PDA

View Full Version : Харесват ме няколко момчета



KISSKA_
03-15-2005, 21:06
Hi na vsi4ki.Zna4i to moito ne to4no problem,ami i az nz kvo e... :) V momenta me haresvat nqkolko mom4eta,i vsi4kite sa simpati4ki,ne sa nekfi grozilnici.Dotuka ni6to gadno,si4ko e OK.Oba4e...nz,az ne sam mn opitna taka s gajetata i...Nz moje bi e nekaf strah ot obvarzvane li i az nz..Az sam na 12,skoro navar6vam 13,imam vazmojnost,i predi sam imala da si hfana gaje,no..nz,mislq 4e kato tragna tam s vaprosnoto mom4e ne sam svobodna,ne moa da pravq kvot si iskam i imam nekaf angajiment postoqnno da sam s gajeto si i...uf,nhz i az kak da vi go obesnq...osven tfa ne sam mn opitna i v celuvkite,celuvala sam se vednaj s mom4e,no samo vednaj,a i to ne se polu4i kakto trqbva.Of,i az nz to4no kav mi e problema,ma tfa normalno li e???

т.7
krem4et0

LiL_Juliete
03-15-2005, 21:11
sus sigurnost e normalno no prosot ne priemai taka neshtata navutre otpusni se i pravi tova koeto ti haresva mojesh pone da opitash a ako ne ti haresa nikoga ne e kusno da se otkajesh samo che ako imash nqkvi chuvstva ili golqma simpatiq kum momcheto nqma da se chustvash angajirana a po skoro bezdeistvashta kogato ne si s nego taka mislq az pone kato sudq po sebe si xuuxux

foxy_f
03-15-2005, 21:15
ako pita6 mene nqma6 kakvo da gubi6 taka 4e si izberi edin ot trimata i tragni sas nego a pak tva za straha ot obvarzvaneto moje da iz4ezne ako naistina si go haresva6.parvo trqbva da opita6 a pak ako ne ti haresva da si sas gaje vinadi moje6 da go zareje6... :roll: a pak tva za celuvkata ne se pritesnqvai vsqka parva cekuvka sas nov partnior ne e perfektna za6toto vse pak trqbva da se nagodi6 i kam negoviq stil a pak ako si hvane6 gaje 6te moje6 da ponatrupa6 malko opit vav tova.razbira se ne se zanimavai sas tqh ako nikoi ot tqh ne haresva6

KISSKA_
03-15-2005, 21:41
Emi da moga da opitam...No ako ne mi haresa s gaje,ne moga pak cql jivot da sam bez gaje!

foxy_f
03-15-2005, 21:58
parvo nedei da misli6 taka negaativno i vtoro ako sega ne ti haresa tova ne ozna4ava 4e 6te stoi6 bez gaje cql jivot - tova prosto bi ozna4avalo 4e o6te si malka i ne si gotova za kakvato i da e bila vrazka

DJ Skrooll
03-15-2005, 22:25
Zdrasti.Ami nishto ne ti pre4i da opita6 taka 4e po dobre deistvai i ne mu misli mnogo.Kakto kazaha vsi4ki dosega ako ne ti haresa s mom4eto koeto si izbrala moje da skusate.

KISSKA_
03-16-2005, 07:05
Не е толкова лесно ей така да скъсам с момчето,с което съм.Вече съм правила такава грешка,тръгнах с едно момче,не ми хареса и скасахме и след тфа на него му беше страшно кофти,защото ме харесваше мнооооо.И затфа сега искам да помисля преди да тръгна с някое момче.Само че тъй като стоя и мисля...накрая пак ще го отрежа и пак щя съм без гадже и така цял живот....

03-16-2005, 11:19
mila i az sam taka ma sq si hvanah edno gadje ot drug grad i rqdko se vijdame i e po qko ma ina4e problema mi e sa6tiq kat tvoq osobeno tova s izlizaneto i s celuvkite .. to e tapo az ne moga da pogledna drugo mom4e 6toto.. :roll:

foxy_f
03-16-2005, 11:26
to kato se zamisli6 rano ili kasno kasa6 sas gajeto samo 4e sas nqkoi si za po dalgo... :roll: spored mene 6tom misli6 taka o6te ne si gotova za vrazka i si obi4a6 svobodata prekaleno mnogo zasega. sa6to drugata pri4ina moje da e 4e ne gi haresva6 tolkova mnogo no spoko i ti 6te si nameri6 maistora nqkoi den.

lady{vp}devil
03-16-2005, 17:18
...ti kazva6 4e n ase mnoo opitna....a spored teb kak sa dobiva opita,a :lol: kato si sedi6 ei taka i se pritesnqva6 za vsi4ko kak misli6 4e 6te dobie6 opita za koito govori6...ti znae6 koq sam :wink: imai mi doverie ti samata me pita6 za6to otkazvam na mom4etata a eto vij se...ti pravij to4no tova koeto me savetva6 da ne pravq :P ....4a0 4a0 du6o....

Fuck_me
03-16-2005, 17:32
Ami i az predi imax tozi problem. Kato tragna s nqkoe momche i se chtsvax mn gadno v smisal neprekasnato si mislex kolko po-qko mi beshe kato ne sam gadje s nego zashtoto ne bqh sviknala da imam intimni momenti i t.n. No s vremeto se opravix i ti shte si taka kaot namerish istinskoto momche koeto shte lofkash :D

BaT_GirL
03-16-2005, 17:52
Може би самата ти възраст те разполага към такова гледане на връзките.Не ти е харесала и край.Да но ако не рискуваш няма да печелиш нали?Пробвай с някой от тях който ти е най-симпатичен.А за свободата дам тя е ценна и в другият момент забрави да флиртуваш забрави да ходиш по купони без него...е аз и двете си ги правя но в умерено количество.Успех :wink:

lady_miss
03-17-2005, 06:50
...ti kazva6 4e n ase mnoo opitna....a spored teb kak sa dobiva opita,a :lol: kato si sedi6 ei taka i se pritesnqva6 za vsi4ko kak misli6 4e 6te dobie6 opita za koito govori6...ti znae6 koq sam :wink: imai mi doverie ti samata me pita6 za6to otkazvam na mom4etata a eto vij se...ti pravij to4no tova koeto me savetva6 da ne pravq :P ....4a0 4a0 du6o....
Ibasi problemite det imame oba4e!:)Ima kakde kade po-zle ot nas...
Mejdudrugoto-suglasna s1m s lady{vp}devil

RONI^^^
03-17-2005, 15:40
mi sorry ma nz na kolko sa tiq mom4enca detgi aresva6 be du6a kaji mi na kolko sa i 6te ti dam savet ma ko sa na tvoita vazrast predpo4itam da tragne6 s nai gotiniq :lol: :lol: :lol: mi tva be6e ot men are 4ao!

korn___
03-18-2005, 16:49
4ovek pravi opiti da e 6tastliv dokato e jiv probai se i ti kolkoto se moje po rano tva 6te kaja samo samo tva 6te te posavetvam ! :twisted:

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

silveto_sisi
06-30-2008, 05:10
Hi na vsi4ki.Zna4i to moito ne to4no problem,ami i az nz kvo e... :) V momenta me haresvat nqkolko mom4eta,i vsi4kite sa simpati4ki,ne sa nekfi grozilnici.Dotuka ni6to gadno,si4ko e OK.Oba4e...nz,az ne sam mn opitna taka s gajetata i...Nz moje bi e nekaf strah ot obvarzvane li i az nz..Az sam na 12,skoro navar6vam 13,imam vazmojnost,i predi sam imala da si hfana gaje,no..nz,mislq 4e kato tragna tam s vaprosnoto mom4e ne sam svobodna,ne moa da pravq kvot si iskam i imam nekaf angajiment postoqnno da sam s gajeto si i...uf,nhz i az kak da vi go obesnq...osven tfa ne sam mn opitna i v celuvkite,celuvala sam se vednaj s mom4e,no samo vednaj,a i to ne se polu4i kakto trqbva.Of,i az nz to4no kav mi e problema,ma tfa normalno li e???

Мацка та ти си само на 13 ... това не трябва да те притеснява ... Няма вечно да си така .. и не трябва да те е страх от обвързване ... ;) А относно момчетата ... смао 1 мога да кажа ... мн са странни те'а индивиди ... така .,.че ВНИМАВАЙ ... много момчета в днешно време търсят смао Секса... и т'ва е .... тъй ...че ВНИМАВАЙ ... ;)
Успех ;) :-)

didi_baby
06-30-2008, 05:15
ми мили4ка коя 12годишна е мн опитна?!пък относно тея момчетa ми решаваш на теб кое ти харесва и се почват там зарибявки а у и така пък ако иска6 по така хващай ги всичките и им разкажи играта :P :P :P :P :P :P

Chess
06-30-2008, 05:46
Не е толкова лесно ей така да скъсам с момчето,с което съм.Вече съм правила такава грешка,тръгнах с едно момче,не ми хареса и скасахме и след тфа на него му беше страшно кофти,защото ме харесваше мнооооо.И затфа сега искам да помисля преди да тръгна с някое момче.Само че тъй като стоя и мисля...накрая пак ще го отрежа и пак щя съм без гадже и така цял живот....


К'во ти пука, че му е гадно... Щом не го харесваш, зарязвай го. Ний ли трябва да ти казваме ко да правиш... :-o

krem4et0
06-30-2008, 09:29
стара тема!