PDA

View Full Version : Na6estvieto na metalistite



Eliiiiiiiiii sexsito
03-16-2005, 16:12
Auu ujas.Napravo ne mojah da poviarvam .Preid okolo sedmica-dves si sedim na spirkata na krasno selo s maika mi i baba mi.I izvednaj gledam 30 metali[momi4eta i mom4eta] :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: viskoki,niski,sekvi gi ima6e,biaha tam i se zapatiha na niakav kupon.
A az predstavete si si slu6am 4alga na diskmena,i dobre 4e ne se 4uva6e mnogo,4e neznam kvo mele 6te6e da stane.Samo ako biaha 4uli"Obi4am te razberi,tova e moiata vina,..." :? :shock: Auu smaoo kak mi olekna kato se mahnaha :)
Oh slu4valo vi se e ne6to takova.barzo spodelete :)

air_J
03-16-2005, 16:38
Auu ujas.Napravo ne mojah da poviarvam .Preid okolo sedmica-dves si sedim na spirkata na krasno selo s maika mi i baba mi.I izvednaj gledam 30 metali[momi4eta i mom4eta] :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: viskoki,niski,sekvi gi ima6e,biaha tam i se zapatiha na niakav kupon.
A az predstavete si si slu6am 4alga na diskmena,i dobre 4e ne se 4uva6e mnogo,4e neznam kvo mele 6te6e da stane.Samo ako biaha 4uli"Obi4am te razberi,tova e moiata vina,..." :? :shock: Auu smaoo kak mi olekna kato se mahnaha :)
Oh slu4valo vi se e ne6to takova.barzo spodelete :)
Това сигурно са били единствените метъли в България, така че спокойно! Нищо не правят металите, поне тука в Свищов. Има няколко, но те не правят нищо. Сега има някакви 2ма, които са 10-11 клас някъде (не съм сигурен точно кой) и редовно ядат бой. :twisted:

tedo_davis
03-16-2005, 16:44
Razvivame se .... no da te svetna ne sa METALISTI a sa МЕТЪЛИ ... със Ъ а не със А щтото става МЕТАЛИ ... Т'ва да не ти е Скрап за белканто!?? Бтв... К'во ако те бяха чули?!да не би да те набият?!Да знаеш Метъл не бие без причина ... но ако го ядосаш - бягай.

BaT_GirL
03-16-2005, 16:45
Ми мила,да ти кажа тука при нас в Пловдив няма много метали но тезси които са тука не правят нищо.Ние си минаваме и редовно си пееме:"Пратих 100 Смс-а кажъ къде са..."но нищо не ни правят.

Nekasa4a
03-16-2005, 16:48
Eliiiiiiiiii sexsito i BaT_GirL ba kolko ste prosti gorekite kat sa metali ko nqma da vi izqdat 6to mi se struva 4e barkate metali sus skinari ne 4e te 6te vi napraqt ne6to ako ne ste reivar ili pankar de no se pak zamisli se fe po skoro 20 4algara biha sko4ili na sam metal 6toto slu6a muzika i go biha prebili nali si4kite sa nqkvi zdravi himici se barovci :twisted:

P.S. Nz 6to pi6ete temi kato neznaite ni6to po vaprosa :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-16-2005, 16:55
Razvivame se .... no da te svetna ne sa METALISTI a sa МЕТЪЛИ ... със Ъ а не със А щтото става МЕТАЛИ ... Т'ва да не ти е Скрап за белканто!?? Бтв... К'во ако те бяха чули?!да не би да те набият?!Да знаеш Метъл не бие без причина ... но ако го ядосаш - бягай.tedo blagodaria za savetite

LiNkiN4eTo
03-16-2005, 16:56
xaxaxaa oooo pazi se idvat metali , te 6te te prebiqt , posle 6te te iznasilqt , sled tova 6te te nakalcat i 6te te izqdat :!: :!: :!: :!: bqgai 6toto 4algarite mn hora ne gi obi4at :twisted: xaxaxa :twisted:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-16-2005, 16:56
Eliiiiiiiiii sexsito i BaT_GirL ba kolko ste prosti gorekite kat sa metali ko nqma da vi izqdat 6to mi se struva 4e barkate metali sus skinari ne 4e te 6te vi napraqt ne6to ako ne ste reivar ili pankar de no se pak zamisli se fe po skoro 20 4algara biha sko4ili na sam metal 6toto slu6a muzika i go biha prebili nali si4kite sa nqkvi zdravi himici se barovci :twisted:

P.S. Nz 6to pi6ete temi kato neznaite ni6to po vaprosa :!:

prost si ti 4e vednaga obviniava6 bez pri4ina.dori parvo bez da si ni obiasnil ni6to :?

P.SI moje bi to4no za tva praa taia tema za da razbera ne6to po tozi vapros :)

MaSTeR_f
03-16-2005, 17:08
drasti :D kvo da vi kaja az moje da se kaje 4e sam pulen muzikalen pomiar...prosto popadam v nai razli4ni sredi ejednevno,sred korenno razli4ni hora....no spored men tva e nai qkoto 6oto v bulgariq e pulno sas stra6no ograni4eni hora,koito slu6at samo 1 stil muzika i ne priznavat ni6to drugo i horata,koito ne sa na tqhnoto mnenie za tqh edva li ne ne sa hora ot tazi zemaq...az naprimer imam priqteli ot vsqkakvi sredi...dvija s metalisti,4algari,reivuri...i poznavam nqkolko broiki rapuri...prosto macka ne si misli 4e kato sa metalisti,satanisti,rasisti i tn.....sa mnogo po razli4ni ot ostanalite....4e imat razli4no mislene ne otri4am kakto i 4e imat korenno razli4na gledna to4ka nad ne6tata,no grupi4ka metali pravqt qko mele samo v opredeleni situacii(primerno ako nqkoi im se otvarq i tm)no 4e moje da se pogavrqt s tebe...:)az naprimer moga da si pravq kupon na sqkva muzika...sa se u4a da svirq na kitara,tancuvam hip-hop i moderen balet...zaedno s tva salsa i ob6to vzeto kefq se maksimalno:)a ti nedei da se spi4a6 kato vidi6 metaliugi 6oto bez pri4ina se samnqvam da napravqt ne6to:0az 6oto poznavam matalite(kato nrav)i ne mi puka osobeno vupreki 4e mnoo puti sam 6tqla da si izqm boq:Pnaprimer 1 to6o koito nenavijda vsiko ostanalo osven metula i se zanimava s orujia ima6e delo i nekvi takia raboti v daskalo toi me znae kato metalistka pod prikritie :D ...trqa6e da hodime na kafe i az mu kajah 4e 6te otida smuknata i ne mi povqrva i na drugiq den mnoo se depresira nekuv se 4ude6e kvo da mi kaje opita se da mi se zaqde ma vidq 4e ne staa i taka:)posle na 1 zaleno se bqha subrali samo 4algari i toi i v kraina smetka si4ki drusat qko kiu4eci i toi gleda tupo posle se skarahme to4no za tiq ne6ta...ma sa moga da ti kaja 4e mnoo me uvajava...vajnoto e da ne se spi4a6,da ne se otvarq6 i da ne ti puka :Dprosto stoi na polojenie :D

DeaTHroW-ReC_F
03-16-2005, 17:27
тц и къв ти е проблема?! ше ги има ,кат искат... уважавай ги..поне музиката им е смислена

MaSTeR_f
03-16-2005, 17:28
Welcome Home (Sanitarium)



Welcome to where time stands still
No one leaves and no one will
Moon is full, never seems to change
Just labeled mentally deranged
Dream the same thing every night
I see our freedom in my sight
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Sleep my friend and you will see
That dream is my reality
They keep me locked up in this cage
Can't they see it's why my brain says Rage

Sanitarium, leave me be
Sanitarium, just leave me alone

Build my fear of what's out there
And cannot breathe the open air
Whisper things into my brain
Assuring me that I'm insane
They think our heads are in their hands
But violent use brings violent plans
Keep him tied, it makes him well
He's getting better, can't you tell?

No more can they keep us in
Listen, damn it, we will win
They see it right, they see it well
But they think this saves us from our Hell

Sanitarium, leave me be
Sanitarium, just leave me alone
Sanitarium, just leave me alone

Fear of living on
Natives getting restless now
Mutiny in the air
Got some death to do
Mirror stares back hard
Kill, it's such a friendly word
Seems the only way
For reaching out again.

P.S.dobre ne vi li haresva??? :roll:

03-16-2005, 17:31
Respect за метълите в БГ! Тука ги има много и са обикновенно хората които нямат особенно желание за живот. Тъпи са повечето. В БГ картинката е различна и повечето от най-точните хора са именно метъли! Еле няма какво да са прашиш от тях - секи има различни интереси и индивидуалност. Виж ако има беше запяла "обииичааам тее...искам твойте ръце...." можеше и да стане леко меле :D

LiNkiN4eTo
03-16-2005, 17:35
DeaTHroW-ReC_F muzikata im e smislena , za razlika ot 4algata nali :wink:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-16-2005, 17:40
тц и къв ти е проблема?! ше ги има ,кат искат... уважавай ги..поне музиката им е смисленаemi az gi uvajavam,daje poniakoga mnogo im se radvam :D [ama samo poniakoga mai]

lady_bird
03-16-2005, 17:46
Nqma spor po vuprosa-kefq im se!Strahotni sa!Metula i punka trqbva da zavladeqt sveta!

Eliiiiiiiiii sexsito
03-16-2005, 17:50
Nqma spor po vuprosa-kefq im se!Strahotni sa!Metula i punka trqbva da zavladeqt sveta!
da be kogato azis stane deputat[i dano tova d ane stane] :D

e_l_i_z_a
03-16-2005, 17:52
abe nqma kvo da te e strah kato ne gi zaka4a6...mai gi burka6 sas skinarite no i te ne ska4at bez pri4ina... :lol:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-16-2005, 18:02
abe nqma kvo da te e strah kato ne gi zaka4a6...mai gi burka6 sas skinarite no i te ne ska4at bez pri4ina... :lol:
hiih mai verno gi barkam,abe az ne6to sikite zapo4nah da gi barkam.ama ne traa taka :? :)

suzanna
03-16-2005, 18:02
metalite sa hora kato hora.az sushto slusham metal no uvajavam stoinostnoto vuv vseki edin stil.vse pak te mrazqt pozata i za razlika ot mnogoto t.nar "gazari" koito umiram da se sbiqt na centura pred vsichki za samata poza metalite ne biha go napravili osven ako ne budat zasegnati naistina seriozno :wink: hora kato hora - vseki ima pravo da slusha kakvato si iska muzika, da se oblicha kakto si iska - stiga tova da ne prechi na ostanalite :!:

Тед:)
03-16-2005, 18:13
Всеки има право да слуша каквото си иска..Не мислите ли:)

Eliiiiiiiiii sexsito
03-16-2005, 18:25
Всеки има право да слуша каквото си иска..Не мислите ли:)mislia :wink:

tedo_davis
03-17-2005, 06:26
Всеки има право да слуша каквото си иска..Не мислите ли:)mislia :wink:
abre malkata ... ti taq tema za kakvo si q pusnala ? kajat neshto 2-ma 3-ma 4oveka ... i ti vednaga sled tqh da pusnesh Flooderskoto mnenie.Ne 4e imam neshto protiv teb ... ama prosto ne e uda4no da gledame fizionomiqta na "Ivana" navsqkade.

DeaTHroW-ReC_F
03-17-2005, 07:44
DeaTHroW-ReC_F muzikata im e smislena , za razlika ot 4algata nali :wink: :wink: ..точно:)
ма не 4е убиждам..просто изтъквам..4е в чалгата няма смисъл,и все пак темата е посветена на метълистите...и аз трябва да отбележа(естествено не изпускам тая възможност) че ......в едната ми компания са само такива,адски пе4ени и готини хора.....мн яки:) и мн ме дразнат хората,които се ограничават с представите си за метълист..мазна немита коса....черни изтъркани дрехи..не всички са такива...
моя най дбър приятел също слуша метъл.....ма не се облича така....

bulgarche
03-17-2005, 07:58
Emi da ti kaja ne barkaii skin s metal. Metalite sa po-spokoiini hora, no skin...bqgaiii. Az li4no pone 6tqh da ti zema slu6alkite...neznam drugite..do sq ne e imalo takav slu4ai...

1. Skin - Bombar, kubinki, brasnata glava, sui4er EVERLAST (pove4eto), Kamuflaj i pove4eto imame bulgarskoto zname nqkade za6ito (az si imam i gerba :))

2. Metal - dalga kosa (ima i branati, az znam edin takaF v sf), skojeno qke i 4esto bombar, 4erni danki (ima i s kamuflaji), ima i deto nosqt rangers (sigurno ima nqkoii s martins, no za sq ne sam 4ul)

bulgarche
03-17-2005, 08:06
A i da dobavq 4e spored men i po-dobre Oi! ili matal muzikata da zavladee sveta, za6toto tam ima pove4e red:) Ima celi, a ne se slu6a samo za razvle4enie:
"Podkarah valqka kam ciganskoto geto do me s bazukata be zastanal "dageto" zapasal lenti s patroni prez gardite...napred, napred kam ciganskoto geto..s kala6nika si Mitko strelq6e v talpata, s ogromen noj Miro reje6e garlata, do nego Plamen, Liubo, Dinio bqha spreli broqhe te glavite deto bqha zeliii..napred, napred kam ciganskoto detooo..."

Ima i o6te i po-nadahva6ti....Ne samo "Obi4am te iskam tvoite race", "Kato laskavo ferari v no6ta 6te te podkara..6te karam bez da spiram" i nqkvi takiva, " Dobre si, no 6te se opravi6" i ima o6te hilqdi takiva

Nekasa4a
03-17-2005, 10:24
Sled tolkova obesneniq Eliiiiiiiiii sexsito sea moa li ti kaja 4e si prosta :!: :twisted:

P.S. Nadqvai se da ne me sre6ne6 v jalkiq si jivot 6toto az 6te biq :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

naty
03-17-2005, 12:22
mui po-dobre metal otkolkoto 4alga....nestiga i 4e tekstowete kakto kazahte sa im smisleni no i ne te izazqwat ponqkoga nekwo mnenie.............da ne goworim kolko tie obyrkana predstawata za metyl i skinar.....a be prosto nemam dumi....

LiNkiN4eTo
03-17-2005, 12:36
Sled tolkova obesneniq Eliiiiiiiiii sexsito sea moa li ti kaja 4e si prosta :!: :twisted:

P.S. Nadqvai se da ne me sre6ne6 v jalkiq si jivot 6toto az 6te biq :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
xaxaxa Nekasa4a razbiva :!: :wink: :wink:

Cradle_Fan
03-17-2005, 12:47
Лелеее, честно казано първоначално като прочетох темата адски много се ядосах, ама сега ми е смешно. Мале, Eliiiiiiiiii sexsito, малко заблудено момиченце...много ми е интересно кой ти напълни главата с тези глупости. Абе хора...кога най - накрая ще престанете да обиждате хора, от които си нямате и най - малка представа. Eliiiiiiiiii sexsito, съвсем човешки те питам някога разговаряла ли си с ИСТИНСКИ метъл/ка?(честно казано дълбоко се съмнявам), че говориш. Щял да ти скочи на бой - бухахахахахахахахахахахах аха. Ако трябва да сме точни един метъл никога няма да ти обърне и ГРАМ внимание http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/lol_2.gif

А на Nekasa4a, Kittie_, DeaTHroW-ReC_F и всички други, които се изказаха в защита на метълите - евалата :!:

air_J
03-17-2005, 16:43
Лелеее, честно казано първоначално като прочетох темата адски много се ядосах, ама сега ми е смешно. Мале, Eliiiiiiiiii sexsito, малко заблудено момиченце...много ми е интересно кой ти напълни главата с тези глупости. Абе хора...кога най - накрая ще престанете да обиждате хора, от които си нямате и най - малка представа. Eliiiiiiiiii sexsito, съвсем човешки те питам някога разговаряла ли си с ИСТИНСКИ метъл/ка?(честно казано дълбоко се съмнявам), че говориш. Щял да ти скочи на бой - бухахахахахахахахахахахах аха. Ако трябва да сме точни един метъл никога няма да ти обърне и ГРАМ внимание http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/lol_2.gif

А на Nekasa4a, Kittie_, DeaTHroW-ReC_F и всички други, които се изказаха в защита на метълите - евалата :!:
Еми аз пък съм говорил и честно казано се отвращавам от тях! Като хора някои (подчертавам някои, в никакъв случай всички) стават за приказка, но като им видя дългите коси и парцалите, които са сложили вместо дрехи и ми става зле! :twisted:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-17-2005, 17:01
Sled tolkova obesneniq Eliiiiiiiiii sexsito sea moa li ti kaja 4e si prosta :!: :twisted:

P.S. Nadqvai se da ne me sre6ne6 v jalkiq si jivot 6toto az 6te biq :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
offff ebati 4oveka,zna4i :evil: i da te sre6tna,niama da te gledam :)

bulgarche
03-17-2005, 17:31
Лелеее, честно казано първоначално като прочетох темата адски много се ядосах, ама сега ми е смешно. Мале, Eliiiiiiiiii sexsito, малко заблудено момиченце...много ми е интересно кой ти напълни главата с тези глупости. Абе хора...кога най - накрая ще престанете да обиждате хора, от които си нямате и най - малка представа. Eliiiiiiiiii sexsito, съвсем човешки те питам някога разговаряла ли си с ИСТИНСКИ метъл/ка?(честно казано дълбоко се съмнявам), че говориш. Щял да ти скочи на бой - бухахахахахахахахахахахах аха. Ако трябва да сме точни един метъл никога няма да ти обърне и ГРАМ внимание http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/lol_2.gif

А на Nekasa4a, Kittie_, DeaTHroW-ReC_F и всички други, които се изказаха в защита на метълите - евалата :!:

Em brato sardq ti se, 4e ne me spomena i mene :) haha bazikam se be. I az mnogo se iznervih kato po4nah da 4eta temata, ama posle mi mina, sled kato razbrah 4e taq Eliiiiiiiiii sexsito ne znae za kakvo govori mi stana mnogo sme6no. Nqmam dumi prosto..kak moje da pi6e ne6to za nqkoii, pri uslovie 4e tq samata ne e na qsno koii kakav e :/

Eliiiiiiiiii sexsito
03-17-2005, 17:42
abe ne rabirate li 4e prosto si spodelih s vas,i vie vednaga me napadnahte :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

LiNkiN4eTo
03-17-2005, 18:40
blahahaha vsi4ki v ataka
na6estvieto sre6tu elito 4algadjiikata :wink: xaxaxa

amy lee
03-17-2005, 19:06
pazete seeee, na6estvieto na metulite idva! haide da biem eliiiii, davaite metuli, neka q ubiem za tova 4e slu6a 4alaga
XAXAXA
abe ti verno li misli6, 4e 6te te nabiqt, xaxaxa, napravo padam ot smqh :lol: :lol: :lol: kakto kaza Cradle_Fan, nqa dori da te zabelejat :lol: xaxa, 4algarite ne sa na po4it pri nas, xaxaxa(e sq koito kaje, 4e tva deto slu6am ne e metul 6te go ubiq. ne slu6am samo LP se pak :evil: )! nikoi uvajava6t sebe si metul nqa da si capa rucete s 4algiika! xaxaxa, aideeee az otivam da ubiq eli :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted:

MaSTeR_f
03-17-2005, 19:43
:lol: :D :!: EVALA NA VSI4KI METULI!!!!!!!RADVATE ME HORA :D abe qvno tuka ima dosta zabludeni 4oveci...muxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :twisted: i air_J vij kvo sa nz ot kade si pridobil tva mnenie za metulite ama 4estno da ti kaja....NE ME EBE!!!vajnoto e 4e ne si prav...prosto qvno ne poznava6 samata muzika i pogleda nad ne6tata koito ti dava tq...4e ima razni oruflqci(neka se izrazq po nai tupiq na4in)ima...no tva me kefi 4e za da si metul e vajno po-skoro da razbira6 drugite takiva i da ne si drebnav....dokato s pove4eto hora e obratnoto-samo kinti,markovi dre6ki,deeba i tiq ostrovurhi 4epi4ki i tn i tn...i tva si4ko se prai za da sa ne6to pove4e ot drugite no vsu6tnost ne sa-te sa prosto subekti...kuhi 4oveci...i vse pak sam svidetel na slu4ai v koito 1 naistina potdurja6t se metul/ka e mnoo po atraktiven (s dobur vun6en vid)otkolkoto 1 kuha 4algarka koqto ne si e smenqla belioto s dni prosto 6oto tva sa i liubimite rozovi pra6ki koito tolkova "dobre"se vruzvat s ostanalite rozovi parcalki....e tva naistina sa tragi4ni slu4ai...xaxaxaxaxa... :idea:
P.S.ni6to li4no kum liubitelite na rozovoto i kum drugite zasegnati,no e drazne6to nqkoi da pliue kato ne znae koga da se obadi i govori pulni :evil: prostotii.....samo se zarajdat bezsmisleni sporove....

e_l_i_z_a
03-18-2005, 08:18
:lol: :D :!: EVALA NA VSI4KI METULI!!!!!!!RADVATE ME HORA :D abe qvno tuka ima dosta zabludeni 4oveci...muxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :twisted: i air_J vij kvo sa nz ot kade si pridobil tva mnenie za metulite ama 4estno da ti kaja....NE ME EBE!!!vajnoto e 4e ne si prav...prosto qvno ne poznava6 samata muzika i pogleda nad ne6tata koito ti dava tq...4e ima razni oruflqci(neka se izrazq po nai tupiq na4in)ima...no tva me kefi 4e za da si metul e vajno po-skoro da razbira6 drugite takiva i da ne si drebnav....dokato s pove4eto hora e obratnoto-samo kinti,markovi dre6ki,deeba i tiq ostrovurhi 4epi4ki i tn i tn...i tva si4ko se prai za da sa ne6to pove4e ot drugite no vsu6tnost ne sa-te sa prosto subekti...kuhi 4oveci...i vse pak sam svidetel na slu4ai v koito 1 naistina potdurja6t se metul/ka e mnoo po atraktiven (s dobur vun6en vid)otkolkoto 1 kuha 4algarka koqto ne si e smenqla belioto s dni prosto 6oto tva sa i liubimite rozovi pra6ki koito tolkova "dobre"se vruzvat s ostanalite rozovi parcalki....e tva naistina sa tragi4ni slu4ai...xaxaxaxaxa... :idea:
P.S.ni6to li4no kum liubitelite na rozovoto i kum drugite zasegnati,no e drazne6to nqkoi da pliue kato ne znae koga da se obadi i govori pulni :evil: prostotii.....samo se zarajdat bezsmisleni sporove....
No comment :D :D :D

Eliiiiiiiiii sexsito
03-18-2005, 09:11
Izob6to i ne sam si mislila 4e niakoi 6te mi posegne,za tova 4e slu6am 4alga.Prosto spodelih s vas.Tova e.I vie vednaga za po4nahte
A otnosno MaSTeR_f da ne si misli6 4e 6tom ima6 kinti i hubavi drejki,tova opredelia kva muzika slu6a6 :roll:
Moje da si nai propadnalia 4ovek[i sigurno sa is mislite i da slu6a 4alga]no ne a da slu6a metal.Moje da e celia v rozovo i sas sumati kinti i pak da slu6a metal.Sajeliavam 4e az naitina ne razbiram tai amuzika.I moje bi i ne iskam da ia rabera.Prosto neznam :?

P.SBa6ta mi slu6a metal,a maika mi malko 4alga.Pravete si izvodite togava.Seki si prai svoia izbor :D

Nekasa4a
03-18-2005, 09:39
Tva deto go kaza poslednoto malko prili4a na mnenie no se pak si si ti :!:


Na4i az imam samo edni dre6ki koito kato sloja prili4am na metal nito sam s dalga kosa nito sam s nqkvi parcalki :!: Dr kakvo imat parite s muzikata tq e prosto vapros na vkus :!: 4algata me drazni poradi nqkolko raboti: 1 :arrow: Qkoto kradene ot sarbiq rumaniq garciq ot kade li ne mi da si izmislqt avtorski pesni ili dr kvo probivat s hitove na dr hora :!: 2 :arrow: Nemoje edna pevica da kaje 2 dumi na krast pak da pee baladi v koito az ne razbiram dumite pak kamo li tq :!: 3 :arrow: Steriotip za 4alga(pop folk) pevica golemi cici da gi umee ku4ecite nqma zna4enie dali moi da pee ili ne ako nemoi da pee na4i 6te sviri pove4e :!:

Tva e i da kaja ne e vajno kak izglejda6 kakvo slu6a6 vajnoto e da moje6 da se za6titi6 za6to pravi6 tova :!: Eliiiiiiiiii sexsito ti ne ospq taka 4e ne stia po tozi vapros :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-18-2005, 09:54
da da dobre.Ve4niat spor v foriuma-4alga ili ne6to drugo.Znam 4e e 4algata e kradena i na mne tva sa6to mi e acki gadno,za6otto ia slu6am,no ebati za6to vaznikna spor sle kato prosto iskah da spodelia s vas :x :?

MaD_CaT*
03-18-2005, 09:56
.... 4algata me drazni poradi nqkolko raboti: 1 :arrow: Qkoto kradene ot sarbiq rumaniq garciq ot kade li ne mi da si izmislqt avtorski pesni ili dr kvo probivat s hitove na dr hora :!: 2 :arrow: Nemoje edna pevica da kaje 2 dumi na krast pak da pee baladi v koito az ne razbiram dumite pak kamo li tq :!: 3 :arrow: Steriotip za 4alga(pop folk) pevica golemi cici da gi umee ku4ecite nqma zna4enie dali moi da pee ili ne ako nemoi da pee na4i 6te sviri pove4e :!:
...
Е,на и аз съм на това мнение :!: Бях чула от някъде,че някъв чужденец като гледал тв Планета...и си помислил,че това е няква порно телевизия !!! :shock: А сега всички да си напраим изводите :lol:
тва е малкo offtopic ,sorry :roll:

air_J
03-18-2005, 10:05
:lol: :D :!: EVALA NA VSI4KI METULI!!!!!!!RADVATE ME HORA :D abe qvno tuka ima dosta zabludeni 4oveci...muxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa :twisted: i air_J vij kvo sa nz ot kade si pridobil tva mnenie za metulite ama 4estno da ti kaja....NE ME EBE!!!vajnoto e 4e ne si prav...prosto qvno ne poznava6 samata muzika i pogleda nad ne6tata koito ti dava tq...4e ima razni oruflqci(neka se izrazq po nai tupiq na4in)ima...no tva me kefi 4e za da si metul e vajno po-skoro da razbira6 drugite takiva i da ne si drebnav....dokato s pove4eto hora e obratnoto-samo kinti,markovi dre6ki,deeba i tiq ostrovurhi 4epi4ki i tn i tn...i tva si4ko se prai za da sa ne6to pove4e ot drugite no vsu6tnost ne sa-te sa prosto subekti...kuhi 4oveci...i vse pak sam svidetel na slu4ai v koito 1 naistina potdurja6t se metul/ka e mnoo po atraktiven (s dobur vun6en vid)otkolkoto 1 kuha 4algarka koqto ne si e smenqla belioto s dni prosto 6oto tva sa i liubimite rozovi pra6ki koito tolkova "dobre"se vruzvat s ostanalite rozovi parcalki....e tva naistina sa tragi4ni slu4ai...xaxaxaxaxa... :idea:
P.S.ni6to li4no kum liubitelite na rozovoto i kum drugite zasegnati,no e drazne6to nqkoi da pliue kato ne znae koga da se obadi i govori pulni :evil: prostotii.....samo se zarajdat bezsmisleni sporove....
Няма какво да ми обясняваш кой какъв е! Казано накратко - метълите на са ми по вкуса! :twisted:

03-18-2005, 10:30
хаха поне да те бяха пребили
кво те е страх толкова бе те са метъли
не чудовища мамка му :evil:
хахаха ама мноу се смях като прочетох
темата :lol: :lol: :lol: :lol:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-18-2005, 10:33
хаха поне да те бяха пребили
кво те е страх толкова бе те са метъли
не чудовища мамка му :evil:
хахаха ама мноу се смях като прочетох
темата :lol: :lol: :lol: :lol:
ebati darjanieto. http://www.celuvki.com/forum/images/smiles/icon_confused.gif
6to tebe ne te prebie nekoi 4algar :D :D :D :D

03-18-2005, 10:46
хаха поне да те бяха пребили
кво те е страх толкова бе те са метъли
не чудовища мамка му :evil:
хахаха ама мноу се смях като прочетох
темата :lol: :lol: :lol: :lol:
ebati darjanieto. http://www.celuvki.com/forum/images/smiles/icon_confused.gif 6to tebe ne te prebie nekoi 4algar :D :D :D [/img]
хахах първо тфа никога няма да стане
просто ми е под достойнството да се оставя
да ме бие чалгар
а пък и после като му скочат 5-6 метъла ще
има да бяга до другия край на града :) :) :)
поне за разлика от чалгарите дето като
стане боя сички се разбягват ...метълите се
подкрепят супер мноу..абе чалгарите съкс
общо взето с малки изключенийца;)

Eliiiiiiiiii sexsito
03-18-2005, 10:55
хаха поне да те бяха пребили
кво те е страх толкова бе те са метъли
не чудовища мамка му :evil:
хахаха ама мноу се смях като прочетох
темата :lol: :lol: :lol: :lol:
ebati darjanieto. http://www.celuvki.com/forum/images/smiles/icon_confused.gif 6to tebe ne te prebie nekoi 4algar :D :D :D [/img]
хахах първо тфа никога няма да стане
просто ми е под достойнството да се оставя
да ме бие чалгар
а пък и после като му скочат 5-6 метъла ще
има да бяга до другия край на града :) :) :)
поне за разлика от чалгарите дето като
стане боя сички се разбягват ...метълите се
подкрепят супер мноу..абе чалгарите съкс
общо взето с малки изключенийца;)
dobre de,aide aide
metalite stanaha napravo :?
dobre be togava nekoia silikonka[tai nare4enite za vas 4algarki] dano te opraska s fondiutena si

`cannibal`girl
03-18-2005, 11:01
хаха поне да те бяха пребили
кво те е страх толкова бе те са метъли
не чудовища мамка му :evil:
хахаха ама мноу се смях като прочетох
темата :lol: :lol: :lol: :lol:
ebati darjanieto. http://www.celuvki.com/forum/images/smiles/icon_confused.gif 6to tebe ne te prebie nekoi 4algar :D :D :D [/img]
хахах първо тфа никога няма да стане
просто ми е под достойнството да се оставя
да ме бие чалгар
а пък и после като му скочат 5-6 метъла ще
има да бяга до другия край на града :) :) :)
поне за разлика от чалгарите дето като
стане боя сички се разбягват ...метълите се
подкрепят супер мноу..абе чалгарите съкс
общо взето с малки изключенийца;)
a we hora vie 4uvate li sse kfo govorite?!? koi metul
6te sko4i na nqkakvo momi4e det e s maika si i s baba
si i si slu6a 4alga.. kakvo e tova razgrani4avane na horata
edni ot drugi? "na6astvieto na metulistite" - 6to za gluposti
sa tova.. :evil: :evil:
Murderdoll^ ne vsi4ki 4algari se razbqgvat kogato stane boi,
kakto i ne vsi4ki metuli se podkrepqt super mnou!!!

Eliiiiiiiiii sexsito
03-18-2005, 11:27
хаха поне да те бяха пребили
кво те е страх толкова бе те са метъли
не чудовища мамка му :evil:
хахаха ама мноу се смях като прочетох
темата :lol: :lol: :lol: :lol:
ebati darjanieto. http://www.celuvki.com/forum/images/smiles/icon_confused.gif 6to tebe ne te prebie nekoi 4algar :D :D :D [/img]
хахах първо тфа никога няма да стане
просто ми е под достойнството да се оставя
да ме бие чалгар
а пък и после като му скочат 5-6 метъла ще
има да бяга до другия край на града :) :) :)
поне за разлика от чалгарите дето като
стане боя сички се разбягват ...метълите се
подкрепят супер мноу..абе чалгарите съкс
общо взето с малки изключенийца;)
a we hora vie 4uvate li sse kfo govorite?!? koi metul
6te sko4i na nqkakvo momi4e det e s maika si i s baba
si i si slu6a 4alga.. kakvo e tova razgrani4avane na horata
edni ot drugi? "na6astvieto na metulistite" - 6to za gluposti
sa tova.. :evil: :evil:
Murderdoll^ ne vsi4ki 4algari se razbqgvat kogato stane boi,
kakto i ne vsi4ki metuli se podkrepqt super mnou!!!
makar i da ne iskam da is priznaia ti si dosta prava
http://photo-forum.net/joro/emoticons/2thumbsup.gif
no zaglavieto si mi be6e cool[e pone na mene mi haresa de]
http://photo-forum.net/forum/smileys/smiley18.gif

Traffic
03-18-2005, 12:22
Auu ujas.Napravo ne mojah da poviarvam .Preid okolo sedmica-dves si sedim na spirkata na krasno selo s maika mi i baba mi.I izvednaj gledam 30 metali[momi4eta i mom4eta] :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: viskoki,niski,sekvi gi ima6e,biaha tam i se zapatiha na niakav kupon.
A az predstavete si si slu6am 4alga na diskmena,i dobre 4e ne se 4uva6e mnogo,4e neznam kvo mele 6te6e da stane.Samo ako biaha 4uli"Obi4am te razberi,tova e moiata vina,..." :? :shock: Auu smaoo kak mi olekna kato se mahnaha :)
Oh slu4valo vi se e ne6to takova.barzo spodelete :)е на мен не ми пречат, познавам доста метъли пък и ако бях с уокмен нищо нямаше да ми напраят, шот за щастие не слушам циганска музика като теб, а сичко друго плюс найтуиш. :twisted: :twisted: :twisted: а и ако ти се удаде случай да опознаеш някой метъл, ше видиш, че изобщо не са такива, каквито изглеждат. говоря за характера им. ;)

03-18-2005, 13:16
`cannibal`girl говорех за мнозинството;)
а заглавието беше тъпо...кво нашествие кви
5 лева...се едно за първи път в живота си
виждаш метъли

Traffic
03-18-2005, 13:29
`cannibal`girl говорех за мнозинството;)
а заглавието беше тъпо...кво нашествие кви
5 лева...се едно за първи път в живота си
виждаш метълими на нея може да й е за първи път, от де да знаеш... :lol: :lol: :lol: тя сигурно за първи път е отишла по-далече от О'Азис и е видяла това същество метълиста за първи път... :lol: :lol:

03-18-2005, 13:42
МЕТЪЛА мамка му не метълиста

amy lee
03-18-2005, 14:00
хаха поне да те бяха пребили
кво те е страх толкова бе те са метъли
не чудовища мамка му :evil:
хахаха ама мноу се смях като прочетох
темата :lol: :lol: :lol: :lol:
ebati darjanieto. http://www.celuvki.com/forum/images/smiles/icon_confused.gif 6to tebe ne te prebie nekoi 4algar :D :D :D [/img]
хахах първо тфа никога няма да стане
просто ми е под достойнството да се оставя
да ме бие чалгар
а пък и после като му скочат 5-6 метъла ще
има да бяга до другия край на града :) :) :)
поне за разлика от чалгарите дето като
стане боя сички се разбягват ...метълите се
подкрепят супер мноу..абе чалгарите съкс
общо взето с малки изключенийца;)
dobre de,aide aide
metalite stanaha napravo :?
dobre be togava nekoia silikonka[tai nare4enite za vas 4algarki] dano te opraska s fondiutena siei, alooo, elince! q po-poleka go razdavai, a? :evil: be tebe da te preke4at 100 metula i da razbere6 kakvo e bolka(NE bolka ot tipa "ouuu, s4upih si nokutq)! xaxaxa, eli, mili4ka za poreden put dokazva6 4e si leeeeeko prosti4ka! :o :lol:

ми на нея може да й е за първи път, от де да знаеш... :lol: :lol: :lol: тя сигурно за първи път е отишла по-далече от О'Азис и е видяла това същество метълиста за първи път
radooo, razbiva6 brato! verno sigurno po nadale4 ne e otivala :lol: I SE KAZVA METUL, A NE METULIST, NAU4ETE SE NAI POSLE :evil:

`cannibal`girl
03-18-2005, 15:27
МЕТЪЛА мамка му не метълиста
mda absolutno pravilno!

Traffic
03-18-2005, 15:59
на мен пък ми харесва да му викам метълист! точка по въпроса!

dqvolitka
03-18-2005, 16:55
ami nai-dobrata mi priqtelka e met1lka kvo poveche da kaja az ne slusham takava muzika a cherno i chlaga(ama samo na kuponcheta)imam adski mnoo priqteli i priqtelki met1li a pak i ot met1l do met1l razlika golqma :wink:

Pe666o
03-18-2005, 18:44
:shock: :shock: ...vyh da vi kaja....sedq si az oniq den na spirkata i sam si pusnal malko BORGIR za du6ata...i malko In Flames...i kvo vijdam.....edna grupa ot 20 4algadjii.. :shock: :shock: :shock: ...vyh i kat sa stresnah i razvalnuvaaaah...i si vikam sq ako ma 4uqt kvo slu6am 6a me prysnat ot boi...huu 4e si bqh namalil zvuka :? :?
P.S. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Cradle_Fan
03-19-2005, 08:21
Лелеее, честно казано първоначално като прочетох темата адски много се ядосах, ама сега ми е смешно. Мале, Eliiiiiiiiii sexsito, малко заблудено момиченце...много ми е интересно кой ти напълни главата с тези глупости. Абе хора...кога най - накрая ще престанете да обиждате хора, от които си нямате и най - малка представа. Eliiiiiiiiii sexsito, съвсем човешки те питам някога разговаряла ли си с ИСТИНСКИ метъл/ка?(честно казано дълбоко се съмнявам), че говориш. Щял да ти скочи на бой - бухахахахахахахахахахахах аха. Ако трябва да сме точни един метъл никога няма да ти обърне и ГРАМ внимание http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/lol_2.gif

А на Nekasa4a, Kittie_, DeaTHroW-ReC_F и всички други, които се изказаха в защита на метълите - евалата :!:
Еми аз пък съм говорил и честно казано се отвращавам от тях! Като хора някои (подчертавам някои, в никакъв случай всички) стават за приказка, но като им видя дългите коси и парцалите, които са сложили вместо дрехи и ми става зле! :twisted:
Ами air_j, не знам как е в Свищов, но мога да ти кажа, че ТУК в София метълите са много приятни, чисти и умни хора, с които мога да си говоря за всичко. Сигурна съм, че си предубеден и че в Свищов не са отвратителни. А за "парцалките" ,както ти ги нарече, просто няма да коментирам. Аз като момиче предпочитам такива "парцалки" пред онзи педерастки чалга имидж.
А на всички други ще кажа, че много им се зарадвах (особено на онази мацка, която говореше за прашките :twisted: ) А и бтв, Аз Съм Българче, аз съм момиче :wink:

LiNkiN4eTo
03-19-2005, 09:03
taq tema vze da mi haresva :D
btw predi 2 sedmici nqkude v burgas na edno kafe doide edin metul ot sofiq i 4estno da vi kaja be6e otvratitelen
be6e s 4erveni le6ti , celiq be6e s 4erni kojeni drehi , no ne takia obiknovenni a meko kazano STRANNI za men pone , be6e s 4ernu botu6i do kolenata celite v nqkakvi metalni plastinki takia , be6e s dulga prava 4erna kosa do krusta nqkude , celiq be6e v piersingi , po u6ite , na nosa ima6e 4 dupki , po bradi4kata , nz o6te kade e imal ....
ne iskam da kaja 4e e bilo ne6to lo6o ili gnusno , no za pove4eto koito bqhme v kafeto , tova be6e dosta brutalno , ne moga da vi go opi6a , trqq da se vidi . Daje edni priqtelki se zapoznaha s nego i priqtelq mu i se okaza 4e bil gei :shock:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-19-2005, 09:07
hahahahha.e da no tova e riadkost linkin4e.ne zabraviai se pak 4e ima naistina mnogo svestni metali,az poznavam ot moito daskalo niakoi,no ne li4no,no naistina sa stra6no gotini

LiNkiN4eTo
03-19-2005, 09:39
hahahahha.e da no tova e riadkost linkin4e.ne zabraviai se pak 4e ima naistina mnogo svestni metali,az poznavam ot moito daskalo niakoi,no ne li4no,no naistina sa stra6no gotini
xaxaxa ti oba4e si ne6to povredena :!: kat sa svestni kva e taq tema ot teb :?: xaxaxaxa ti mai sama si govori6 v taq tema , v na4aloto sa oplakva6 ot metalite , puk sq svestni bili , xaxaxaxa vaa ne , ne moga pove4e :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-19-2005, 09:41
hahahahha.e da no tova e riadkost linkin4e.ne zabraviai se pak 4e ima naistina mnogo svestni metali,az poznavam ot moito daskalo niakoi,no ne li4no,no naistina sa stra6no gotini
xaxaxa ti oba4e si ne6to povredena :!: kat sa svestni kva e taq tema ot teb :?: xaxaxaxa ti mai sama si govori6 v taq tema , v na4aloto sa oplakva6 ot metalite , puk sq svestni bili , xaxaxaxa vaa ne , ne moga pove4e :!:
of abe vie kvo vi stava.Tva ne be6e oplakvane,a prosto spodelih

Cradle_Fan
03-19-2005, 09:48
taq tema vze da mi haresva :D
btw predi 2 sedmici nqkude v burgas na edno kafe doide edin metul ot sofiq i 4estno da vi kaja be6e otvratitelen
be6e s 4erveni le6ti , celiq be6e s 4erni kojeni drehi , no ne takia obiknovenni a meko kazano STRANNI za men pone , be6e s 4ernu botu6i do kolenata celite v nqkakvi metalni plastinki takia , be6e s dulga prava 4erna kosa do krusta nqkude , celiq be6e v piersingi , po u6ite , na nosa ima6e 4 dupki , po bradi4kata , nz o6te kade e imal ....
ne iskam da kaja 4e e bilo ne6to lo6o ili gnusno , no za pove4eto koito bqhme v kafeto , tova be6e dosta brutalno , ne moga da vi go opi6a , trqq da se vidi . Daje edni priqtelki se zapoznaha s nego i priqtelq mu i se okaza 4e bil gei :shock:
Да, даааа и един мармот увиваше шоколада в станиол http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/lol_2.gif
П.С Най-много да е бил някой фен на Мерилин Менсън, а за мен това не е метъл. И освен това, ако има някои от които педерасите (няма понятие гей) да ядат бой, то това са метълите :!:

LiNkiN4eTo
03-19-2005, 10:15
Cradle_Fan mi ne go poznavam no do kolkoto mi razpravqha i vidqh to4no metul mi se stori :!:

air_J
03-19-2005, 10:23
Лелеее, честно казано първоначално като прочетох темата адски много се ядосах, ама сега ми е смешно. Мале, Eliiiiiiiiii sexsito, малко заблудено момиченце...много ми е интересно кой ти напълни главата с тези глупости. Абе хора...кога най - накрая ще престанете да обиждате хора, от които си нямате и най - малка представа. Eliiiiiiiiii sexsito, съвсем човешки те питам някога разговаряла ли си с ИСТИНСКИ метъл/ка?(честно казано дълбоко се съмнявам), че говориш. Щял да ти скочи на бой - бухахахахахахахахахахахах аха. Ако трябва да сме точни един метъл никога няма да ти обърне и ГРАМ внимание http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/lol_2.gif

А на Nekasa4a, Kittie_, DeaTHroW-ReC_F и всички други, които се изказаха в защита на метълите - евалата :!:
Еми аз пък съм говорил и честно казано се отвращавам от тях! Като хора някои (подчертавам някои, в никакъв случай всички) стават за приказка, но като им видя дългите коси и парцалите, които са сложили вместо дрехи и ми става зле! :twisted:
Ами air_j, не знам как е в Свищов, но мога да ти кажа, че ТУК в София метълите са много приятни, чисти и умни хора, с които мога да си говоря за всичко. Сигурна съм, че си предубеден и че в Свищов не са отвратителни. А за "парцалките" ,както ти ги нарече, просто няма да коментирам. Аз като момиче предпочитам такива "парцалки" пред онзи педерастки чалга имидж.
А на всички други ще кажа, че много им се зарадвах (особено на онази мацка, която говореше за прашките :twisted: ) А и бтв, Аз Съм Българче, аз съм момиче :wink:
Еми на теб може да са ти приятни, но на мен са ми ужасни смотаняци, миризливци и нелицеприятни хора. Да не говорим, че мразя човек да се загрозява, пускайки си дълга коса, а на 85% поне от метълите (по мое наблюдение) не им отива да са със дълга коса!Дрехите им са по-зле от дрехите на най-долнопробния клошар - каква е тая мода селска бе? Да приличаш на съвременния Квазимодо - това ли е вашата мода? Голям процент от метълите приличат на Квазимодо, а има и още по-грозни! И само да вметна, че това да се обличаш "фешън" далеч не значи, че се обличаш в "чалга стил". Тази мода идва от запад, а там все още няма чалга. Но дори и да е така, както ти казваш по-добре в стил "чалга", отколкото в стил "съвременния Квазимодо"! :twisted: :twisted: :twisted:

Cradle_Fan
03-19-2005, 10:30
air_j, искрено ме забавляваш с открито показаната си селска простотия :twisted: :twisted: :twisted: Прост си момчето ми...и то доста :) Кажи ми откъде е тази омраза към метълите? Да не би гаджето ти да те е зарязало заради някой дългокос хубавец? Само не ми казвай, че мразиш метълите заради дрехите им, защото тогава нaистина ще ми потвърдиш колко ограничено и глупаво същество си...Айде почивай в мир, кретен!

air_J
03-19-2005, 11:44
air_j, искрено ме забавляваш с открито показаната си селска простотия :twisted: :twisted: :twisted: Прост си момчето ми...и то доста :) Кажи ми откъде е тази омраза към метълите? Да не би гаджето ти да те е зарязало заради някой дългокос хубавец? Само не ми казвай, че мразиш метълите заради дрехите им, защото тогава нaистина ще ми потвърдиш колко ограничено и глупаво същество си...Айде почивай в мир, кретен!
Еби си майката селска, харесвай си насраните смрадливци - не ме ебе! Метълите са долна смрад (отново подчертавам не всички, но една никак не малка част). Не знам кой е ограничения - казвам, че метълите са смотани и излизам ограничен. Мразя ги заради дрехите, заради това, че се загрозяват, заради това, че някой от тях го дават сатанисти, заради това, че не понасям музиката им, заради това, че обществото отдавна ги е отритнало и те винаги ще си останат втора категория хора. От раз това ми идва на ума, ако се позамисля и други причини мога да изтъкна, но сега нямам време, защото трябва да ходя да играя мач (това едва ли ви вълнува, но аз да си кажа). :twisted:
П.С.> Честно казано може да ме мислиш за ограничен (с ръка на сърцето мога да кажа, че и аз те имам не само за ограничена, но и за втора ръка човек), но не ме бърка - казах ти защо не харесвам метълите, и да една от причините наистина са дрехите - това е! :twisted:

air_J
03-19-2005, 11:55
Всъщност нека бъда честен - има една песен, която ми харесва от този стил. Песента е на Cradle of Filth - From the Cradle to Enslave! Това признавам е добра песен, но дотам други добри песни не съм слушал, нито на Cradle of Filth, нито на Dimmi Borgir (не знам дали точно така си пише), нито на някой от другите метъл групи, пускани по "Фрактура" например.
П.С.> За да не получавам нападки от фенове на Линкин Парк например ще спомена, че не харесвам black и death метъла. То не, че Линкин Парк са най-големите метъли, но този пример ми дойде на главата сега. :twisted:

Nekasa4a
03-19-2005, 12:18
air_J abe vij sea ot metal do metal razlika golqma ot rapar do rapar pak :!: Za fenovete na pop folka nqma ko da kaja te sa nqkvi mn strani ptici da ne govorim za ciganite koito do 1 slu6at 4alga i blagodarenie na tqh tq stana tolkoz populqrna :!:

Cradle_Fan
03-19-2005, 13:15
Абе, air_j, много ти благодаря за псувните и обидите, така както ти сам се нахрачи с ниската си култура и простотия, аз признавам си не мога :lol: ...продължавай в същия си дух, само доказваш колко ужасно комплексирано човече си. Колкото до това кой бил втора ръка и кой не, повярвай ми - и на малкият ми пръст не можеш да стъпиш, селянче компексирано. И между другото радвам се, че не съм на твоето "високо" ниво, и че не ме хареваш, защото в противен случай щях да се запитам дали нещо не ми е сбъркано. Колкото до музиката не си давай жалкото мнение, просто ставаш смешен. Пише се Dimmu Borgir и за справка в последния им албум участва Пражкия симфоничен оркестър, което красноречиво говори за музиката им. Освен това най - добрите групи в метъла не ги дават по кабеларките , че да можеш да се изказваш, леймърче глупаво. Айде лай сега, селяко :!:
http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/devil.gif

air_J
03-19-2005, 15:06
Абе, air_j, много ти благодаря за псувните и обидите, така както ти сам се нахрачи с ниската си култура и простотия, аз признавам си не мога :lol: ...продължавай в същия си дух, само доказваш колко ужасно комплексирано човече си. Колкото до това кой бил втора ръка и кой не, повярвай ми - и на малкият ми пръст не можеш да стъпиш, селянче компексирано. И между другото радвам се, че не съм на твоето "високо" ниво, и че не ме хареваш, защото в противен случай щях да се запитам дали нещо не ми е сбъркано. Колкото до музиката не си давай жалкото мнение, просто ставаш смешен. Пише се Dimmu Borgir и за справка в последния им албум участва Пражкия симфоничен оркестър, което красноречиво говори за музиката им. Освен това най - добрите групи в метъла не ги дават по кабеларките , че да можеш да се изказваш, леймърче глупаво. Айде лай сега, селяко :!:
http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/devil.gif

Досега бях зает с майка ти, а сега ще ти полая малко в устенцата и на теб. Ти си измет, смрад, урод и чудовище, но това не е нищо ново - това го знаеш и ти самия! Майка ти и баща ти ми е интересно как търпят такъв урод в дома си? :roll: Както казах не знам и не ме е.б.е как се пише Димо ли е Бибо ли е Мимо ли е - все ми е тая! Не мога да ти стъпя на малкия пръст, защото съм доста над не само пръста ти, но и над теб и твоето умствено ниво! Но ти може да ми кацнеш на к.у.р.еца! :twisted: Добър диалог водим, отдавна мечтая с някой така да се заяждаме, защото в такива спорове винаги печеля! Жалко само, че темата ще бъде заключена веднага след като я види някой от модераторите, а може и да я изтрият! :cry:

Cradle_Fan
03-19-2005, 15:19
Да, признавам...по псувни, простотия, ограниченост и селяния нямаш равен...хахаха, сериозно - много ме забавляваш - ти май само псувнички знаеш. Предполагам, че е тежко да си комплексиран, пъпчив тийн, които мрази целия свят и си мисли, че като обижда някого по нета е велик http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/rofl.gif
Ама ти сериозно ли си мислиш, че като показваш всички жалки псувнички, които си научил в селото си докато риташ топка пред къщурката си ще ме засегнеш :lol: :lol: :lol: . Моляяяяяя теееее продължавай :lol:, рядко някой сам се е унижавал толкова готино пред очите ми .Стана ми ясно какъв си :). А след всички тези простотии, които изписа и да имаше някой в този сайт, който не ти е виждал СЕЛЯШКАТА и ЖАЛКА същност, вече я е видял:) А сега ходи при мама и и кажи да ти измиe мръсната устичка, насран дечко смотан http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/smile.gif

xStrengthx
03-19-2005, 15:26
Металистите в България са зле. Мразя думата МЕТЪЛ, за мене истинското наименование е металист! Спомням си преди 4-5 години, когато и аз бях метъл и много се кефех на дълги коси и тем подобни лайна и си мислех, че метълите са супер яки хора, но пораснах и разбрах - тия хора са супер ограничени, с много малки изключения. Спомням си концерта на Machine Head, аз и още няколко приятели бяхме отишли специално за CALIBAN, и там металистите вместо да покажат уважение към групата почнаха да ги псуват на български и да говорят глупости, за поведението им няма да говоря, то не беха пияни на кирки, то не бяха дрогирани, а на един щях да му счупя главата, щото метна една цигара и тя изхвърча на 1 сантиметър от косата ми. Един мой приятел влезна в погото и онея го съборили, вместо да му помогнат да стане, те искали да го стъпчат, баси жалките типове са метaлистите...

Cradle_Fan
03-19-2005, 15:38
Металистите в България са зле. Мразя думата МЕТЪЛ, за мене истинското наименование е металист! Спомням си преди 4-5 години, когато и аз бях метъл и много се кефех на дълги коси и тем подобни лайна и си мислех, че метълите са супер яки хора, но пораснах и разбрах - тия хора са супер ограничени, с много малки изключения. Спомням си концерта на Machine Head, аз и още няколко приятели бяхме отишли специално за CALIBAN, и там металистите вместо да покажат уважение към групата почнаха да ги псуват на български и да говорят глупости, за поведението им няма да говоря, то не беха пияни на кирки, то не бяха дрогирани, а на един щях да му счупя главата, щото метна една цигара и тя изхвърча на 1 сантиметър от косата ми. Един мой приятел влезна в погото и онея го съборили, вместо да му помогнат да стане, те искали да го стъпчат, баси жалките типове са метaлистите...
Всичко това, което описа го има при абсолютно всички, не само при метълите!!!!!!!!!!!Или може би само метълите пият, или се дрогират...това са глупости!!!!!!!!!! Нямам думи просто...

air_J
03-19-2005, 15:42
Да, признавам...по псувни, простотия, ограниченост и селяния нямаш равен...хахаха, сериозно - много ме забавляваш - ти май само псувнички знаеш. Предполагам, че е тежко да си комплексиран, пъпчив тийн, които мрази целия свят и си мисли, че като обижда някого по нета е велик http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/rofl.gif
Ама ти сериозно ли си мислиш, че като показваш всички жалки псувнички, които си научил в селото си докато риташ топка пред къщурката си ще ме засегнеш :lol: :lol: :lol: . Моляяяяяя теееее продължавай :lol:, рядко някой сам се е унижавал толкова готино пред очите ми .Стана ми ясно какъв си :). А след всички тези простотии, които изписа и да имаше някой в този сайт, който не ти е виждал СЕЛЯШКАТА и ЖАЛКА същност, вече я е видял:) А сега ходи при мама и и кажи да ти измиe мръсната устичка, насран дечко смотан http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/smile.gif
Аре оФФча мисъл ходи у лево! Не мразя целия свят, споко! А аз теб не те обиждам, а казвам истината за теб! Ако исках да те обидя щях да кажа, че си красива, умна, чаровна, забавна - неща, които ти не си! Затова като казвам, че си селски рейнджър, или най-обикновен селски бек аз не смятам, че те обиждам! И ако не разбра, а ти явно не си - унижената си ти! А само да допълня, като стана дума за майки в случай, че не знаеш имаш сестра - аз съм баща й! :twisted:

Cradle_Fan
03-19-2005, 15:47
Да, признавам...по псувни, простотия, ограниченост и селяния нямаш равен...хахаха, сериозно - много ме забавляваш - ти май само псувнички знаеш. Предполагам, че е тежко да си комплексиран, пъпчив тийн, които мрази целия свят и си мисли, че като обижда някого по нета е велик http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/rofl.gif
Ама ти сериозно ли си мислиш, че като показваш всички жалки псувнички, които си научил в селото си докато риташ топка пред къщурката си ще ме засегнеш :lol: :lol: :lol: . Моляяяяяя теееее продължавай :lol:, рядко някой сам се е унижавал толкова готино пред очите ми .Стана ми ясно какъв си :). А след всички тези простотии, които изписа и да имаше някой в този сайт, който не ти е виждал СЕЛЯШКАТА и ЖАЛКА същност, вече я е видял:) А сега ходи при мама и и кажи да ти измиe мръсната устичка, насран дечко смотан http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/smile.gif
Аре оФФча мисъл ходи у лево! Не мразя целия свят, споко! А аз теб не те обиждам, а казвам истината за теб! Ако исках да те обидя щях да кажа, че си красива, умна, чаровна, забавна - неща, които ти не си! Затова като казвам, че си селски рейнджър, или най-обикновен селски бек аз не смятам, че те обиждам! И ако не разбра, а ти явно не си - унижената си ти! А само да допълня, като стана дума за майки в случай, че не знаеш имаш сестра - аз съм баща й! :twisted:
Хахахахахахах.....милото жалко селянче, гледай си там кокошките и овцете и не се прави на велик - не ти се отдава. Толкова си безсилен, че направо ми пълниш душата :) А когато се свърши изобилието от глупости, които си научил от приятелите си мангали какво ще правиш? :lol: :lol: :lol:

air_J
03-19-2005, 15:47
Металистите в България са зле. Мразя думата МЕТЪЛ, за мене истинското наименование е металист! Спомням си преди 4-5 години, когато и аз бях метъл и много се кефех на дълги коси и тем подобни лайна и си мислех, че метълите са супер яки хора, но пораснах и разбрах - тия хора са супер ограничени, с много малки изключения. Спомням си концерта на Machine Head, аз и още няколко приятели бяхме отишли специално за CALIBAN, и там металистите вместо да покажат уважение към групата почнаха да ги псуват на български и да говорят глупости, за поведението им няма да говоря, то не беха пияни на кирки, то не бяха дрогирани, а на един щях да му счупя главата, щото метна една цигара и тя изхвърча на 1 сантиметър от косата ми. Един мой приятел влезна в погото и онея го съборили, вместо да му помогнат да стане, те искали да го стъпчат, баси жалките типове са метaлистите...
Всичко това, което описа го има при абсолютно всички, не само при метълите!!!!!!!!!!!Или може би само метълите пият, или се дрогират...това са глупости!!!!!!!!!! Нямам думи просто...
Е добре като ти се даде конкретен пример защо веднага "ама то не сме само ние"? Поне няма ли да се засрамиш, айде то се е видяло, че срама нямаш ти самата да се излагаш, но поне заради твойте аверчета не те ли е срам? А това, че метълите пият и се дрогират е 100% факт! И да не го правят само те, но го правят най-масово, защото лично съм виждал метъл, който като няма какво да пие, пие чист спирт! А сега като си толко опън ми кажи това не е ли измет? Нормално ли ти се вижда? Всички ли го правят? :roll:

air_J
03-19-2005, 15:52
Да, признавам...по псувни, простотия, ограниченост и селяния нямаш равен...хахаха, сериозно - много ме забавляваш - ти май само псувнички знаеш. Предполагам, че е тежко да си комплексиран, пъпчив тийн, които мрази целия свят и си мисли, че като обижда някого по нета е велик http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/rofl.gif
Ама ти сериозно ли си мислиш, че като показваш всички жалки псувнички, които си научил в селото си докато риташ топка пред къщурката си ще ме засегнеш :lol: :lol: :lol: . Моляяяяяя теееее продължавай :lol:, рядко някой сам се е унижавал толкова готино пред очите ми .Стана ми ясно какъв си :). А след всички тези простотии, които изписа и да имаше някой в този сайт, който не ти е виждал СЕЛЯШКАТА и ЖАЛКА същност, вече я е видял:) А сега ходи при мама и и кажи да ти измиe мръсната устичка, насран дечко смотан http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/smile.gif
Аре оФФча мисъл ходи у лево! Не мразя целия свят, споко! А аз теб не те обиждам, а казвам истината за теб! Ако исках да те обидя щях да кажа, че си красива, умна, чаровна, забавна - неща, които ти не си! Затова като казвам, че си селски рейнджър, или най-обикновен селски бек аз не смятам, че те обиждам! И ако не разбра, а ти явно не си - унижената си ти! А само да допълня, като стана дума за майки в случай, че не знаеш имаш сестра - аз съм баща й! :twisted:
Хахахахахахах.....милото жалко селянче, гледай си там кокошките и овцете и не се прави на велик - не ти се отдава. Толкова си безсилен, че направо ми пълниш душата :) А когато се свърши изобилието от глупости, които си научил от приятелите си мангали какво ще правиш? :lol: :lol: :lol:
Ами ще почерпя глупости от теб! Ти и без това само на това може да ме научиш! Виж майка ти е друго нещо. Тя е жена със стил, нея я уважавам, а и как иначе - върти супер минети! Макар да не ги върти само на баща ти и на мен, а на всеки от Централна гара до Обеля, но все пак примирил съм се - та нали това е семейния ви бизнес. А и нали ти си плод на магистралната любов на майка ти - какво да се очаква от теб освен да си селска магистралка? Аре не си губи времето с форума, че клиентите са нетърпеливи да ги обслужиш! В крайна сметка губиш пари от висенето във форума, където само те осират и доказват колко си ограничена! :twisted:

Cradle_Fan
03-19-2005, 15:54
[img]Е добре като ти се даде конкретен пример защо веднага "ама то не сме само ние"? Поне няма ли да се засрамиш, айде то се е видяло, че срама нямаш ти самата да се излагаш, но поне заради твойте аверчета не те ли е срам? А това, че метълите пият и се дрогират е 100% факт! И да не го правят само те, но го правят най-масово, защото лично съм виждал метъл, който като няма какво да пие, пие чист спирт! А сега като си толко опън ми кажи това не е ли измет? Нормално ли ти се вижда? Всички ли го правят?[\img]
Виж какво, селяко...точно ти не се обаждай. Мисля, че след като си контактувал максимум с 2-3 метъла не можеш да говориш :!: Аз пък познавам много такива хора и нито, ама нито един от тях не се дрогира....всичко това, което пишеш е толкова смешно, че нямам думи...пътувай в мрака и не ми се обяснявай

air_J
03-19-2005, 16:03
[img]Е добре като ти се даде конкретен пример защо веднага "ама то не сме само ние"? Поне няма ли да се засрамиш, айде то се е видяло, че срама нямаш ти самата да се излагаш, но поне заради твойте аверчета не те ли е срам? А това, че метълите пият и се дрогират е 100% факт! И да не го правят само те, но го правят най-масово, защото лично съм виждал метъл, който като няма какво да пие, пие чист спирт! А сега като си толко опън ми кажи това не е ли измет? Нормално ли ти се вижда? Всички ли го правят?[\img]
Виж какво, селяко...точно ти не се обаждай. Мисля, че след като си контактувал максимум с 2-3 метъла не можеш да говориш :!: Аз пък познавам много такива хора и нито, ама нито един от тях не се дрогира....всичко това, което пишеш е толкова смешно, че нямам думи...пътувай в мрака и не ми се обяснявай
Долавям нерви, но това е нормално-вече доста време те правя за смях. Не знам как са допуснали от зоопарка да им се изплъзнеш - та ти си най-ценният им екземпляр. Екземпляр-уникат. Но от зоопарка през цирка, през бостанско плашило, та до сегашната ти професия на магистрална фея! Виж какво мога да ти кажа - 90% от метълите навършвайки определена възраст престават да са такива! Ето и госта е такъв, тук също имаше доста, но като видяха, че само губят като се правят на клошари и навреме се осъзнаха. Не си губи времето да водиш спорове с мен, защото е ясно, че аз ще спечеля. По-добре се замисли над живота си и как да продължи той, защото като метъл или метълка (защото така и не разбрах какъв пол си) смятам знаеш, че нямаш големи ( да не кажа никакви) шансове! Обличайки се и гримирайки се като зомби няма да постигнеш нищо, освен да станеш за смях на обикновените хора - нещо с което ти се справяш повече от блестящо! Благодаря! :twisted:

Cradle_Fan
03-19-2005, 16:06
А и още нещо...нямам намерение да те обиждам или още по - малко да те псувам на майка. Това е под достойнството ми и нямам намерение да падам на твоето ниво, защото аз поне уважавам майките, за разлика от теб. Радваш ме, защото не аз успях да покажа колкот ТИ си прост, ти сам го направи и то блестящо :)

Cradle_Fan
03-19-2005, 16:11
А и за какво печелене ми говориш? Ти доказваш ли се пред някого? В интернет?Хахахахахахах....а а ти наистина си бил по-зле отколкото те мислех...тук не става въпрос за печелене, умнико...порасни :!: Това не ти е игра на селския площад :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-19-2005, 16:12
Predlagam temata da se zaklu4i.Za da niam izli6ni repliki,komentari,obidi :?

air_J
03-19-2005, 16:13
А и още нещо...нямам намерение да те обиждам или още по - малко да те псувам на майка. Това е под достойнството ми и нямам намерение да падам на твоето ниво, защото аз поне уважавам майките, за разлика от теб. Радваш ме, защото не аз успях да покажа колкот ТИ си прост, ти сам го направи и то блестящо :)
Yeah baby! I like that! Говори ми така, така обичам! Ти не може да "паднеш" на моето ниво, най-малкото, защото аз съм над теб и за да ми стигнеш трябва не да скочиш, ами най-малко да прелетиш! А колкото до майка ти - еми аз я уважавам редовно - кога анално, кога вагинално, както дойде. Но е положително това, че вече виждаш, че опитвайки се да ме обиждаш не печелиш нищо и е похвално, че не искаш да се псуваме и обиждаме! Макар да се е доказало, че с теб не може да се води нормален диалог аз все пак ти предлагам един последен шанс да водим нормален разговор (по-точно спор). Ако си съгласна кажи, ако ли не - войната продължава! :twisted:

air_J
03-19-2005, 16:17
А и за какво печелене ми говориш? Ти доказваш ли се пред някого? В интернет?Хахахахахахах....а а ти наистина си бил по-зле отколкото те мислех...тук не става въпрос за печелене, умнико...порасни :!: Това не ти е игра на селския площад :!:
Скъпа, битките стига да може да се печелят трябва да се печелят на всякакъв фронт. В случая фронта е форума и аз печеля безапелационно сблъсъка с теб! Игрите на селския площад само ти ги разбираш, аз там опит нямам! Доказвам се пред себе си, че мога да се справя с една неориентирана провинциална лигла! Е, какво съм виновен, че те размазвам по всички показатели? Бия те в спора тук, защото не спорим на живо! На живо още по-брутално щях да спечеля, аз в споровете на живо съм по-силен, макар сигурно да си мислиш, че е невъзможно! :twisted:

03-19-2005, 16:17
izrudiii

Cradle_Fan
03-19-2005, 16:24
Псувните НЕ СА диалог, а простотия. Диалог с мен може да се води, защото поне не псувам, а споря (ако можеш да разграничиш двете неща).Колкото до това твое последно изречение :lol: :lol: :lol: . За каква война говориш бе, дечко? :lol: :lol: :lol: . Ти тоя форум насериозни ли го приемаш? :lol: :lol: :lol: Айде сега псувай...няма да ти отговарям повече...мисли си, че си "спечелил войната" и се радвай на "победата", човеченце :!: http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/bye.gif

air_J
03-19-2005, 16:29
Псувните НЕ СА диалог, а простотия. Диалог с мен може да се води, защото поне не псувам, а споря (ако можеш да разграничиш двете неща).Колкото до това твое последно изречение :lol: :lol: :lol: . За каква война говориш бе, дечко? :lol: :lol: :lol: . Ти тоя форум насериозни ли го приемаш? :lol: :lol: :lol: Айде сега псувай...няма да ти отговарям повече...мисли си, че си "спечелил войната" и се радвай на "победата", човеченце :!: http://freshfans.net/forums/style_emoticons/default/bye.gif
Да скъпа - така те желая! Долнопробната смрад като теб винаги трябва при всеки възможен случай да бъде връщана в калта! Простотия като твоята трябва да бъде изкоренявана в зародиш! Радвам се, че накрая и твоя пилешки мозък разбра, че бе разбита от мен! Отново повтарям при липса на жив сблъсък, сблъсъка във форума също важи. Иначе все още съм зарибен да опитаме да поспорим, но това е невъзможно поне в тая тема, защото ще се изтрие или заключи! Нищо, някой друг път ще ти се докажа, че мога да победя в спор с теб и без псувни, и това ще стане при първа възможност! :twisted:

amy lee
03-19-2005, 17:20
abe Air_J, ti za kuv se misli6?! kvo obijda6 maika i be, ti nared li si, ili moje bi ne moje6 da izmisli6 nova prostotiq s koqto da se opita6 da q obidi6? i za tova sega izkarva6 maika i kurva?! eeebahti zlenceto si i ti! ama ne, nqma da govorq kolko si zle, za6toto cradle_fan kaza vsi4ko. puk i ne bih iskala da propadna dotolkova kolkoto si propadnal i ti! samo 6te kaja, 4e tova koeto kazva6 ti e plod na zavist i ozloblenie! kakvo da ti kaja, nie takiva ne6ta pravihme do vtori klas :roll:

air_J
03-19-2005, 17:47
abe Air_J, ti za kuv se misli6?! kvo obijda6 maika i be, ti nared li si, ili moje bi ne moje6 da izmisli6 nova prostotiq s koqto da se opita6 da q obidi6? i za tova sega izkarva6 maika i k*rva?! eeebahti zlenceto si i ti! ama ne, nqma da govorq kolko si zle, za6toto cradle_fan kaza vsi4ko. puk i ne bih iskala da propadna dotolkova kolkoto si propadnal i ti! samo 6te kaja, 4e tova koeto kazva6 ti e plod na zavist i ozloblenie! kakvo da ti kaja, nie takiva ne6ta pravihme do vtori klas :roll:
Коте и аз като Cradle_Fan се отказах да пиша вече по тази тема, и затова ще се направя, че не съм видял това, което ти написа! :twisted:

aBeP4eTo
03-19-2005, 19:15
Тази тема не е пусната с цел да се чати!!!
Никой няма правото да убижда и накърнява самочувствието на когото и да било!!!
НЕтрябва да се използват НЕцензурирани думи и изрази!!!
Темата ще бъде заключена !!! Ако някой има оплаквания ЛС!!!
Благодаря ви за вниманието!!!