PDA

View Full Version : Една Българска чорба за вас.



tedo_davis
03-16-2005, 18:40
Хей Всички извън БГ.Много съжелявам че неможете да опитате Вкуссссната "Пача" или "Шкембе чорбицата" с чесън.Нямате си Киселото мляко "На БАБА" ... нямате си сланинката от КОледното прасе ... Нямате "Циганските Баници" (пояснявам това е филия хляб напоена с Олио и отгоре наръсена със червен пипер) ... кофти.нямате Прясно издоеното Мляко от Кравата (или от каквото е там)...Яйцата ги зимате от Супермаркета (доста престояли)а неможете да чуете звучното кудкодякане на кокошката :)Какво да кажа друго ... Съжелявам ви ... живеете в Богатите страни в Европа и каде ли не другате ... и си мислите че всичко е прекрасно.Но няма нищо по прекрасно от Българската природа.Почувстваите се поне малко българи докато четете това.

black_heart
03-16-2005, 18:48
ne6to ne ti shvanah celta s tiq tapi repliki,ama kakto i da e

LiNkiN4eTo
03-16-2005, 18:50
brao Tedo s teb sum suglasna :!: :!: :!:
v BG e vsi4ko :!: :!: black_heart kat ne si gi shvanal , replikite sa mu bili tupi ... mi taka e ... i az taka 6tqh da kaja na tvoe mqsto :!:

Cyberdyne_101
03-16-2005, 19:06
Дейвис прекаляваш :!: :evil: На много българи навън им е достатъчно тежко и смятам, че това "умно" мнение е подигравка с тях и с България. Простотията простотия, ама всичко си има граници :!: :evil: Ако за тебе България е шкембе с чесън, циганска баница и останалите там простотии :arrow: само мога да те съжАлявам :evil:

....неам думи!
03-16-2005, 19:21
Вие по цял ден нямате какво да правите ех....само с глупости се занимавате..мислиш ли че няма българки на които не им липсва нито шкембе чорбата нито което и да е било БГ традиционно ястие...живеят си хората спокоен живот в чужбина(Някой) не ги притеснява ще могат ли да платят парно,ток,телефон... аман!

както се казваше във филма аматиорите "Чикиджии намерете си работа" :)

Cyberdyne_101
03-16-2005, 19:28
Още един кретен :evil: :evil:

techCandy
03-16-2005, 19:56
Дейвис прекаляваш :!: :evil: На много българи навън им е достатъчно тежко и смятам, че това "умно" мнение е подигравка с тях и с България. Простотията простотия, ама всичко си има граници :!: :evil: Ако за тебе България е шкембе с чесън, циганска баница и останалите там простотии :arrow: само мога да те съжАлявам :evil:
тедо, беше ми се поиздигнал малко в очите, но сега падна според
моите виждания по-ниско от когато и да било, не че тва не интересува, но нека го знаеш
първо ти някога от България излизал ли си? Аха а за колко време излезна- 10 дена? Ти знаеш ли колко е трудно да оцелееш в друга държава? Наясно ли си колко хора съжаляват за тва че са заминали, и наясно ли си че в повечето случай няма връщане назад? Знаеш ли колко е трудно да оставиш целия си живот да си хванеш куфара и да офейкаш, и после да не можеш да си го върнеш, а знаеш ли какво е носталгия, знаеш ли какво е да ти липсват дори боклуците по улицата и лошотията на хората? И знаеш ли колко "приятно" ми става като такива като тебе почнат да ми обяснват глупости? Изобщо не си наясно за какво става въпрос но си отваряш устата нали? Подобно нещо не пожелавам дори на враговете си, нито пък на теб, но следващия път като тръгнеш да се изказваш мисли добре, наясно ли си за какво става въпрос, за да не ставаш обект на нападки и присмех

03-16-2005, 20:22
Дейвис прекаляваш :!: :evil: На много българи навън им е достатъчно тежко и смятам, че това "умно" мнение е подигравка с тях и с България. Простотията простотия, ама всичко си има граници :!: :evil: Ако за тебе България е шкембе с чесън, циганска баница и останалите там простотии :arrow: само мога да те съжАлявам :evil:
тедо, беше ми се поиздигнал малко в очите, но сега падна според
моите виждания по-ниско от когато и да било, не че тва не интересува, но нека го знаеш
първо ти някога от България излизал ли си? Аха а за колко време излезна- 10 дена? Ти знаеш ли колко е трудно да оцелееш в друга държава? Наясно ли си колко хора съжаляват за тва че са заминали, и наясно ли си че в повечето случай няма връщане назад? Знаеш ли колко е трудно да оставиш целия си живот да си хванеш куфара и да офейкаш, и после да не можеш да си го върнеш, а знаеш ли какво е носталгия, знаеш ли какво е да ти липсват дори боклуците по улицата и лошотията на хората? И знаеш ли колко "приятно" ми става като такива като тебе почнат да ми обяснват глупости? Изобщо не си наясно за какво става въпрос но си отваряш устата нали? Подобно нещо не пожелавам дори на враговете си, нито пък на теб, но следващия път като тръгнеш да се изказваш мисли добре, наясно ли си за какво става въпрос, за да не ставаш обект на нападки и присмех

Samo da dobavq - znaish li kolko e i hubavo kato ne mojesh da obelish 1 duma na balgarski s osven maika ti ili nqkoi friend za 10 min po tela? Oshte po e priqtno kato iskash da kajesh `baf maa mu kofti e tuka` i da ne mojesh da prevedesh izraza bulvalno bez da izglejdash kat gaz?
Nai priqtna chast obache e kato znaesh che pasporta ne e doshal ot posolstvoto nemash pari za bilet za bg i si na raba.

03-16-2005, 20:23
Btw zashto pusna temata? Za da mi stane po gadno che sum tuka, za da se setq za BG i da mechtaq da sum tam s razbitite si iluzii ili ot zavist doshla ot nqkade! Kak da go talkuvam? Zloba, omraza...?

foxy_f
03-16-2005, 20:40
nqmam kakvo da dobavq prosto - te fire_of_satan i Kittie_ si go kazaha to4no kakto si stoqt ne6tata!

03-17-2005, 09:10
Ае куфар за кво си я пуснал тая тема е. Все едно те не знаят какво нямат и какво са загубили - както каза Cyberdyne_101 - тва ли е за теб България е.Мале звучиш като някои селянин - цигански баници, шкембе ДРЪН ДРЪН.България е всичко това което сме ние и природата й, а не някви филии.Няма място за псевдо патриотизъм в този форум :evil: :evil: :evil:

tedo_davis
03-17-2005, 09:48
:cry: Mama mu ... UFff ... az shte vzema nai na kraq da spra da puskam temi ... iskah da kaja neshto ... vie drugo qd4e go razbrahte ... aweee .... samo shte kaja "MODERARORITE MAHAITE TEMATA" Ne mi se zanimava da vi obqsnqvam sq ... dylga i shiroka ... samo shte kaja " NE SAM ISKAL DA OBIDQ ILI NARANQ NIKOI" :oops:

Cyberdyne_101
03-17-2005, 09:58
:cry: Ne mi se zanimava da vi obqsnqvam sq ... dylga i shiroka ... :oops:
И защо така :?: :roll: Не можеш ли да защитиш собствените си думи ? Пробвай..... може и да разберем :wink: или сме малко "тъпички" :?: :twisted: Аз темата я приех като една ОГРОМНА подигравка :!: Мисли малко като пишеш нещо :idea: Много сгафи с тая тема :wink:

tedo_davis
03-17-2005, 10:07
:cry: Ne mi se zanimava da vi obqsnqvam sq ... dylga i shiroka ... :oops:
И защо така :?: :roll: Не можеш ли да защитиш собствените си думи ? Пробвай..... може и да разберем :wink: или сме малко "тъпички" :?: :twisted: Аз темата я приех като една ОГРОМНА подигравка :!: Мисли малко като пишеш нещо :idea: Много сгафи с тая тема :wink: dam dam dam ... zvu4i glupavo ... vse edno e podigravka.Prosto iskah da napomnq kak horata v BG jiveqt v skapanata mizeriq ... 4e i nie byhtim kato tqh (makar hilqdi KM. dale4 edni ot drugi) ... prosto po takyv na4in se izrazih.Iskah da kaja prosto kakva e mizeriqta v BG.Pone poslednoto izr. e smisleno -->
Но няма нищо по прекрасно от Българската природа.Почувстваите се поне малко българи докато четете това. s nego iskah da kaja 4e dori da sa hilqdi km. dale4 ot tuk ... te si ostavat bylgari. Awe ... men nikoi nqma dame razbere ... za tova ne iskah da obqsnqvam ...

03-17-2005, 10:21
Лесно се отказваш което не е добре. :evil: :evil: :evil: Нежеланието да защитиш думите си говори за ниска култура и слабо езиково познание.Горе долу те разбрах какво искаш да кажеш.Пиша рядко защото нямам много време, позволявам си да пиша по теми които разбирам или ме дразнят.Познай тази към кои е !

tedo_davis
03-17-2005, 11:24
Лесно се отказваш което не е добре. :evil: :evil: :evil: Нежеланието да защитиш думите си говори за ниска култура и слабо езиково познание.Горе долу те разбрах какво искаш да кажеш.Пиша рядко защото нямам много време, позволявам си да пиша по теми които разбирам или ме дразнят.Познай тази към кои е !

eieiei sloji si o4ilata i pro4eti mnenieto nad tvoeto ... razbiram mai 4e 4etesh samo 1-voto ... i otgovarqsh .. tam sam obqsnil... kakvo pove4e !?!

LiNkiN4eTo
03-17-2005, 12:55
Дейвис прекаляваш :!: :evil: На много българи навън им е достатъчно тежко и смятам, че това "умно" мнение е подигравка с тях и с България. Простотията простотия, ама всичко си има граници :!: :evil: Ако за тебе България е шкембе с чесън, циганска баница и останалите там простотии :arrow: само мога да те съжАлявам :evil:
тедо, беше ми се поиздигнал малко в очите, но сега падна според
моите виждания по-ниско от когато и да било, не че тва не интересува, но нека го знаеш
първо ти някога от България излизал ли си? Аха а за колко време излезна- 10 дена? Ти знаеш ли колко е трудно да оцелееш в друга държава? Наясно ли си колко хора съжаляват за тва че са заминали, и наясно ли си че в повечето случай няма връщане назад? Знаеш ли колко е трудно да оставиш целия си живот да си хванеш куфара и да офейкаш, и после да не можеш да си го върнеш, а знаеш ли какво е носталгия, знаеш ли какво е да ти липсват дори боклуците по улицата и лошотията на хората? И знаеш ли колко "приятно" ми става като такива като тебе почнат да ми обяснват глупости? Изобщо не си наясно за какво става въпрос но си отваряш устата нали? Подобно нещо не пожелавам дори на враговете си, нито пък на теб, но следващия път като тръгнеш да се изказваш мисли добре, наясно ли си за какво става въпрос, за да не ставаш обект на нападки и присмех

:evil: mrazq go toq izraz " be6e mi se izdignal v o4ite ama sega padna " :evil:

techCandy
03-17-2005, 19:11
:evil: mrazq go toq izraz " be6e mi se izdignal v o4ite ama sega padna " :evil:
ами първо не съм си писала мнението за тебе нали така, а освен това
много слабо ме вълнува какво мислиш за каквото и да е.
Като не ти харесва какво пиша не го чети, както аз правя с твойте мнения и така....http://smilies.sofrayt.com/%5E/0/cannibal.gif

03-17-2005, 21:03
xaxaxa ne go kazah za da te informiram a samo da otbeleja :!: osven tova ne moga da podminavam bez da 4eta , tova koeto me tvari :!:

Ako shte si kazvame istinata - otbelqzvaneto e vid informirane.

LiNkiN4eTo
03-18-2005, 11:32
ako 6te i banica da e

03-18-2005, 13:04
:cry: Mama mu ... UFff ... az shte vzema nai na kraq da spra da puskam temi ... iskah da kaja neshto ... vie drugo qd4e go razbrahte ... aweee .... samo shte kaja "MODERARORITE MAHAITE TEMATA" Ne mi se zanimava da vi obqsnqvam sq ... dylga i shiroka ... samo shte kaja " NE SAM ISKAL DA OBIDQ ILI NARANQ NIKOI" :oops:Да ше е по=добре да преш да пишеш щотото с всяка твоя тема доказваш колко си прост и после като ти го кажеме ама защо ама как ама каде....тва че нямаш речник да се изразиш си е твой проблем като знаеш че не си от най-умните не се опитвай да изглеждаш такъв щотото ства още по-тъпо!! И мисли преди да пишеш поредната твоя тъпотия

foxy_f
03-18-2005, 17:50
:cry: Mama mu ... UFff ... az shte vzema nai na kraq da spra da puskam temi ... iskah da kaja neshto ... vie drugo qd4e go razbrahte ... aweee .... samo shte kaja "MODERARORITE MAHAITE TEMATA" Ne mi se zanimava da vi obqsnqvam sq ... dylga i shiroka ... samo shte kaja " NE SAM ISKAL DA OBIDQ ILI NARANQ NIKOI" :oops:Да ше е по=добре да преш да пишеш щотото с всяка твоя тема доказваш колко си прост и после като ти го кажеме ама защо ама как ама каде....тва че нямаш речник да се изразиш си е твой проблем като знаеш че не си от най-умните не се опитвай да изглеждаш такъв щотото ства още по-тъпо!! И мисли преди да пишеш поредната твоя тъпотия

eiiiiii Mom4ence bravo!! radvam se 4e o6te vliza6 :D

03-18-2005, 18:07
te na tva mu se kazva ->tap kato slonski gas

tedo_davis
03-26-2005, 08:36
Taq prostotiq q zabravete.
SOrka na vsi4ki koito sa se obidili (ako ima takiva).*HUG* na vsi4ki koito sa izvyn BG ot men. *hlip*... :cry: :cry: :cry:

Dobrina
04-02-2005, 10:42
Не разбрах защо всички толкова злобно нападнахте tedo_davis когато той опита да каже нещо
Мисля че темата беше насочена към тези, които си мислят, че като излязат от България и си живеят живота като "европейци" или "американци" всичката ще им е наред и нищо няма да има липсва
Дано на тези хора никога не им се наложи да изпитат какво е да не могат да си хапнат и едно парченце от българския локум, или една нормална ябълка - не тези изкуствените... а и не е само в храната проблема.... българските ни традиции са прекрасни - представяте ли си когато си закичите мартеница всички да ви гледат като изкопаемо: "какво пък е това??" :shock:
Темата не е много тъпа, просто трябва да се помисли малко

dudeto_sy
04-02-2005, 12:01
Ами България си е България и не бих язаменила за нищо друго или за никоя друга. Сънародници нека не и изневеряваме, лоша или добра тя си е нашата България.

tedo_davis
04-08-2005, 05:46
Не разбрах защо всички толкова злобно нападнахте tedo_davis когато той опита да каже нещо
Мисля че темата беше насочена към тези, които си мислят, че като излязат от България и си живеят живота като "европейци" или "американци" всичката ще им е наред и нищо няма да има липсва
Дано на тези хора никога не им се наложи да изпитат какво е да не могат да си хапнат и едно парченце от българския локум, или една нормална ябълка - не тези изкуствените... а и не е само в храната проблема.... българските ни традиции са прекрасни - представяте ли си когато си закичите мартеница всички да ви гледат като изкопаемо: "какво пък е това??" :shock:
Темата не е много тъпа, просто трябва да се помисли малко
WoW
imalo 4ovek koito mojel da me razbere.Radvam se :)Btw ... to4no na tova bqh nablegnal ... no vseki pogledna povyrhnostno.Nvm.Be Happy ... HuGs - Tedo!

Momchenceto
04-09-2005, 15:14
Не разбрах защо всички толкова злобно нападнахте tedo_davis когато той опита да каже нещо
Мисля че темата беше насочена към тези, които си мислят, че като излязат от България и си живеят живота като "европейци" или "американци" всичката ще им е наред и нищо няма да има липсва
Дано на тези хора никога не им се наложи да изпитат какво е да не могат да си хапнат и едно парченце от българския локум, или една нормална ябълка - не тези изкуствените... а и не е само в храната проблема.... българските ни традиции са прекрасни - представяте ли си когато си закичите мартеница всички да ви гледат като изкопаемо: "какво пък е това??" :shock:
Темата не е много тъпа, просто трябва да се помисли малкоНикой не си мисли че като излезе от България и проблемите свършват не разправяй глупости ... зарязах си целия живот на 16 години и почвам сичко от начало в момента на най-готините ми години така че не ми обяснявай колко било трудно и как нищо нямало да ми липсва аз си знам най-добре как си се чувствам и малцина могат да ме разбреат наистина....

Satanas_daughter
04-09-2005, 18:57
Не разбрах защо всички толкова злобно нападнахте tedo_davis когато той опита да каже нещо
Мисля че темата беше насочена към тези, които си мислят, че като излязат от България и си живеят живота като "европейци" или "американци" всичката ще им е наред и нищо няма да има липсва
Дано на тези хора никога не им се наложи да изпитат какво е да не могат да си хапнат и едно парченце от българския локум, или една нормална ябълка - не тези изкуствените... а и не е само в храната проблема.... българските ни традиции са прекрасни - представяте ли си когато си закичите мартеница всички да ви гледат като изкопаемо: "какво пък е това??" :shock:
Темата не е много тъпа, просто трябва да се помисли малкоНикой не си мисли че като излезе от България и проблемите свършват не разправяй глупости ... зарязах си целия живот на 16 години и почвам сичко от начало в момента на най-готините ми години така че не ми обяснявай колко било трудно и как нищо нямало да ми липсва аз си знам най-добре как си се чувствам и малцина могат да ме разбреат наистина....
az te razbiram,smiatam che si prav.tedo tfa toia put beshe malko gadno ot tvoia strana!

tedo_davis
04-09-2005, 19:04
Sam ... emi tova beshe moq po-glupav na4in da si izrazq mnenieto.

Satanas_daughter
04-09-2005, 19:08
Sam ... emi tova beshe moq po-glupav na4in da si izrazq mnenieto.
sluchva se na vsichki,gledai samo da ne ti se sluchva mnogo chestichko :P

tedo_davis
04-09-2005, 19:15
spokoino - nqma da mi se slu4i - prosto togava ne znaeh kvo pisha ... beshe mi gadno.

Momchenceto
04-10-2005, 10:23
Чатете си деца мой намерили сте мястото :lol: Само ще поправа сатаничке....не е гадно нищо гадно не е напраил...тъпо е и то мега тъпо!!

tedo_davis
04-10-2005, 10:26
Momche .... dyrjanieto ti e mega typo.Az sym si pisal prostotiqta - izvinih se na obidenite.K'vo mi kreshtish oshte!?!?

kalin4itsa
04-11-2005, 15:58
xexe.v muenchen ima bg restaurant:P.no ne moga da otreka 4e kato se vurna v BG za lqtoto ne se natupkvam kato ..... sus vkusni BG qstiq.
ami da BG prirodata e nai hubavata....ili 6te6e da e nai hubavata ako nqma6e prostaci koito si hvurlqt boklucite navsqkude.

Dobrina
04-11-2005, 20:37
Момченце,
Нали точно за хора като теб е темата - за тези, които го осъзнават! Ти в твоя пост си противоречиш: "трудно" и "нищо не ми липсва" са противоположни понятия. Разбирам, че ти е трудно, нали точно това казах - че на българите им е трудно когато са в чужбина!!Предполагам, че си зарязал целия си живот не по свое желание, но помисли за тези, които сега мислят да напуснат страната ни. Не би ли искал по някакъв начин да им обясниш, че не всичко е така, както си го представят??

pepita87
05-29-2008, 10:32
Хей Всички извън БГ.Много съжелявам че неможете да опитате Вкуссссната "Пача" или "Шкембе чорбицата" с чесън.Нямате си Киселото мляко "На БАБА" ... нямате си сланинката от КОледното прасе ... Нямате "Циганските Баници" (пояснявам това е филия хляб напоена с Олио и отгоре наръсена със червен пипер) ... кофти.нямате Прясно издоеното Мляко от Кравата (или от каквото е там)...Яйцата ги зимате от Супермаркета (доста престояли)а неможете да чуете звучното кудкодякане на кокошката :)Какво да кажа друго ... Съжелявам ви ... живеете в Богатите страни в Европа и каде ли не другате ... и си мислите че всичко е прекрасно.Но няма нищо по прекрасно от Българската природа.Почувстваите се поне малко българи докато четете това.

Mersi,dobre 4e mi napomni...ina44e nqma6e kak da si spomnq,4e sum bulgarka!!!Opitvame vsi4ko bulgarsko,koeto ni se priqde,tyk si imame Bg magazini 8) Da te svetna i o6te ne6to gotvim samo i edisntveno bulgarski qstiq i sledva6toto,koeto e,ne si ti 4oveka,koito 6te me nakara da se 4ustvam Bg i ne mi lipsva tvoeto sujalenie!

BulgariaZaBulgarite
05-31-2008, 13:34
Ох забелязах, че темата е публикивана 2005г. Сега за каква българска природа говориме? Всичко е бетон...

BePoHuKa
09-07-2008, 02:36
:cry: Ne mi se zanimava da vi obqsnqvam sq ... dylga i shiroka ... :oops:
И защо така :?: :roll: Не можеш ли да защитиш собствените си думи ? Пробвай..... може и да разберем :wink: или сме малко "тъпички" :?: :twisted: Аз темата я приех като една ОГРОМНА подигравка :!: Мисли малко като пишеш нещо :idea: Много сгафи с тая тема :wink: dam dam dam ... zvu4i glupavo ... vse edno e podigravka.Prosto iskah da napomnq kak horata v BG jiveqt v skapanata mizeriq ... 4e i nie byhtim kato tqh (makar hilqdi KM. dale4 edni ot drugi) ... prosto po takyv na4in se izrazih.Iskah da kaja prosto kakva e mizeriqta v BG.Pone poslednoto izr. e smisleno -->
Но няма нищо по прекрасно от Българската природа.Почувстваите се поне малко българи докато четете това. s nego iskah da kaja 4e dori da sa hilqdi km. dale4 ot tuk ... te si ostavat bylgari. Awe ... men nikoi nqma dame razbere ... za tova ne iskah da obqsnqvam ...
Всъщност аз много добре разбрах какво искаш да кажеш и се учудих защо всички те нападат,че си се бил подигравал с българите извън Бг... :lol: разбирам те..