PDA

View Full Version : За популярните напоследък гласувания



LunaTriCk
03-18-2005, 09:07
едно нещо започва да ме дразни напоследък..
Стана доста популярно да се пускат из бг форумите, irc и всичките там начини за комуникация по едно "гласувай тук за нашия човек".. а замисляли ли сте се в крайна сметка, когато нашите печелят наистина заслужават ли го? защото сега например стоичков е на път да спечели пак благодарение главно на това че тука сме "иуруш за наще".
вчера засякох по БНТ в края на новините
"ми елате на този адрес и гласувайте" след което изписаха адреса..
сега вече е ясно че има ли гласуване за наш човек в интернет ще се печели :) много сме силни ееех..
и верно ли кмета на кърджали накупил маса компютри вързал ги към интернет и призовавал хората да ходят да гласуват за ибряма?

да не говоря за разните хардкораджии които пускат скриптове за автоматично гласуване....

хех значи от малък слушам за ниското самочувствие което българинът притежава и все се надявах че това е нещо на което няма да съм свидетел.. е това с гласуванията е доста показателно за самочувствието и ще взема да се съглася.


Надеждата, че Христо Стоичков ще бъде избран от феновете за футболист №1 на 90-те години на ХХ век пропадна. От "Евроспорт" обявиха пред "7 дни спорт", че спират анкетата заради развихрилата се "балканска война". Според Франсоа Дешан - шеф в телевизията, 95% от гласовете в последните дни идват от България, Румъния или Турция. Преди спирането на вота в четвъртък по обед Христо водеше с 50%, а Хаджи имаше 47%. Останалите номинирани в анкетата Габриел Батистута, Петер Шмайхел, Паоло Малдини и Ромарио имаха само по 1%.
- Създадохме анкетата по повод отказването от футбола на Габриел Батистута. Нашата идея бе всички хора от Западна Европа да гласуват - коментира Дешан. Според него румънците открито са поискали подкрепа за Хаджи още в неделя с изявления по телевизиите. Истерията в България пък започнала във вторник.
- В такива анкети нормално получаваме до 80-100 хил. гласа за 24 часа. Сега обаче числото надхвърли 250 000 гласа - допълни Дешан.

e_l_i_z_a
03-18-2005, 09:09
absoliutno e taka!
tva ne e samo bulgarina oba4e!poprincip na balkanite i okolo nas e taka!
nqma smisul ot glasuvane :lol:

DeaTHroW-ReC_F
03-18-2005, 10:10
и аз вчера загледах че анкетата не бачка..шибану...ама да,лично аз се замислям.... се пак не заслужава ли да стане ?! ...не само че е българин...кой толкова ни е прочул по света се пак... и е адски известен а и е добър футболист..
наскоро имаше един друг призив.. да гласуваме секи ден за една българка в "най талантливите деца на света.." е,съжелявам аз не гласувах...не ми харесва как пее....нищо че сички други ме опровергаха,не се подлагам на ччужди мнения,а записа дет бяха дали в тоя сайт беше ужасен... може да е талантлива(на 4 място от 600 и няколко е..) но гласуванията наистина бяха само защото е българка..нищо пове4е..:)
а ицо..е пич;Р заслужаваше го

Lil` Bow Wow
03-18-2005, 10:34
Еми не виждам ло6о да подкрепиме българина уе!
Така или иначе 6те има победител и ако българите не испратят 9234692378423 гласа,тфа 6и го напраят румънците и футболист Н1 ши стани хаджй,който не мойи да са мери по успехи с ицката.Батистута съ6то не е постигнал тва което стои4ков,малдини едва ли някой би го избрал за най добър футболист 6тото е за6титник а ф тея анкети по принцип пе4елят нападателите.
Иначе според мене ф тая анкета ромарио е най-добър обаче си гласувах за камата.

GOD IS ONE !!! IN GOD WE TRUST !!! HRISTO STOICHKOV !!!

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Nekasa4a
03-18-2005, 10:44
Mi nedeite glasuva nqkoi da vi oprql pistolet v glavata i da e kazal glasuvai za toq i onq :!: Ne mi togava podminavaite go i ne se zanimavaite :!: A za tova 4e samo4uvstvieto na Bulgarina e nisko LunaTriCk q ela da te zatvora v edna kiliq 2na2 i malko boii non stop nqkade 5/6 godini i 6te vidim dali 6te si s golqmo samo4uvstvie :!:

LunaTriCk
03-18-2005, 10:53
ае не говорех точно за ицата. просто тази анкета беше най-нова и затова я дадох за пример. не съм казал, че той не заслужава. Говоря общо, да се замисляте като гласувате, а не като машини. Някой като ви каже за този гласувай и вий веднага лапвате въдицата.

@Nekasa4a, с оправдания до никъде няма да стигнем...

Traffic
03-18-2005, 13:25
ама снощи по нова телевизия казаха, че от евроспорт преждевременно са прекратили анкетата, заради съмнения за манипулации с вота на гласувалите. аз лично гласувах и стоичков с моя глас го закръгли на 50% пред 47% за некъв друг. аз пък си мисля, че са я спрели, щото предимно българи гласуваме и на някой не му изнася да спечели българин. :evil:

naty
03-18-2005, 13:50
ot twa glasuwane nqma absolutno nikakyw smisyl!!!Twa si e manipulirane..........i za kwo?!

so mazy!
03-18-2005, 17:29
hahaha! kolko tipichno balkansnki.. shte se izpoprebiqt za kvo li ne.. dokato go chetqh si predstavqh kak bulgari, rymunci i tyrci se bluskat u butat opitvaiki se da sviqt neshto hahaha!!

Sulfur
03-18-2005, 17:51
Я долуууу вееее

ProstoAz
03-18-2005, 18:17
Според мен, Христо Стоичков си е най-добрия! Аз съм му фенка... :oops:
И честно казано аз не виждам нищо лошо в това, че сме гласували толкова много пъти...Даже се гордея с това, че българите сме толкова организирани и единни! Аз мисля, че това може само да ни радва! И какво като повечето гласове са от България? Ми това е нормално и е хубаво, че уважаваме собствените си "звезди", държим на тях и ги подкрепяме, когато се наложи (дори и нечестно)!
Имаше преди някакъв конкурс за красота и на българката гласовете се дигнали адски много за един ден и я дисквалифизирали - верно гадно е, но поне хакерите са ни добри, а и половината българи са обикаляли клубовете и са гласували от всички компютри! Ето това е единен народ (едвали прецаканата "красавица" е била на това мнение и все пак... :P ).
Или пък когато в един сайт бяха сложили снимки на хубави жени от държавите, които учавстваха на Европейското по футбол и на България бяха сложили някаква играчка ли там кво беше, някъв смешен чичко...И кво направихме ние? flood-ихме им e-mail, защото очевидно не бяха прави!
А това за самочувствието мисля, че няма нищо общо... :roll: Ние си показваме, че сме най-добрите и не могат да ни тъпчат или подценяват! :wink:

rosskata
03-18-2005, 18:33
:roll: Ние си показваме, че сме най-добрите и не могат да ни тъпчат или подценяват! :wink:

Ми да... Че сме най- добрите хакери показваме със сигурност...

Съгласна съм, че не е правилно да се гласува нечестно и по 100000 пъти, само за да спечелят наште. Много уважавам и се възхищавам на Стоичков и бих се радвала да спечели, но тези гласове просто не бяха обективни. http://smilies.sofrayt.com/fdm/nono.gifЦелта на анкетата беше да разбере мнението на всички европейци, а не новите хакерски изобретения на българи и румънци...http://smilies.sofrayt.com/fdm/notebook.gif

C-I-A-R-A
03-18-2005, 18:48
ама снощи по нова телевизия казаха, че от евроспорт преждевременно са прекратили анкетата, заради съмнения за манипулации с вота на гласувалите. аз лично гласувах и стоичков с моя глас го закръгли на 50% пред 47% за некъв друг. аз пък си мисля, че са я спрели, щото предимно българи гласуваме и на някой не му изнася да спечели българин. :evil:
ne moia glas go zakragli na 50% :wink: ahaha

Тед:)
03-18-2005, 21:45
По принцип съм страхотен родолбец,но сега ще вляза в пререкание със себе си и ще кажа:Българска му работа !!!

Pe666o
03-19-2005, 11:33
Az li4no namiram za normalno vseki bulgarin da si glasuva za Stoi4kov...vse pak toi e ot "na6te"...ne mislite li...ne smqtam 4e ima nqkoi Arjentinec koito nqma da glasuva za Batistuta....a tva 4e 50% sa za Stoi4kov zna4i samo 4e v BG e po-izvestna taq klasaciq...ni6to pove4e!!!...ako iskaha Batistuta ili tam koito i da e da spe4eli da bqha napravili klasaciqta po izvestna v rodinata na futbolista.......

03-20-2005, 11:35
Целта на анкетата беше да разбере мнението на всички европейци, а не новите хакерски изобретения на българи и румънци...http://smilies.sofrayt.com/fdm/notebook.gif [/b][/quote]

така е.........трябва просто да се гласува, а не да се хакерства :!:
........а и как би се почувствал 1 честен човек, ако разбере, че е взел награда, която не му се полага........ :?: :!:

03-20-2005, 12:26
ot twa glasuwane nqma absolutno nikakyw smisyl!!!Twa si e manipulirane..........i za kwo?!

За да чуе света за България ма краво! Защото като ме питат от каде съм и кажа България ни асоциаират с 5-0 ! Защото не знаят нищо за нас!
Имаме много гордости но малко хора се интересуват от тях! Нека поне 1 път като можем да подкрепим НАШИЯ човек. И да е било неестно - ти мислиш че само в България ли има корупция!? Ако можех ощте 1000 пъти щях да гласувам та Стоичков да беше и най смотания футболист в света за сички времена!

Нека бъдем реалисти обаче - той за служава да спечели повече от свеки друг.