PDA

View Full Version : Защо любовта не може да съществува :(((((



Fuck_me
03-16-2005, 17:16
Az strashno mn lofkam edno momche. (toi e mn krasiv i mn momicheta go xaresvat). Toi sashto si me lofka. Dvamata sme si straxotno zaedno i takmo denq v koito toi shteshe da mi predloji edno momiche doide v uchilishety mi s (s oshte okolo 5-6 momicheta) i zapochnaxa da me zaplshvat che ako tragna s nego shte me prebiqt. Na drygiq den toi sashto mi kaza che edni momcheta go zaplashvali che ako se dobliji do mene shte go izqde.I naskoro toi pochna da strani ot mene :( :cry: :( :cry: ... Govorex s nego che nqma smisal da se karame i razdelqme zaradi nqkfi idioti koito iskat da ni pomrachat shtastiety, no pak se vijda promqnata v nego.I nego go e strax i mene :cry: Molq vi se kajete mi kakfo da napravq .... Neiskam da go zagybq zaradi nqkoi koito prosto ni zavijdat :cry: :cry:

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица.

sh3_1s_7h3_0n3

LiL_Juliete
03-16-2005, 19:30
emi pogovri s nego toi kuv muj e ako mu puka dali nqkoi shte go nabie ta nali edin priqtel e sushto taka za da te zashtitava predstavi si ste dvamata i si hodite po ulicite i nqkoi ti napravi neshto nqma da te zashtiti li ? a i neka vi nabiqt nali shte si ostanete zaedno posle shte im zapomnite mutrite i shte kajete na nqkoi vash po qk priqtel da gi razmaje :) mi taka de sq zaradi tupi smeshnici nqma da ste zaedno glupavo e tova i ne kazvai taka che liubovta nemoje da sushtestvuva nqma takova neshto moje prosto trqbva da q otkriesh :)

BABY_SEXY_GIRL
03-16-2005, 20:02
Za6to vi puka? Demonstriraite 4e ne vi puka kakvo mislqt drugite! 6te sviknat, kolkoto i da im e gadno i da zavijdat! Za6to im se davate, ne otstupvaite, nima nqma da dadete 6ans na tazi vrazka? 6tom si se haresvate i e vzaimno - kade e problema? Ne trqbva takiva ne6ta da vi 6a6kat. Za6to ne govori6 sas priqtelite si da ne go zapla6vat, a toi na svoite priqtelki teb da ne zapla6vat i da gi zapla6i s ne6to, 4e pove4e nqma da gi pogledne ili ne6to ot roda :roll: Obedinete se i im dokajete 4e ne vi puka i ste 6tastlivi zaedno :) Uspeh i spoko :wink:

_-Ne6taStniCa-_
03-18-2005, 17:19
Of boje ... tova sa totalni detinshtini !Shte doidat da te zaplashvat i na vsichkoto ot gore shte ti postavqt i olptimatumi .. tc tc tc ... do kade stignahme .Samo edno shte ti kaja .. ne im obryshtai nikakvo vnimanie

BaT_GirL
03-18-2005, 18:22
О мила,
:cry: ужасно положение.Познато ми е какво да те заплашват.Него наистина го е страх ако не беше така нямаше да му пука и щеше да е с теб но другият вариант е да сте заедно без да знае никои за да не разберат и други.Това 100% го е направил някои който харесва или теб или него.

Cyberdyne_101
03-18-2005, 19:19
Aма и вие сте една картинка :shock: А вие приятели нямате ли :?: :roll: (ако разбирате накъде бия :twisted: ) Какво се самосъжаляваш... борба му е цаката :!:

Bolid1
03-18-2005, 19:51
Kaji samo na po kolko god. ste da ti kaja dali seriozno nqkoi moje da ti napravi neshto... Az sym na mnenieto na drugite ako nego ne go beseh strah nqmashe da se pritesnqva da si hodite... Na tebe teq momi4eta 100% nishto ne mogat da ti napravqt, ama vij za nego ne znam :roll: Ama shtom toi strani ot teb, qvno shte se naloji da go zabravish... :wink:

devil4e
03-18-2005, 20:09
нещата са сложни... скоро може да ми се наложи и на мен да се нахвурлям на няква но заради една приятелка...какити да е... тези които ви завиждат могат и да са по опасни отколкото си мислиш.въреки че никога не трябва да се примиряваш с нещо защото някой те кара напротив.затова според мен трябва да направиш всичко възможно да го спечелиш :!: :!: :!: :)стискам палци

angel4ee
08-01-2008, 16:04
ako toi naistina te obi4a nqma da mu puka dali 6e go nabiqt ili ne...taka4e spored men ne si struva da se izmu4va6...toi e straxlivec

Pliok0019
08-01-2008, 16:07
ОМГ. Ако наистина се "лофкате" някакъв бой не би имал значение.

cherinka
08-01-2008, 16:20
ako toi naistina te obi4a nqma da mu puka dali 6e go nabiqt ili ne...taka4e spored men ne si struva da se izmu4va6...toi e straxlivecОФФФ, ари престани, ве, майкаму стара, значи!

Andreev
08-01-2008, 16:39
:( а вие приятели нямате ли,че да ви помогнат?

Punisherrr
08-01-2008, 16:50
Ох мале спуквате се от лофффкане днешно време :D

BlackaTBW
08-01-2008, 17:07
Ей, темата е от преди 3 години! Стига сте изкопавали стари теми!

BaiToq
08-01-2008, 18:33
Az strashno mn lofkam edno momche. (toi e mn krasiv i mn momicheta go xaresvat). Toi sashto si me lofka. Dvamata sme si straxotno zaedno i takmo denq v koito toi shteshe da mi predloji edno momiche doide v uchilishety mi s (s oshte okolo 5-6 momicheta) i zapochnaxa da me zaplshvat che ako tragna s nego shte me prebiqt. Na drygiq den toi sashto mi kaza che edni momcheta go zaplashvali che ako se dobliji do mene shte go izqde.I naskoro toi pochna da strani ot mene :( :cry: :( :cry: ... Govorex s nego che nqma smisal da se karame i razdelqme zaradi nqkfi idioti koito iskat da ni pomrachat shtastiety, no pak se vijda promqnata v nego.I nego go e strax i mene :cry: Molq vi se kajete mi kakfo da napravq .... Neiskam da go zagybq zaradi nqkoi koito prosto ni zavijdat :cry: :cry:

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица.

хахахаххахахахха :razz:
неее,мн смях,много...
Купете си пистолети и се отбранявайте :-D
Или може би твоя пич е някъв пласьор на брашно 8-)
ОФФ
Един готин виц:
Белите са се укрепили във форт в
Дивия Запад.Имат шпионин индианец.
Командирът казва:
-Синя опашка,идват ли индианците?
Синя опашка се навежда,долепва ухо до земята
и след няколко секунди докладва:
-Идват,около 80 са,вождът е на бял кон,
всички са с копия и лъкове.
-И ти разбра всичко по шума от копитата?
-Не,бледолики,просто има процеп на вратата.
:grin:
ОФФ

sh3_1s_7h3_0n3

Love0nlyMyself
08-01-2008, 18:50
1во темата е от тази година ..
2ро говорис момчето
3то ако наистина го харесваш тва момче и той теб бъдете заедно пък ако треа си изядете боя и толкова и не се предавайте пък се някога ще им го върнете

BlackaTBW
08-02-2008, 17:40
1во темата е от тази година ..


Сря Мар 16, 2005 9:16 pm

Нещо... очни проблеми ли имаш?

soul1199
08-02-2008, 17:47
na kolko ste?

gangstata
08-02-2008, 17:55
Е вие кат си се ЛОФКАТЕ,кво ви пречат другите...
Бой се забравя..,тръгнете пък вижте какво ще излезе..

NightSky
08-02-2008, 17:59
Вече сигурно са ги пребили, щото темата е от 2005 ;)

soul1199
08-03-2008, 16:54
Вече сигурно са ги пребили, щото темата е от 2005 ;) :D :D

sulley
08-05-2008, 20:26
положението е гадно и 10% не си струва да разваляте вси4ко заради тия патки,щом се оби4ате,се борете за любовта си.(ка прозву4а само :D )успех :-)

yuyuto
08-05-2008, 20:51
Хах, направи си сметката колко са му искрени чувствата към теб, щом след като някой му каже да не те пипа, той започва да страни... Просто си помисли колко всъщност държи на теб...

mobsita
08-05-2008, 21:04
Оу,една съученичка на моя приятелка я бяха пребили някви момичета точно защото ходела с някакво момче,нищо че са я предупредили :-o Докъде стигнахте с тва вашето лофкане.Чак заплахи си разменяте :? :? :?

punkrock
08-05-2008, 21:17
Az strashno mn lofkam edno momche. (toi e mn krasiv i mn momicheta go xaresvat). Toi sashto si me lofka. ]

Направо се отказах да чета по надолу :shock: :shock: :shock:

soul1199
08-05-2008, 21:18
Az strashno mn lofkam edno momche. (toi e mn krasiv i mn momicheta go xaresvat). Toi sashto si me lofka. ]

Направо се отказах да чета по надолу :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: da i temata e ot 2005 :shock:

glor4eto_
08-06-2008, 09:26
4akaite 4akaite ama kakvi sa tiq gluposti we 6te ti predlagal kakvo brak li?! o6te ne tragnali ve4e ludo vlubeni zapla6vali gi strah gi bilo decka vi rabota!akto se haresvate se vzemete ama ima i drugi dumi osven lubov ne q izpolzvaite bez da ste razbrali kakvo zna4i

MonSitY
08-06-2008, 09:43
няма що!!заплашват те някви дрипли че ще те прибият!да не ти пука не си залсужава да не си с човека само щот ви заплашват!!! наиситна е гадно да ви посегнат но все пак можете да се защитавате нали? и все някой е с вас както всички от форума :)

аа и защо повечето в тая тема пишат на латиница :?