PDA

View Full Version : Искам всички да знаят-Обичам те Грахче!!!



Тед:)
03-18-2005, 05:40
Значи..Първо искам да кажа колко много обичам това странно същество наречено Грахче...и искам да разкажа какво направи тя за мен...
Вчера на 17.03 имах рожден ден...Знаех е Грахче пак ще ме изненада с нещо но не oчаквах това което ми се случи...Като за начало получих четири огромни балона които ми се наложи да мъкна из автобусите бургас-созопол...Както и да е..Оцелях :)
В единия балон имаче пъхната булилчица с белeжkа (не питайте как са я пъхмали там) :) и на листчето пишеше:"Изненадите тепърва предстоят"...
Отидох на училище,но Грахче закасняваше..Започнах да й звъня...и да се притеснявам..и в един момент..по средата на часа вратата на стаятасе отвори и влезе онова диво същество с торта!!!Представяте ли си...Беше ми купила торта и ми я донесе в училище!!!Голямото щоу беше когато влезе Галя (нейната "съучастничка") с огромен нож в ръка а Мaрия изкочи от задния чин с думите:"Аз имам чиниики:)"...Почна едно ядене..Едно мазане...Нямам думи..Пяха ми..четоха ми стихотворения..Аз...бях като шашната..Като в трас...Разплаках се..за първи път от щастие...
В междучасието Грахче ми звъни.."Ела бързо в стаята"..Отивам аз..и и се наложи да играя на топло и студено за да си намеря подаръка..Сложен в кутия за подаръци с формата на сърце...:)
Самата кутия беше пълна с бонбони...една детска книжка:Теди и бурята и един жираф,който скоро получи звучното име:Шоши :)
Денят ми завърши с разходка в морската и обяд в китайския...Беше най-хубавия ми рожден ден...
Знам че тези неша слабо ви интересуват..и че много от вас дори няма да прочетат всичко..но аз исках просто да кажа пред всички колко много държа на моето Грахче...МИЛО МОЕ МРЪН,ОБИЧАМ ТЕ!!!бЛАГОДАРЯ ТИ,ЧЕ ТЕ ИМА :)

final_fantasy_fan
03-18-2005, 06:19
Trqbva da e bilo mnogo qko.Puk i e strahotna idea za kogato nqkoi priqtel/priqtelka ima rojden den.E radvam se,4e rojdeniqt ti ten e minal strahotno.A i 4estito na paterica!

DeaTHroW-ReC_F
03-18-2005, 06:37
това е страхотно!:) явно си си прекарала наистина много добре:)
4естит рожден ден и от мен с закъснение..и все така,4е и по яко да си изкарваш:)

Ev1lG1rL_
03-18-2005, 06:38
Eeee tva e mnogo qko naistina :) Ne se i sumnqvam 4e si se po4ustvala super gotino... :)

SweeT^Puppy
03-18-2005, 08:34
Хубаво е когато човек има такива приятели... Ти си късметлийка :wink: ааа и Честит Рожден на патерица :D

Bolid1
03-18-2005, 09:26
Tva e mn qko :))) Da imah i az takiva priqteli... ;] Aide i ot men 4rd na paterici :wink:

pinK_Baby
03-18-2005, 09:38
tova e naistina strahotno....samo moje6 da se radva6 4e ima6 takiva cenni priqteli :) sigurna sym 4e 6te zapomni6 naistina zavinagi tozi rojden den !!! A ...i 4estito makar i sys zakysnenie bydi mnogo mnogo 6tastliva ! :)

foxy_f
03-18-2005, 09:43
Bravo na Grah4e ideqta naistina e velika! btw 4rd na paterici

Lil` Bow Wow
03-18-2005, 09:52
Хахаха наистина мн яко,браво на Грах4ето:)и 4РД на патерица :lol:

aBeP4eTo
03-18-2005, 10:15
Баси колко мило и сладко :P
Голям жест ти е направила. Много е хубаво, че имаш приятели които са се постарали да имаш незабравим Рожден Ден :!:

А и Честито с леко закъснение!!!
Пожелавам ти всичките ти Рожденни дни да са НЕзабравими и винаги да имаш приятели с които да споделяш щастието си :P

`AvRiL`LaViGnE`
03-18-2005, 10:21
Ех, ако знаеш само как ти завиждам, че имаш слабо казано невероятна приятелка. Наистина много се радвам за теб. Нека всичките ти рожденни дни за напред да са все така щури и незабравими.
А, и честит рожден ден, на патерици. ;)

Eliiiiiiiiii sexsito
03-18-2005, 10:25
superr iznenada :D
4estiti si den den :P

BABY_SEXY_GIRL
03-18-2005, 12:33
Защо ли не се учудвам :lol: 8) Грахче съм я признала отвсякъде :) Това момиче е много забавно! Откакто е стъпила тук я наблюдавам, сега даже си пиша с нея :wink: Тед, мога само да завиждам че я познаваш лично :P Дай Боже всеки му такива приятели, жалко че в днешно време сякаш такива хора са голяма рядкост :( Де да бях и аз там да ви се радвам :) И 4.Р.Д. на патерици от мен, никога не забравяй приятелите си, които те даряват с обич!

Pepsi^
03-18-2005, 13:42
Olee tova e ...tova e naparavo strahotno! Kak da ne se razpla4esh(ot shtastie) s takiva priqteli.Istinska kasmetliika 8)

aBnOrMaL_BaBy
03-18-2005, 13:44
Тед:) ЧРД на патерици и от мен.Радвам се,че е успяла така да те изненада и да те зарадва,а съм сигурна,че ще продължава така и занапред.Такива приятели много трудно се намират,и ти трябва да си адски щастлива,че я имаш!Наистина се радвам,че в неделя ще се запозная с нея.. :wink:

MaD_CaT*
03-18-2005, 16:32
Мда,честит РД и от мене :wink: Ееех....това се нарича голяма изненада....Грахче явно е страхотна приятелка....уау ,ако можеше и на мене да ми идват такива гениални идеи :shock: :P Ама...аз май в неделя ще се запозная и с двете ви :D

ProstoAz
03-18-2005, 16:49
Първо ЧРД с малко закъснение и нека всичките ти мечти да се сбъднат! :wink:

А иначе това, което е направила Грахче е много сладко...толкова мило...Мога да си представя как си се чувствала. И на мен за РД-то ми бяха направили изненадка, не чак такава де ама все пак... :oops:
И е много хубаво чувството, че някой се е сетил за теб и те обичка толкова много!

Пожелавам на всички да откриете (ако вече не сте) такива добри приятели! :wink:

AvLee
03-18-2005, 17:54
Щастливка :!: :P
Радвам се,че има такива добри приятели...и ЧРД на патерици :D :P
:wink:
http://www.dca.net/wizards/Clown~.GIF
Taka de ot men :)

Cyberdyne_101
03-18-2005, 18:00
Аууууууу колко сладурско :oops: :D

ЧРД и от мен с малко закъснениеhttp://smilies.sofrayt.com/%5E/i/ura.gif

e4o
03-19-2005, 10:34
mnoo qko, no tva grah4e mi se struva ograni4eno :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , i to mnogo :P :P :P :shock:li4no mnenie prosto :lol:

BaT_GirL
03-28-2005, 19:46
Това ме разчувства.Страхотно беше!http://smilies.sofrayt.com/fdm/happy-birthday4.gif

amy lee
03-28-2005, 20:24
мила, има защо да я обичаш :) аз такава приятелка не само ще я обичам-ще я обожавам :D
и чрд на патерици :)

etrusca
03-29-2005, 17:46
леле какъв рожден ден...сигурно е било страхотно :D има за какво да я обичаш :D

Malko^Momiche
06-13-2005, 16:21
Много се радвам, че си си изкарала много яко на рождения ден.
Та ... забелязах че пише "в автобуса от Бургас до Созопол" .. та се чудих дане би ти и звездната ти приятелка да не сте от Бургас? Ако е така значи сме съгражданки :wink:
Айде с пожелания за много много по-приятни изживявания, дори и не на Рождения ти ден :wink:

just
06-13-2005, 16:29
Колко любовно,сигурна съм че се чувства като...незнам като какво!

MaRiYa_86
06-22-2005, 10:11
Много ми хареса идеята :) И го прочетох цялото и ще го имам в предвид :)