PDA

View Full Version : Мнението ви за филмите Троя и След Утрешния Ден



Impulse
03-17-2005, 11:47
Гледа ли ли сте филмите Троя и След Утрешния Ден? Какво мислите за тях? Харесват ли ви? Когато за пръв път ги гледах лично аз останах разочарована! Толкова много реклами и на двата филма, на края какво се оказа...много шум за нищо! Е, естествено не са идеално лоши, но след толкова реклами очакваш да видиш нещо по-зрелищно. А относно филма Троя, мисля, че си заслужава да се гледа единствено на кино.
Изглежда рекламата за пореден път си свърши работата!

_Jessy_
03-17-2005, 15:57
Ami "sled utre6niq den" ne sym go gledala, ne mi se struva interesen. A troq... gledah go na kino... Kvo da kaja - scenariq do bolka poznat, a na vsi4koto otgore i s malko faktologi4eski izmeneniq... -> sux. A ina4e e zreli6ten... dobre e napraven, ako vi se gleda film, zalaga6t samo na efektite i zreli6teto - Troq e va6iqt film... Ako ste fenove na Brad Pitt - sy6to, dobre izglejda tam... dosta pri tva...

Cyberdyne_101
03-17-2005, 16:08
Все едно са си ги смукали от пръстите тия сценарии :!: :evil: :evil:

aBnOrMaL_BaBy
03-17-2005, 16:24
"Троя" въобще не ми харесва..един от най-скучните филми,които съм гледала!Дори не мога да разбера какво толкова всички го хвалят..изобщо не си струва!Или пък 'Ауу Брад Пит колко е як' - за мен пък 41 годишен дядка въобще не е як :wink: Да бяха взели някой по младичък актьор,според мен щеше да е много по-добре.Особено след като истинския Ахил е бил 16-17 годишен..въобще не е добре замислено.. :evil:
А "След Утрешния Ден" го гледах на кино лятото..леле този филм цепи ! Супер много ми хареса..много ефекти и яка развръзка,като почнеш да го гледаш ти става интересно и не можеш да се отлепиш.Много добре е замислен.Заслужава си да се гледа.Е,все пак е въпрос и на личен вкус.. :wink:

raffy
03-17-2005, 16:41
Ами от Троя не останах с много добри впечатления още повече,че харесвам Илиада и останах много разочарована от пропуснатите или променени неща в сюжета. иначе Брад Пит си беше супер, въпреки че не го връзвам много с Ахил по принцип.
След утрешния ден наистина ми хареса. гледала съм го поне 3 пъти и ми беше много интересен. ефектите са си супер, идеята е взета от реалността и показва една доста истинска ситуация. определено бих го гледала пак :)
А ако говорим за рекламиране и разочарование, то за мен това беше Александър. просто... [/b]

Esprit`f
03-17-2005, 16:46
M..на мен и двата филма си ми харесаха :) Незнам може би защото ги гледах веднага след като ги пуснаха и не сам гледала реклами :?

miloto_girl_4e
03-17-2005, 17:21
za mene Troq e edin velik film :!:
mnogo mi haresva ... abe prosto filma si e mnogo dobur,+ tova neka
ne zabravqme,4e v nego u4astva Brad Pit :D
kolkoto do "Sled utre6nia den" tozi film NE me radva ..
samo efektite mu sa mnogo dobri,no kato scenarii ne me kefi...

SunnyG
03-17-2005, 17:39
i dvata sam gi gledala...haresvat mi nemoga da kaja 4e sa lo6i,no ne sa i koi znae kakvo :)

HaPpY_GiRl
03-17-2005, 17:55
Ами наистина след рекламите очаквах нещо грандиозно и интересно,ама :roll: може би След утрешният ден не ми хареса толкова,защото го гледах на pc-то,а Троя си заслужаваше заради Брад Пит и Орландо Блум :wink: но тва е според мен...

techCandy
03-17-2005, 18:31
на мен пък Троя ми беше доста интересен, даже съжалявах че Брат
Пит умря накрая, не знам, на мен лично много ми хареса, може би защото не съм гледала рекламите....даже заради него закъснях с един час за работа
а След утрешния ден....тогава пък закъснях за филма с около час защото бях на работа....обаче това няма никакво значение, филма не носи абсолютно никакво послание, и игарае по най- долните човешки инстинкти, а именно страха, което си е чиста машина за пари. Само визуални ефекти дори без особен смисъл, не ми хареса изобщо, само си дадох парите, но както и да е....

Dharma
03-18-2005, 13:27
gledala sum i davta filma i mi haresaha :)
na"the Day AfTeR tomorrow" dori ne mu bqh gledala reklamata i vupreki tova mnogo mi haresa(e moje bi za6toto go gledah na moreto :) )
a za "troq"-ami ...awe gotin e!

foxy_f
03-18-2005, 16:55
za mene Troq e edin velik film :!:
mnogo mi haresva ... abe prosto filma si e mnogo dobur,+ tova neka
ne zabravqme,4e v nego u4astva Brad Pit :D
kolkoto do "Sled utre6nia den" tozi film NE me radva ..
samo efektite mu sa mnogo dobri,no kato scenarii ne me kefi...

vze mi dumite ot ustata!

grafinka
03-19-2005, 21:31
Аз съм гледала само Троя...общо взето добро впечатление ми направи,но това е може би защото мн харесвам Брат Пит :lol:
Обаче все повече хора казват, че било помия..отивам да го гледам пак и после може би ще си променя мнението :shock: [b]

03-20-2005, 07:09
гледала съм и двата филма и много ми харесват
самия сюжет във филма "троя" е впечатляващ актьорите играят страшно добре ролите си :)
в "след утрешния ден" ми харесва идеята

03-20-2005, 11:05
На Троя плаках парвите си салзи по филм! И 2рия път пак ревах! Мн мн добър филм мн добра режисура и btw знаехте ли че хора който пее на повечето сцени е БЪЛГАРСКИ. Доста български актиори почнаха да се проявяват в Холивуд! В The passions of the Christ - рипмлянинът който не искаше да дава Христос да го распъват е българин.

За деня след утрешния .... не е нищо особенно. Няма особен сужет.

Bird
03-20-2005, 11:08
ot Troq o4akwah malko pove4e :? no stawa......
no ''sled utre6niq den'' si e gotin(kato izkliu4im pri4inata za towa zastudqwane-struwa mi se malko kalpawa;) :roll:

little_black_dress
03-20-2005, 13:55
Троя ми хареса,въпреки фактологическите изменения в сценария.А и да не забравяме,че участва Брад Пит. :D Даже накрая на филма се разплаках и доста си поревах де. :)

А След утрешния ден не ме впечатли особено.Сценария не беше особено вълнуващ,ролите не бяха изиграни с кой знае каква прецизност,сюжета не беше много интересен,а края на филма - болезнено познат и доста банален. :?

one_touch
03-20-2005, 19:36
ami "Sled utrte6niq den" mnogo mi haresa i mislq 4e si struva6e golqmata reklama . mnogo odavna go gledah o6te minalata godina :)
za "Troy" mi ne be6e ni6to osobeno i me podrazni t'va 4e savsem ne se pridyrjaha kym istoriqta . mnogo raboti si gi bqha doizmislili , no pyk brat pit si be6e na nivo :shock: :D

03-22-2005, 06:50
Троя много ми хареса!Първо,че мразя Брт Пит..ама тоя път беше добре..гледала съм го поне 5 пъти.Интересен е..и мисля,че беше добре направен...и а саундтрака е супер!
След утрешния ден...умрях от скука като го гледах...абсолютно нищо имтересно..малко ефекти,но иначе сценария и въобще целия сюжет ужас!
AvLee

THE_GANGSTA_GIRL
03-22-2005, 11:21
Троя го гледах в киното веднага щом излезе и адски много ми хареса. Просто това ми стана един от най-любимите филми. Преди известно време го гледах за втори път! След утрешния ден също го гледах в киното и ми хареса, но не е нищо особенно! Добре че има готини ефектчета, а и носи все пак важно послание за това какво може да се случи с нас, ако не се осъзнаем на време и не предприемем нещо за опазването на живота на нашата планета.

Resident_Evil_f
03-22-2005, 17:59
I za dvata filma mnenieto mi e TUPO,TUPO, i pak TUPO!Izobshto za nishto ne stavat.V "sled utreshniq den" pone imashe malko pove4e efecti,a v Troia i tva nqaashe.