tolkova dalgo...zasega ne moje6 ni6to da napravi6...po4akai gi da skasat i togava deistvai ili pak ako si sigurna 4e skoro 6te se razdelqt mu priznai 4e o6te go haresva6 i vij kak 6te reagira.

LiL_Juliete
03-15-2005, 20:37
intrigata naistina e dosta golqma da ti kaja az vse kazvam che ako mi izneveri moeto momche shte go zareja i nqma da se vurna pri nego no moite chuvstva sa strashno silni taka che moje bi bih mu prostila kakto ti si napravila i sus sigurnost i az kato teb ...... sichko shteshe da se promeni sled kato znam che e napravil tova ama t`fa deto nemojel da si ima po dulga vruska ot 4 meseca povqrvai mi e za tova shtoto ne e sreshtnal tochniq chovek v koito istinski da se vliubi i da nemoje bez nego a inache shtom oshte e s tova momiche znachi za nego e neshto poveche ot dulga vruska pone taka predpolagam razbirase a ti prosto se opitai da go zabravish ... sorry che ti go kazvam no smqtam che e nai dobroto reshenie nqma smisul prosto
gleda te stranno sus vsqko momche koeto te zaseche poneje mu se naranqva mujkoto samoliubie kato te vidi oshte 5-6 puti s nqkoe momche i shte svikne prosto mu stava tupo gudelichka go mujkoto otvutre kakto predpolagam i teb kato go vidish s nqkoq momche
no tova mislq az kato cqlo prosto ne si struva napravila si golqma jertva da mu prostish iznevqrata stiga tolkova si bila jertva shtom ne go ocenq ostavi go da pravi k`foto si shte dano da sum ti pomognala :)

MaSTeR_f
03-15-2005, 21:05
nz az vinagi sam go podkrepqla vav vruzkite mu i sam mu dalvala naistina izkreni suveti...surce ne mi dava da gi razdelqm vupreki vsi4ko,prosto 6e se vidi s vremeto...toi su6to mnogo se e promenil sega i 4e q obi4a obi4a q...no vse pak az imam 1 predimstvo-az sam purvoto momi4e koeto e obi4al istinski i tova sa negovi dumi...lo6oto pri tqh e 4e ne sa 1 za drug-tq e mnogo to4en 4ovek mnogo golqma pi4ka a tova 4e mu e izneverila naistina ne go o4akvah....o6te ne sam govorila s nego za tova no kato go poznavam mislq 4e ne i e prostil prosto e sviknal s neq i ne znae kakvo 6te pravi ina4e...to4no mujkoto dostoinstvo-da mu izneverqt za 2-ri put i posle da go gledat sas su6tite o4i...daje nz dali znae za tova no ne mislq 4e az sam 4oveka koito trqa da mu kaje...prosto toi e mnogo silen harakter i mnogo rqdko pokazva istinskite si 4uvstva...vinagi e nad ne6tata...
kakto kazah qko go sarbi krastata....prosto iska da se najivee dokato mu e vremeto...se pak e na 16...no i tva ne go opravdava na pulno 6oto naranqva horata koito go obi4at i nakraq 6e ostane sam... :(

korn___
03-17-2005, 17:06
mqma smisal .... no sma re6ava6 :P

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

ReQuiem_For_a_DreaM
03-18-2005, 21:10
Lal.. Naistina ne si zaslujava.. A i sorry che ti go kazvam napravo.. no mai nqmash shans :( 8 meseca sa dosta vreme ne mislish li? :(

11-30-2009, 18:00
Съветвам те да потърсиш съвет от вашите.

britzy
11-30-2009, 18:12
КЛЮЧ-виж си годината мечо :razz:

balu4ka
11-30-2009, 18:17
По-добре се откажи и гледай напред.Отави го да си живее живота .Ама най странното от цялата работа ми се видя (момичето на 18 ,а той на 16) ЛОЛ :D :lol: ,зарязал те е заради нея.Не заради изброените причини.Вземи се сети сама,защо ли видиш ти след 1 седмица е с нова?

Hilary_
11-30-2009, 18:19
абе вие болни ли сте бе .. :shock: :lol: от къде ги изнамирате тия теми от преди 4 години .. :shock: :shock: :?

11-30-2009, 18:25
КЛЮЧ-виж си годината мечо :razz:

O RLY


По-добре се откажи и гледай напред.Отави го да си живее живота .Ама най странното от цялата работа ми се видя (момичето на 18 ,а той на 16) ЛОЛ :D :lol: ,зарязал те е заради нея.Не заради изброените причини.Вземи се сети сама,защо ли видиш ти след 1 седмица е с нова?

Може би съвета ти е добър, ама закъсняваш с 4 години.

vesito0
11-30-2009, 19:41
абе вие болни ли сте бе .. :shock: :lol: от къде ги изнамирате тия теми от преди 4 години .. :shock: :shock: :?

:?

Korrnyy
11-30-2009, 19:43
По-добре се откажи и гледай напред.Отави го да си живее живота .Ама най странното от цялата работа ми се видя (момичето на 18 ,а той на 16) ЛОЛ :D :lol: ,зарязал те е заради нея.Не заради изброените причини.Вземи се сети сама,защо ли видиш ти след 1 седмица е с нова?

Може би съвета ти е добър, ама закъсняваш с 4 години.

Нали ти изрови тая тема :-o Май и ти си закъснял със съвета :)

gevitooo
11-30-2009, 19:44
Съветвам те да потърсиш съвет от вашите.
Май не си добре :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: нямаш ли си друга работа освен да се ровиш в стари теми :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dakata123
12-01-2009, 06:12
тая тема си чака ключ, абе хора как може да пишете в теми от 2005г. то каквото е станало тогава е станало. За 4г. всичко се е променило.

sh3_1s_7h3_0n3
12-01-2009, 06:41
Tемата е стара!