PDA

View Full Version : Ne e dobre da triete tolkova.



tedo_davis
03-18-2005, 17:05
HMm Glupava tema ... no iskam da si izrazq mnenieto.Bqh pusnal tema v "SEX" - "Intimen vyprosnik" No ne razbrah za6to pak q Zakliu4ihte... kakvo iskate da napravite ? rekord po iztriti temi li ? E kakto si reshite .... no prosoto iskam da vi kaja 4e ne beshe mn. hubavo.... ama vse pak toq forum si ima pravila i tova si e :)

foxy_f
03-18-2005, 17:14
iztriha q za6toto ima6e edna druga ot predi deto be6e sa6tata kato tvoqta

lady_bird
03-18-2005, 17:32
ponqkoga naistina prekalqvat,koeto mnogo me drazni :x !temata ti be6e gotinka!ama kak da otgovirq na neq sled kato BABY_SEXY_BOY q zaklu4i :x ?

Cyberdyne_101
03-18-2005, 17:57
Господин Дейвис пак попадам на твоя тема и сорка ама пак ще критикаря :wink: В нея отново ми се губи смисъла нещо... :roll:

HMm Glupava tema ... no iskam da si izrazq mnenieto Е с това нещо ме караш да мисля, че ти не мислиш :wink: Щом е глупава :arrow: защо я пускаш :arrow: ако не е глупава защо казваш, че е такава :arrow: по тоя начин сам се усмиваш :roll:

E kakto si reshite .... no prosoto iskam da vi kaja 4e ne beshe mn. hubavo.... ama vse pak toq forum si ima pravila i tova si e Сега да разбия и тези редове :lol: :lol: :arrow: Значи изписал си ги тия приказки и накрая сам ги отричаш
ama vse pak toq forum si ima pravila i tova si e :wink: Е значи в началото си бил прав :arrow: темата глупее :wink:
Вече виждам са ти отговорили.... а аз просто исках да си кажа мнението за темичката :wink: Не е нищо лично :!: Пак ти казвам да мислиш като пишеш, че не искам да си тормозя атрофиралия мозък опитвайки се да разбера какво имаш предвид :roll: :wink: :D

lady_bird to the rescue
ponqkoga naistina prekalqvat,koeto mnogo me drazni Mad !temata ti be6e gotinka!ama kak da otgovirq na neq sled kato BABY_SEXY_BOY q zaklu4i :lol: :lol: :lol:
В този случай модераторката е била права :wink:

03-18-2005, 18:38
Cyberdyne_101 dobra terapiq mu pravish na momcheto. Foruma se e sdobil s prihoterapevt. :D

BABY_SEXY_GIRL
03-18-2005, 20:41
Tedo, temata ti be6e zaklu4ena ot men za6toto ima6e sa6tata takava, absolutno sa6tata pusnata ot predi vreme ot Muderdoll :idea: Imam zaduljeniq, edno ot koito e da zaklu4vam povtarq6ti se temi :idea: V temata sam ti obqsnila za6to q zaklu4vam, ne e iztrita :idea: :arrow: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=7375 Ne mislq 4e tova e povod za hlen4ene, ako vseki po4ne da pita za6to mu e zaklu4ena temata kakvo 6te stane :roll: Peace :)

03-18-2005, 20:48
Do koga misli da ima lameri v toq forum

air_J
03-19-2005, 10:11
Абе к`во му давате обяснения на тоя бе? :twisted:

Eliiiiiiiiii sexsito
03-19-2005, 10:15
HMm Glupava tema ... no iskam da si izrazq mnenieto.Bqh pusnal tema v "SEX" - "Intimen vyprosnik" No ne razbrah za6to pak q Zakliu4ihte... kakvo iskate da napravite ? rekord po iztriti temi li ? E kakto si reshite .... no prosoto iskam da vi kaja 4e ne beshe mn. hubavo.... ama vse pak toq forum si ima pravila i tova si e :)
emi 6otot s epovtaria z atva :)

amy lee
03-19-2005, 16:26
ponqkoga naistina prekalqvat,koeto mnogo me drazni :x !temata ti be6e gotinka!ama kak da otgovirq na neq sled kato BABY_SEXY_BOY q zaklu4i :x ?6a lq lq, are malko po leko! ne si prava, 6tom temata se e povtarqla kvo da e otklu4ena li? kvo kato e gotina ako se povtarq? i az sym protiv povtarq6ti se temi! puk da kaja na tedo, 4e ima razlika m/u zaklu4ena i iztrita tema. ednoto e izob6to da q nqma(iztritata)a drugata da si q ima, ama da ne moje da se otgovarq v neq(zaklu4enata). i da kaja, 4e tova moje i da go znae6, ama se pak zaglavieto e za IZTRITI temi, a razpravq6 za ZAKLU4ENATA ti tema :shock:

lady_bird
03-19-2005, 17:50
ponqkoga naistina prekalqvat,koeto mnogo me drazni :x !temata ti be6e gotinka!ama kak da otgovirq na neq sled kato BABY_SEXY_BOY q zaklu4i :x ?6a lq lq, are malko po leko! ne si prava, 6tom temata se e povtarqla kvo da e otklu4ena li? kvo kato e gotina ako se povtarq? i az sym protiv povtarq6ti se temi! puk da kaja na tedo, 4e ima razlika m/u zaklu4ena i iztrita tema. ednoto e izob6to da q nqma(iztritata)a drugata da si q ima, ama da ne moje da se otgovarq v neq(zaklu4enata). i da kaja, 4e tova moje i da go znae6, ama se pak zaglavieto e za IZTRITI temi, a razpravq6 za ZAKLU4ENATA ti tema :shock: Anelq,prestani da se zaqjda6!!!

amy lee
03-19-2005, 17:54
ponqkoga naistina prekalqvat,koeto mnogo me drazni :x !temata ti be6e gotinka!ama kak da otgovirq na neq sled kato BABY_SEXY_BOY q zaklu4i :x ?6a lq lq, are malko po leko! ne si prava, 6tom temata se e povtarqla kvo da e otklu4ena li? kvo kato e gotina ako se povtarq? i az sym protiv povtarq6ti se temi! puk da kaja na tedo, 4e ima razlika m/u zaklu4ena i iztrita tema. ednoto e izob6to da q nqma(iztritata)a drugata da si q ima, ama da ne moje da se otgovarq v neq(zaklu4enata). i da kaja, 4e tova moje i da go znae6, ama se pak zaglavieto e za IZTRITI temi, a razpravq6 za ZAKLU4ENATA ti tema :shock: Anelq,prestani da se zaqjda6!!!martini6te, ti dobre li si, ae kaji mi koe ot vsi4koto koeto sum napisala ne e vqrno kato tolkova mnogo znae6 :evil:

Cyberdyne_101
03-19-2005, 18:02
Е сега тая тема не е за лични нападки :wink: 8)

BABY_SEXY_GIRL
03-19-2005, 19:44
Smqtam 4e temata e priklu4ena ve4e :wink:
Btw nqma da e lo6o da uvajavate mnenieto na drugite potrebiteli, tezi napadki sa za li4ni saob6teniq :roll:

tedo_davis
03-20-2005, 06:39
BTw ... sorka 4e ne sam vidql 4e ima povtarqne ... no foruma ne e 4ak tolkova malyk ta da sym vidql absoliutno vsi4ki mneniq vyv vsi4ki forumi ... :)Peace!

lady_bird
04-07-2005, 16:12
ponqkoga naistina prekalqvat,koeto mnogo me drazni :x !temata ti be6e gotinka!ama kak da otgovirq na neq sled kato BABY_SEXY_BOY q zaklu4i :x ?6a lq lq, are malko po leko! ne si prava, 6tom temata se e povtarqla kvo da e otklu4ena li? kvo kato e gotina ako se povtarq? i az sym protiv povtarq6ti se temi! puk da kaja na tedo, 4e ima razlika m/u zaklu4ena i iztrita tema. ednoto e izob6to da q nqma(iztritata)a drugata da si q ima, ama da ne moje da se otgovarq v neq(zaklu4enata). i da kaja, 4e tova moje i da go znae6, ama se pak zaglavieto e za IZTRITI temi, a razpravq6 za ZAKLU4ENATA ti tema :shock: Anelq,prestani da se zaqjda6!!!martini6te, ti dobre li si, ae kaji mi koe ot vsi4koto koeto sum napisala ne e vqrno kato tolkova mnogo znae6 :evil:vij kakvo,tupo aneli6te,nau4i se da si zatvarq6 kluna sus se krivite zubi v nego!ako si tursi6 nqkoi za zaqjdane-ne si ulu4ila podhodq6tiq 4ovek!qsno li ti e?! :evil:

Bolid1
04-07-2005, 16:16
Aidee.. Utidi.. :D Kyde e Tedo da gi raztyrve... :lol:
Abe temata ne e za karanici, taka 4e aide ls, dryjte se prili4no malko! ;) prosto syvet ;]

amy lee
04-07-2005, 16:20
Aidee.. Utidi.. :D Kyde e Tedo da gi raztyrve... :lol:
Abe temata ne e za karanici, taka 4e aide ls, dryjte se prili4no malko! ;) prosto syvet ;]az ne se karam s neq, tq se samounijava kato govori gluposti. i az moga da kaja nqkoi ne6ta otnosno zadnika i, ama nqma da go napravq. vse pak imam malko samouvajenie :wink:

lady_bird
04-08-2005, 08:21
[quote=Bolid1]Aidee.. Utidi.. :D Kyde e Tedo da gi raztyrve... :lol:
Abe temata ne e za karanici, taka 4e aide ls, dryjte se prili4no malko! ;) prosto syvet ;]az ne se karam s neq, tq se samounijava kato govori gluposti. i az moga da kaja nqkoi ne6ta otnosno zadnika i, ama nqma da go napravq. vse pak imam malko samouvajenie :wink: [/quotena tova samouvajenie li mu vika6,we?!edin 4as mi pra6ta lc da iztriq otgovora ,a sled kato go iztrih-tq vze,4e pak zapo4na da se zaqjda.podlizurski istorii :lol: !napravo mi ide da se razhilq,kato se setq,4e do predi malko mi se jalva6e da si iztriq otgovora,a sega e tolkova ubedena,4e se "samounijavam".ne6to pak ne si e izpila hap4etata protiv isteri4ni izblitzi! :lol: :lol: :lol: :P

monka
04-08-2005, 09:38
amy_lee i lady_bird,za tazi rabota ima mIRC,ima i li4no saob6tenia.
ne prevra6taite temata v 4at!
lady_bird,nikoi ne se e zaqjdal s teb,amy_lee prosto si napisa mnenieto po vaprosa.
mislq,4e e vreme tazi tema da byde zakliu4ena :roll:
\/

tedo_davis
04-08-2005, 12:57
monka ... TI GO KAZA!
taq tema daje q bqh pozabravil ... ei Marti ... STIGA SE KARAITE PO DQVOLITE! Za kakvo?Vse pak ste ot 1 klas ... plz Ne se karaite ... pone ... awa zaradi men go napravi!

lady_bird
04-08-2005, 13:00
monka ... TI GO KAZA!
taq tema daje q bqh pozabravil ... ei Marti ... STIGA SE KARAITE PO DQVOLITE! Za kakvo?Vse pak ste ot 1 klas ... plz Ne se karaite ... pone ... awa zaradi men go napravi!zaradi teb bih napravila vsi4ko!ok!nqma da sporim pove4e. :roll:
TEO,obi4am te!!!

tedo_davis
04-08-2005, 13:03
nadqvam se !
P.E.A.C.E.!!!!