PDA

View Full Version : luboven triugulnik



kati16
03-17-2005, 01:42
Predi vreme nharesvah mnogo edno momche s meseci, stanahme mnogo dobri priateli i super se zblijihme o nishto ne stana. Toi predi niakolko dena mi kaza 4e me haresva no az ve4e gi niamam tia 4ustva kum nego. Problema e 4e se poqvi edno neveroiatno momche po koeto sum ludnala no toi mu e priatel. Ta toi naposleduk samo flirtuva s men daje me pita dali niakoga bih trugnala s nego( prosto ot lubopitstvo) i az mu kazah moje bi... tova ne mislite li 4e e znak? Vinagi kato me vidi mi se usmihva govori mi, pregrushta me... Ima registracia v edin sait i tam pisheshe 4e si niama priatelka no dneska kato go proverih si go beshe smenil 4e e obvurzan. A to4no dneska v daskaloto pak si govorihme... i sum super oburkana. A ima oshte edin problem hah, az i moia "bivshia mi" moje da se kaje, bqhme reshili da se dadem malko vreme tui kato i dvamata biahme mnogo zaeti i toi niamashe mnogo vreme za men i toi sega iska da me vidi v petuk i shte iska da se sabirame pak 100% oba4e az ve4e ne izpitvam sushtite 4ustva kum nego, pak go haresvam no kakto kazah po gore sum luda po toia novia sladur. Zaslujava li si da se boria za nego izobshto? zaslujava li si da riskuvam da zagubia vruskkata sus staria priatel? A i shte mi e super gadno ako razvalia priatelstovo mu s nashia obsht priatel koito me haresva:( Izobshto vsi4ko mi e mnogo oburkano... sigurno vie si vikate taia e luda neshto ama pls daite mi savet kakvo da pravia.

SancheZzZz
03-17-2005, 06:50
Ami da ti kaja mila i az sam zapletena v nqkaf takav luboven triagalnik obache ne sam liceto koeto izbira a..choveka koito obicham e na tvoe mqsto dolu gore.Neznam naistina kakvo da te posavetvam zashtoto az moq probl ne sam si reshila a da reshavam chujdite.Moje bi trqbva parvo da si naqsno kakvo iskash!Dali iskash da si s tozi "sladur" kakto go nareche ili sas stariq si priqtel s koito veche ste sviknali zaedno i sigurno ti e bilo hubavo s nego.No ako ne izpitvash veche chufstva kam nego mislq che nqma smisal da prodaljavash da si s nego...neznam moje bi ne davam nai-dobrite saveti ama nali ti kazvam i moq problem e pochti ne razreshim i kakvoto i da pravq vse ima postradali.dano malko sam te "pobutnala" kam izbora :roll: kasmet!

foxy_f
03-17-2005, 12:27
ti vav momenta si vav vrazka vav koqto o4evidno ne si tolkova 6tastliva i sled kato ve4e ne haresva6 gajeto ti tolkova nqma smisal da hodi6 s nego.a pak 6to se otnasq do biv6iqt ti otloji sre6tata vi za nqkoi den vav koito ve4e 6te si govorila sas sladura i 6te znae6 kak stoqt ne6ata mejdu vas.biv6iqt ti predi te e nakral tebe da go 4aka...sega e negov red da po4aka malko

LiL_Juliete
03-17-2005, 20:43
naistina ima za kakvo da se chudish neshtata sa dosta interesno razpolojeni ama .... nz imala si priqtel s koito pak shte budesh nai veroqtno zaedno , no purvo si spomni kak e bilo s nego haresvalo li ti e ala bala za da budesh pak s nego tova e nai vajnoto v smisul reshi dali si gotova pak da budesh s tozi chovek ako reshish che ne si izlizai si s drugite 2 momcheta i kakvoto stane ako trugnesh s tvoq pich po koito si ludnala drugiq shte trqbva da go prejivee az bqh taka haresvaha me 3 momcheta purvo ediniq mi kaza posle trugnah s drugiq i te se izpokaraha a 3-q prosto se primiri karaha se karaha se ama si ostanahme zaedno i te posle se opraviha e veche ne sme zaedno .no sum imala toq problem spokoino sichko shte otmine prosto si pomisli dobre

temptati0n
10-17-2008, 20:16
малЕееее замая ми се главаТа :-s
по скоРо осмоъгълник от колк0то триъгълник :D

victoriq
10-18-2008, 07:44
малЕееее замая ми се главаТа :-s
по скоРо осмоъгълник от колк0то триъгълник :D

Забиляза ли,че темата е от 2005?...