PDA

View Full Version : Mai s1m wlyubena



Gostenka
03-18-2005, 16:57
Zdraweite!Bih iskala da wi pomolq za s1wet.
Az s1m wlyubena w edno mom4e ot moq klas(gadna rabota).4uwstwam se ujasno,za6toto w jiwota mi,predi da go sre6tna,spazwah prawiloto:Ne se zanimawai s1s s1u4enici.No...s wremeto se wlyubih w nego.
Predi 4 ili 5 meseca go widqh da se celuwa s edno momi4e(gadjeto mu predpolagam :roll: ).Togawa si kazah,4e nqma da se zanimawam s nego i 4e 6te go priemam samo kato frend-s1u4enik.
Wremeto si minawa6e,a toi postoqnno se b1zika6e,puska6e lafowe i slede6e dali mu obr16tam wnimanie ili ne.
Toi e ot mom4etata tip "mnogo s1m gotin",a az ne s1m koi znae kakwo :wink: i mi be6e interesno za6to mi obr16ta tolkowa mnogo wnimanie.Dori mi hrumna ideqta,4e se e hwanal s nqkoi na bas,4e 6te me swali ili ne6to podobno,za da se podigrawa s men(pone taka be6e w edin film,koito gledah predi wreme).
Off,mnogo obarkano mai go kazah.Ne znam kakwo da si mislq we4e.Naposled1k stoq dale4 ot nego,prawq se,4e ne go zabelqzwam i t.n.,a toi wse t1rsi na4in da me zagowori ili prosto da go pogledna.
I w1pros1t mi e:w1zmojno li e i toi da me hareswa?Prekaleno mil i zainteresowan mi izglejda.A i s nikoe momi4e ot klasa ne se zanimawa tolkowa,stranno e.
Predi nqkolko dni dori se opita da me nakara da rewnuwam kato prawe6e komplimenti na edno drugo momi4e,a s1s sigurnost znam,4e ne q ponasq.
E,towa e.Izkazwaite mneniq,please...ob1rkana s1m.Misleh da mu priznaq,4e go hareswam,no...mai s1m prekaleno stesnitelna.
Blagodarq predwaritelno.

foxy_f
03-18-2005, 17:16
spored men nqma smisal da strani6 ot nego, nqma ni6to lo6o v tova da si badete samo priqteli dokato razbere6 dali naistina te haresva.a tova sas basa mai go ima samo vav filmite...

korn___
03-18-2005, 17:27
1-priqtelstvo
2-podsileno priqtelstvo(demek si4ko da si spodelqte)
3-ti ve4e si znae6 :wink:

tva sa stupkite uspeh :P

http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

LiL_Juliete
03-18-2005, 19:28
prenebregni srama i prosto mu kaji a ako toi ti kaje che se e bazikal i si se hvanala nagrubi go i ti i mu kaji i az se bazikah ti lud li si kak shte te haresvam ili neshto takova :) uspeh

Gostenka
03-24-2005, 15:43
ami....minaha nqkolko dni otkakto pusnah temata :roll:
nqmah smelost w na4aloto da mu priznaq,4e go obi4am,no w4era mu ostawih edna belejka,w koqto mu napisah,4e go hareswam...be6e aninomka :oops: (ne mojeh da napi6a i imeto si)
ne znam dali ne sb1rkah :(
w4era ne mi progowori,dnes s16to.use6tam,4e me izbqgwa(sigurno se e dosetil ot kogo e anonimkata).ne znam....iska mi se pone da reagira nqkak,da kaje ne6to dori da me napsuwa :cry: ,no da mi kaje ne6to
naprawo ne znam kak 6te hodq na u4ili6te s mis1lta,4e s1m mu stanala nepriqtna
ufff kakto obiknoweno qkata sgafih

Immortality_
03-24-2005, 16:13
ami moje naistina da si sgafila malko...az taka s belej4iza sgafih v detskata gaRdinka detelinka... i ot togava ne gi izpolzvam takiva metodi...no ostavi vremeto da mine i se pravi 4e ni6to ne e stanalo...uspeh :wink:

danger_girl
03-24-2005, 16:21
za da hvarlq tolkova mng usiliq da mu obarne6 vnimanie qvno te haresva nedei da se strahuva6.. riskuvai vse pak tova e jivotat..davai deistvai :)

korn___
03-24-2005, 16:22
ami durjanieto mu govori 4e te haresva nedei se pomotava ami go spe4eli aide uspeh a tva za basa .... hahaha imam priqtel det taka spe4eli edna mimi zaradi edin bas a i zaradi sexo de ne e smao v filmite tova :lol: :P :twisted:


http://korn-666.hit.bg/Korn%20Pics/Korn%2029_29.jpg

kotetokateto
04-07-2009, 23:22
И аз искам да ви помоля да пишете на кирилица 8-) 8-) 8-)

AFT
04-07-2009, 23:24
^ А аз те умолявам да се самоубиеш колкото се може по-бързо!!!

valdesbg
04-07-2009, 23:25
](*,) ](*,) ](*,)


Децата определено затъпяват...

cinderella_gugutka
04-07-2009, 23:30
ami....minaha nqkolko dni otkakto pusnah temata :roll:
nqmah smelost w na4aloto da mu priznaq,4e go obi4am,no w4era mu ostawih edna belejka,w koqto mu napisah,4e go hareswam...be6e aninomka :oops: (ne mojeh da napi6a i imeto si)
ne znam dali ne sb1rkah :(
w4era ne mi progowori,dnes s16to.use6tam,4e me izbqgwa(sigurno se e dosetil ot kogo e anonimkata).ne znam....iska mi se pone da reagira nqkak,da kaje ne6to dori da me napsuwa :cry: ,no da mi kaje ne6to
naprawo ne znam kak 6te hodq na u4ili6te s mis1lta,4e s1m mu stanala nepriqtna
ufff kakto obiknoweno qkata sgafih
дръж се все едно тази бележка никога не си му я оставяла-питай го що страни от теб.ако стане дума за бележката-незная за какво говориш и тва е

ViciouSs
04-08-2009, 00:02
Ти на колко години си подяволите

blader
04-08-2009, 00:59
Zdraweite!Bih iskala da wi pomolq za s1wet.
Az s1m wlyubena w edno mom4e ot moq klas(gadna rabota).4uwstwam se ujasno,za6toto w jiwota mi,predi da go sre6tna,spazwah prawiloto:Ne se zanimawai s1s s1u4enici.No...s wremeto se wlyubih w nego.
Predi 4 ili 5 meseca go widqh da se celuwa s edno momi4e(gadjeto mu predpolagam :roll: ).Togawa si kazah,4e nqma da se zanimawam s nego i 4e 6te go priemam samo kato frend-s1u4enik.
Wremeto si minawa6e,a toi postoqnno se b1zika6e,puska6e lafowe i slede6e dali mu obr16tam wnimanie ili ne.
Toi e ot mom4etata tip "mnogo s1m gotin",a az ne s1m koi znae kakwo :wink: i mi be6e interesno za6to mi obr16ta tolkowa mnogo wnimanie.Dori mi hrumna ideqta,4e se e hwanal s nqkoi na bas,4e 6te me swali ili ne6to podobno,za da se podigrawa s men(pone taka be6e w edin film,koito gledah predi wreme).
Off,mnogo obarkano mai go kazah.Ne znam kakwo da si mislq we4e.Naposled1k stoq dale4 ot nego,prawq se,4e ne go zabelqzwam i t.n.,a toi wse t1rsi na4in da me zagowori ili prosto da go pogledna.
I w1pros1t mi e:w1zmojno li e i toi da me hareswa?Prekaleno mil i zainteresowan mi izglejda.A i s nikoe momi4e ot klasa ne se zanimawa tolkowa,stranno e.
Predi nqkolko dni dori se opita da me nakara da rewnuwam kato prawe6e komplimenti na edno drugo momi4e,a s1s sigurnost znam,4e ne q ponasq.
E,towa e.Izkazwaite mneniq,please...ob1rkana s1m.Misleh da mu priznaq,4e go hareswam,no...mai s1m prekaleno stesnitelna.
Blagodarq predwaritelno.
според мен ти си ел'вена в него и за да не се оъчайваш си създаваш илюзията че той е дълбоко заинтересован от теб..и преувеличава; всеки малък жест на внимание...поне така смятам аз...
а относно това за ревнуването смятам че е смешно...вие дори не ходите...каква ревност...на колко си?...

blader
04-08-2009, 00:59
Zdraweite!Bih iskala da wi pomolq za s1wet.
Az s1m wlyubena w edno mom4e ot moq klas(gadna rabota).4uwstwam se ujasno,za6toto w jiwota mi,predi da go sre6tna,spazwah prawiloto:Ne se zanimawai s1s s1u4enici.No...s wremeto se wlyubih w nego.
Predi 4 ili 5 meseca go widqh da se celuwa s edno momi4e(gadjeto mu predpolagam :roll: ).Togawa si kazah,4e nqma da se zanimawam s nego i 4e 6te go priemam samo kato frend-s1u4enik.
Wremeto si minawa6e,a toi postoqnno se b1zika6e,puska6e lafowe i slede6e dali mu obr16tam wnimanie ili ne.
Toi e ot mom4etata tip "mnogo s1m gotin",a az ne s1m koi znae kakwo :wink: i mi be6e interesno za6to mi obr16ta tolkowa mnogo wnimanie.Dori mi hrumna ideqta,4e se e hwanal s nqkoi na bas,4e 6te me swali ili ne6to podobno,za da se podigrawa s men(pone taka be6e w edin film,koito gledah predi wreme).
Off,mnogo obarkano mai go kazah.Ne znam kakwo da si mislq we4e.Naposled1k stoq dale4 ot nego,prawq se,4e ne go zabelqzwam i t.n.,a toi wse t1rsi na4in da me zagowori ili prosto da go pogledna.
I w1pros1t mi e:w1zmojno li e i toi da me hareswa?Prekaleno mil i zainteresowan mi izglejda.A i s nikoe momi4e ot klasa ne se zanimawa tolkowa,stranno e.
Predi nqkolko dni dori se opita da me nakara da rewnuwam kato prawe6e komplimenti na edno drugo momi4e,a s1s sigurnost znam,4e ne q ponasq.
E,towa e.Izkazwaite mneniq,please...ob1rkana s1m.Misleh da
mu priznaq,4e go hareswam,no...mai s1m prekaleno stesnitelna.
Blagodarq predwaritelno.
според мен ти си влюбена в него и за да не се оъчайваш си създаваш илюзията че той е дълбоко заинтересован от теб..и преувеличаваш всеки малък жест на внимание...поне така смятам аз...
а относно това за ревнуването смятам че е смешно...вие дори не ходите...каква ревност...на колко си?...

evelinka1122
04-08-2009, 18:50
изчакай още малко... и ти го закачай и ти покажи, че имаш някакви симпатии и, че не ти е безразличен.... :) нека той ти предложи нещо повече :)

Take_That
04-08-2009, 22:35
spored men nqma smisal da strani6 ot nego, nqma ni6to lo6o v tova da si badete samo priqteli dokato razbere6 dali naistina te haresva.a tova sas basa mai go ima samo vav filmite...

+1

HIM_fenka
04-08-2009, 22:48
Темата е от 2005 уее :D