PDA

View Full Version : ALONE IN THE DARK



Traffic
03-16-2005, 22:06
току-що го гледах и в момента даже слушам песента към него Nightwish - Wish I had an angel. ;) филма е супер, както и очаквах да е. препоръчвам ви да го гледате. доста от насилието са го спестили като са го забутали в тъмнина, но си струва да се види. благодарности на Om, който и да е той, за дето обърна внимание на темата ми и го качи в онлайн мувис в матрицата. аз се кефя на такъв жанр филми, а за феновете на метъла има супер-хипер яка песен на края Nightwish - Wish I had an angel.
http://193.24.240.22/Video/Movies/A/Alone%20In%20The%20Dark%20(2005)/Alone%20In%20The%20Dark%20(2005).jpg

03-17-2005, 09:26
Гледах го. Абсолютна подигравка с феновете на поредицата, също както бяха Резидънт Ивъл 1 и 2 и както ще бъде и Silent Hill филма...Смех....Смех...Смех....

tedo_davis
03-17-2005, 10:38
H,mmmmmmmm 4oveko ... setil si se koq pesen da kajesh - BTw ... Liubimata mi na NIGHTWISH.Klipa gledal li si go?Prepora4vam ti go.Za filma-neznam moje da go gledam na nqkoq noshtna ... no ne i sega.

blalalal
03-17-2005, 11:05
извънредно тъп филм :roll: :roll: :roll:
бтв найтуиш не са метъл

LunaTriCk
03-17-2005, 11:59
Изключително тъъъп филм. То не беше идиотия, то не беше простития, просто това е гавра със седмото изкуство !!! В момента се спори дали Уве Бол не е най-лошото нещо, с което ни е дарила Германия след Хитлер. За справка, Alone in the Dark e #21 в класацията най-зле филми досега...
http://imdb.com/title/tt0369226/

Cyberdyne_101
03-17-2005, 16:09
Само музиката беше хубава в тая боза :!: 8)

Traffic
03-17-2005, 18:05
H,mmmmmmmm 4oveko ... setil si se koq pesen da kajesh - BTw ... Liubimata mi na NIGHTWISH.Klipa gledal li si go?Prepora4vam ti go.Za filma-neznam moje da go gledam na nqkoq noshtna ... no ne i sega.гледал съм и филмовата версия на клипа, и нормалната. и двата ме кефят.

а тия, дето писаха, че филма бил боза - ми като сте свикнали да гледате сапунките по кабелите и сте затъпяли от сякъде, как няма да ви се вижда тъп... :roll: :lol: :twisted: :twisted:

Cyberdyne_101
03-17-2005, 18:38
Филмът е тъп и посредствен. Нищо особено или по-точно НИЩО :twisted: Но няма да навлизам в спорове :wink: И освен това не мисля, че е коректно да обиждаш хора, които с нищо не са те засегнали... :wink:
Просто си изказах мнението :!: :evil:

BLaCk_AnGeL
03-17-2005, 19:47
извънредно тъп филм :roll: :roll: :roll:
бтв найтуиш не са метъл

Nightwish не са метъл??? аеХахА а кво са.. джаз ? :lol:
Абе хора .. много смешно ми стаа ей такиа, които хал хабер си нямат за кво стаа въпрос.. и пишат глупости само и само мненията им да се покачат..

А по темата.. На мен лично филмчето ми допадна.. нещо различно е..

03-17-2005, 19:49
филма е супер

Bolid1
03-17-2005, 20:23
извънредно тъп филм :roll: :roll: :roll:
бтв найтуиш не са метъл

Nightwish не са метъл??? аеХахА а кво са.. джаз ? :lol:
Абе хора .. много смешно ми стаа ей такиа, които хал хабер си нямат за кво стаа въпрос.. и пишат глупости само и само мненията им да се покачат..

А по темата.. На мен лично филмчето ми допадна.. нещо различно е..
Edva li to4no toq user she pishe, kolkoto da mu se poka4vat mneniqta :lol: :lol: I 100% razbira pove4e ot tebe 8)
A ina4e ne sym gledala filma ama sym 4uvala gore dolu za ko staa na vapros.. :roll:

BLaCk_AnGeL
03-17-2005, 21:15
извънредно тъп филм :roll: :roll: :roll:
бтв найтуиш не са метъл

Nightwish не са метъл??? аеХахА а кво са.. джаз ? :lol:
Абе хора .. много смешно ми стаа ей такиа, които хал хабер си нямат за кво стаа въпрос.. и пишат глупости само и само мненията им да се покачат..

А по темата.. На мен лично филмчето ми допадна.. нещо различно е..
Edva li to4no toq user she pishe, kolkoto da mu se poka4vat mneniqta :lol: :lol: I 100% razbira pove4e ot tebe 8)
A ina4e ne sym gledala filma ama sym 4uvala gore dolu za ko staa na vapros.. :roll:

Амм личи си колко разбира.. аее не ми се спори ся :lol:

e_l_i_z_a
03-18-2005, 08:35
ako Nightwish ne sa metul,az sum tramvai :idea:

LunaTriCk
03-18-2005, 09:35
а тия, дето писаха, че филма бил боза - ми като сте свикнали да гледате сапунките по кабелите и сте затъпяли от сякъде, как няма да ви се вижда тъп... :roll: :lol: :twisted: :twisted:

Моля те посочи ми един момент във филма, в който няма гаф, има връзка м/у отделните сцени, има нормален диалог, изобщо има ли момент във филма, който да си струва да се види...Нещо, което го различава от другите...Филма става за всичко друго, но не и за гледане.

Traffic
03-18-2005, 13:02
а тия, дето писаха, че филма бил боза - ми като сте свикнали да гледате сапунките по кабелите и сте затъпяли от сякъде, как няма да ви се вижда тъп... :roll: :lol: :twisted: :twisted:

Моля те посочи ми един момент във филма, в който няма гаф, има връзка м/у отделните сцени, има нормален диалог, изобщо има ли момент във филма, който да си струва да се види...Нещо, което го различава от другите...Филма става за всичко друго, но не и за гледане.а ти ми кажи къде НЕ виждаш нормален диалог и връзка между сцените, щото аз лично не видях такава липса.

03-18-2005, 13:11
извънредно тъп филм :roll: :roll: :roll:
бтв найтуиш не са метъл

Nightwish не са метъл??? аеХахА а кво са.. джаз ? :lol:
Абе хора .. много смешно ми стаа ей такиа, които хал хабер си нямат за кво стаа въпрос.. и пишат глупости само и само мненията им да се покачат..

А по темата.. На мен лично филмчето ми допадна.. нещо различно е..
Edva li to4no toq user she pishe, kolkoto da mu se poka4vat mneniqta :lol: :lol: I 100% razbira pove4e ot tebe 8)
A ina4e ne sym gledala filma ama sym 4uvala gore dolu za ko staa na vapros.. :roll:

Амм личи си колко разбира.. аее не ми се спори ся :lol:
е повярвай ми поне от метъл разбирам
по-добре от теб;))
а найтуиш ...не че не ги харесвам но просто
не са метъл :roll:
опитват се;)
както и да е темата не е за това
бтв Радо не гледам сапунки но въпреки това
филма ми е мноо тъп

Traffic
03-18-2005, 13:27
еми за да намерите връзката между отделните сцени, треа да имате поне малко мозък в главата. тоя филм не е правен за нискоинтелигентни хора... ако сте чак толко задръстени мога да ви разкажа разбираемо за вас за какво става дума във филма. искате ли? и тогава може и да намерите връзка и да ви стане интересен? а относно тва, че найтуиш не били метъл - ми тогава какво са, мама му стара? да не ми кажеш, че са рап или техно, шото ше убиете рибата с такова изказване... :lol: :lol: :lol:

BLaCk_AnGeL
03-18-2005, 13:59
извънредно тъп филм :roll: :roll: :roll:
бтв найтуиш не са метъл

Nightwish не са метъл??? аеХахА а кво са.. джаз ? :lol:
Абе хора .. много смешно ми стаа ей такиа, които хал хабер си нямат за кво стаа въпрос.. и пишат глупости само и само мненията им да се покачат..

А по темата.. На мен лично филмчето ми допадна.. нещо различно е..
Edva li to4no toq user she pishe, kolkoto da mu se poka4vat mneniqta :lol: :lol: I 100% razbira pove4e ot tebe 8)
A ina4e ne sym gledala filma ama sym 4uvala gore dolu za ko staa na vapros.. :roll:

Амм личи си колко разбира.. аее не ми се спори ся :lol:
е повярвай ми поне от метъл разбирам
по-добре от теб;))
а найтуиш ...не че не ги харесвам но просто
не са метъл :roll:
опитват се;)
както и да е темата не е за това
бтв Радо не гледам сапунки но въпреки това
филма ми е мноо тъп

ее ако ТИ не ги виждаш като метъл банда.. тва е друг въпрос. За мен са :!: Ай пиис :wink:

LunaTriCk
03-18-2005, 18:05
еми за да намерите връзката между отделните сцени, треа да имате поне малко мозък в главата. тоя филм не е правен за нискоинтелигентни хора... ако сте чак толко задръстени мога да ви разкажа разбираемо за вас за какво става дума във филма. искате ли? и тогава може и да намерите връзка и да ви стане интересен?

агагага...точно за такива нискоинтелигентни хора е правен филма. Само те могат да видят нещо стойностно в него. Диалога. Той липсва точно там е въпроса. Пример: "Какво става ? Засичаме многочислени движещи се обекти. Не питах това. Питах какво по дяволите става." Връзка м/у сцените :?: Ето ти пример: военните. То даже не разбрах военни ли бяха специални държавни агенти ли какво...няма значение. Еми то нямаше един адекватен между тях. Пример: жена командос се намира в поле сред многобройни трупове на колеги. Никаква реакция. Вижда човек с откъсната ръка. Никаква реакция. Вижда човек без глава(или с половин охапана глава) пак никаква реакция :!: Е добре военен е, сурово възпитан, но е човек и то жена по дяволите. Не вижда всеки ден обезчленени трупове по улиците, че да не й направи никакво впечатление повече от една намусена гримаса. Toва са само малки части. Целия филм си е абсурден. Филма уж трябваше да е ужас. На някой трепна ли му сърцето, ускори ли му се пулса, изобщо някой да е видял нещо страшно или зловещо в него ? Аз се смях на глас като почнаха военните да стрелят с "ултрамодерните" си пушкала със "специално направени" куршуми за съществата. Дори и специалните ефекти сякаш бяха правени в някой маза от 18 годишен студент по анимация. Музиката. Музиката беше трагично смешна. Една, една мелодия даже не си пасваше. Това е един от филмите, които са за пример как не се прави хорър.

03-18-2005, 18:25
Ne sum gledala filma no imam klipa na Nigtwish - Wish I had ana angel i koito kvoto shte da si kazva no spored men e brilqntena tazi pesen kakto i povecheto nightwish pesni.

Za SMESHNICITE koito tvardqt che Nightwish ne sa metal - Kakvo sa ako ne sa metal? Murder ne razbirash nishto ot metal ako kazvash che Nightwish ne sa metal.
NISHTIWSH sa smesica m/u gotic, operatic i symphonic M E T A L !

03-19-2005, 15:08
Смея ви се на простотиите. Найтуиш са симфоник метъл, без капка готик елементи. Вие за истински готик не сте и чували. Колкото до филма...наистина е много тъп, нищо смислено няма в него. Смислен филм е този от който можеш да си извадиш поука...а да от този филм си извадих една. ПОВЕЧЕ НИКОГА ДА НЕ ГЛЕДАМ фИЛМИ ПРАВЕНИ ПО ИГРИ, щото стават МАСА ЗЛЕ!

Traffic
03-19-2005, 17:38
lunatrick, ако не си разбрал какви са тия, дето трепят зверовете ше ти кажа, шото и във филма си е казано съвсем ясно, но ако си бил пиян сигурно си го изпуснал: отдел 713 е част от армията и се занимава с изследване на паранормални явления. ся по-ясно ли ти стана какви са?

LunaTriCk
03-20-2005, 11:04
lunatrick, ако не си разбрал какви са тия, дето трепят зверовете ше ти кажа, шото и във филма си е казано съвсем ясно, но ако си бил пиян сигурно си го изпуснал: отдел 713 е част от армията и се занимава с изследване на паранормални явления. ся по-ясно ли ти стана какви са?

wo0o0o0ow отдел за борба с паранормалното....колко оригинално не е истина...и това ги извинява, че са толкова заблудени ли ?

Traffic
03-20-2005, 16:00
lunatrick, ако не си разбрал какви са тия, дето трепят зверовете ше ти кажа, шото и във филма си е казано съвсем ясно, но ако си бил пиян сигурно си го изпуснал: отдел 713 е част от армията и се занимава с изследване на паранормални явления. ся по-ясно ли ти стана какви са?

wo0o0o0ow отдел за борба с паранормалното....колко оригинално не е истина...и това ги извинява, че са толкова заблудени ли ?кое им е заблуденото, ве, човек? като на филм идва момента, в който се борят с нещо, което никой никога не е виждал. не е първия филм, в който се говори за невиждани до сега неща. :roll:

LunaTriCk
03-20-2005, 19:51
Аха...и никога са нямали истинска мисия сигурно. Новаците са пратили сигурно...И можеш ли да ми кажеш онази женка защо се мъкнеше постоянно след нашия, като реално абсолютно нищо не правеше. По принцип трябваше да ги отстранят и двамата веднага след като дойдоде "отделът" ама на нали се познават с "командира". Отначало беше "тъпия инат", а после се превърна в "саможертвата". Божеееееее, може ли да е по-тъп тоз филм.....