PDA

View Full Version : Moderated by B_S_G: Защо така постъпвате с момчетата?



Furnace.
03-16-2005, 08:28
De da znam, 6to vie momi4etata ste tolkova gadni porodi ?
Ei tui da si momi4e ne e maitap rabota...emi na4i ko se slu4i...imam edin priqtel, deto ne e ot nai krasivite, ama nikoga do sega ne si e imal gadje, i ne se e celuval, i vednyj v daskaloto v salona, kogato imahme fizi4esko edno qko momi4e ot na6to daskalo go zagovori, tam prai6e mu komplimenti i takiva..i toi re6i sled nqkolko dena da i zeme tela, 6toto tq e ot na6to daskalo i da se opita da se polu4i ne6to..emi otide, tam v tqhnata staq, poprikazvaha si myni4ko, toi i kaza 4e e sladka, tq se usmihna samo, i posle toi i ze tela. Do tuka dobre, super daje..oba4e ve4erta i se obadi i tq mu kazala 4e tazi sedmica e zaeta- da zvynne sledva6tata. Em sledva6tata sedmica doide , i toi v sybota i zvynna i tq mu kazala 4e ima mnogo da u4i za ponedelnik..E dobre be! Kak 6a u4i cqla sybota i nedelq, q molq vi sa..
Ae mnogo mi e 4udno 6to postypvate taka s mom4etata. pyrvo gi zaribqvate daje i telefoni si razmenqte, i posle ko, rejete go...ama tva ne e edin ili dva slu4aq i na men mi se e slu4valo taka pone 2 pyti :/..?
Otgovorete mi...momi4eta??!

7 точка от правилника!
Moderated by BABY_SEXY_GIRL

gazovia
03-16-2005, 08:40
Много груба грешка е направил като й е звъннал същата вечер. Трябвало е да изчака 4-5 дена след като й е взел телефона. Така като и се е обадил веднага на нея и станало ясно, че оня пичага е много лесен и няма търпение...

foxy_f
03-16-2005, 11:13
gazovia e prav naistina tvoq priqtel se e pokazal kato prekaleno entusiaziran.na neq moje i da i haresva da kara mom4etata da q haresvat za da si digne samo4uvstvieto i posle da gi reje no te uverqvam 4e ne vsi4ki sme tolkova jalki kato neq! ne vsi4ki momi4eta sa gadni - ti proso trqbva da znae6 kak da se darji6 sas edno momi4e za da i spe4eli6 i zadarji6 interesa. vse pak na tebe edva li bi ti bilo interesno ako edno momi4e postoqnno ti4a sled tebe ti barzo bi izgubil interes.sledva6tiq pat kato se zaribqva6 s nqkoe momi4e i pusni malko str1v primerno napravi i 2-3 komplimenta ili tam kolkoto trqbva i kato vzeme da te haresva se pootdrapni malko i q ostavi tq da ti se mazni :D

Furnace^
03-16-2005, 12:07
hmm, mai ne se izrazih pravilno-- TO4NO kakto stana --> V ponedelnik tq mu pravi6e komplimentite i go zariqbqva6e, v srqda toi i vze telefona i v petyk i se obadi, da izlqzat. Tq mu otkaza i mu kaza v sybota sledobqd pak da se obadi, toi se obadi i tq mu kaza 4e imala mnogo da u4i..?
A pyk za tova 4e se struva mnogo lesno na momi4eto da zaribi mom4eto...mi..ko da vi kaja, samo 6toto vi se struva lesno i za tova li postypvate taka ?!

BABY_SEXY_GIRL
03-16-2005, 13:42
Не си мисли че като няколко момичета са несериозни всички са! Не поставяй всички момичета под един знаменател! Вярно че голяма част са такива, но това е защото не знаят какво искат, пък и сигурно го правят заради тръпката, оставят се да ги лъскаят и след това решават че даденото момче е много на ниско ниво за тях :x Но не всички са такива, само потърси и сам ще се увериш в това :wink:

`AvRiL`LaViGnE`
03-16-2005, 14:40
Представи си следната ситуация: (Както ти сам каза момчето, не е от красивите) Момичето е решило един вид да се позабавлява с него. Да го зарибява малко .. а у .. да си разменят телефоните .. (Пък и ти каза че си е нямал до сега приятелка и не се е целувал, може би за това го е направила .. за да му вдъхне малко увереност.. не знам и аз ) и после мацката ще се направи, че нищо не е станало много ясно...
Хах, абе супер грубо е, ама ако става въпрос за някакаъв адския смотаняк и аз бих го направила ... ей така за шоуто..
Нищо лично! Просто не намирам друго обяснение защо е постъпила така.

Peace
\/

naty
03-16-2005, 15:51
Naistina ne wsi4ki sme tolkowa gadni!Spored men tq go e naprawila prosto da se pozabawlqwa :!: :!:

naty
03-16-2005, 15:52
naisina ne wsi4ki sme tolkowa gadni!!Spored men tq go e naprawila prosto za da se pozabawlqwa :!:

mmaxx
03-16-2005, 15:53
Абе батка да ти кажа това им е любимото на жените - гледат да те омагьосат и да те разиграват.Много обичат да си имат тъпкачи.И аз не мога да си го обясня но е факт.От личен опит ти казвам че това занимание им е много любимо! :wink: Пък било то и с красавец и с грозник

LiL_Juliete
03-16-2005, 19:37
ohhhhhh ..... ami moje bi shtom tvurdish che priqtelq ti ne e ot nai krasivite a tq mu praivla komplimenti moje da e reshila da go bazikne a toi da go e priel naseriozno i sled kato e vidqla che toi si pada po neq i e haresalo i ne e iskala da spira tova haresvane , no puk i ne iska da e s nego za tova go motae pone spored men tova e nai logichnoto obqsnenie kolkoto i nepriqtno da zvuchi ! se pak jenskoto samoliubie otvutre gadelichka i vsqka jena bi iskala da chuva chesto komplimenti i da q laskaqt dosta da q tursqt i da se oseshta haresvana po tozi nachin i samochuvstvieto se vdiga

korn___
03-17-2005, 18:28
vij sa pi4 .... vajnoto e 4e ima gospod nikoi ne vqrva v nego no ..... si4ko v kraina smetka lo6o det praime se trupa i v edin moment znae6 li kakvo stava .... gadjeto te ostavq ti se sasipva6 ili puk si4kite ti priqteli te zabravqt i sqkvi takiva super gadni ne6ta koito sa sipvat horata a nai lo6oto koeto moje da ti se slu4i e da zeme da po4ine ei taka za ni6toto nqkoi tvoi blizak priqtel ili rodnina e togava 6te oseti 4ovek tejkata sen4esta raka na jivota seki 4ovek.... no tva nikoi ne go osuznava .... as za nqkoi moi lo6otiii za malko det ne umrqh na 1 put si4ki po4naha da bqgat ot mene no as izmislih re6enie na tva si4ki me zabraviha priqtelite mi namalqha no ostanaha nqkolko koito si davat jivota za mene i as za tqh su6to taka 4e ..... ni6to ne e slu4aino zapomnete go si4ki .......si4ko koeto lo6o ni se slu4va si e ravnosmetka ot na6te deistviq....... !!!!

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

03-17-2005, 21:44
imam si edin priqtel, mai toi e pusnal taq tema xaxaxa i ne6to mai komentira kot ne trqbva tei kat gledam ta toz moi priqtel ne sa vijda prosto kav pinko-sme6nik e zel men da komentira xaxaxaxa na4i da vi razkaja da-az ne sam imal priqtelka ok np ama toi si e imal i to kva seksapilna MAIKOOO na4i 1.50 mn pupki xaxaa metalka i xodi kat elvis...e tazi krasiva mlada dama malko taka ne si e brasnala krakata ot godina 2 kakto i drugi mesta sled kato mu pusna nai-nakraq sled 2 godini ma tva e dr vapros...malko i vikat Svetlio - ot Svetla malko na muj prili4a xaxaxaxaax...i imal e mom4eto mnogo prqtelki i si4kite ot toq rod i se taka produljava da 4aka i sega da si nameri ne6to po-xubavo ma zako mu e ve....te s mustacite sa nai-xarabi...ina4e ko da vi kaja za nego az ne sam bil krasiv a emi ko da kaja ne sam taka si e ma vseki slu4ai ne sam celiq pap4asal i da sa obli4am kat v kamenar mangalite :P...em tova iskax da vi kaja moje da sam nqmal priqtelka nqma da se opravdavam vapreki 4e mn pati sam imal vuzmojnostta da si fana takiva MODELI kat negovite ama ne ne mersi...ta moje da ne sam PLAYBOY-q na varna ama pone kat iskam da si fana nqkoe momi4e se celq po-visoko i gledam da e ne6to po-stoinosno

03-17-2005, 22:00
Ta zna4i az sym aver na tva mom4e gore i strani4en nabliudatel i mnogo to4no i obektivno moga da vi kaja kak stoqt rabotite. Furnace voob6te kyde se buta i toi iz problemite na horata ... ne bil krasiv hahahah mom4eto si se poddyrja postoqnno pri4eski, fitnes ala bala visok bez akne ... super si e mom4eto .... emi ne znam ama Furnace s absoliutno ni6to ne go prevyzhojda Toi Furnace ne se vijda - liceto mu ot pypki ne se skivat o4ite, miri6e na por 4oveka du6gel ne znae kakvo e, hodi si oble4en kato kaka madona po ulicite s 4anti4kata na gyrbeca na daskalo i gleda da zaribi ne6to mlado to drugoto mom4e zakoeto staa duma e dalo mnogo to4no opredelenie na negovite princesi i az sym svidetel kak tva mom4e gore e imal hilqdi vyzmojnosti da trygne s nqkoq ot tezi biser4eta ... ta dori sa go presledvali ama 4oveka prosto se celi dosta po-navisoko i to ne bezpo4veno tva 4e ne si bil imal priqtelka hahahahahhahah 4e toi 4oveka daje ne si znae vyzmojnostite be ... a toq Furnace trygnal da mi razpravq 4e ne bil ot nai krasivite ami kakvo da se pravi kato na mom4eto ponqtiqta mu sa malko ome6eni za nego krasiv = nqkoi prili4a6t na biv6ite mu priqtelki a tva 4e momi4eto mu bilo otkazalo po tela 2 pyti emi ... maitap da ima 4ovek det seki pyt da gi fa6ta takia a ... + momi4eto si be6e naprao bomba i daje e super 4e dori telefona i vze ako be6e nqkoi drug 6te6e da mu se vyrje ezika i 2 dumi na kryst nqma6e da moje da i kaje

03-17-2005, 22:03
^
||
Poslednoto be6e napisano ot men - NeBeSeN ama kakto obiknovenno me myrzi da se regna.

^^LuDa^^
03-18-2005, 21:39
Au kakva tema i kakvo razvitie napravo da se hvane6 za glavata...P1rvo iskam da otbeleja, 4e az s1m ot tazi "poroda", za koqto avtora govori, t.e. momi4e s1m i s1m na mnenie 4e ne vsi4ki momi4eta sa nqkakvi takiva, koito t1rsqt kak da omotaqt edno mom4e a posle da go ostaqt i mislq 4e s16testvuvat i takiva mom4eta koito o6te po-zle si hva6tat momi4e za edno e****. Vtoro krasotata nqma absolutno ni6to s priqtelki, priqteli i nai-malko s LUBOV p1k. Vseki 4ovek si ima individualni kriterii k1m vseki i moje da si haresva i hodi s kogoto si pojelae stiga da mu e priqtna na nego a ne na horata vode6ti se za "priqteli". Ako vsi4ki imahme edin vkus 6te6e da se polu4i taka 4e opredelena grupa hora sa vlubeni v edno momi4e/mom4e a drugite sa na suho. Treto za p1pkite p1k ni nai-malko nqkoi gi iska, ne sme vinovni 4e nqkakvi mizeriiki iskat da se pokajat po li4icata ni, vpro4em na vseki mu se slu4va da ima p1pki. V1prosa 4e nqkoi imat po-malko ot drugi e drug. I posledno - hora dokolkoto razbrah avtora i poslednite mneniq se poznavate i o6te pove4e ste/bili/ili 6te b1dete priqteli ili rodnini, blizki, ne blizki, strani4ni ili prqki nabludateli - ami uvajavaite se malko kak moje da se narejdate taka. V1ob6te ne e hubavo tova pozamislete se kolkoto i da ne vie priqtno vie ste priqteli - zam1l4ete, preglatnete, otminete edin problem 6te ime i drugi takiva hilqda ama ne im davaite da vi vodqt te! :} nadqvam se da s1m pomognala.

FuckWithTheNight
04-29-2008, 07:49
E pich glei sq :P tq moje da ne go e zaribqvala ,a prosto da e iskala da si pogovori s nego bez da vlaga nikfi chuvstva :P trqbvalo e da prou4ite po-vnimatelno ne6tata predi da preminete kym deistvie :P

fuck_me_pls
04-29-2008, 07:54
E pich glei sq :P tq moje da ne go e zaribqvala ,a prosto da e iskala da si pogovori s nego bez da vlaga nikfi chuvstva :P trqbvalo e da prou4ite po-vnimatelno ne6tata predi da preminete kym deistvie :P

+1.Не винаги когато момиче каже некаф комплимент на момче..означава,че го харесва или че иска да излязат.Много е избързал тоя твой фр :P

cinderella_gugutka
04-29-2008, 10:05
ем...4есно казано и аз съм го правила това...и знам 4е е кофти но...тогава просто го направих щото с гаджето се прецакаха нещата и имах нужда от някои др но после реших 4е няма смисъл и така :(
но искам да кажа 4е мом4етата са постъпвали мн по гадно така 4е да не се оплакват :x

krem4et0
04-29-2008, 10:19
Темата е стара!