PDA

View Full Version : Нека помогнем на Мони!!!



03-15-2005, 23:58
Знам че това е тийнейджърски сайт и сигурно ако скоро не отворят линия с импулси няма да могат много от нас да помогнат, но нека тези който мислят че тяхните са способни да отделят колкото могат от месечната заплата да разгледат този сайт:

http://www.help-monica.org/bg/home.php

Няма какво повече да се добави кам написаното! Нека който може както може да помогне!

п.с. Няма нужда от мнения със съдаржание "Оооо това е ужасно" и т.н. В този случай действията се ценят повече от думите!
п.п.с Предполагам повечето от вас вече са видяли банерите, но нека хората които още не знаят за какво става дума да разгледат сайта!

monka
03-16-2005, 10:11
ve4e sam 4ela za tova dete i naistina tova,koeto mu s ee slu4ilo e mnogo gadno :cry:darih na Moni 150lv. pove4e nqmah vazmpjnst. tova bqham moi pari,sabirah gi nqkolko meseca. mislq,4e postapih mnogo dobre. vse pak az 6tqh da gi pohar4a za razni drehi. na Moni za i mnogo po-nujni. dano deteto da se opravi!!!!

Eliiiiiiiiii sexsito
03-16-2005, 12:24
da tova go vidiah neodavna,edna moia frendka mi go pokaza.Naitina e ugasno,a tia e tolkova sladka :) .Dano da se opravi :?

FeitiCeiRa
03-16-2005, 13:16
Мисля,че вече имаше такава тема :roll: Но няма значение..Наистина е много е несправедлив животът към някои.

--> Монка,наистина супер,ако тфа,което казваш,е вярно :) Само една забележка-по принцип благотворителността е анонимна.Не изглежда добре да се саморекламираш по този начин :?

grafinka
03-16-2005, 13:38
Важното е да се помогне , а не тук всеки да почне да казва дал ли е или не пари . Защото някой дори лъжат - аз дарих ... еди колко си , само и само да го мислят за много щедър и добросърдечен. Е , не така ! В България има много деца в такова положение , аз също се присъединявам - нека им помогнем както можем ! И ще използвам случая и да кажа , че има хора , които се представят по училищата с думите : здравейте, аз съм .... Сабираме пари за това дете, докато всъщност въпросната личност е един мошеник ! Не се доверявайте докато не видите документи , за да сте сигурни. Е, дано не съм излязла извън темата...

monka
03-16-2005, 17:37
eee,kazah vi,4e sam i pomognala i vioe vednaga re6ihte,4e se samoizpakvam :x tctc,basi horata ste! prosto re6ih da vio kaja i vednaga trqbva da me napade :roll: ne sam go napisala s cel da kaja"O,kolko sam dobra!!!!". gordeq se s tova,koeto napravih,ama vie ste edni.....

03-16-2005, 18:18
ve4e sam 4ela za tova dete i naistina tova,koeto mu s ee slu4ilo e mnogo gadno :cry:darih na Moni 150lv. pove4e nqmah vazmpjnst. tova bqham moi pari,sabirah gi nqkolko meseca. mislq,4e postapih mnogo dobre. vse pak az 6tqh da gi pohar4a za razni drehi. na Moni za i mnogo po-nujni. dano deteto da se opravi!!!!


Mn dobre si napravila chovek samo moje da e gord da ima forum friend kato teb!
Pusnah na maika da vidi saita kolkoto moje da dari! Neka sichko da e nared s tova momiche!

monka
03-16-2005, 18:39
ve4e sam 4ela za tova dete i naistina tova,koeto mu s ee slu4ilo e mnogo gadno :cry:darih na Moni 150lv. pove4e nqmah vazmpjnst. tova bqham moi pari,sabirah gi nqkolko meseca. mislq,4e postapih mnogo dobre. vse pak az 6tqh da gi pohar4a za razni drehi. na Moni za i mnogo po-nujni. dano deteto da se opravi!!!!


Mn dobre si napravila chovek samo moje da e gord da ima forum friend kato teb!
Pusnah na maika da vidi saita kolkoto moje da dari! Neka sichko da e nared s tova momiche!
i az go pokazah na maika mi i tq napravo 6te6e da se razpla4e,za6toto ba6ta mi predi nqkolko mneseca katastrofira mnogo tejko i be6e na kosam da umre :cry: i tq mnogo se zaradva kato i kazah,4e iskam da pomogna na deteto :roll: izpratih tova za Moni na nqkoi moi priateli,ama posle kato vlezhan v mailite im,vidqh,4e sa iztrili tova pismo :cry: a kato vidqh snimkite na Moni v saita za neq,napravo 6tqh da pripadna. Stiskam palci da se opravi deteto! i dano vse po-rqdko da s eslu4vat takiva ne6ta!!!!

DeaTHroW-ReC_F
03-16-2005, 19:30
така...иам някфи пари..(не са много..ма са нещо...)
предлагам,ако има навити софиянци..се съберем и да дадем..а отделно.....всички...коит искат да участфат ф тоя "зов за помощ" ..що не напишеме адреса на сайта в подписите си... мисля,4е кити няма да има против..нали?

бай дъ уей..няма се уливам..ше отбележа че и аз съм седяла в пирогов... до болка ми е познато какви са условията..и какво е да очакваш всяка минута да загубиш живота си..

Тед:)
03-18-2005, 21:17
:cry:

alegra
08-30-2005, 19:39
Тъжна работа,много тъжна :cry:

Black_Orchid
09-06-2005, 20:13
:( Тъжно....