PDA

View Full Version : Къде е LunnaSvetlina ?!



Blu
03-18-2005, 16:24
Къде отиде това съкровище LunnaSvetlina...не знам дали само аз не съм я засичал,но поне ми бяга от обектива :)......помислете си защо я няма също........може би защото...? Ще оставя вие да довършите.

Maverick
03-18-2005, 16:48
e pone nqkoi da se seti za neq!

ami sigurno 6toto ve4e i e tapo i bezinteresno v toq forum, kakto i na mn dr

air_J
03-18-2005, 17:19
Ами тя доброволно напусна при последния скандал с бившите модератори. Напуснаха всички стари модератори. Бъди спокоен 100% посещават форума, пък било то и като гости. А на мен ми е много по-любопитно къде се загуби Игнис? За нея доста отдавна нищо не съм чувал. :cry:

foxy_f
03-18-2005, 17:47
a koi sa bili starite moderatori? az sam novi4ka i nz... :oops:

`AvRiL`LaViGnE`
03-18-2005, 19:05
Къде е LunnaSvetlina?
А къде е LadyDi?
A Utopia?
А Съни?
А KRALICATA?
А Devilkin?
А Bonne?
А Momchence?
А Ollas?
А CooL^GirL^^^
Даже GeRyTo не виждам вече във форума...
То да беше само Лунна... толкова много хора си отидоха от тоя форум... И от още колко хора искат да се отърват, ама аз няма лесно да се дам...

Нищо лично към никой!

AvLee
03-18-2005, 19:21
Ами няма я тук...
Липсва ми..и мнението ми да се сблъсква с нейното(различни)..много умно момиче беше и добър модератор :)

03-18-2005, 19:31
Shteshe da bade mn hubavo ako Ollas i Keri se varnat. Bqha edni ot nai svqsnite potrebiteli. Imashe i oshte 1 potrebitelka koqto veche i zabravih nicka. Kakvoto bilo bilo vseki si e napravil izbora.

Ev1lG1rL_
03-18-2005, 19:40
a koi sa bili starite moderatori? az sam novi4ka i nz... :oops: I az taka :( No vse pak mislq 4e e tupi4ko potrebitelite da se karat i da spirat da vlizat v foruma zaradi gluposti..

miloto_girl_4e
03-18-2005, 19:55
Shteshe da bade mn hubavo ako Ollas i Keri se varnat. Bqha edni ot nai svqsnite potrebiteli. Imashe i oshte 1 potrebitelka koqto veche i zabravih nicka. Kakvoto bilo bilo vseki si e napravil izbora.

Keri naistina be6e mnogo cenen potrebitel :!:
puska6e i mnogo hubavi temi .. pi6e6e mnogo krasivi stihotvorenia ...
prosto be6e super :!:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-18-2005, 20:06
i an men mnogo mi lipsva :(

BABY_SEXY_GIRL
03-18-2005, 21:37
Horata si otivat, nasitina mnogo i cenni useri ve4e gi nqma i mai nikoga pove4e nqma da vidq tehen post :( Te si re6avat, no ne mislq 4e tova re6enie e pravilniqt izbor :roll: Ne mislq 4e e bannata, nai-veroqtno ne6to q spira da pi6e tuk :(

LunaTriCk
03-18-2005, 22:09
няма вечни неща....

03-18-2005, 22:28
няма вечни неща....

ima - vremeto.

vra4ka
03-19-2005, 07:46
miiii 4estno kazano na si4ki im pisna vandal6tina tuk
kakto na men mi pisna
prosto si4ko zatapq nqma ve4e ne6to smisleno
si4ko sa palni gluposti
ei za tva si4ki se mahat 6tot im pisva :roll:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-19-2005, 08:14
miiii 4estno kazano na si4ki im pisna vandal6tina tuk
kakto na men mi pisna
prosto si4ko zatapq nqma ve4e ne6to smisleno
si4ko sa palni gluposti
ei za tva si4ki se mahat 6tot im pisva :roll:
emi da moje i da e taka.Abe seki si ima svoi pri4ini :? :)

air_J
03-19-2005, 11:12
Shteshe da bade mn hubavo ako Ollas i Keri se varnat. Bqha edni ot nai svqsnite potrebiteli. Imashe i oshte 1 potrebitelka koqto veche i zabravih nicka. Kakvoto bilo bilo vseki si e napravil izbora.
Хах, че тя Олас си е тука, само че сега се пише StrangerGirl. А Аврилке ти къде нареждаш Момченце до останалите които изброй, че нещо не ми става ясно той какво общо има? :roll:

ProstoAz
03-19-2005, 13:02
Ами, явно просто вече и е писнало...станало и е скучно да влиза в сайта или нещо такова...
Има толкова мн. потребители, които са пишели в сайта и после малко по-малко са спряли да влизат по една или друга причина. Някои от тях може и да нямат вече нет, може да не са вече тийн-чета или пък да няма какво повече да научат...
И все пак отиват си едни, идват други...това е положението! Не само във форума, но и в живота. :wink:
И като ще се подсещаме за стойностни потребители и аз мога да изредя няколко (само, които не сте казали) - BoneCollector, Az_17 която май после си смени ника на Night_Wish, също така Pisan4eto, DieWithMe, Huben, enigmatic, TaKeDa, XaMLeT...къде отидоха всички е въпросът, нали? Всеки поради една или друга причина не влиза, а може би и повечето от тях вече не са тийн-чета, така че...!

air_J
03-19-2005, 16:16
Ами, явно просто вече и е писнало...станало и е скучно да влиза в сайта или нещо такова...
Има толкова мн. потребители, които са пишели в сайта и после малко по-малко са спряли да влизат по една или друга причина. Някои от тях може и да нямат вече нет, може да не са вече тийн-чета или пък да няма какво повече да научат...
И все пак отиват си едни, идват други...това е положението! Не само във форума, но и в живота. :wink:
И като ще се подсещаме за стойностни потребители и аз мога да изредя няколко (само, които не сте казали) - BoneCollector, Az_17 която май после си смени ника на Night_Wish, също така Pisan4eto, DieWithMe, Huben, enigmatic, TaKeDa, XaMLeT...къде отидоха всички е въпросът, нали? Всеки поради една или друга причина не влиза, а може би и повечето от тях вече не са тийн-чета, така че...!
Абе то и аз скоро ще ударя 20така и няма да съм много тийн, но да видим докога ще влизам! В крайна сметка, когато преценя, че тук вървя назад, а не напред, общувайки със хора с миши мозъци, тогава ще вазирам и аз за радост на едни и за съжаление на други! :twisted:

BaT_GirL
03-19-2005, 16:40
e pone nqkoi da se seti za neq!

ami sigurno 6toto ve4e i e tapo i bezinteresno v toq forum, kakto i na mn dr
да това е най-вероятното.За баннване вероятноста е минимална тя мисля че не беше тук по време на караниците между модераторите и потребителите.

amy lee
03-19-2005, 17:06
e pone nqkoi da se seti za neq!
tova ne go kazvai nikoga pove4e, molq te :cry: za6toto sum sigurna, 4e pone edno 90% ot potrebitelite q pomnim, a drugite pone sa 4uvali za neq...ili pone taka mi se iska :?
za6to ne e tuk...ami ima6e vereme v koeto edinstveniq mod be6e Coki...togava vsi4ko be6e izvun kontrol, pulno be6e s useri obijda6ti ostanalite...demek polojenieto be6e ujasno. zatova suni i LunnaSvetlina ve4e gi nqma :cry: za6toto ne iskaha da gledat na kakvo 6te zaprili4a foruma sled vreme

LUNI4KE, NIKOGA NQMA DA TE ZABRAVQ! :cry:

Грахче
03-20-2005, 09:18
Ами, явно просто вече и е писнало...станало и е скучно да влиза в сайта или нещо такова...

това сега за замазване на положението ли беше? всички много добре знаем,че не й беше нито скучно, нито й беше писнало да се занимава с това. Но, наистина й писна от нещо - от хленченето на потребителите, от всичката смрад и лигавщини във форума... и от нежеланието на администраторите да тръгне тийн-а в една по-добра посока :!:

ProstoAz
03-20-2005, 11:14
Ами, нали и аз казах, че може и да и е писнало? Поради каква причина може само да се гадае и честно казано на мен това не ми влиза в работата...всеки решава сам за себе си какво да прави, нито е малка нито нищо, като иска да влиза - да влиза, като не иска - не, и това е...
Не виждам къде е проблема?

final_fantasy_fan
03-20-2005, 16:25
a koi sa bili starite moderatori? az sam novi4ka i nz... :oops: I az taka :( No vse pak mislq 4e e tupi4ko potrebitelite da se karat i da spirat da vlizat v foruma zaradi gluposti..ako vie 6te novi,az kakvo da kaja?Ot tezi,koito izboroihte nikoi ne poznavam :cry: .No na nqkoi hora ponqkoga ne6tata(kato tozi forum)im omruzvat.I az ponqkoga mi e tolkova tupo,4e se 4udq dali da vlizam.

Bolid1
03-20-2005, 17:15
Na tqh edva li im e omryznalo, prosto im e pisnalo... :? :(

DeaTHroW-ReC_F
03-21-2005, 17:53
i an men mnogo mi lipsva :(
хмз...сигурна ли си че тогава ти беше в форума...напусна много много отдавна..

аз не съм и засичала много мнения,но всички бяха стойностни...и мен ми липсва